Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla Kardeşimize ÖZEL...( DUA VE HATİM) (1 Kullanıcı)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum kardeslerim dun aksam leyla ablam benden rica etti.
Sıkıntılarının deffi icin 16641 tane ya latif okumamizi istedi.
Sizlerin de yardimlari ile bitirelim insaAllah.
Bu mubarek cuma gununde Rabbim hepinizden razi olsun.
Selametle.. Dua ile....

16.641 - Ya Latif

tsunami............6.000(okundu)
Melissa26..........5.000
bir_umut...........1.000(okundu)
Kalbun_Kesir......1.641
Nur-u secde.........1.000(okundu)
Mavci.....................1.000
Muhtazaf.................1.000(okundu)

Toplam............16.641
Kalan...............0
Okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun . Leyla ablam rabbim yar ve yardimcin olsun .

leyla-1

Altın Üye
Sendende abla her gecenin bir sabahi vardir sakin uzme tatli canini sen yarada guven seni darda birakmaz insallah hayirli geceler....

Ozur dilerim karismak istemezdim ama duramiyorum
"Rabbim beni kuluna muhtac eyleme" diyene Reseul s.a v kizmis oyle degil , kul kula muhtactir namerde muhtac kilma de...denmis
inceayrinti gibi gorunur ama çok onemli Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin malum dunya hayati , kulun kul ,ile imtihanidir
Rabbim size hayirli insanlarla karsilastirsin, sikinti ve dertlerinin çaresini gostersin bunlarin sebebiyle af olunanlardan eylesin
" Bunlar kimdir? su guzel koslerde oturan? onlar dunyada çok sikinti yasayanlardir demisler, innsanlarda keske bizde sikinti içinde olsaydikda
bunlari kazansaydik....
Rabbim her sikintiyi kazanca ceviren kullarindan eylesin bizi, sabirla kazanca donder Ya Rab!
Bilirim sen acilan elleri bos cevirmezsin, bizleri de bos çevirme, hem dunyamiza , hem ahiretimize hayirli eyle...

5000 de ben okuyayim insallah

1000 adet de ben okuyayım inş..

Sikintilarinin deffi icin 16641 tane ya latif okumamizi istedi.
Sizlerin de yardimlari ile bitireli insaAllah.
Selametle.. Dua ile....

16.641 - Ya Latif

tsunami............5.000
Melissa26..........5.000
bir_umut...........1.000
Kalbun_Kesir......1.641

Kalan...............4.000

aldığımı okudum..Allah cc kabul etsin..selamete çıkarsın inş kardeşimizi..

Gelin hep birlikte savrulalim islam ruzgarlarinda hep beraber islanalim sevap yagmurlarinda ve hep birlikte oturalim ibadet sofralarina yeterki niyetlerimiz Allah yolunda olsun yeterki dualarimiz Allah rizasi icin olsun selametle dua ile.....

aleyküme selam berat kardeşim...leylam için 100 salavat,1000 tane Ya Latif ,1000 tane Ya rezzak okucam inşalah bu akşam ...

Allah celle celaluhu destek veren - okuyan kardeşlerimizden razı olsun inşallah...

Euzubillahimineşşeydanirracim
Bismillahirrahmanirrahim

Allah celle celalühü rızası için..,

Site üyelerimizden leyla-1 kardesimizin icinde bulundugu sıkıntıların deffi, annesine şifa, borclarına eda için okuyoruz...
Allah celle celaluhu kabul eylesin...
AMİNNN...

1.cüz................leyla-1
2.cüz................çeşm-ı bulbul(okundu)
3.cüz................nemire(okundu)
4.cüz................nemire(okundu)
5.cüz................nemire(okundu)
6.cüz................nemire(okundu)
7.cüz................nemire(okundu)
8.cüz................nemire(okundu)
9.cüz................nemire(okundu)
10.cüz...............nemire(okundu)
11.cüz...............nemire(okundu)
12.cüz...............salavatgetir
13.cüz...............nemire(okundu)
14.cüz...............nemire(okundu)
15.cüz...............nemire(okundu)
16.cüz...............nemire(okundu)
17.cüz...............nemire(okundu)
18.cüz...............nemire(okundu)
19.cüz...............nemire(okundu)
20.cüz...............nemire(okundu)
21.cüz...............nemire(okundu)
22.cüz...............nemire(okundu)
23.cüz........... ...mavci(okundu)
24.cüz...............mavci(okundu)
25.cüz...............nemire(okundu)
26.cüz...............nemire(okundu)
27.cüz...............nemire(okundu)
28.cüz...............nemire(okundu)
29.cüz...............mir_erhan
30.cüz...............mir_erhan

Dua ve tesbihat listesi

Berat05............yasin-1000 (salavat).....................(okundu)
tsunami...........yasin-(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
Buket_zeynep......(1000) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim..............(okundu)
Buket annesi.......(1000) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
Ayla.se...........(100) ihlas (100) yunus duasi-(100) ya rezak-(100) ya vehhab
Meanihta.........yasin-(300) Rabbenafteh beynenâ ve beyne kavminâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn
Anıl91...............(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim
mir_erhan.........(10) yasin-1 fetih-(5) mülk-esma-ul husna-(100) ya fettah-(100) ihlas-(100) salat-i tuncina-(100) salavat-(100) ihlas duha-insirah......................(okundu)
Merve_talat........(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim-(100)hasbünallahi ve nimel vekil ve nimel mevla ve nimen nasir
Repsol................ yasin-(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim................(okundu)
Yagmurbey........ Ya ALLAH.........1000-Ya Sabır...........500-Ya Latif.........129-Ya Nur.......256-Ya Rezzak........308Ya Fettah....489Ya Vedüd.....270Ya Kadir.......305Ya Metin......500Ya Şafi........200İhlas............50Fatiha..........11Yunus Duası...41........(okundu)
xxxlh..................(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim
Leyla-1...............yasin-fetih-vakai-(500) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
bir-umut.............yasin-fetih................(okundu)
Hüzünlü..............(500) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim-(1000) salavat
Cesm-i bulbul.........(5) fetih suresi..............(okundu)
Vaveyla...................yasin-(100) ihlas
Muhtazaf................(2) yasin..................(okundu)
Nemire.....................kur'an-i kerim hatmi serifi
Leyla-1..................(4) yasin-(4) fetih-(4) vakai-(2000)la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim............(okundu)
Nur-u secde...........(100) salavat-(1000) ya rezzak

Allah okuyan okumayan herkesten razi olsun rabbim leyla ablamizin sikintilarini tez zamanda refaha cikarir insallah annesine safi sifatiyla tecelli eder borclarini odemeyi nasip eder insallah. Okunan hatimleri dualari tesbihleri katinda kabul eder insallah.selametle dua ile....

Elhamdülillahi rabbil alemiyn.Vessalatü vesselamü ala rasülina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmeiyn. Vafü anna vağfirlena verhamna ente Mevlana ve ente erhamürrahımin. Vafü anna vağfirlena verhamna ente Mevlana ve ente ekramül ekramin. Vafü anna vağfirlena verhamna ente mevlana ente erhamürrahımin.

Ey bütün mükevvenâtı yaradan, mevcudâdı yoktan vareden, canlılara hayat veren, tüm mahlûkâtı rızıklandıran, âlemleri terbiye edip, kemâle erdiren, darda kalana yetişen, dua edene icâbet eden, günahlarına pişman olup tevbe edenleri bağışlayan ,kulunun dua ve niyazından hoşnut olan Rabbimiz!

İşte günahkâr ellerimizi açarak, senin huzur-i maneviyyene geldik. Bizleri rahmet ve mağfiret kapından eli boş çevirme. Yüce divanına durduk, bütün kötülükleri bir tarafa bıraktık, Ya Rabbi !

Ey istediğini istediğine veren, istediği zaman alma kudretinin sahibi olan yüce Allahım! işte günahkar ellerimizi açarak, huzuru ilahiyyene geldik. Bizim günahlarımızı “ve inneke leale hulugın azim” rutbesinin sahibi olan habibin Hazreti Muhammed (s.a.v) için, geceleri göz yaşı döken aşıklar hakkı için, cümlemizin günahlarını affı mağfiret eyleyip, mağfirun zümresine ilhak eyle yarabbi !

Allah'ım Biz senin indi mâneviyenden bir rahmet istiyoruz, Ki, o rahmet sebebiyle kalplerimize hidayet ver. O rahmetle dağınıklığımızı toparla, Onunla tefrikamızı birleştir. O rahmetle hastalarımıza şifa ihsan eyle O rahmetle amellerimizi riya ve sümadan tezkiye et, temizle, O rahmetle feyiz yoluyla kalplerimizin rüşte ermesini ilham eyle. Ey İnsanları toplayan Allah'ım Ümmeti Muhammedi hidayet nurun üzere cem eyle topla, Ey İnsanları toplayan! Ümmeti Muhammed'in evlâdını hidayet nuruna topla ve son nefes dahil iman nasip eyleye Ya Rabbi !

Allah'ım bize zahiri, Batıni, gizli, aşikar nimet ihsan eyle Ey kavî, dâim, Hay ve Bâki olan Allah'ım Dinimizi muhafaza için Allah bize kafidir. Maişetimizi temin ettiğimiz dünyamız için bize Allah. Bizim için mühim olan her işimizde keremi bol olan Allah bize kafidir Bize kötülük kastedenlere karşı şiddetle mukabele eden Allah bize kafidir Ölüm anında rahim olan Allah'ımız bize kafidir.

Ey dünyada inanan ve inanmayan bütün mahlûkâta iyilik ve ihsanda bulunan, ahirette ise yalnız inananlara lütuf ve ihsan eden… Bizi affet, bizi bağışla bize merhamet eyle Sen Mevlâ'mızsın ve erhamürrahiminsin.

Yâ Rabbi! Şu okumuş ve yapmış olduğumuz Kur'an-ı Kerim ve Salavat-ı Şerife hatimlerimizden Hâsıl olan sevabı evvelen bizzât, Hace-i kainât, hulasa-i mevcudat nûr-ul mevcüdât, hakkında, (Levlâke levlâke lemâ halaktü’l-eflâk) şanında ise, Esteıyzübillâh, (Ve mâ erselnâke illâ rahmeten li’l-âlemîn) buyurulan ve el an Medine-i Münevvere’de hayat-i maneviyye ile hayy olan, dertlerimizin dermanı, gönüllerimizin sultanı, başımızın baş tâcı, Sevgili peygamberimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.) Efendimiz Hazretlerinin mübarek, mutahher, aziz, lâtif, pâk, ruh-i şeriflerine, hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi! Hâsıl olan sevabı enbiya u mürselin Ehl-i Beyt-i Rasûlillah, Ashab-ı Rasûlillah, tâbiîn, tebe-i tâbiîn, eimme-i müctehidîn, müfessirîn, muhaddisîn, ulema-i âmilîn, suleha-i salihîn ve Silsile-i Sâdât-ı Kiramımızın ruhlarına, ve Hazreti Üstazımızın, pîranımızın ruhlarının makamlarına hediye eyledik vasıl eyle. Yine bundan hasıl olan sevabı ruhlarımıza, ruhlarımızın makamına, babalarımızın, annelerimizin ve akraba-i taallukatımızın ruhlarına vasıl eyle. Ve bilhassa ümmet-i Muhammed'in hidayetine ve ümmeti Muhammed'in evlâdının hidâyetine vesile kıl! Müminlerin sıkıntılarının kalkmasına nimet-i islamin inkisafina, hidayetden nasibi olanlarin Ankari bir zaman içinde hidayetine vesile eyle

Ya Rabbi Evlatlarımızı hakkı bilen, Kur’ana uyan, Rasûlünü rehber ve önder tanıyıan, sırat-ı müstakîm üzere yaşıyan, ibadetlerini ihlasla ifâ eden, ahlak-ı hâmideyle muttasıf, mukaddesata sahip çıkan, biz bu fani dünyadan bekâ âlemine göç ettikten sonra bizi hayır dua ile anan ve bizleri Fatihasız ve duasız bırakmıyan evlatlar olmalarını nasip eyle.
Amin....amin....amin...

1000 adet de bana yaz kardeşim...
Rabbim hayırlısıyla kabul eyleye inşallah...

hımmmm ben bunu görmedim cnm öle içimden geldi bu zikri çekmek deminde bitirdim...eğer tamamlanmazsa ben yine alırım ..şimdi fazla almıyayımda daha çok kişin okumasına vesile olalım kimin duası kabul olunur bilinmez eğer bitmezse burdayım canım...

1000 ya latif 600 kelimei tevhid okunmuştur.

Selametle.. Dua ile....

16.641 - Ya Latif

Melissa26..........5.000
Kalbun_Kesir......1.641

Toplam............16.641
Kalan...............0
Okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun . Leyla ablam rabbim yar ve yardimcin olsun .

Amin Amin Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Ben ibu zor günlerimde hiç bir zaman yalnız bırakmadığınız için Allah'ta sizleri hiç bir zaman darda sıkıntıda bırakmasın inşallah beni ne kadar duygulandırdınız anlatamam kardeşim bütün güzellikler sizinle, ailenizle ve sevdiklerinizle olsun.
Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları maddi manevi sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizliklerden kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah okunan Kur'anlar hatimler dualar esmalar salavatlar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inş. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın Rabbim.
Allah bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inş.
Allah bütün işlerimizin sonunu hayır eylesin dünyada bizi rezil olmaktan ahirettede kabir azabından sana sığınırız Rabbim.
Allah anneme ve bütün şifa bekleyen hastalarımıza şifa, dertlilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar.

leyla-1

Altın Üye
Selametle.. Dua ile....

16.641 - Ya Latif

Melissa26..........5.000
Kalbun_Kesir......1.641

Toplam............16.641
Kalan...............0

Allah razı olsun kardeşlerim Allah'ta sizin ne muradınız varsa kabul etsin Rabbim. Bende okumuştum okumayan kardeşim varsa 1000 tanesini bana verebilir misiniz misin kardeşlerim.?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Allah razı olsun kardeşlerim Allah'ta sizin ne muradınız varsa kabul etsin Rabbim. Bende okumuştum okumayan kardeşim varsa 1000 tanesini bana verebilir misiniz misin kardeşlerim.?

Tarafımdan okunmuştur inşallah...
Rabbim kabul eyleye...

leyla-1

Altın Üye
Ozur dilerim karismak istemezdim ama duramiyorum
"Rabbim beni kuluna muhtac eyleme" diyene Reseul s.a v kizmis oyle degil , kul kula muhtactir namerde muhtac kilma de...denmis
inceayrinti gibi gorunur ama çok onemli Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin malum dunya hayati , kulun kul ,ile imtihanidir
Rabbim size hayirli insanlarla karsilastirsin, sikinti ve dertlerinin çaresini gostersin bunlarin sebebiyle af olunanlardan eylesin
" Bunlar kimdir? su guzel koslerde oturan? onlar dunyada çok sikinti yasayanlardir demisler, innsanlarda keske bizde sikinti içinde olsaydikda
bunlari kazansaydik....
Rabbim her sikintiyi kazanca ceviren kullarindan eylesin bizi, sabirla kazanca donder Ya Rab!
Bilirim sen acilan elleri bos cevirmezsin, bizleri de bos çevirme, hem dunyamiza , hem ahiretimize hayirli eyle...

Amin Amin Amin
Allah razı olsun canım benim emeklerine gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Canız bizler aciz kullarız elbette birbirimize muhtacız şimdi birbirimize muhtaç olduğumuz için şu anda birbirimiz için dua ediyoruz ki duası kabul olunan bir kardeşimiz yaptığı dualar sayesinde bu sıkıntılar bitecek Allah'ın izniyle inşallah. Ben o anlamda söylemedim yaşamış olduğum kötü acımasız olaylar karşısında bazı şeylerden dolayı söyledim. Allah kimseyi tek başına sahipsiz kimsesiz bırakmasın inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için. Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmesin inşallah. Allah dünyada bolluk bereket iyilik güzellik ahirette de bolluk bereket iyilik güzellik nasip etin Rabbim.
Allah sabrımızın mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Tarafımdan okunmuştur inşallah...
Rabbim kabul eyleye...

Amin
Allah senden de binlerce kez razı olsun kardeşim Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah'ta sizin ne muradınız varsa kabul etsin bilmediğimiz sıkıntılarınız varsa Allah sıkıntılarınızdan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön vermek hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Aminnn..
Bilmukabele inşallah...
Hayırlı Geceler...
Selam ve DUA ile...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum ablam o gun bitirdik cok sukur ben senin okuyacagini unuttum :) hakkini helal et....

leyla-1

Altın Üye
Selamun aleykum ablam o gun bitirdik cok sukur ben senin okuyacagini unuttum :) hakkini helal et....

Aleyküm Selam Canım ben hemen biteceğini düşünemedim eğer çok alıp daha bitirmeyen kardeşim olursa yine bana ekleyebilirsin yinede önemli değil önemli olan niyet zaten Rabbim kabul etsin. Allah hepinizden razı olsun canım benim. Helal olsun...

leyla-1

Altın Üye

Ya Rab! Bizlere iki cihan saadeti ver. Her iki cihanda bizi gaye-i hayalimize ulaştır.

Ya Rab! Kusurumuzu affet, bizi kendine kul kabul et, emanetini kabz etme zamanına kadar bizi emanette emin kıl.

Ya Rab! Senden rahmetini celbedecek şeyleri, gerçekleşmesi muhakkak olan mağfiretini, her türlü günahtan korunmayı, her türlü iyiliği kazanmayı, cennetle serfiraz olmayı ve cehennemden kurtuluşu diliyoruz.

Ya Rab! Nefsimizin kötülüklerinden Sana sığınıyoruz.

Ya Rab! Bizi salih amellere ve güzel ahlâka ilet. Zira bunların salih olanına ancak Sen ulaştırır, kötülüklerden de ancak Sen alıkoyarsın.

Ya Rab! Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doymayan nefisten, icabet edilmeyen duadan Sana sığınıyoruz.

Ya Rab! Nimetin zevalinden, afiyetin değişmesinden, azabın ansızın gelip çatmasından ve gazabına sebep olacak şeylerden Sana sığınıyoruz.

Ya Rab! Sıkıntıdan, üzüntüden, tasadan, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, borcun altında iki büklüm olup ezilmekten ve insanların galebe ve tasallutundan Sana sığınıyoruz.

Ya Rab! Hatalarımızı kar ve dolu suyu ile yıka, kalbimizi günahlardan, beyaz elbisenin kirden temizlendiği gibi temizle. Ve bizimle günahlarımızın arasını, doğu ile batının arasını ayırdığın gibi ayır.

Ya Rab! Bizlere kendimizi bulmayı ilham et.

Ya Rab! Bizleri sev, gören gözümüz, işiten kulağımız, tutan elimiz, yürüyen ayağımız ve konuşan dilimiz eyle.

Ya Rab! Huyların, amellerin, arzuların ve hastalıkların kötülüklerinden Sana sığınıyoruz.

Ya Rab! Bizlere iki cihan saadeti ver. Her iki cihanda bizi gaye–i hayalimize ulaştır.

Ya Rab! Bizlere hayırlı ölüm nasip et. Kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınıyoruz.

Allahım! Senden, her an yalvaran diller, korkudan ürperen gönüller istiyoruz. Tevbelerimizi kabul et. Bizi günahlardan arındır, dua ve isteklerimize cevaplar lutfeyle! Delil ve burhanlarımızı hedefine yönlendir, kalplerimizin ufkunu aç, dilimizi doğruluğa bağla ve gönül kirlerimizi temizle!

Allahım! Senden her işimizde sebat, Kur’an yolunda kararlılık ve nimetlerine karşı da duyarlılık hissi bekliyoruz. Kapına yönelenleri boş çevirme! İtaatte bulunanlara bol bol karşılık ver, Sana baş kaldıranlara da doğru yolu göster.

Allahım! Muzdariplerin dualarını icabetle taçlandır, sıkıntıda bulunanları lütfunla şâd eyle, hasta ruhlara hususi muamelede bulun, küfür ve ilhad içinde bocalayanlara da nurunu göster; göster de kalmasın hiçbir yanda karanlık bir nokta!..

Allahım! Sevgini, Seni sevenin sevgisini ve Sana yaklaştıran sevgiyi bize nasip et.

(Amin)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm leylacım...Rabbim skıntılarını azad etsin inşallah canım benim..

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm leylacım...Rabbim skıntılarını azad etsin inşallah canım benim..

Amin
Aleyküm Selam Allah razı olsun canım benim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizi refaha erdirmek hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim
.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
leylam ve tsunami kardeşim öğrenmek istediğim bir konu var siz bilirsiniz...biz kendi aramızda 70.000 kelime tevhid başlattık ama her 100 tevhidde Muhammedün Resulüllah demedik şimdi bu hatip sayılmazmı kabul olmazmı napmamız gerek.

leyla-1

Altın Üye
leylam ve tsunami kardeşim öğrenmek istediğim bir konu var siz bilirsiniz...biz kendi aramızda 70.000 kelime tevhid başlattık ama her 100 tevhidde Muhammedün Resulüllah demedik şimdi bu hatip sayılmazmı kabul olmazmı napmamız gerek.

Nasıl canım normal kelime tevhid olarak mı çektiniz******La ilahe illallah, Muhammedür Rasulüllah diye yoksa sadece La ilahe illallah mı çektiniz? benim bildiğim normal çekiliyor birde 99 defa La ilahe illallah deyip 100.de Muhammedür Rasulüllah deniyor canım ben şimdi bir şey diyemeyeceğim onu diğer yetkili kardeşlerimize soralım ben yanlış bir şey demek istemiyorum.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
[sıze=5][sıze=3]leylam ve tsunami kardeşim öğrenmek istediğim bir konu var siz bilirsiniz...biz kendi aramızda 70.000 kelime tevhid başlattık ama her 100 tevhidde muhammedün resulüllah demedik şimdi bu hatip sayılmazmı kabul olmazmı napmamız gerek[/sıze].[/sıze]

ablam benim bu konuda fazla bir bilgim yok ama dinimizde her konuda şöyle bir hüküm bulunmaktadır mesela temiz niyetle yapılan herşey rabbimin katında kabul görür bu şekilde olmasını bilmiyordunuz bugüne kadar okuduklarınız bilmediğiniz için kabul olmuştur ama bunu şimdi öğrenmiş oldunuz bundan sonrakileri bu şekilde yapmanız daha hayırlı olacakaktır ...selametle dua ile....[rabbim en doğrusunu bilir ....]

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
La ilahe illallah, çektik canım. yeni arkadaşlar, ilk defa namaza başlayanlarda var .benim hatam :( dalgınlığma geldi .99 defa La ilahe illallah deyip 100.de Muhammedür Rasulüllah demedik...şimdi 2000 kaldı okuncak onuda ben aldım..kalan 2000 ben La ilahe illallah, Muhammedür Rasulüllah diye çeksem telafi etmiş olurmuyuz...anladım leylacım Allah razı olsun :(

leyla-1

Altın Üye
ablam benim bu konuda fazla bir bilgim yok ama dinimizde her konuda şöyle bir hüküm bulunmaktadır mesela temiz niyetle yapılan herşey rabbimin katında kabul görür bu şekilde olmasını bilmiyordunuz bugüne kadar okuduklarınız bilmediğiniz için kabul olmuştur ama bunu şimdi öğrenmiş oldunuz bundan sonrakileri bu şekilde yapmanız daha hayırlı olacakaktır ...selametle dua ile....[rabbim en doğrusunu bilir ....]

La ilahe illallah, çektik canım. yeni arkadaşlar, ilk defa namaza başlayanlarda var .benim hatam :( dalgınlığma geldi .99 defa La ilahe illallah deyip 100.de Muhammedür Rasulüllah demedik...şimdi 2000 kaldı okuncak onuda ben aldım..kalan 2000 ben La ilahe illallah, Muhammedür Rasulüllah diye çeksem telafi etmiş olurmuyuz...anladım leylacım Allah razı olsun :(

Allah'ım dergahında kabul etsin inşallah canım.

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
1000 kelime-i tevhid Leylacığım rabbim sıkıntılarını tez zamanda gidersin.çok yoğunum ama bu hafta içinde seni aramaya çalışırım Allaha emanet ol.selamlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt