Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Selamın Aleyküm,

Sıradaki kardeşim için 2 tane daha okudum.Allah celle celaluhu kabul buyursun inşaALLAH.ne muradı varsa versin hayırlısıyla.Diğer konuyu bulamadığım için yine buraya yazdım.Hakkınızı helel edin selametle

2 tane de ben okudum selam ve dua ile

Amin
Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah razı olsun hepinizden emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..Allah okunan Kur'anlar esmalar,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsuN HAYIRLI GECELER

leyla-1

Altın Üye
Ramazan ayında 30gün devamlı yasin-i şerif okumanın açıklamasıdır [/COLOR]
Ey Cennet Yocusu Kardeş! Dinimizde ibadetlerin yapılmasında niyetlerin çok büyük yeri vardır. En büyük ibadetlerin biri de Kur'an-ı Kerim okumak ibadetidir.
Bunun için bir müslüman, ibadetlerin sevaplarının kat kat olduğu Ramazan ayında, her gün ayrı ayrı niyet ile birer Yasin Süresi okur. Bu niyetlerle okunan Yasin-i şerif, okuyan kimsenin feyzinin artmasına vesile olacağı gibi her derde deva olacağı ümid edilir:

RAMAZAN-I ŞERİF'DE YASİN SÜRESİ

1.gün, ALLAH rızasına ermek niyetiyle okunur.
2.gün, Yüce Peygamberimiz Hz. Muhammed(A.S.) için okunur.
3.gün, Hz. Adem'in (A.S.) ruhiçün okunur.
4.gün, Hz. Havva validemizin ruhiçün okunur.
5.gün, Hz. Ebubekir'in (R.An) ruhiçün okunur.
6.gün, Hz. Ömer'in (R.A.) ruhiçün okunur.
7.gün, Hz. Osman (R.A.) ruhiçün okunur.
8.gün, Hz. Ali'nin (R.A.) ruhiçün okunur.
9.gün, Hz. Fatıma (R.A.) validemiz için okunur.
10.gün, Hz. Ayşe (R.A.) validemiz için okunur.
11.gün, Hz. Hasan (R.A.) Efendimizin ruhiçün okunur.
12.gün, Hz. Hüseyin (R.A.) Efendimizin ruhiçün okunur.
13.gün, Hz. Zeynel Abidin'in ruhiçün okunur.
14.gün, Ashab-ı kiramın ruhlarına bağışlamak için.
15.gün, K. Kerim'in nuruna müstağrak olmak niyetiyle.
16.gün, Ruhunu kolayca teslim edebilme vesile için.
17.gün, Kabir sualinin kolay geçmesine vesile için.
18.gün, Münker ve Neker'in sualleri kolay olsun diye.
19.gün, Kur'an kabrini aydınlatmasına vesile olması için.
20.gün, Kur'an kabrinde yoldaş olması niyetiyle.
21.gün, Mizanında hayrının ağır gelmesine vesile için.
22.gün, Sırat-ı kolay geçmeye vesile olması için.
23.gün, Arş-ı A'la'nın gölgesinde gölgelenmeye vesile için.
24.gün, Armağan(hediye) nieytiyle okunur.
25.gün, Yüce Peygamberimize komşu olmak niyetiyle.
26.gün, Azrail'in(Aleyhisselam) hoş gelmesine vesile için.
27.gün, Büyük, küçük tüm günahlarının affı için.
28.gün, Yüce Rabbimizin cemalini görmeye vesile olması niyetiyle.
29.gün, Tüm müslümanların selameti niyetiyle okunur.
30.gün, Cenab-ı Hakk'a emanet etmek niyetiyle okunur.
Yani otuzuncu günde Yasin-i Şerif okunduktan sonra;
"Ya Rabbi! Okuduğum Yasin-i Şeriflerin sevabını senin yüce katına emanet ediyorum, senden başka ma'budun bilhak(ibadete layık hiçbir ilah) yoktur. Sen kemaliyle bilen ve kemaliyle işitensin" diyerek dua ve niyazını yapmalıdır.
Ey Cennet İsteyen Kardeş! Yasin Suresini hangi maksatla okursan ana yetişir. Şu halde ayrı ayrı maksatlarla(niyetlerle)Ramazanda Yasin Süresini okmak insanın, yani Yasin okuyan kimsenin muradları ve niyetleri gerçekleşecek demektir.
Rabbim cümlemiz dualarını muradlarını isteklerini kabul etsin inşALLAH her sene bu günleri görmek nasip etsin ALLAH sevdiklerimizle ailemizle cümlemize nasip etsin bizlerede inşALLAH.
Rabbim sana sığınıyoruz senden istiyoruz huzuruna geldik dergahına sığınıyoruz bizleri affedip huzuruna layık eyle ellerimizi dergahından boş çevirme bizlerinde yaşamlarına bir düzen bir yön ver bizide günümüze selamete çıkar tez zamanda cümlemize bizlerede inşALLAH. AMİN AMİN AMİN....

kardelen83

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ve Rahmetullah ve Berekatüh
bende katılmak istiyorum inşşalah hayırlısıyla benim niyetim Annem vefat etti yaklaşık 1 ay önce onun için okumak istiyorum.a.e.o

leyla-1

Altın Üye
bende katılmak istiyorum inşşalah hayırlısıyla benim niyetim Annem vefat etti yaklaşık 1 ay önce onun için okumak istiyorum.a.e.o

Ve Aleyküm Selam Rahmetullah ve Berekatüh canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş.Allah kabul etsin.CAnım eklenecek bir kaç kardeşimiz daha var sizin hepinizi ekleyeceğim Allah bu mübarek günlerin yüzü gözü hürmetine Alalh bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Canım kardeşim bugün annem içinde dua gönderdim Allah kabul etsin Allah yar ve yardımcınız olsun Allah sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı cumalar ;
1 yasini şerif okudum.rabbim kabul etsin.selametle kalın.

leyla-1

Altın Üye
MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN

Yeni Yasin Listemiz devam ediyor hayırlara vesile olur inşallah:

1-Leyla(okundu)

2-Zehra(okundu)

3-Leyla(arkadaşı)(okundu)

4-Hülya(okundu)

5-ceylantur(okundu)

6-kardenlen1711(okundu)

7-ayse64(okundu)

8-arzu74(OKUNDU)

9-Beautiful_1064(okundu)

10-fatoss(okundu)

11-yaprak(okundu)

12-elifeslem(okundu)

13-ayselbalikcioglu(okundu)

14-evo84(OKUNDU)

15-gül

16-Adem

17-Kur'anı Sevdalı

18-MAKBERGÜLÜ

19-esom

20-mervenur1

21-GÜL$£R£N K

22-mavci

23-kardele

24-aselll

25-Mehmet(Şu anda bir iftiraya uğradığından dolayı aydır haksız yere hapiste yatıyor)

26-Resule Meftun

27-Sakat99

28-Yeşilyol

29-Kardelen83

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

leyla-1

Altın Üye

1-Leyla

2-Zehra

3-Leyla(arkadaşı)

4-Hülya

5-ceylantur

6-kardenlen1711

7-ayse64

8-arzu74

9-Beautiful_1064

10-fatoss

11-yaprak

12-elifeslem

13-ayselbalikcioglu

14-evo84

15-Gül

16-Adem

17-Kur'anı Sevdalı

18-Makbergülü

19-esom

20-mervenur1

21-GÜL$£R£N K

22-mavci

23-kardele

24-aselll

25-Mehmet(Şu anda bir iftiraya uğradığından dolayı aydır haksız yere hapiste yatıyor)

26-Resule Meftun

27-Sakat99

28-Yeşilyol

29-Kardelen83

Sabitler

Leyla.................1
hülya yerine.......1
Gül yerine...........1
leyla(arkadaşı)....1
ceylantur..............1
aye64....................1
Arzu74....................1
Kur'anı Sevdalı.............1

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

leyla-1

Altın Üye

Hayırlı cumalar ;
1 yasini şerif okudum.rabbim kabul etsin.selametle kalın.

Amin
Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah razı olsun hepinizden emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..Allah okunan Kur'anlar esmalar,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsuN hayırlı cumalar..

kardelen83

Kayıtlı Kullanıcı
Allah hepinizden razı olsun .Allaha emanet olun .

kardelen83

Kayıtlı Kullanıcı
s.a yasin okumak isteyen kardeşlerimiz için annemin adı PAKİZE selam ve dua ile kalın.

leyla-1

Altın Üye
Allah hepinizden razı olsun .Allaha emanet olun .

s.a yasin okumak isteyen kardeşlerimiz için annemin adı PAKİZE selam ve dua ile kalın.

Amin
Allah senden de razı olsun kardeşim bende şimdi fırsat buldukça elimden geldiğince okumaya çalışacağım kardeşim Allah kabul etsin.Canım Allah yar ve yardımcınız olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun selamtle kalınız.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşlerim daha önce adını yazdırıpta okunacak Yasin listesinde adı olmayan kardeşlerimiz var mı acaba?

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
güzel kardeşim ben forumları karıştırmışım...az önce cevab yazdım ama dalgınlıkla yanlış foruma gitti cevabım.biz eşimle beraber sürekli okuduk ama cevab yazamadım .haber veremediğim için hakkınızı helal edin inş....hayırlı ramazanlar..

leyla-1

Altın Üye
güzel kardeşim ben forumları karıştırmışım...az önce cevab yazdım ama dalgınlıkla yanlış foruma gitti cevabım.biz eşimle beraber sürekli okuduk ama cevab yazamadım .haber veremediğim için hakkınızı helal edin inş....hayırlı ramazanlar..

yok canım yanlış yer değil orasıda zaten Yasin konumuz Allah razı olsun canım benim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Canım Yasinleri sıradaki kardeşimizin niyetine göre mi okudunuz acaba tam anlamadım kusura bakmazsan.Allah kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler.:)

leyla-1

Altın Üye
21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN
1-Leyla

2-Zehra

3-Leyla(arkadaşı)

4-Hülya

5-ceylantur

6-kardenlen1711

7-ayse64

8-arzu74

9-Beautiful_1064

10-fatoss

11-yaprak

12-elifeslem

13-ayselbalikcioglu

14-evo84

15-Gül

16-Adem

17-Kur'anı Sevdalı

18-Makbergülü

19-esom

20-mervenur1

21-GÜL$£R£N K

22-mavci

23-kardele

24-aselll

26-Resule Meftun

27-Sakat99

28-Yeşilyol

29-Kardelen83

30-Murat

B

buğlem

herkese hayırlı günler... Rabim dualarınızı kabul etsin inşallah ( amin ) benide listeye eklermisiniz?

leyla-1

Altın Üye
herkese hayırlı günler... Rabim dualarınızı kabul etsin inşallah ( amin ) benide listeye eklermisiniz?
Amin
Selam Aleyküm kardeşim Allah kabul etsin bir dahaki sefere siteye girdiğinizde yeni listeye ekleriz inşallah.Burda amaç Allah rızası için bir karşılık beklemeden ama ismini yazdırıp ya konuya uğramıyorlar yada siteye uğramıyorlar ben okurum sorun değil ama acil duaya ihtiyacı olan diğer kardeşlerimize haksızlık oluyor kardeşim gönül ister ki herkes için tek tek okmumak ama her zamanda olmuyor kardeşim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN[/COLOR]

Yeni Yasin Listemiz hayırlara vesile olur inşallah:

1-Leyla(okundu)

2-Zehra(okundu)

3-Leyla(arkadaşı)(okundu)

4-Hülya(okundu)

5-ceylantur(okundu)

6-kardenlen1711(okundu)

7-ayse64(okundu)

8-arzu74(OKUNDU)

9-Beautiful_1064(okundu)

10-fatoss(okundu)

11-yaprak(okundu)

12-elifeslem(okundu)

13-ayselbalikcioglu(okundu)

14-evo84(OKUNDU)

15-gül(okundu)

16-Adem(okundu)

17-Kur'anı Sevdalı(okundu)

18-MAKBERGÜLÜ(okundu)

19-esom(okundu)

20-mervenur1(okundu)

21-GÜL$£R£N K(okundu)

22-mavci(okundu)

23-kardele(okundu)

24-aselll(okundu)

25-Mehmet(Şu anda bir iftiraya uğradığından dolayı aydır haksız yere hapiste yatıyor)(okundu)

26-Resule Meftun(okundu)

27-Sadakat99(okundu)

28-Yeşilyol(okundu)

29-Kardelen83

30-Murat

31-Cankırıkları

32-Dilek Hilal

33-YNLB

34-Bütün çocukların hidayeti için

Allah kabul etsin.

Not: 1 tanede olsa hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim:(

Daha önce ismini yazdıp bu listede adı olmayn kardeşlerimiz var mı acaba?

leyla-1

Altın Üye
21 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ.)

21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

Yeni Yasin Listemiz hayırlara vesile olur inşallah:

1-Mehmet( iftiradan dolayı 11 aydır haksız yere hapiste yatıyor)

2-leyla(arkadaşı)

3-Zerrin abla

4-Bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar için

5-sevda gun gul

6-kardele

7-serap8191

8-mavci

9-leyla

10-arzu74

11-gül

12-Hülya(hayırlısıyla bebeğini sağ sağlim dünyaya getirmesi için)

Listemiz devam ediyor hep beraber kaıtılımlarınızı bekliyoruz kardeşlerim inşallah:(

Yasin Suresi Rabbim Okunanlari Eksiksiz Kabul Etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt