Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN

1-Mehmet( iftiradan dolayı 11 aydır haksız yere hapiste yatıyor)

2-leyla(arkadaşı)

3-Elifimbenim

4-Zerrin abla

5-Bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar için

6-sevda gun gul

7-kardele

8-serap8191

9-mavci

10-leyla

11-arzu74

12-gül

13-Hülya(hayırlısıyla bebeğini sağ sağlim dünyaya getirmesi için)

14-Goldenrose

15-evo84

16-Su-Eda

17-Mihrace24

18-Nuray(Hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar bütün bekar kardeşlerimiz içinde)

19-Elifeslem

20-cankırıkları

21-gülümse

22-Murat

23-gulsemiha(oğlu için)

24-Zehra ve bütün şifa bekleyen hastalarımız için

25-Bütün çocukların hidayeti için

26-gurbetburcu(mayıs ayında yapılacak tercihde işe yerleşmek hayırlısıyla )

leyla-1

Altın Üye
YENİ YASİN LİSTEMİZ

1kardele

2-barış

3-Hülya

4-Eliseslem

6-Rana

7-Leyla

8-Leyla(arkadaşı)

9.Gülümse(ALLAH ım ne verirse hakkımda hayırlısını versin her daim inş. Her iki cihanda yar ve yardımcım olsun. Bana Her iki cihanda eşim olacak insanla yuva kurmamı saglasın rabbim inş.. hayırlı bir iş, huzurlu bir düzen, saglık,mutluluk ve sevdiklerimin gönüllerindeki dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah...)

10.Mavci

11-Gül

12-Hanife abla

13-Arzu74

14-Ayten( takvalı,hayırlı bir insanla en kısa zamanda hayırlısıyla evlenmek bütün bekar kardeşlerimizede hayırlı imanlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlatlar nasip etsin Rabbim,Allahın rızasını kazanmak. Allah hepimizin dualarını kabul etmesi için)

15.Su Eda(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ıkerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı,anneciğime doktorlar guatr ameliyatı olacaksın dediler olacaksa ameliyatın hayırlı bir şekilde geçmesi ve sonucun hayırlı çıkmasını,kalp damarlarının darlık ve tıkanıklık olanlarının hayırlısıyla sağlına kavuşup annemle birlikteEmine teyzeciğimde ameliyat olacak onunda ameliyatının hayırlı geçmesi ve sonuçlarının hayırlı olmasını,Rabbim bütün hastalara acil şifalar versin. Rabbim öyle bir şifa versinki geride hiçbir hastalık bırakmasın inşallah
hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin.maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olanlardan olmamızı Rabbimize niyaz ederim)

16-Bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar için)

17-Zehra

18-Zerrin abla

19-Murat

20-bütün şifa bekleyen hastalarımız için

21-Bütün çocukların hidayeti için

22-f.başak

23-tevbekarım

Niyeti olmayan kardeşlerim niyetlerinizi yazarmısınız lütfen Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

Yeni Yasin Listemiz hayırlara vesile olur inşallah:

1kardele

2-barış(içinde bulunduduğu sıkıntılardan kurtulması hayırlı şifa nasip etsin Rabbim.yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim, Uğradığı haksızlıktan kurtulması mahkemin olumlu sonuçlanması okula severek gitmesi bol bol zihin açıklığı başarılı olup hayırlı bir meslek sahibi olması,salih hayırlı evlat olması dini bütün yetişmesi dualarının kabulu anne babaya kardeşine sevgi, annesine kendine bütün hastalara hayırlı şifa iki cihan saadetine nail olmak için)
(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..içinde buludunukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

3-Hülya(İçinde bulunduğu sıkıntılarında kurtulup selametine çıkmak yaaşamına bir düzen bir yön, yuvasında huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet,okulunu başarı ile geçmek, memurluğa geçmek.çocuklarının yeğenlerin ve bütün çocukların hidayete erdip salih evlat olmaları, kardeşlerine ve bütün bekarlara hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlat bütün dualarını kabulu,annesine ve bütün şifa bekleyen hastalara hayırlı şifa,günahlarımızın affı,geri hayırlısıyla namaza başlaması sevdikleriyle hacca gitmek, iki cahain saadetine nail olmak için)

4-Leyla(arkadaşı)(İçinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmak,gireceği bütünleme sınavında başarı ile sınıfını geçmek, hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması,kendisine ve bütün bekar kardeşlerimize takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlatlar nasip etsmesi.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olmak nasip etsin Rabbim)

5-Eliseslem(Gönül muradının dualarını kabulü içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için.
Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..içinde buludunukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

6-Rana(Önce annemin sağlığı olsun annem şifa bulsun inşallah okudugunuz yasin şeriflerle
Allah butun okuyan ve okumayan tüm Arkadaşlarımın dualarını kabul etsin.
yaptığım pişmanlıkları Allah ım affetsin inş.
Gelecegim hep Allah yolu ile gitsin
İçim kalbim Allah ın aşkıyla dolup taşsın inşallah
Kaderimdeki eşimde Allah yolunda ilerlesin
inşallah ...............

7-Leyla(Allah gönlümde olanı hakkımda hayırlı hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selamete çıkmak yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip edip engellerin hayırlısıyla ortadan kalkmasını nasip etsin Rabbim.
Rabbim Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması bana ve bütüğn bekar kardeşlerimizin gönlümüze göre takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva salih çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH anneme ve bütün hastalarımıza hayırlı şifalar,iki dünya saadeti ile yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin ve bütün çocukların hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak

8.Gülümse(ALLAH ım ne verirse hakkımda hayırlısını versin her daim inş. Her iki cihanda yar ve yardımcım olsun. Bana Her iki cihanda eşim olacak insanla yuva kurmamı saglasın rabbim inş.. hayırlı bir iş, huzurlu bir düzen, saglık,mutluluk ve sevdiklerimin gönüllerindeki dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah...)

9Mavci(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..içinde bulundunkları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

10-Gül(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..Hayır kapılarının açılması kendisine ablasına ve bütün bekar kardeşlerimize hayırlı imanlı eş hayırlı yuvalar hayırlı salih evlatlar nasip etsin Rabbim. Hayırlısıyla yeni kadrosunuda alması engelleri ortadan kaldırsın Rabbim.Kadrosunu engelleyenlere kendisiyle uğraşana fırsat vermesin Rabbim.Emeklerinin karşılığını her iki dünyada kat kat almak nasip etsin Rabbim.Tez zamanda hayırlı şifalar eski sağlığına kavuşması.Ailesinin ve bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması ve .Anneme ve Bütün hastalarımıza hayırlı şifalar ,annesinin kardeşlerinin kendisinin ve bütün kardeşlerimizin hacca gitmesi hidayete ermek dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak iki cihan saadetine nail olmak)

11-Tolga(içinde buldunduğu sıkıntılarda tez zamanda kurtulması hayırlı şifa için)

12-Hanife abla

13-Arzu74(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..babasının ve bütün ölmüşlerimizin ruhuna,kardeşlerinin selaminetine çıkmaları içinde buludunukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

14-Ayten( takvalı,hayırlı bir insanla en kısa zamanda hayırlısıyla evlenmek bütün bekar kardeşlerimizede hayırlı imanlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlatlar nasip etsin Rabbim,Allahın rızasını kazanmak. Allah hepimizin dualarını kabul etmesi için)

15.Su Eda(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ıkerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı,anneciğime hayırlı şifalar ve sonucun hayırlı çıkmasını,kalp damarlarının darlık ve tıkanıklık olanlarının hayırlısıyla sağlına kavuşması,Rabbim bütün hastalara acil şifalar versin. Rabbim öyle bir şifa versinki geride hiçbir hastalık bırakmasın inşallah
hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin.maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olanlardan olmamızı Rabbimize niyaz ederim)

17-Zehra(Bildiğimiz bilmediğimiz bütün sıkıntılardan kurtulması hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması gönül muradının dualarını kabulu hayırlı şifalar kendisine ablasına ve bütün bekar kardeşlerimize hayılı imanlı eş hayırlı yuva engellerin ortadan kalkması, iki cihan saadetine nail olması için)

18-Zerrin abla

19-Murat(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ı kerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı,yeni doğan bebeğin yeğenlerin ve bütün çocukların salih hayırlı ana babalı dini bütün olarak yetiştirmek nasip etsin Rabbim.Maddi manevi sıkıntılardan kurtulmak borçlarını ödeme kolaylığı kız kardeşlerine ve bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva nasip etsin Rabbim.
Allah hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda, yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin.maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine iki ciha saadetine nail olmak nasip etsin Rabbim)

21-Bütün çocukların hidayeti için(Allah bütün çocukların yeğenlerimizin hidayete ermesi Ana babaya saygılı itaatli dini, bütün yetişmeleri salih hayırlı evlat olmaları, ortamın kötülüklerinden korunması, çalışma azmi başarılı olmaları yuvalarında huzurlu mutlu olmaları hayırlı şifalar iki cihan saadetine ermeleri için)

22-f.başak

23-tevbekarım

24-ayse64

25-Ayten

26-Seher abla

27.melek4545

SABİT OKUYANLAR:

Leyla(gül ve Hülya yerinede)......................3
Leyla(arkadaşı).........................................1
Murat................................................1

Zehra........................................................1

mutlu melek

Kayıtlı Kullanıcı
İçinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup selamete çıkması ve ailesinde huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet sağlanması için ben de katılmak istiyorum.

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ve Rahmetullah ve berekatüh,Allah Celle Celalühu sizlerden razı olsun.Uzun süredir nete giremedim,gönlüm beraberdi ama ben uzak,şimdi gördüm ki sizler beni unutmayan gerçek dostlarımsınız.Sıradaki arkadaşım için 1 tane okuyacağım inşaAllah.Selam ve baki dualarımla Allah cc.ya emanet olun.....

hacer_fatih

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. kardeşlerim benide sıraya eklermisiniz? yanlız birşey soracağım sıradaki kardeşimiz kimdir kaç tane okunduğunu, kaç tane kaldığını belirtirsek daha çabuk okunmazmı?

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Benide eklermisiniz? Yılbaşının bana aileme forum.islamiyet ailesine ve tüm sevdiklerime hayırlar getirmesi için benide aranıza alırmısınız?

PINAR03

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Bnde katılmak istiyorum nasıl olucak yardımcı olurmusunuz ve ben bu sitede yeniyim...

leyla-1

Altın Üye
İçinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup selamete çıkması ve ailesinde huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet sağlanması için ben de katılmak istiyorum.

Selamın Aleyküm ve Rahmetullah ve berekatüh,Allah Celle Celalühu sizlerden razı olsun.Uzun süredir nete giremedim,gönlüm beraberdi ama ben uzak,şimdi gördüm ki sizler beni unutmayan gerçek dostlarımsınız.Sıradaki arkadaşım için 1 tane okuyacağım inşaAllah.Selam ve baki dualarımla Allah cc.ya emanet olun.....

S.A. kardeşlerim benide sıraya eklermisiniz? yanlız birşey soracağım sıradaki kardeşimiz kimdir kaç tane okunduğunu, kaç tane kaldığını belirtirsek daha çabuk okunmazmı?

Benide eklermisiniz? Yılbaşının bana aileme forum.islamiyet ailesine ve tüm sevdiklerime hayırlar getirmesi için benide aranıza alırmısınız?

Selamün Aleyküm Bnde katılmak istiyorum nasıl olucak yardımcı olurmusunuz ve ben bu sitede yeniyim...

Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Elifeslem kardeşim seni yeniden aramızda görmekten dolayı çok mutlu oldum anlatamam sizler benim için çok özel ve değerlisiniz her zaman kalbimde gönlümde dualarımdasınız:)yeni gelen kardeşlerim sizlerde hoş geldinizi üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.sizleride ekliyyorum niyetleri olmayan kardeşlerim niyetlerinizi yazarsanız bir zahmet Allah kabul etsin melek canım sen zaten listedesin niyetini ekliyorum.Hacer canım her kişi için 21 tane okunuyor.konumuz diğer konudan devam ediyor burdaki konumuzda yeni Yasin başladığı zaman yeni kardeşlerimizi tekrar eklemek için kullanıyoruz karşıklılık olmasın diye.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bütün çocukları yeğenlerimizi hidayete erdirmek anne babalarını karşı saygılı olmak derslerinde çalışma azmi başarılı olmak salih hayırlı evlat dini bütün olark yetişmek nasip etsin Rabbim.
Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hastalara şifa, dertilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Okuyan okumayan herkesin dualarını kabul etsin Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar..

leyla-1

Altın Üye

1kardele

2-barış(içinde bulunduduğu sıkıntılardan kurtulması hayırlı şifa nasip etsin Rabbim.yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim, Uğradığı haksızlıktan kurtulması mahkemin olumlu sonuçlanması okula severek gitmesi bol bol zihin açıklığı başarılı olup hayırlı bir meslek sahibi olması,salih hayırlı evlat olması dini bütün yetişmesi dualarının kabulu anne babaya kardeşine sevgi, annesine kendine bütün hastalara hayırlı şifa iki cihan saadetine nail olmak için)
(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...

3-Hülya(İçinde bulunduğu sıkıntılarında kurtulup selametine çıkmak yaaşamına bir düzen bir yön, yuvasında huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet,okulunu başarı ile geçmek, memurluğa geçmek.çocuklarının yeğenlerin ve bütün çocukların hidayete erdip salih evlat olmaları, kardeşlerine ve bütün bekarlara hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlat bütün dualarını kabulu,annesine ve bütün şifa bekleyen hastalara hayırlı şifa,günahlarımızın affı,geri hayırlısıyla namaza başlaması sevdikleriyle hacca gitmek, iki cahain saadetine nail olmak için)

4-Leyla(arkadaşı)(İçinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmak,gireceği bütünleme sınavında başarı ile sınıfını geçmek, hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması,kendisine ve bütün bekar kardeşlerimize takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlatlar nasip etsmesi.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olmak nasip etsin Rabbim)

5-Eliseslem(Gönül muradının dualarını kabulü içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için.
Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...

6-Rana(Önce annemin sağlığı olsun annem şifa bulsun inşallah okudugunuz yasin şeriflerle
Allah butun okuyan ve okumayan tüm Arkadaşlarımın dualarını kabul etsin.
yaptığım pişmanlıkları Allah ım affetsin inş.
Gelecegim hep Allah yolu ile gitsin
İçim kalbim Allah ın aşkıyla dolup taşsın inşallah
Kaderimdeki eşimde Allah yolunda ilerlesin
inşallah ...............

7-Leyla(Allah gönlümde olanı hakkımda hayırlı hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selamete çıkmak yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip edip engellerin hayırlısıyla ortadan kalkmasını nasip etsin Rabbim.
Rabbim Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması bana ve bütüğn bekar kardeşlerimizin gönlümüze göre takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva salih çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH anneme ve bütün hastalarımıza hayırlı şifalar,iki dünya saadeti ile yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin ve bütün çocukların hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak

8.Gülümse(ALLAH ım ne verirse hakkımda hayırlısını versin her daim inş. Her iki cihanda yar ve yardımcım olsun. Bana Her iki cihanda eşim olacak insanla yuva kurmamı saglasın rabbim inş.. hayırlı bir iş, huzurlu bir düzen, saglık,mutluluk ve sevdiklerimin gönüllerindeki dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah...)

9Mavci(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..içinde bulundunkları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

10-Gül(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..Hayır kapılarının açılması kendisine ablasına ve bütün bekar kardeşlerimize hayırlı imanlı eş hayırlı yuvalar hayırlı salih evlatlar nasip etsin Rabbim. Hayırlısıyla yeni kadrosunuda alması engelleri ortadan kaldırsın Rabbim.Kadrosunu engelleyenlere kendisiyle uğraşana fırsat vermesin Rabbim.Emeklerinin karşılığını her iki dünyada kat kat almak nasip etsin Rabbim.Tez zamanda hayırlı şifalar eski sağlığına kavuşması.Ailesinin ve bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması ve .Anneme ve Bütün hastalarımıza hayırlı şifalar ,annesinin kardeşlerinin kendisinin ve bütün kardeşlerimizin hacca gitmesi hidayete ermek dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak iki cihan saadetine nail olmak)

11-Tolga(içinde buldunduğu sıkıntılarda tez zamanda kurtulması hayırlı şifa için)

12-Hanife abla(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..hastalara şifa dertlilre deva boçlulara eda nasip etsin Rabbim.
Allah hayırlı şifalar nasip etsin çocuklarının mürüveti görmek hayırlı rızk iş kısmet kapıları açmak nasip etsin Rabbim. bütün kardeşlerimizin hacca gitmesi hidayete ermek dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmakiçinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

13-Arzu74(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..babasının ve bütün ölmüşlerimizin ruhuna,kardeşlerinin selaminetine çıkmaları içinde buludunukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

15.Su Eda(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ıkerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı,anneciğime hayırlı şifalar ve sonucun hayırlı çıkmasını,kalp damarlarının darlık ve tıkanıklık olanlarının hayırlısıyla sağlına kavuşması,Rabbim bütün hastalara acil şifalar versin. Rabbim öyle bir şifa versinki geride hiçbir hastalık bırakmasın inşallah

17-Zehra(Bildiğimiz bilmediğimiz bütün sıkıntılardan kurtulması hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması gönül muradının dualarını kabulu hayırlı şifalar kendisine ablasına ve bütün bekar kardeşlerimize hayılı imanlı eş hayırlı yuva engellerin ortadan kalkması, iki cihan saadetine nail olması için)

18-Zerrin abla(İçinde bulunduğu maddi manevi sıkıntılardan kurtulmak yuvasında eşiyle huzurlu mutlu olmak haklarında hayırlıysa tez zamana bulundukları ortamdan ayrılmak kötü insanların kçtüüklerinden korunmak, annesine kendisine ve bütün hastalara hayırlı şifalar hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması,ülkemize bolluk bereket hidayet,ülkemizin terörden tez zamanda kurtulması, Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayır olmasıRabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...

OKUNAN KARDEŞİMİZ
19-Murat(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ı kerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı,yeni doğan bebeğin yeğenlerin ve bütün çocukların salih hayırlı ana babalı dini bütün olarak yetiştirmek nasip etsin Rabbim.Haklarında hayırlı ise hayırlı bir evlat daha nasip etsin Rabbim.Eşiyle çocuklarıyla ailesiyle sağlıklı huzurlu mutlu bir yuva bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerini tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.Maddi manevi sıkıntılardan kurtulmak borçlarını ödeme kolaylığı kız kardeşlerine ve bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva nasip etsin Rabbim.
Allah hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda, yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin.maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine iki ciha saadetine nail olmak nasip etsin Rabbim)

21-Bütün çocukların hidayeti için(Allah bütün çocukların yeğenlerimizin hidayete ermesi Ana babaya saygılı itaatli dini, bütün yetişmeleri salih hayırlı evlat olmaları, ortamın kötülüklerinden korunması, çalışma azmi başarılı olmaları yuvalarında huzurlu mutlu olmaları hayırlı şifalar iki cihan saadetine ermeleri için)

22-f.başak

23-tevbekarım(Rabbimin rızası Efendim aleyhiselatü vesselamın şefaati sizlerin cümlesinin duasının kabulu hastalara acil şifa evlatlarımın iman hizmetinde namazını kılan Kuran-ı Kerim ile amel eden evletlar olması niyetiyle birde Kuran- ı Kerimi en kısa sürede okuyabilmek hatmedebilmem için okunursa çok memnun olurum...Rabbim hepinizden razı olsun inşaallah)

24-ayse64

25-Ayten

26-Seher abla

27.melek4545(Yılbaşının bana aileme forum.islamiyet ailesine ve tüm sevdiklerime hayırlar getirmesi için)

28deniz yıldızı

29-Mehmet(içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için)

30-_semra_

31-hacer_fatih(Niyetim Rabbimin rızasını alıp, Peygamber efendimizin (S.A.V) şefaatine nail kullardan olmak, ikiz kuzularımı sağlıklı sıhhatli dünyaya getirip salihlerden olmaları, cümle hastalara şifa (anneme, babama, eşime), dertlilere deva borçlulara eda, tüm ölmüşlerimize rahmet, bekarlarımıza hayırlı kısmet(ablama, abime), evlerimizden bereket, huzur ve imanın eksik olmaması, doğru yoldan ayrılmadan hayırlı ölüm, hayırlı ömür,gençken hacı olanlardan olmayı diliyorum Rabbimden (Amin)

32-mutlu melek(İçinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup selamete çıkması ve ailesinde huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet sağlanması için)

33-pınar03

34-Ceylantur

SABİT OKUYANLAR:

Leyla(gül ve Hülya yerinede)......................3
Leyla(arkadaşı)................................... ......1
Murat............................................. ...1
Su_Eda...............................................1
_Semra_...............................................1
Ceylantur..............................................1
Zehra............................................. ...........1

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

leyla-1

Altın Üye

1-Leyla

2-kardelele

4-Gülbahar

5-Leyla(arkadaşı)(İçinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmak,gireceği bütünleme sınavında başarı ile sınıfını geçmek, hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması,kendisine ve bütün bekar kardeşlerimize takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlatlar nasip etsmesi.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olmak nasip etsin Rabbim)

6-barış(içinde bulunduduğu sıkıntılardan kurtulması hayırlı şifa nasip etsin Rabbim.yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim, Uğradığı haksızlıktan kurtulması mahkemin olumlu sonuçlanması okula severek gitmesi bol bol zihin açıklığı başarılı olup hayırlı bir meslek sahibi olması,salih hayırlı evlat olması dini bütün yetişmesi dualarının kabulu anne babaya kardeşine sevgi, annesine kendine bütün hastalara hayırlı şifa iki cihan saadetine nail olmak için)
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

7-Serap8191

8-Eliseslem(Gönül muradının dualarını kabulü içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için.
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..içinde bulundunukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

9-Mavci(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

11-Seyren

12-Denizyıldızı

13-nadas06

14-Hanife abla(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..hastalara şifa dertlilre deva boçlulara eda nasip etsin Rabbim.
Allah hayırlı şifalar nasip etsin çocuklarının mürüveti görmek hayırlı rızk iş kısmet kapıları açmak nasip etsin Rabbim. bütün kardeşlerimizin hacca gitmesi hidayete ermek dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmakiçinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

18-Murat(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ı kerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı,yeni doğan bebeğin yeğenlerin ve bütün çocukların salih hayırlı ana babalı dini bütün olarak yetiştirmek nasip etsin Rabbim.Haklarında hayırlı ise hayırlı bir evlat daha nasip etsin Rabbim.Eşiyle çocuklarıyla ailesiyle sağlıklı huzurlu mutlu bir yuva bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerini tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.Maddi manevi sıkıntılardan kurtulmak borçlarını ödeme kolaylığı kız kardeşlerine ve bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva nasip etsin Rabbim.

19-bütün şifa bekleyen hastalarımız için

12-Bütün çocukların hidayeti için(Allah bütün çocukların yeğenlerimizin hidayete ermesi Ana babaya saygılı itaatli dini, bütün yetişmeleri salih hayırlı evlat olmaları, ortamın kötülüklerinden korunması, çalışma azmi başarılı olmaları yuvalarında huzurlu mutlu olmaları hayırlı şifalar iki cihan saadetine ermeleri için)

21-Seher abla(Allah rızası için peygamber efendimizin ruhuna,ablamızın niyeti üzerine.Gönül muradının dualarını kabulü içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için.

22-Ceylantur(tövbelerimin kabulü, tövbelerimden bir daha geri dönüş yapmamak, günahlarımın affı inşAllah)

23-Leyla ablası Berin(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ıkerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim içinde bulundundukları maddi manevi sıkıntılardan kurtulmak,çocuklarının hidayete ermeleri anne babasına saygılı itaatli olması salih hayırlı dini bütün yetişmesi,okullarına karşı sevgi muhabbet derslerinden başarılı olup hayırlı bir meslek sahibi olmaları bütün kötülüklerden korunmaları,
hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin.maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olanlardan olmak iki cihan saadetene nail olmak)

24- evrimyıldız(Bende hayırlı eli ayağı düzgün sağlıklı akıllı ahlaklı hiçbir özrü olmayan hayırlı olacaksa bir kız evladımın yada erkek olmasını istiyorum dualarınızı bekliyorum kardeşlerim.Rabbim kimseye evlad aratmasın inşallah.Herkesin hayırlısı ile duaları kabul olsun inşallah.AMİN)

leyla-1

Altın Üye
21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN LİSTESİ

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

1-Leyla

2-kardelele

3-Hülya(İçinde bulunduğu sıkıntılarında kurtulup selametine çıkmak yaaşamına bir düzen bir yön, yuvasında huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet,okulunu başarı ile geçmek, memurluğa geçmek.çocuklarının yeğenlerin ve bütün çocukların hidayete erdip salih evlat olmaları, kardeşlerine ve bütün bekarlara hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlat bütün dualarını kabulu,annesine ve bütün şifa bekleyen hastalara hayırlı şifa,günahlarımızın affı,geri hayırlısıyla namaza başlaması sevdikleriyle hacca gitmek, iki cihan saadetine nail olmak için)

4-Gülhan(içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması yuvasında eşiyle arasında sevgi muhabbet huzur mutluluk dirlik düzen geçim yuvasını bozmak isteyenlere fırsat vermesin Rabbim.Eşine hayırlı şifalar dualarını gönül muradının kabulü.bütün kardeşlerimin dualarının kabulü bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olmak nasip etsin Rabbim)

5-Leyla(arkadaşı)(İçinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmak,hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması,kendisine ve bütün bekar kardeşlerimize takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlatlar nasip etsmesi.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızıe sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olmak nasip etsin Rabbim)

6-(Barış_Bora)(içinde bulundukları maddi manevi sıkıntılardan kurtulması Rabbim.yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim, bütün çocukların yeğenlerimin okula severek gitmesi bol bol zihin açıklığı başarılı olup hayırlı bir meslek sahibi olması,salih hayırlı evlat olması dini bütün yetişmesi dualarının kabulu,kötü arkadaştan bütün kötülüklerden korunmaları,haramdan uzak olmaları helale yaklaşmaları haklarından ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelinin olmas ıanne babaya kardeşine sevgi, annesine kendine bütün hastalara hayırlı şifa iki Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızıe sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olmak nasip etsin Rabbim)

7-Serap8191(İçinde bulunduğu maddi manevi sıkıntılarında kurtulup selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön, yuvasında huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet,kendisine ve bütün şifa bekleyen hastalara hayırlı şifa,bebeğini hayırlısıyla sağ sağlim dünyaya getirmek salih ana babalı hayırlı evlat olması ,günahlarımızın affı,sevdikleriyle hacca gitmek, iki cihan saadetine nail olmak için)

8-Eliseslem(Gönül muradının dualarını kabulü içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için.
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..içinde bulundunukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)

9-Mavci(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...

11-Seyren(Kendisinin ve ailesin içinde bulunduğu maddi manevi sıkıntılardan kurtulması gönül muradının kabulü, eşine hayırlı rızk kapısı. erkek kardeşine hayırlı şifalar içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin.maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olanlardan olmamızı Rabbimize niyaz ederim)

12-Denizyıldızı

13-nadas06

14-Hanife abla(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...

17-Zehra(Yuvasında huzur mutluluk dirlik düzen geçim nasip etsin Rabbim hayırlısıyla bebeğini sağ sağlim dünyaya gelmesi,Bildiğimiz bilmediğimiz bütün sıkıntılardan kurtulması hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması gönül muradının dualarını kabulu hayırlı şifalar ablasına ve bütün bekar kardeşlerimize hayılı imanlı eş hayırlı yuva engellerin ortadan kalkması,hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin .maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah. Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi, cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp, günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup.. Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine iki cihan saadetine nail olması için)

18-Murat(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ı kerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı,yeni doğan bebeğin yeğenlerin ve bütün çocukların salih hayırlı ana babalı dini bütün olarak yetiştirmek nasip etsin Rabbim.Haklarında hayırlı ise hayırlı bir evlat daha nasip etsin Rabbim.Eşiyle çocuklarıyla ailesiyle sağlıklı huzurlu mutlu bir yuva bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerini tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.Maddi manevi sıkıntılardan kurtulmak borçlarını ödeme kolaylığı kız kardeşlerine ve bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva nasip etsin Rabbim.

19-bütün şifa bekleyen hastalarımız için

20-Bütün çocukların hidayeti için(Allah bütün çocukların yeğenlerimizin hidayete ermesi Ana babaya saygılı itaatli dini, bütün yetişmeleri salih hayırlı evlat olmaları, ortamın kötülüklerinden korunması, çalışma azmi başarılı olmaları yuvalarında huzurlu mutlu olmaları hayırlı şifalar iki cihan saadetine ermeleri için)

21-Seher abla(Allah rızası için peygamber efendimizin ruhuna,ablamızın niyeti üzerine.Gönül muradının dualarını kabulü içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için.

22-Ceylantur(tövbelerimin kabulü, tövbelerimden bir daha geri dönüş yapmamak, günahlarımın affı inşAllah)

23-Leyla ablası Berin(Rabbimize layık bir kul Efendimiz sallahu aleyhi veselleme layık bir ümmet Kuran_ıkerim'e has bir talebe olmamızı,günahlarımızın affı yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim içinde bulundundukları maddi manevi sıkıntılardan kurtulmak,çocuklarının hidayete ermeleri anne babasına saygılı itaatli olması salih hayırlı dini bütün yetişmesi,okullarına karşı sevgi muhabbet derslerinden başarılı olup hayırlı bir meslek sahibi olmaları bütün kötülüklerden korunmaları,
hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin.maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olanlardan olmak iki cihan saadetene nail olmak)

24- evrimyıldız(Bende hayırlı eli ayağı düzgün sağlıklı akıllı ahlaklı hiçbir özrü olmayan hayırlı olacaksa bir kız evladımın yada erkek olmasını istiyorum dualarınızı bekliyorum kardeşlerim.Rabbim kimseye evlad aratmasın inşallah.Herkesin hayırlısı ile duaları kabul olsun inşallah.AMİN)

25-Seher abla(yeğeni)

26-Mehmet

27-tsunami(evladının şifa bulması için)

28-Arzu74

Mehmet((Ailesinin ve kendinin içinde bulunduğu maddi manevi sıkıntılardan borçlardan kurtulmak, hidayete ermek gerçekleri görmek bilerek veya bilmeyerek işlediği bütün günahlarını affı için)

-Seher abla(yeğeni)(içinde bulunduğu maddi manevi sıkıntılardan kutulması uğradığı haksızlıktan iftiradan kurtulması gerçeklerin ortaya çıkması mahkemenin olumlu şekilde sonuçlanması hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda yüreği sıkıntıda olan kardeşlerimize Rabbim inşirah nasip etsin.maddi ve manevi borçlarımızı hayırlı bir şekilde ödememizi yüce mevlam nasip eder inşallah.Rabbim kutsal mekanlara hayırlısıyla gidebilmemizi,cümlemizin iki dünya saadeti yaşamamızı sevdiklerimizle hayırlı bereketli uzun ömürler nasip etmesini Rabbimizin razı olduğu şekilde yaşayıp,günahlarımızın affını yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayr olup..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olanlardan olmamızı nasip etsin Rabbim)-

- tsunami(evladının şifa bulması için)

-Arzu74(Rabbim bizleri Sırat-ı Mustakîmden ayırmasın, bizi kendine KUL kabul etsin her daim...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..babasının ve bütün ölmüşlerimizin ruhuna, kardeşini ve kardeşlerinin selaminetine çıkmaları içinde bulundukları maddi manevi sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak iki cihan saadetine nail olmak için)
- Ayten( takva sahibi ,hayırlı bir insanla en kısa zamanda hayırlısıyla evlenmek bütün bekar kardeşlerimizede hayırlı imanlı eş hayırlı yuva hayırlı salih evlatlar nasip etsin Rabbim,Allahın rızasını kazanmak. Allah hepimizin dualarını kabul etmesi için)

-Hicran Çelik

- Ayşenur Amine Su

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Bütün kardeşlerimin
Dualarinin ve yaptigi ibadetlerin kabulu
Gunahlarinin ve eksiklerinin affi
Dünya ve ahireti icin olan gönül muradlarının nasibi
Ahirete göçmüş sevdiklerinin ruhuna ve
Ahirette Peygamber Efendimiz s.a.v komşu olması için,
Rabbimin razı oldugu salih kullarindan olmasi niyetine

ALLAH KABUL ETSIN........(bu liste bitince yeni liste başlayacaktır iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim..

leyla-1

Altın Üye

21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan kardeşlerimize hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması,ülkemize bolluk bereket hidayet,ülkemizin terörden tez zamanda kurtulması, Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayır olması ülkemizin terör belasından tez
zamanda kurtulması..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olanlardan olmamızı bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

1-İbrahim hocamız
2-Osman soylu
3-İslâm Çalapkulu (hepimizin büyüğü 58 yaşında hocamızın vekili)
4-Enes Birtek (Melek hafız 17 yaşında)
5-Mustafa Sert
6-Muhammed Eren
7-Recep Güre
8-İhsan Arslan
9-Fehmi Tufanç
10-Abdullah Merâl
11-Kadir Sevindik
12-Ramazan Gönül
13-Fehmi Atık
14-Suat Kendir
15-Salih Özkuzu
16-Salih Sırdaş
17-Zafer Tüfekçi
18-Süleyman Gök
19-İsa Hepiş
20-Metin Kızılkaya
21-Ramazan Temizel
22-Kâni Yurtsever
23-Furkan Altuniş
24-Hasan Baltacı
25-Özer Özkuzu
26-Muhlis Konuk
27-Vedat kıraç
28-Mustafa
29-Münip
30-Halis
31-Serhat
32-Halis
33-Nadir
34-Süleyman
35-Önder
36-Şükrü
37-Murat
38-Necip
39-Recep
40-Cemâl
41-Aydın
42-Muzaffer
43-Ragıp
44-Tsunami
45-Elifimbenim(Nebahat abla)
45-Beraat
46-mavci
47-kardelele
48-leyla
49-Mir_erhan
50-Gevher
51-Yusuf
52-Hülya
53-leyla(arkadaşı)
54-Murat
55-Zehra
56-Gül
57-Arzu74
58-Zümra
59-Su_eda
60-bora_barış
61-Bütün hastaların şifa bulması
62-bütün çocukların hidayeti
63-muhtafaz
64-nazlım

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe iştirakiniz Olması Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

Rabbim Okunanları Eksiksiz Kabul Etsin

leyla-1

Altın Üye
Listeye eklenmek isteyen kardeşlerimiz varsa ekleyebilirim birde hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun Allah kabul etsin....

lale25

Kayıtlı Kullanıcı
leyla-1
kardeşim benide eklerimsin,

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt