Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
selamün aleuküm kerdeşlerim beni 18. listeye eklemişiniz
ben nasıp olursa cuma günü ilaç tadavisine başlıyorum inş şu beynimdeki hastalığı yenerim dualarınızda benı esırgemeyın hepinizi ALLAHA emanet ediyorum yarın yasin okuyunca buraya yazarım herşey gönlünüzçe olsun

Aleyküm Selam ablam listede bekleyen kardeşlerimiz olduğu için sıra geç oldu ama sizin için bir güzellik yapalım diğer kardeşlerimizin hakkı geçmesin haklarını helal etsinler lütfen sizi öne alalım Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.
allah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim canım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN

1-Mehmet( iftiradan dolayı 11 aydır haksız yere hapiste yatıyor)

2-leyla(arkadaşı)

3-Elifimbenim

4-Zerrin abla

5-Bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar için

6-sevda gun gul

7-kardele

8-serap8191

9-mavci

10-leyla

11-arzu74

12-gül

13-Hülya(hayırlısıyla bebeğini sağ sağlim dünyaya getirmesi için)

14-Goldenrose

15-evo84

16-Su-Eda

17-Mihrace24

18-Nuray(Hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar bütün bekar kardeşlerimiz içinde)

19-Elifeslem

Allah kabul etsin

evo84

Kayıtlı Kullanıcı
1 adet sıradaki kardeşimize okudum inş

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ve rahmetullah,benide listeye eklermisiniz.Uzun zamandır giremedim ama eğer kabul ederseniz bende listeye girmek ve Rabbimin izin verdiği kadar okumalara katılmak istiyorum.Sıradaki kardeşim için 1 tane okundu,Selam ve baki dularımla...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
1 adet sıradaki kardeşimize okudum inş

Selamın Aleyküm ve rahmetullah,benide listeye eklermisiniz.Uzun zamandır giremedim ama eğer kabul ederseniz bende listeye girmek ve Rabbimin izin verdiği kadar okumalara katılmak istiyorum.Sıradaki kardeşim için 1 tane okundu,Selam ve baki dularımla...

Amin
Ve Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Elifeslem canım listeye ekledim senide Allah dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bütün çocukları yeğenlerimizi hidayete erdirmek anne babalarını karşı saygılı olmak derslerinde çalışma azmi başarılı olmak salih hayırlı evlat dini bütün olark yetişmek nasip etsin Rabbim.
Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hastalara şifa, dertilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Okuyan okumayan herkesin dualarını kabul etsin Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler..

evo84

Kayıtlı Kullanıcı
sıradaki kardeşime 1 adet okudum

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selmaün aleyküm canım kardeşlerim hakkınızı helal edin ön sıralara almışınız kimsenin hakkını yemek istemem ALLAHIM korusun ve tüm ibadetleriniz inş RABBİM kabul eder ve inş bende sihhatime yenıden kavuşurum ve ibadedtime devam etmek istiyorum ALLAHIM inş nasip eder ve bol bol DUA laınızda banada bir yer verin başka hiç bir şeye ihityacım yok ALLAHIM tüm hastalara şiflar veriri inş
hayırlı geceler diyeçeğim ama bunu sabah okursunuz hayırlı sabahlar diyorum hepinize kalbi,gönüllri güzel olan kardeşlerim
ben 2, yasin okudum sırdakı kardeşime inş dilekleri kabul olur

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
benim dileğim hastalığımı yenmem ve tekrar sihhatime kavuşmam RABBİMİN.C.C izniyle inş
ve ne kadar hastalıklı kardeşlerim var ise onlarında sifaya erişmeleri dertlilere deva, hastalara şifalar diliyorum

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
benim dileğim hastalığımı yenmem ve tekrar sihhatime kavuşmam RABBİMİN.C.C izniyle inş
ve ne kadar hastalıklı kardeşlerim var ise onlarında sifaya erişmeleri dertlilere deva, hastalara şifalar diliyorum
Amin
Selam Aleyküm canım ablam Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar dualar Yasinler yüzü gözü hürmetine Allah sana ve diğer hastalarımıza hayırlı şifalar darda sıkıntıda olan kardeşlerimizin hepimizin ne muradı duası varsa Allah kabul etsin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara evsile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
sıradaki kardeşime 1 adet okudum

selmaün aleyküm canım kardeşlerim hakkınızı helal edin ön sıralara almışınız kimsenin hakkını yemek istemem ALLAHIM korusun ve tüm ibadetleriniz inş RABBİM kabul eder ve inş bende sihhatime yenıden kavuşurum ve ibadedtime devam etmek istiyorum ALLAHIM inş nasip eder ve bol bol DUA laınızda banada bir yer verin başka hiç bir şeye ihityacım yok ALLAHIM tüm hastalara şiflar veriri inş
hayırlı geceler diyeçeğim ama bunu sabah okursunuz hayırlı sabahlar diyorum hepinize kalbi,gönüllri güzel olan kardeşlerim
ben 2, yasin okudum sırdakı kardeşime inş dilekleri kabul olur

Amin
Ve Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bütün çocukları yeğenlerimizi hidayete erdirmek anne babalarını karşı saygılı olmak derslerinde çalışma azmi başarılı olmak salih hayırlı evlat dini bütün olark yetişmek nasip etsin Rabbim.
Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hastalara şifa, dertilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Okuyan okumayan herkesin dualarını kabul etsin Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı kandiller..

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Selam Aleyküm canım ablam Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar dualar Yasinler yüzü gözü hürmetine Allah sana ve diğer hastalarımıza hayırlı şifalar darda sıkıntıda olan kardeşlerimizin hepimizin ne muradı duası varsa Allah kabul etsin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara evsile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.

ve aleyküm selam canım benim AMİN AMİN AMİN vanım inş seninde RABBİM gönlüne göre her ne dileğin varsa hayırlı olursa ahkkında veriri inş seninle uzun süredir buradayız ve nekadar çok güzel işler yapıyorsun ALLAHIM enden binlerçe kez razı olsun ve senin sebeb olduğun konulara katılıpta yardımcı olan tüm kardeşleriminde ALLAHIM tüm arzularını,dileklerini haklarında hayrılı ise veriri inş
ALLAHA emanet olun

evo84

Kayıtlı Kullanıcı
sıradaki kardeşimize 1 adet daha okudum

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
ve aleyküm selam canım benim AMİN AMİN AMİN canım inş seninde RABBİM gönlüne göre her ne dileğin varsa hayırlı olursa hakkında veriri inş seninle uzun süredir buradayız ve nekadar çok güzel işler yapıyorsun ALLAHIM enden binlerçe kez razı olsun ve senin sebeb olduğun konulara katılıpta yardımcı olan tüm kardeşleriminde ALLAHIM tüm arzularını,dileklerini haklarında hayrılı ise veriri inş
ALLAHA emanet olun

Amin Amin Amin
Allah sendende binlerce kez razı olsun ablam Rabbim seninde gönlünün muradınızı tez zamanda versin hayırlısıyla inşallah içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön hayırlı bir vesile hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.Canım ben burda sizlerle olmaktan dolayı çok mutlu ve huzurluyum eğer Allah rızası için birşeyler yapabiliyorsak ne mutlu bizlere sizler benim ailemden yakınımdaki sevdiğim değer verdiğim kişilerden hiç farkınız yok çok güzel kardeşliklerimiz dostlularımıza oldu inşallah bir ömür boyuda devam eder çok şey öğrendik siteden ve Allah'ın izniylede öğreneceğizde inşallah bu siteye vesile olan emeği geçen burda olan olamayan bütün kardeşlerimizden Allah binlerce kez razı olsun hepsinin emeklerine gönlüne sağlık Allah mükafatlarını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bilerek ve idrak edenelerden olmak dini görevlerimizi tam itaikatiyle yapmak bu dünyada ve ahirette Allah'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaalrı her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol canım ablam herşey gönlünce olsun selamlar hayırlı geceler seni çok seviyorum iyi ki varsın:)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN

1-Mehmet( iftiradan dolayı 11 aydır haksız yere hapiste yatıyor)(okundu)

2-leyla(arkadaşı)(okundu)

3-Elifimbenim(okundu)

4-Zerrin abla

5-Bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar için

6-sevda gun gul

7-kardele

8-serap8191

9-mavci

10-leyla

11-arzu74

12-gül

13-Hülya(hayırlısıyla bebeğini sağ sağlim dünyaya getirmesi için)

14-Goldenrose

15-evo84

16-Su-Eda

17-Mihrace24

18-Nuray(Hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar bütün bekar kardeşlerimiz içinde)

19-Elifeslem

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
sıradaki kardeşimize 1 adet daha okudum

Amin
Ve Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
benide kabul edermisiniz

Ne demek kardeşim kabul ederiz tabii ki Allah razı olsun sizden de hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Bir niyetiniz varsa onuda yazabilirsiniz Yasin okumaları dua köşesindeki Yasin süresi kardeşliğinden devam ediyor burada yeni listemizi belirtmek için tekrar başlıyoruz listeye Allah hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun..

gurbetburcu

Kayıtlı Kullanıcı
Ne demek kardeşim kabul ederiz tabii ki Allah razı olsun sizden de hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Bir niyetiniz varsa onuda yazabilirsiniz Yasin okumaları dua köşesindeki Yasin süresi kardeşliğinden devam ediyor burada yeni listemizi belirtmek için tekrar başlıyoruz listeye Allah hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun..

ALLAH razı olsun çok teşekkür ederim benim niyetim hayırlısıyla devlet dairesinde işe başlam kpss sınavına girmiştim ilk tercihle yerleşemedim mayıs ayında yapılacak tercihde işe yerleşmek hayırlısıyla bende yarın katılabilirmiyim listeye adımı yazabilirmisiniz yarın sıradaki arkadaşım için okurum :)

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
2 tane okuyabilirim.selamlar

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
ALLAH razı olsun çok teşekkür ederim benim niyetim hayırlısıyla devlet dairesinde işe başlam kpss sınavına girmiştim ilk tercihle yerleşemedim mayıs ayında yapılacak tercihde işe yerleşmek hayırlısıyla bende yarın katılabilirmiyim listeye adımı yazabilirmisiniz yarın sıradaki arkadaşım için okurum :)

2 tane okuyabilirim.selamlar

Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt