Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
21 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN KARDEŞLERİMİZİN LİSTESİ YENİ LİSTE.)
Islamiyet.gen.tr - islami forum - vBulletin 4 konumuz burdan devam edecektir kardeşlerim:)

Selam Aleyküm kardeşlerim hep beraber Yasin Süresi kardeşliğinize varmısınız hep beraber inşallah. Kimin duası kabul edilir bilinmez amaç burda hep beraber birbirimize dua etmek Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.ayrıca burda hepimiz Allah rızası için bir karşılık beklemeden sırf Allah rızası için birbirimize yardım ediyoruz ilk Yasin listemize 70 Yasin ile başlamıştık ama katılım olmayınca 21 Yasin'e indirmek zorunda kaldık ama burda sayılardan ziyade önemli olan niyettir kimin duası kabul olunmaz bilinmez.Sadece buraya listeyi yazdım Yasin kardeşliği dua köşesindeki konudan devam edecek tekrar katılmak isteyen kardeşlerim isimlerinizi yazarmısınız iştiraklerinizide bekliyoruz hep beraber inşallah.

Temiz Ağızla Dua Edin!

Bir Dua

“Vallahi onun duası benimkinden daha hayırlıydı.”

İnsan başkasının ağzıyla dua edebilir mi? Bu bize imkansız görünür. Ama Cenab-ı Hak bir gün Hz. Musa'ya bunun nasıl olabileceğini göstermek üzere:

- Bir şey isteyeceğin zaman bana günah işlememiş bir ağızla dua et, buyurmuş... Hz. Musa:
- Bende öyle bir ağız yok, deyince Cenab-ı Hak buyurmuş ki:
- O halde başkasının ağzıyla dua et. Zira sen başkasını ağzıyla günah işleyemezsin.
- Ya Rabbi, ben başkasının ağzıyla nasıl dua edebilirim?
- İnsanlara iyilik yapmak için gayret et ve hayır dua al. Öyle ki birçok ağız gece gündüz sana dua etsinler. (Mesnevi:3.Cilt /180) Ne güzel bir dua şekli.

Şu anda yanımızda dualarımıza “amin” diyecek bir kardeşimiz olsa nasıl dua ederdik? Rabbimizden neler isterdik? Şöyle bir düşünecek olursak...Dünyayı mı istiyoruz yoksa? Dualarımızın kalitesi ne durumda?

Sa'd Bin Ebi Vakkas r.a. anlatıyor:

“ Uhud savaşında... Bir ara baktım. Abdullah bin Cahş (r.a.) yanıma geldi. Dedi ki:

" Şöyle bir kenara çekilsek, ben dua etsem, sen amin desen; sonra istersen sen dua et, ben amin diyeyim olmaz mı?"

Ben de davetine icabet ettim ve olur dedim. Bir kenara çekildik. Önce ben dua ettim:

" Allah'ım! Bugün benim karşıma güçlü, kuvvetli birini çıkar, onunla çarpışalım, ben onu öldüreyim. Böylece hem en büyük hizmeti yapmış olayım, hem de ganimetini alayım" Abdullah Bin Cahş (ra) bu duaya "amin" dedi.

Allah'a yemin olsun istediğim oldu.

Sonra Abdullah Bin Cahş (ra) dua etti:

" Allah'ım! Bugün benim karşıma güçlü, kuvvetli, zorba birisini çıkar. Onunla kıyasıya savaşayım. Sonra o beni öldürsün. Bununla yetinmeyip karnımı yarsın. Kulaklarımı, burnumu kessin. Ve ben o halimle huzuruna çıkayım. Sen bana:

"Kulum Abdullah! Sana verdiğim azaları ne yaptın? Bunları kim böyle yaptı?" diye sorduğunda ben de:

" Ey Rabbim! Emanet olarak verdiğin o azaları yerinde kullanamadım. Haklarını veremedim. Sağlam olarak onlarla senin huzuruna çıkmaktan haya ettim. Bunun için onları senin ve Resul'ünün yolunda harcadım " diyeyim. Sen de bana: " Doğru söyledin " diyesin ve beni affedesin...

Bu duaya amin demek içimden hiç gelmedi. Fakat sözleştiğimiz için amin dedim. Vallahi onun duası benimkinden daha hayırlıydı. Vallahi akşama doğru onu gördüm. Burnu ve kulağı bir ipte sallanıyordu.”

Allah(c.c.) Hz. Musa'ya: "Ya Musa, bana günahsız bir ağızla dua et" buyurdu.

Musa (a.s.) "Ya Rabbi, nasıl günahsız bir ağızla dua edeyim, benim öyle bir ağzım yok ki" dedi.
Allah ü Teala "Başkalarının ağzıyla dua et, çünkü sen başkalarının ağzıyla günah işlemiş olmazsın.
Öyle hareket et ki, insanlar gece gündüz sana dua etsinler. Allah'ın (c.c.) adı temizdir, onu zikreden ağız temizlenir."
Aşağıda en sondaki dua sizin için, tanımadığınız biri tarafından yapılmış bir duadır..

temiz ağızladua edin!

21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)
MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN

Yeni Yasin Listemiz hayırlara vesile olur inşallah:

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan kardeşlerimize hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması,ülkemize bolluk bereket hidayet,ülkemizin terörden tez zamanda kurtulması, Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları yüreğimizdeki hayırlı dualarımızın kabulünü,akıbetimizin hayır olması ülkemizin terör belasından tez
zamanda kurtulması..Rabbimizin iki dünyada sevdiği kullardan olmamızı Efendimiz sallahu aleyhi vesellemin şefaatine nail olanlardan olmamızı bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN

Yeni Yasin Listemiz hayırlara vesile olur inşallah:

1-İbrahim hocamız
2-Osman soylu
3-İslâm Çalapkulu (hepimizin büyüğü 58 yaşında hocamızın vekili)
4-Enes Birtek (Melek hafız 17 yaşında)
5-Mustafa Sert
6-Muhammed Eren
7-Recep Güre
8-İhsan Arslan
9-Fehmi Tufanç
10-Abdullah Merâl
11-Kadir Sevindik
12-Ramazan Gönül
13-Fehmi Atık
14-Suat Kendir
15-Salih Özkuzu
16-Salih Sırdaş
17-Zafer Tüfekçi
18-Süleyman Gök
19-İsa Hepiş
20-Metin Kızılkaya
21-Ramazan Temizel
22-Kâni Yurtsever
23-Furkan Altuniş
24-Hasan Baltacı
25-Özer Özkuzu
26-Muhlis Konuk
27-Vedat kıraç
28-Mustafa
29-Münip
30-Halis
31-Serhat
32-Halis
33-Nadir
34-Süleyman
35-Önder
36-Şükrü
37-Murat
38-Necip
39-Recep
40-Cemâl
41-Aydın
42-Muzaffer
43-Ragıp
44-Tsunami
45-Elifimbenim(Nebahat abla)
45-Beraat
46-mavci
47-kardelele
48-leyla
49-Mir_erhan
50-Gevher
51-Yusuf
52-Hülya
53-leyla(arkadaşı)
54-Murat
55-Zehra
56-Gül
57-Arzu74
58-Zümra
59-Su_eda
60-bora_barış
61-Bütün hastaların şifa bulması
62-bütün çocukların hidayeti
63-muhtafaz
64-nazlım

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe iştirakiniz Olması Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

Rabbim Okunanları Eksiksiz Kabul Etsin

SABİT OKUYANLAR:

Leyla(gül ve Hülya yerinede)......................3

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

Yasin Suresi Rabbim Okunanlari Eksiksiz Kabul Etsin

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun
Allah okunan Yasin Surelerini ve hepimizin dualarını Eksiksiz Kabul Etsin Rabbim inş.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam abla.
Ben de katılmak istiyorum inşaallah..

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm selam abla.
Ben de katılmak istiyorum inşaallah..

Selam Aleyküm canım Allah razı olsun sende niyetini yaz ekleyeyim Allah kabul etsin canım.Dualarımız diğer konudan devam edecek sadece alarını yazan kardeşlerimniyetlerini yazsınlar diye yeni konu açmak zorunda kaldım canım:(
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Sözlümün hayırlısıyla askerliğini bitirip, atanabilmesi.
Hayırlı imanlı bir yuva kurmak.. Günahlarımızın affı, tövbelerimizin kabulu için.
Hayırlı imanlı bir ömür için..

leyla-1

Altın Üye
Sözlümün hayırlısıyla askerliğini bitirip, atanabilmesi.
Hayırlı imanlı bir yuva kurmak.. Günahlarımızın affı, tövbelerimizin kabulu için.
Hayırlı imanlı bir ömür için..

Amin
Allah kabul etsin canım Allah tez zamanda gönlünün muradını versin herşey gönlünce olsun inşallah.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Leylacım selamün aleyküm nasılsın canım?

yeni başlık açman iyi olmuş yenilikler iyi oluyor yeni başlık yeni soluk. insan göre göre duyarsızlaşıyor gözü alışıyor sanki. Allah rızası için ben de katılmak istiyorum inşallah.

ozlemx

Kayıtlı Kullanıcı
bende katılmak isterim inşallah

leyla-1

Altın Üye
bende katılmak isterim inşallah

Allah razı olsun kardeşim niyetinizi yazın ona göre listeye ekleyeyim Allah kabul etsin.Konumuz dua köşesindeki konumuzdan devam edecek burda sadece listeyi yapmak için kullanacağız birde isimleri olup niyetleri olmayan kardeşlerimiz niyetlerini yazsınlar diye.Ayrıca isimlerini yazıp bir daha uğramayan kardeşlerimiz lüften katılımlarızı bekliyoruz bir karşılık beklemeden okuyoruz ama diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın lüften.
Selam ve dua ile Allah'a emamet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Leylacım selamün aleyküm nasılsın canım?

yeni başlık açman iyi olmuş yenilikler iyi oluyor yeni başlık yeni soluk. insan göre göre duyarsızlaşıyor gözü alışıyor sanki. Allah rızası için ben de katılmak istiyorum inşallah.

Aleyküm Selam canım Allah razı olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Çok şükür canım iyiyim dayım rahatsız durumu çok kötü:( Sen nasılsın canım?
Çok şükür diğer Yasin bitti son bir tane kaldı biraz uzadı ama şimdi sayıyı 21 yaptım katılım az olunca:( Bu sefer kardeşlerimizin iştiraklerini bekliyoruz ismini yazdırıp okumaları bitince gitmelerini istemiyorum biliyorsun Allah rızası için bir karşılık beklemeden okuyoruz ama o kadar okumalar katılan kardeşlerimize haksızlık olmasın.Amaç hep beraber Allah rızası için birbirimize yardım etmek dua etmek az yada çok önemli değil birlikte iştirak etmek Allah hepimiz yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Niyetini yazarsan ekleyeyim canım.

ykp0038

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün Aleyküm bende katılmak istiyormu İnşALLAH Hayırlı geceler

ozlemx

Kayıtlı Kullanıcı
1-Handan(Gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim oğluyla birlikte Manisa'ya baba evine dönmek nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

2-Adem(Gönül muradının dualarının kabulü kendinin ve ailesinin içinde bulundukları sıkıntıladan kurtulmak hayırlı rızk iş kaplarının açılması işe girmesidoğan bebeği ve eşiyle bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

3-Leyla(arkadaşı)(gönül muradının dualarının kabulu hayırlı rızk iş kapılarının açılması hayırlı eş hayırlı yuva bütün bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı eş hyırlı yuva nasip etsin Rabbim sevdikleriyle ailesiyle huzurlu mutlu yuva hayır kapılarının açılması
bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

4-Eftalyasun(Sevdiklerimle sağlıklı,huzurlu, hayırlı bir yaşam sürmek, hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmak, hayırlısı ile çocuğumun olması, gireceğim sınavları başarmak, iş ve aile yaşamında karşılaştığım ve karşılaşacağım zorlukların üstesinden gelebilmek.
Tüm bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı rızk iş kapıları gönül muradları için ALLAH rızası için)

5-Leyla
6-kardelern1711(Eşine hayırlı kapılar açsın.Borçlarından kurtulmak nasip etsin..Ümmeti Muhammedin evlatlarına ardı sıra benimkilere okumayı,imanlı bir yüreği,hayırlı ömürleri nasip etsin Rabbim)
7-defi(Yavrularımın sağlıklı hayırlı evlat olmaları ve hayırlı kaderleri olması için.Haticemin meleğimin atamasının hakkında en hayırlı yere olması için.Borç yükünden kurtulup hayırlı bir ev sahibi olup kiracılıktan kurtulmak için.Sağlık huzur mutluluk ve bilhassa Rabbimin rızasına ulaşabilmek için ve gönlümdeki diğer dilekleri için)
8-Kur'ana sevdalı
9-gül
10-kardele
11-zühre_
12-Zeynep ve bütün sınava girecek kardeşlerimiz için
13-tek_dileğim(Sözlümün hayırlısıyla askerliğini bitirip, atanabilmesi.
14-Sıla1
15-Özlemx(hayırlı evlatlar bol rızık için)

leyla-1

Altın Üye
Esselamün Aleyküm bende katılmak istiyormu İnşALLAH Hayırlı geceler

Ve Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Sizde niyetinizi yazarsanız kardeşim eklerim konumuz dua köşesindeki Yasin Süresinden devam edecek burda sadece yeni listeyi yapıyoruz.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
1-Handan(Gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim oğluyla birlikte Manisa'ya baba evine dönmek nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

2-Adem(Gönül muradının dualarının kabulü kendinin ve ailesinin içinde bulundukları sıkıntıladan kurtulmak hayırlı rızk iş kaplarının açılması işe girmesidoğan bebeği ve eşiyle bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

3-Leyla(arkadaşı)(gönül muradının dualarının kabulu hayırlı rızk iş kapılarının açılması hayırlı eş hayırlı yuva bütün bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı eş hyırlı yuva nasip etsin Rabbim sevdikleriyle ailesiyle huzurlu mutlu yuva hayır kapılarının açılması
bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

4-Eftalyasun(Sevdiklerimle sağlıklı,huzurlu, hayırlı bir yaşam sürmek, hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmak, hayırlısı ile çocuğumun olması, gireceğim sınavları başarmak, iş ve aile yaşamında karşılaştığım ve karşılaşacağım zorlukların üstesinden gelebilmek.
Tüm bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı rızk iş kapıları gönül muradları için ALLAH rızası için)

5-Leyla
6-kardelern1711(Eşine hayırlı kapılar açsın.Borçlarından kurtulmak nasip etsin..Ümmeti Muhammedin evlatlarına ardı sıra benimkilere okumayı,imanlı bir yüreği,hayırlı ömürleri nasip etsin Rabbim)
7-defi(Yavrularımın sağlıklı hayırlı evlat olmaları ve hayırlı kaderleri olması için.Haticemin meleğimin atamasının hakkında en hayırlı yere olması için.Borç yükünden kurtulup hayırlı bir ev sahibi olup kiracılıktan kurtulmak için.Sağlık huzur mutluluk ve bilhassa Rabbimin rızasına ulaşabilmek için ve gönlümdeki diğer dilekleri için)
8-Kur'ana sevdalı
9-gül
10-kardele
11-zühre_
13-tek_dileğim (Sözlümün hayırlısıyla askerliğini bitirip, atanabilmesi.
Hayırlı imanlı bir yuva kurmak.. Günahlarımızın affı, tövbelerimizin kabulu için.Hayırlı imanlı bir ömür için..)
14-Sıla1
15-Özlemx (hayırlı evlatlar bol rızık için)
16-ykp0038

fatoss

Kayıtlı Kullanıcı
bende katılmak istiyorum

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
canım ablam bende katılmak istyorum katılabilirmiyim

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
ablacıgım bende katılmak istiyorum. inşallah...

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı

5-Leyla
8-Kur'ana sevdalı
9-gül
10-kardele
11-zühre_
Hayırlı imanlı bir yuva kurmak.. Günahlarımızın affı, tövbelerimizin kabulu için.Hayırlı imanlı bir ömür için..)
14-Sıla1
15-Özlemx (hayırlı evlatlar bol rızık için)
16-ykp0038
17 fatoss
18-burcu
19-gülüm.se

ykp0038

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Sizde niyetinizi yazarsanız kardeşim eklerim konumuz dua köşesindeki Yasin Süresinden devam edecek burda sadece yeni listeyi yapıyoruz.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Eselamün Aleyküm Allah sizden de razı olsun şimdi müsait olamıyorum İnşALLAH evde yazarım. Hayırlı günler...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
hayırlı bereketli günler diliyorum.
Yasini şerif okumaya devam edeceğim allahın izniyle..........
Böylesi güzel bir paylaşım sunduğunuz için allah razı olsun.selametle kalın.
Niyetim.
Hakkımda hayırlı olan herşey.işimle ilgili hayırlı gelişmeler.annemle birlikte ümreye gitmek.ölenedek hak yolundan ayrılmamak.

ozlemx

Kayıtlı Kullanıcı

5-Leyla
8-Kur'ana sevdalı
9-gül
10-kardele
11-zühre_
14-Sıla1
15-ykp0038
16 fatoss
17-burcu
18-gülüm.se

arkadaşlar ben katılamayacam şehir dışna gidiyorum gelince inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt