Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (2 Kullanıcı)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun ozellıkle okuyacam o kıtabı

amin sizdende razı olsun.inşALLAH okuyun çok beğeneceksiniz derinden bir ah bile çekeceksiniz işte o zaman benımde nişanımla öyle bi yuvam olması kitaptaki çift gibi olabilmek için dua edersenız çok sevinirim.o aile itapta inşALLAH bizler gerçeğine sahip oluruz :a12:

ykp0038

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Sizde niyetinizi yazarsanız kardeşim eklerim konumuz dua köşesindeki Yasin Süresinden devam edecek burda sadece yeni listeyi yapıyoruz.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Rabbimden bu sene kpssye gircek olan Dilek, Görkem, Kenan, Umut, Ali, İzzet, Kadir, Ayhan, Uğurun sınavda başarılı olup atanmalarını Alilerine ve ülkemize hayırlı olmalarını nasip eYler İnşALLAH ve hayatımı birleştirmeK istediğim Dilekle rızanı kazanabiliceğimiz hayırlı bi aile kurmamı nasip eyler İnşALLAH. Hayırlı akşamlar... ve tüm kardeşlerimin dualarını kabul eyler İNŞALLAH...

lale&gül

Kayıtlı Kullanıcı
lale gul dayınız nasıl oldular hep aklımdaydı bı soracam soracam dıye ınşallah durumu ıyıdır allahtan şıfasını bulmuştur.bır an once aılesının yanına sağlıklı bır şekılde doner .her yasın okuyuşumda dayınızıda hatırlıyorum allahtan ganı ganı şıfalar.

Allah razı olsun canım benim dayımı hastaneden çıkardılar çok şükür durumu biraz daha iyi evinde tedavi görüyor damarlarının açılmasını bekliyorlar açılırsa büyük ihtimalle ciğer nakli olacak. Allah binlerce razı olsun okuduklarının karşılığını kat kat versin Allaha emanet ol hayırlı akşamlar

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
Allah razı olsun canım benim dayımı hastaneden çıkardılar çok şükür durumu biraz daha iyi evinde tedavi görüyor damarlarının açılmasını bekliyorlar açılırsa büyük ihtimalle ciğer nakli olacak. Allah binlerce razı olsun okuduklarının karşılığını kat kat versin Allaha emanet ol hayırlı akşamlar
allah sızden de razı olsun inşallah en kısa zamanda allahtan şifasını bulur

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
amin sizdende razı olsun.inşALLAH okuyun çok beğeneceksiniz derinden bir ah bile çekeceksiniz işte o zaman benımde nişanımla öyle bi yuvam olması kitaptaki çift gibi olabilmek için dua edersenız çok sevinirim.o aile itapta inşALLAH bizler gerçeğine sahip oluruz :a12:

hz. hatıce peygamber efendımıze sorar.benı hala cok sevıyormusun dıye.peygamber efendımızde(sav)dediki: hala ılk gunku gıbı KÖRDÜĞÜM.sizde inşallah nıkınız gıbı olursunuz.

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
bende katılmak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda sırayla bir kişiyemi 21 yasin okunacaka niyet nereye yazılacak okunan yasinler nereye:(

leyla-1

Altın Üye
bende katılmak istiyorum

canım ablam bende katılmak istyorum katılabilirmiyim

ablacıgım bende katılmak istiyorum. inşallah...

Eselamün Aleyküm Allah sizden de razı olsun şimdi müsait olamıyorum İnşALLAH evde yazarım. Hayırlı günler...

"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
hayırlı bereketli günler diliyorum.
Yasini şerif okumaya devam edeceğim allahın izniyle..........
Böylesi güzel bir paylaşım sunduğunuz için allah razı olsun.selametle kalın.
Niyetim.
Hakkımda hayırlı olan herşey.işimle ilgili hayırlı gelişmeler.annemle birlikte ümreye gitmek.ölenedek hak yolundan ayrılmamak.

selamun aleykum bende katılmak ıstıyorum inşallah lıste dolmami,ştır . acılen bı cevap verebılırmısınız

bıde katılan kışıler 21 yasın okuyacak dımı....

veya her kışı için mı 21 yasın okunacak

ornek verırsek ben leyla ablaya nıyetlendım ve 21 yasın okuduktan sonra nıyetlendıyı duasını okuyacam ...

yoksa 21 yasın okuyup tum lıstedekı arkadaşların nıyetlendıklerı duaları okuyup duamı edecem. hem bu konuda hemde lıste konusunda acıklık getırrmısınız.boylşe dualarda kafam karışıyor bıraz affınıza sığınaraktan acıklama ıstıyorum

duam şu: 1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc)

selamun aleykum benı sabıtler arasına yazabılırsınız .hergun bır kışıye 3 adet yasın okuıyacam tıpkı fetıh suresındekı gıbı

gncl=3

kalan=18

selamün aleyküm kardeşlerim bende katılmak istiyorum.
musade ederseniz benim dileğim.
ALLAHIM.çocuklarıma hayırlı bir evlilik evlatlar sağlık ve imanlı bir yaşam diliyorum.dünyadaki tüm hastalara şifa derlilere deva borçlulara edalar ve sevdiklerine kavuşmasını çocuk isteyenlere hayırlı evlatlar vermesini.benim emeklilik işimin olmasını ve yuvamda çok mutlu olmak sıkıntılerdan kuttulmak huzur içinde yaşamak itiyorum .emekliliğimin olmasını.ve ALLAH nasip ederse kardeşlerimle hacca gitmeyi ve evlatlarımızında doğru yoldan ayrılmamasını ve helal süt emmiş ve dinine bağlı eşler nasip etsin.tüm ölmüşlerimizin mekanları cennet olsun.ben ne kadar okursam bildiririm her haftamı okunuyor yoksa sayının bittiği zamanmı diğer kardeşlerim e sıra geliyor.selametle kalın

benıde listeye alın inşALLAH.niyetimi okumlar bana yaklaşınca o zamanki duruma göre belirtirim

selamun aleykum bende katılabilirmiyim

selamün aleyküm gncl kardeşim ben de katılmak istiyorum tabi kabul ederseniz dileğimide yazdım ama henüz bir cevap yok okumadınız galiba birde her hafta sırası gelenemi okunacak onuda bir yazarsanız çok mutlu olurum

selamun aleykum elıfım benım.tabıkı katılabılırsınız bıldıyım kadarıyla sınırlama yoktur katılımda sorumlu ben deyılım sanırım leyla abladır sorumlu benım katılım başvurusunuda korduğum kabul ettı sanırım 2 cı yetkılı korduğum dur..ışlevıde sanırım fetıh suresı gıbı aynıdır. ben oyle algıladım umarımda yanliş algılamadım. allahın selamı uzerınızde olsun

allah rası olsun benide kabul etmişsiniz.
Niyetim rabbim bugüne kadar işlemiş olduğum büyük küçük bütün günahlarımı affetmesi,Gönlümdekini hakkımda hayırlı etmesini, bana ve kız kardeşlerime tez zamanda hayırlı ve imam dolu bi evlilik yapmayı nasip etmesini,ibadetlerimi aksatmadan tam bi iman içinde yapmayı nasip etsin arkadaşlar

Rabbimden bu sene kpssye gircek olan Dilek, Görkem, Kenan, Umut, Ali, İzzet, Kadir, Ayhan, Uğurun sınavda başarılı olup atanmalarını Alilerine ve ülkemize hayırlı olmalarını nasip eYler İnşALLAH ve hayatımı birleştirmeK istediğim Dilekle rızanı kazanabiliceğimiz hayırlı bi aile kurmamı nasip eyler İnşALLAH. Hayırlı akşamlar... ve tüm kardeşlerimin dualarını kabul eyler İNŞALLAH...

bende katılmak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda sırayla bir kişiyemi 21 yasin okunacaka niyet nereye yazılacak okunan yasinler nereye:(

Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Eski liste bitince o konudan devam edeceğiz kardeşlerim en son kişideyiz 15 tane Yasin kaldı bitince en kısa zamanda başlayacağız inşallah burayı yeni listeyi yapmak için açtım diğer Yasin konusundan devam edeceğiz her kardeşimizin niyetine 21 Yasin okunacak isteyen kardeşim istediği kadar okuyabilir Allah kabul etsin.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun .

leyla-1

Altın Üye
Listede ilk sayfada 2 kişinin ismi vardı ondan liste kaydı bir yanlışlık olmasın kardeşlerim listede olan kardeşlerim niyetlerinizi yazarmısınız eski liste bitince diğer dua köşesindeki konudan devam edeceğiz inşallah Allah kabul etsin.Özlem kardeşim sizi listeden silmedim gidip gelin önemli değil:)

leyla-1

Altın Üye
Okunan Kişi(Leyla(ablası)
Niyeti(Hayırlı şifalar annesine kendine dayısına ve bütün hastalarımızada inşallah,Hayır kapılarının açılması haklarında ne hayırlı ise Rabbim en hayırlısı nasipetsin. maddi sıkıntılardan kurtulmak, çocuklarına ve bütün çocuklar hidayet salih evlat olmak hayırlı yaşlar hayırlı ömürler sağlık afiyet için, okullarında başarı çalışma azmi büyük adam olmaları nasip etsin Rabbim. bütün bekarlara ve kızkardeşlerinin gönlüne göre hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar, yuvalarında mutluluk bir ömür boyu hayırlı yaşlar hayırlı ömürler cümlemizede inşallah, eşine hayırlı rızk kapıları bütün kardeşlerimizin dualarının kabulu ve iş hayatında başarılar nasip etsin engellerin ortadan kalması, Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

kalan:14
Allah kabul etsin.
Bu eski listenin sonuncusu kardeşlerim bitince yeni yasin'e başlayacağız inşallah.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
NİYETİM: Sözlümün hayırlısıyla askerliğini bitirip, kpss sınavında başarılı olup hayırlısıyla atanabilmesi.
Hayırlı imanlı bir yuva kurmak.. Günahlarımızın affı, tövbelerimizin kabulu, hayırlı imanlı bir ömür için..

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
hz. hatıce peygamber efendımıze sorar.benı hala cok sevıyormusun dıye.peygamber efendımızde(sav)dediki: hala ılk gunku gıbı KÖRDÜĞÜM.sizde inşallah nıkınız gıbı olursunuz.

bu niki o yüzden koydum :a12:
milyonkere amiiiiiiiinnnnnnnn.inşALLAH duanız kabul olur.sizin için bizim için diğer çiftler için.
RABBİM böyle sevgileri böyle bağlılıkları kaderimize yazsın inşALLAH.:a12:

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
milyonkere amiiiiiiiinnnnnnnn.inşALLAH duanız kabul olur.sizin için bizim için diğer çiftler için.
RABBİM böyle sevgileri böyle bağlılıkları kaderimize yazsın inşALLAH.:a12:

Selamun aleyküm kördüğüm kardeşim..
Şaşırıdm yaa nickini bu yüzden koyduğuna.Hiç aklıma gelmemişti:a32:
Çok güzeeell :a12:

Ayrıldıkça kavuşanlar.. Daha önce de tavsiye etmiştiniz. Allah razı olsun. Ozamandan beri kitap aklımda. Hemen almak istiyorum.. Alıp okumak.

Duana gönülden kocamaaann bir aminn..
Rabbim sana, gncl kardeşime, bana:) tüm bekar kardeşlerime hayırlısıyla evlenmeyi, hayırlı, imanlı, huzur dolu mutlu bir yuva kurmayı nasip etsin inşaallah.. Hayırlı akşamlar..

leyla-1

Altın Üye
Niyeti(Hayırlı şifalar annesine kendine dayısına ve bütün hastalarımızada inşallah,Hayır kapılarının açılması haklarında ne hayırlı ise Rabbim en hayırlısı nasipetsin. maddi sıkıntılardan kurtulmak, çocuklarına ve bütün çocuklar hidayet salih evlat olmak hayırlı yaşlar hayırlı ömürler sağlık afiyet için, okullarında başarı çalışma azmi büyük adam olmaları nasip etsin Rabbim. bütün bekarlara ve kızkardeşlerinin gönlüne göre hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar, yuvalarında mutluluk bir ömür boyu hayırlı yaşlar hayırlı ömürler cümlemizede inşallah, eşine hayırlı rızk kapıları bütün kardeşlerimizin dualarının kabulu ve iş hayatında başarılar nasip etsin engellerin ortadan kalması, Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

kalan:14
Allah kabul etsin.
Bu eski listenin sonuncusu kardeşlerim bitince yeni yasin'e başlayacağız inşallah.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm leyla abla.
Annem 1 tane yasin okuyacak şimdi.
Rabbim okunanları, edilen duaları kabul eylesin inşaallah..

leyla-1

Altın Üye
Selamun aleyküm leyla abla.
Annem 1 tane yasin okuyacak şimdi.
Rabbim okunanları, edilen duaları kabul eylesin inşaallah..
Amin
Aleyküm Selam canım Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

kalan:13
Allah kabul etsin.
Bu eski listenin sonuncusu kardeşlerim bitince yeni yasin'e başlayacağız inşallah
.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim bende ıkı tane alıyorum en kısa zamanda okuyunca haber verırim sanırım kardeşim namervede alır iki.yasin tama ALLAH
emanet olun

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Aleyküm Selam canım Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Aminn leyla ablam. Rabbim dualarımzı kabul eylesin inşaallah.
Allah razı olsun duaların için. Yüreğine sağlık..
Rabbim gönlüne göre en hayırlısını versin inşaallah..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Annem okudu.
Allah kabul etsinn..

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
Milyonkere amiiiiiiiinnnnnnnn.inşallah duanız kabul olur.sizin için bizim için diğer çiftler için.
Rabbim böyle sevgileri böyle bağlılıkları kaderimize yazsın inşallah.:a12:
aminnn
[sıze="3"]selamun aleyküm kördüğüm kardeşim..
şaşırıdm yaa nickini bu yüzden koyduğuna.hiç aklıma gelmemişti:a32:
çok güzeeell :a12:

Ayrıldıkça kavuşanlar.. Daha önce de tavsiye etmiştiniz. Allah razı olsun. Ozamandan beri kitap aklımda. Hemen almak istiyorum.. Alıp okumak.

Duana gönülden kocamaaann bir aminn..
Rabbim sana, gncl kardeşime, bana:) tüm bekar kardeşlerime hayırlısıyla evlenmeyi, hayırlı, imanlı, huzur dolu mutlu bir yuva kurmayı nasip etsin inşaallah.. Hayırlı akşamlar..
[/sıze]

aminnn

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt