Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (2 Kullanıcı)

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
selamun aleykum bende katılmak ıstıyorum inşallah lıste dolmami,ştır . acılen bı cevap verebılırmısınız

bıde katılan kışıler 21 yasın okuyacak dımı....

veya her kışı için mı 21 yasın okunacak

ornek verırsek ben leyla ablaya nıyetlendım ve 21 yasın okuduktan sonra nıyetlendıyı duasını okuyacam ...

yoksa 21 yasın okuyup tum lıstedekı arkadaşların nıyetlendıklerı duaları okuyup duamı edecem. hem bu konuda hemde lıste konusunda acıklık getırrmısınız.boylşe dualarda kafam karışıyor bıraz affınıza sığınaraktan acıklama ıstıyorum

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum bende katılmak ıstıyorum inşallah lıste dolmami,ştır . acılen bı cevap verebılırmısınız

bıde katılan kışıler 21 yasın okuyacak dımı....

veya her kışı için mı 21 yasın okunacak

ornek verırsek ben leyla ablaya nıyetlendım ve 21 yasın okuduktan sonra nıyetlendıyı duasını okuyacam ...

yoksa 21 yasın okuyup tum lıstedekı arkadaşların nıyetlendıklerı duaları okuyup duamı edecem. hem bu konuda hemde lıste konusunda acıklık getırrmısınız.boylşe dualarda kafam karışıyor bıraz affınıza sığınaraktan acıklama ıstıyorum

as konuunun sahbi değilim ama cevap vereyim abicim.katılan kiişiler sıradaki arkadaş için hep beaber 21 adet okuycak.senın gönlünden kaç koarsa okuyorsun.21 e tammlanınca sıradaki arkadaş için hep beraber gene 21 adet yasini şerfi okuyoruz abicim

benıde listeye alırmısınızz bende katılmak istiyorum

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
gncl abicim hep beraber sırdaki arkadaş için 21 adet okuycaz.sen ne kadar istersen okadar okuyup belirtebilirsin.illa bir adet okumak zorunda değilsin.sana kalmış o ne kadar okursan.her kere 21 adet yasini şerfi topluca okuncak liste tamamlanıncaya kadar belki sen 100 adet bile okuyabilirsin katılım az olunca biraz daha fazla okuyoruz.daha çok yoğunlaşıyoruz

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
duam şu: 1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc)

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
selamun aleykum benı sabıtler arasına yazabılırsınız .hergun bır kışıye 3 adet yasın okuıyacam tıpkı fetıh suresındekı gıbı

gncl=3

kalan=18

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim bende katılmak istiyorum.
musade ederseniz benim dileğim.
ALLAHIM.çocuklarıma hayırlı bir evlilik evlatlar sağlık ve imanlı bir yaşam diliyorum.dünyadaki tüm hastalara şifa derlilere deva borçlulara edalar ve sevdiklerine kavuşmasını çocuk isteyenlere hayırlı evlatlar vermesini.benim emeklilik işimin olmasını ve yuvamda çok mutlu olmak sıkıntılerdan kuttulmak huzur içinde yaşamak itiyorum .emekliliğimin olmasını.ve ALLAH nasip ederse kardeşlerimle hacca gitmeyi ve evlatlarımızında doğru yoldan ayrılmamasını ve helal süt emmiş ve dinine bağlı eşler nasip etsin.tüm ölmüşlerimizin mekanları cennet olsun.ben ne kadar okursam bildiririm her haftamı okunuyor yoksa sayının bittiği zamanmı diğer kardeşlerim e sıra geliyor.selametle kalın

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
duam şu: 1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc)

adem saraç ayrıldıkça kavuşanlar bu kitabı bi şekilde temin edip okuyun inşALLAH.RABBİM EFENDİMİZİN aşkının muhabbetinın el ele gönül gönüle diz dize yaşandığı bi yuva nasip etsin.dileğinizi kabul eylesin.

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
benıde listeye alın inşALLAH.niyetimi okumlar bana yaklaşınca o zamanki duruma göre belirtirim

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
adem saraç ayrıldıkça kavuşanlar bu kitabı bi şekilde temin edip okuyun inşALLAH.RABBİM EFENDİMİZİN aşkının muhabbetinın el ele gönül gönüle diz dize yaşandığı bi yuva nasip etsin.dileğinizi kabul eylesin.

selamun aleykum ısmını yazmiş olduyun yazarın kıtabını bana mı onerdınız.

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ısmını yazmiş olduyun yazarın kıtabını bana mı onerdınız.

evet evet.niyetinizin içindeki saliha bi hatunla yuva kurmak kazancımızın 3 te ikisini ALLAH c yolunda harcamak deyince bu kitap aklıma geldii çok güzel bi kitap.hep diyorum gene diyeyim nikah memuru olsam bu kitabı okuyup bi kitaplar yuvalarını şekillendirmeye niyetlenmeyen çiftleri evlendirmezdim sanırım.öyle güzel bi kitap 3000 sayfa olsaydı bu kitap hiç sıkılmadan okurdum sanırım.keşke olsaydı.

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
evet evet.niyetinizin içindeki saliha bi hatunla yuva kurmak kazancımızın 3 te ikisini ALLAH c yolunda harcamak deyince bu kitap aklıma geldii çok güzel bi kitap.hep diyorum gene diyeyim nikah memuru olsam bu kitabı okuyup bi kitaplar yuvalarını şekillendirmeye niyetlenmeyen çiftleri evlendirmezdim sanırım.öyle güzel bi kitap 3000 sayfa olsaydı bu kitap hiç sıkılmadan okurdum sanırım.keşke olsaydı.

allah razı olsun ozellıkle okuyacam o kıtabı

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm gncl kardeşim ben de katılmak istiyorum tabi kabul ederseniz dileğimide yazdım ama henüz bir cevap yok okumadınız galiba birde her hafta sırası gelenemi okunacak onuda bir yazarsanız çok mutlu olurum

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
selamün aleyküm gncl kardeşim ben de katılmak istiyorum tabi kabul ederseniz dileğimide yazdım ama henüz bir cevap yok okumadınız galiba birde her hafta sırası gelenemi okunacak onuda bir yazarsanız çok mutlu olurum

selamun aleykum elıfım benım.tabıkı katılabılırsınız bıldıyım kadarıyla sınırlama yoktur katılımda sorumlu ben deyılım sanırım leyla abladır sorumlu benım katılım başvurusunuda korduğum kabul ettı sanırım 2 cı yetkılı korduğum dur..ışlevıde sanırım fetıh suresı gıbı aynıdır. ben oyle algıladım umarımda yanliş algılamadım. allahın selamı uzerınızde olsun

fatoss

Kayıtlı Kullanıcı
allah rası olsun benide kabul etmişsiniz.
Niyetim rabbim bugüne kadar işlemiş olduğum büyük küçük bütün günahlarımı affetmesi,Gönlümdekini hakkımda hayırlı etmesini, bana ve kız kardeşlerime tez zamanda hayırlı ve imam dolu bi evlilik yapmayı nasip etmesini,ibadetlerimi aksatmadan tam bi iman içinde yapmayı nasip etsin arkadaşlar

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
selamun aleykum bende katılabilirmiyim

lale gul dayınız nasıl oldular hep aklımdaydı bı soracam soracam dıye ınşallah durumu ıyıdır allahtan şıfasını bulmuştur.bır an once aılesının yanına sağlıklı bır şekılde doner .her yasın okuyuşumda dayınızıda hatırlıyorum allahtan ganı ganı şıfalar.

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum elıfım benım.tabıkı katılabılırsınız bıldıyım kadarıyla sınırlama yoktur katılımda sorumlu ben deyılım sanırım leyla abladır sorumlu benım katılım başvurusunuda korduğum kabul ettı sanırım 2 cı yetkılı korduğum dur..ışlevıde sanırım fetıh suresı gıbı aynıdır. ben oyle algıladım umarımda yanliş algılamadım. allahın selamı uzerınızde olsun

2.yetkili ben değilim abicim konunun sahibi leyla abla.ama sorulan sorulara konun sahibi nette olmadığı zaman cevap verip soruun sahibinin aydınlata biliyoruz. katılım başvurusunuzuda ben kabul etmedim ki hay ALLAH işler karıştı :a12: ben de konuya dahil olmak isteen aynı zamanda ikinci yönetici falan olmayan kendi halinde garip bi üyeyim.sorunuza cevap verdim bu kadar abicim :a12:

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı

canım benım konunun sahibi leyla abladır.leyla abla nette olmadığı zaman konu ile ilgili sorulara bildiğimiz kadarıyla cevap veriyoruz.bende bu konuya senın gibi katılmak isteyen kendi halinde bi üyeyim hepsi bu.yanı sizi ve bizi listeye alacak kişi konuya dahil edecek yada edemeyecek kişi leyla abladır.ayrıca okumalaa henuz başlanmadı ki sırayla başlarız listeden okumalara ne zaman biterse bi sonraki arkadaşa o zaman geçeriz bu gncl abinin te başına okuyaağı bşy değildir.okumalara başlayınca gruba katılan kişilerle beraber bismİLLAH deyip hep beraber başlayacağız inşALLAH.
umarım anlatabilmişimdir:a12:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt