Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
8.Fatmana......3
9.Orkide ....3
10.Gülbanu.....3
11.gizemsevgi.....3
12.neslihantunc......3
13.reyyan6............3
14.zehra.............3
15.Mehmet Ercan....3
16.Evrim84...........3
17.HAK YOL İSLAM....3
18.Sevçiçek......3
19.BÜLENT TUNALI...3

leyla belgin kardeşim...

bende toplu olarak alıyorum..36 yasin....
arkadaşların sırası gelince okundu olarak yazabilirsin...
HAKKINIZI HELAL EDİN ARKADAŞLAR...

rabbime emanet ol.dua ile...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)

Keltepe...............4 okundu
cerennurum-annem..........6 okundu
fatmana.......................3(okudum)+1(okundu)
sıla1.............................3
hakyol islam..................3
ORKİDE.......................3
sevçiçek.....................2OKUNDU..........

TOPLAM.... 25
KALAN......45

LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ........................................

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

bülent tunalı....................3 okundu

TOPLAM.... 28
KALAN......42

LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ........................................

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar FATMANA VE KELTEPE TOPLU ALIP ÇEKİLİYORLAR.Karışıklık olmaz sanırım yani listedeki herkese mi aldınız kaçar tane aldınız..

Ayrıntılı yazarmısınız?

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..

1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.kardeşimiz içinde okundu..
2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için) OKUNDU

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için) OKUNDU
4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için) OKUNDU
5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için) OKUNDU
6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için) OKUNDU
..................................................................................................................
7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için) SAYI ALINIYOR
8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..

Toplu halde alan kardeşlerim, kime kaçar tane aldınız bence açıkca yazarsanız iyi olur..

Bunda gücenme olmaz zaten hiç okumayanlar, isim yazdırıp gidenler var , herkes biliyor gizli birşey değil..

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Ya ben şey diyorum şu listeyi güncellesek..

Aktif olanları başlara kaydırsak, beklemesinler aktif olanlar onlara da hemen okunur..

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
ben kendime 30 tane alıyorum.........arkadaşlarımla okuyacaz......benden sonra listede 11 kişi görünüyor ama arada hiç okumayanlar var..çıkarırmısnız bilmiyorum ama ben 20 tende listedikiler için alıyorum....bu hafta biter hepsi okundu yazarsınız.........ben 10 kişi için 2 şer okuyorum..1 kiş çıkarsa dedim çıkmzasa 2 ki,şiye birer tane yazarsınız..........rabbime emanet olun.hakkınızı helal edin.......

Arkadaşım bekler misin bence böyle olmaz canım..Listeyi güncelleyelim..

sen bak.şu kişilere şu kadar alıyorum de.toplamda bu kadar oldu vs. de

yani listeden isim çıkarılır vs.. karışır biraz bekler misin?

leyla-1

Altın Üye
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah Rabbim ellerimizi dergahından boş çevirmesin.5 tane Yasin aldım Allah kabul etsin.60.sayfada 5 tane okuyacağım diye eklemiştim yazılmamış.Elimizden geldiğince Allah rızası için brbirimize yardım ediyoruz ve dua ediyoruz adını yazdırıp katılamayan kardeşlerimizin belki bir sorunları olabilir şimdilik listeye aynı şekilde devam edelim Allah rızası için Allah okuyandan da okumayanda razı olsun her zaman sık sık siteye giremiyorum yardım eden kardeşlerden Allah razı olsun haklarınızı helal edin kardeşlerim.Dediğim gibi biz hiç bir karşılık menfaat beklemeden sırf Allah rızası için yapılan dualar Allah rızası için de birbirimizi seviyoruzç
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

Aktif olanları başlara kaydırsak, beklemesinler aktif olanlar onlara da hemen okunur..
leyla belgin baksın bi listede olupta son dört seferdir hiç katılmayanlar var. katılmayanları ya silsin ya da kendi bilir ne yapıcaksa bir baksın. zaten herkes katılsa bile niyetin sahibi en az 20 tane alması lazım. başka türlü olmayacak.

leyla-1

Altın Üye
Listeyi aynı şekilde devam edelim kardeşim Allah rızası için okundu okunmadı aramayalım elimizden geldiğince okumaya gayret edelim.Rabbim hepimizden razı olsun.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah Rabbim ellerimizi dergahından boş çevirmesin.5 tane Yasin aldım Allah kabul etsin.60.sayfada 5 tane okuyacağım diye eklemiştim yazılmamış.Elimizden geldiğince Allah rızası için brbirimize yardım ediyoruz ve dua ediyoruz adını yazdırıp katılamayan kardeşlerimizin belki bir sorunları olabilir şimdilik listeye aynı şekilde devam edelim Allah rızası için Allah okuyandan da okumayanda razı olsun her zaman sık sık siteye giremiyorum yardım eden kardeşlerden Allah razı olsun haklarınızı helal edin kardeşlerim.Dediğim gibi biz hiç bir karşılık menfaat beklemeden sırf Allah rızası için yapılan dualar Allah rızası için de birbirimizi seviyoruzç
tamam canım sen bilirsin sayfayı sen açtın nasıl olsa o zaman karışıklıkları önlemek için şöyle yapalım bugünkü ikinci karışıklık çünkü. niyetin sahibine bırakalım listeyi yapmayı. ne diyorsunuz?

leyla-1

Altın Üye

bülent tunalı....................3 okundu
leyla belgin......................5
TOPLAM.... 33
KALAN......37

LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ..............
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLERİM RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP DUALARIMIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
leyla arkadaşım böyle olmuyor..yani okumalara hiç katılmayanlar var..
böyle olanlar ayrı topic açsaydı keşke.Buranın amacı bu değildi ama neyse..

aktif olanları başa almamız lazım bence..Bu benim fikrim siz bilirsiniz.
Hep aynı kişilerin gayreti de bir yere kadar..Baksana sıkılan arkadaşlar toplu alıp ayrılıyorlar topicten..

Siz bilirsiniz...topic başlatan kişi olarak siz karar verin..

leyla-1

Altın Üye

Olur kardeşim silmeyelim listedeki kişileri yer değiştirebiliriz haklarınızı helal edin kardeşlerim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin hepimizi inşalah.
Allah'a emanet olun.Allah razı olsun hepinizden okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Leyla arkadaşım iyi niyetlerin için Allah razı olsun da, topic sahibi olarak sen ilgilensen daha iyi olur..

Yani sen düzenleme yapacaksan yap bence..

leyla-1

Altın Üye
leyla arkadaşım böyle olmuyor..yani okumalara hiç katılmayanlar var..
böyle olanlar ayrı topic açsaydı keşke.Buranın amacı bu değildi ama neyse..

aktif olanları başa almamız lazım bence..Bu benim fikrim siz bilirsiniz.
Hep aynı kişilerin gayreti de bir yere kadar..Baksana sıkılan arkadaşlar toplu alıp ayrılıyorlar topicten..

Siz bilirsiniz...topic başlatan kişi olarak siz karar verin..

Tamam canım katılan kardeşlerimizin listesini öne kaydırabiliriz ben her zaman sık sık katılamıyorum ama elimden geldiğince siteye girmeye çalışıyorum.Allah hepinizden razı olsun emekleriniz ve gayretleriniz içinde hakkınızı helal edin kardeşim.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
tamam canım sen bilirsin sayfayı sen açtın nasıl olsa o zaman karışıklıkları önlemek için şöyle yapalım bugünkü ikinci karışıklık çünkü. niyetin sahibine bırakalım listeyi yapmayı. ne diyorsunuz?

Sıla niyetin sahibine derken? anlamadım ben

Arkadaşlar gitmeyin hemen bu konuyu bir karara bağlayalım..

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam canım katılan kardeşlerimizin listesini öne kaydırabiliriz ben her zaman sık sık katılamıyorum ama elimden geldiğince siteye girmeye çalışıyorum.Allah hepinizden razı olsun emekleriniz ve gayretleriniz içinde hakkınızı helal edin kardeşim.

kaydır o zaman leyla belgin kardeşim...düzenle bir zahmet ya da deki böyle kalsın okuyan okusun okumayan okumasın Allah razı olsun..

Valla Ben de artık her zaman girmeyi düşünmüyorum..
İş yerinde işlerimi askıya alıp siteye giriyorum hergün..

..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
canım mesela sıra sende kim sana ne kadar okudu onların listesini sen yap. sıra kimdeyse kendi listesiyle ilgilensin karışıklık olmasın en azından girmeyene ilgilenmeyene okunmaz yani

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt