Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)

Keltepe...............4 okundu
cerennurum-annem..........6 okundu+3
fatmana.......................3(okudum)+1(okundu)
sıla1.............................3
hakyol islam..................3okundu ...........
ORKİDE.......................3
sevçiçek.....................2OKUNDU..........
bülent tunalı....................3 okundu
leyla belgin......................7 OKUNDU+3
ım muslim.................2
TOPLAM=43
KALAN=27
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLERİM OKUYAN OKUMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZDEN DUAYA TEŞVİKLERİNİZİ BEKLİYORUZ.RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

leyla-1

Altın Üye
evet Toplu Halde Alanlar FATMANA VE KELTEPE lütfen isim verip karşısına gönlünüzden geçen yasin adedini yazar mısınız?

Siz gidince karışır yoksa.Siz de not alırsınız biryere.Bunda gücenecek birşey yok.Kimisine 3 kimisine 1 kimisine 5 okursunuz .gönlünüzden geçen olsun lütfen..

belki de bazılarına hiç okuma almazsınız.kimse sizi yargılamaz bunun için.Zaten herşey ortada.ALLAH RAZI OLSUN.

Bari O Konuda Karişiklik Olmasin..

SELAM ALEYKÜM KARDEŞİM UMARIM SİZİ KIRACAK BİRŞEY YAPMADIM YAPTIYSAM HAKKINIZI HELAL EDİN ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
SELAM ALEYKÜM KARDEŞİM UMARIM SİZİ KIRACAK BİRŞEY YAPMADIM YAPTIYSAM HAKKINIZI HELAL EDİN ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN.

Hayır Leyla kardeşim kırılmadım neden kırılayım ki? Ben sadece bir karışıklık olmasın diye söylesinler istedim.Zaten onlar da söylemişler..Sorun yok.

Siz de hakkınızı helal edin

sokrates_01

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah bende katılacağım ama biraz geç okurum ben bi kaç ay oldu kuran okumaya başlayalı. Rabbimn beni ve ailemi kabir azabından korunması için okursanız sevinirim.ben de 2 tane almak istiyorum.

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
sokrates 01...........2
TOPLAM=45
KALAN=25
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLERİM OKUYAN OKUMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZDEN DUAYA TEŞVİKLERİNİZİ BEKLİYORUZ.RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..[/QUOTE]

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
erşükad............1 okundu sokrates 01...........2
TOPLAM=45
KALAN=25
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN...................................................

sokrates_01

Kayıtlı Kullanıcı
bende 2 tane yasini şerif okudum .herkese hayırlı akşamlar

erşükad

Kayıtlı Kullanıcı
7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)
Keltepe................3 okundu
cerennurum-annem..........6
fatmana.......................3
erşükad..............1(okundu)

toplam 16
kalan 54

fatmana kardeşim bende cerennur için 1 yasin okumuştum ama sanırım beni listeye dahil etmemek için okuduğum yasini bile dikkate almamışsın.çok şaşırdım ve üzüldüm böyle bir ortamda bunun yapılmasıda beni rahatsız etti açıkçası...

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
fatmana kardeşim bende cerennur için 1 yasin okumuştum ama sanırım beni listeye dahil etmemek için okuduğum yasini bile dikkate almamışsın.çok şaşırdım ve üzüldüm böyle bir ortamda bunun yapılmasıda beni rahatsız etti açıkçası...

allah razı olsun kardeşim okuduğun için bir yanlışlık olmuştur heralde gerçi biraz gerginlikler var ama kimler arasında anlayamadım selametle

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı

BEN KAÇ DEFA AÇIKLADIM BEN KİMSEYİ ÇIKARMIYORUM YADA EKLEMİYORUM DİYE İNAN ÇOK SIKILDIM VE SİNİRLERİM BOZULDU......NEDEN HERŞEYDEN SORUMLU BEN GÖRÜLÜYORUM BENDEN AYRI KAÇ KİŞİ AYNI LİSTEYİ KOPYALAMIŞ YADA AYNI HATAYI YAPMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞ.........YETER ARTIK ADIM BU FORUMDA GEÇMESİN BENİ LİSTEDEN SİLİN................ŞURAYA GİRMEYYİM DİYORUM CEVAP HAKKI DOĞURUYORSUNUZ.......YAPMADIĞIM BİŞEY HAKKINDADA SUÇLAMA YAPIYORSUNUZ...HAKKIMA GİRYORSUNUZ.........

• LEYLA BELGİN KARDEŞİM BENİ LİSTEDEN ÇIKARIRMISIN.............RABBİME EMANET OLUN.....BEN ALDIĞIM 22 TANEYİ OKUMAYA BAŞALDIM İSTER KABUL EDERSİNZİ İSTER ETMEZSİNİZ..HAYIRŞLI AKŞAMLAR...

erşükad

Kayıtlı Kullanıcı
cerennurum kardeşim Rabbi Tealam inşallah seninde heğpimizinde gönül muratlarımızı hayırlısıyla verir.ben Yüce Allahımdan diliyorum istiyorum yok ki ondan başka gidilecek kapımız ve inşallahta Allahım yardımı esirgemez bizlerden.Rabbim yr ve yardımcımız olsun inşallah.selametle

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
sokrates 01...........2
erşükad......1 okundu

toplam .....46
kalan..........24
allah hepinizden razı olsun hayırlı akşamlar

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
cerennurum kardeşim Rabbi Tealam inşallah seninde heğpimizinde gönül muratlarımızı hayırlısıyla verir.ben Yüce Allahımdan diliyorum istiyorum yok ki ondan başka gidilecek kapımız ve inşallahta Allahım yardımı esirgemez bizlerden.Rabbim yr ve yardımcımız olsun inşallah.selametle

amin arkadaşım allah razı olsun

erşükad

Kayıtlı Kullanıcı
fatmana kardeşim ben zaten sana orda yeni kayıt olduğumu dile getirmiştim ama okuduğum yasini şerifi toplama eklemeden devam etmişsin buda beni üzdü ve etkiledi.yoksa sen beni listeye alabilirsin yada alamazsın sorun bu değil beni Yüce Mevlam alsın duası kabul olanlar listesine inşallah kim yaparsa kim okursa Allah rızası için okur.Rabbim cümlemizin dualarını hayırlısıyla kabul eylesin yar ve yardımcımız olsun.sende bu nedenle hakkına girdiğimi düşünüyorsan yada hakkına girdiysem hakkını helal et inşallah.

leyla-1

Altın Üye

BEN KAÇ DEFA AÇIKLADIM BEN KİMSEYİ ÇIKARMIYORUM YADA EKLEMİYORUM DİYE İNAN ÇOK SIKILDIM VE SİNİRLERİM BOZULDU......NEDEN HERŞEYDEN SORUMLU BEN GÖRÜLÜYORUM BENDEN AYRI KAÇ KİŞİ AYNI LİSTEYİ KOPYALAMIŞ YADA AYNI HATAYI YAPMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞ.........YETER ARTIK ADIM BU FORUMDA GEÇMESİN BENİ LİSTEDEN SİLİN................ŞURAYA GİRMEYYİM DİYORUM CEVAP HAKKI DOĞURUYORSUNUZ.......YAPMADIĞIM BİŞEY HAKKINDADA SUÇLAMA YAPIYORSUNUZ...HAKKIMA GİRYORSUNUZ.........

• LEYLA BELGİN KARDEŞİM BENİ LİSTEDEN ÇIKARIRMISIN.............RABBİME EMANET OLUN.....BEN ALDIĞIM 22 TANEYİ OKUMAYA BAŞALDIM İSTER KABUL EDERSİNZİ İSTER ETMEZSİNİZ..HAYIRŞLI AKŞAMLAR...

Canım kardeşim kendinizi lütfen üzmeyin yanlışlık olabilir ama sizin o kadar bu forma hakkınız geçti sizede sıra gelmek üzera ama ben sizi listeden silmek istemiyorum olur mu kardeşim yüz yüze olunsa böyle sorunlar olmaz ama arada oluyor Allah rızası için sizden ricam bu formdan ayrılmamanız hakkınızı helal edin ama umarım beni kırmazsınız kardeşim.
Biz hepimiz kardeşiz elimizden geldiğince bir karşılık beklemeden sırf Allah rızası için birbirimize yardım ediyoruz Rabbim hepimizi affedip ellerimizi dergahıından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin inşallah.Kardeşim lütfen sizi bu formda görmek istiyorum selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

leyla-1

Altın Üye
fatmana kardeşim ben zaten sana orda yeni kayıt olduğumu dile getirmiştim ama okuduğum yasini şerifi toplama eklemeden devam etmişsin buda beni üzdü ve etkiledi.yoksa sen beni listeye alabilirsin yada alamazsın sorun bu değil beni Yüce Mevlam alsın duası kabul olanlar listesine inşallah kim yaparsa kim okursa Allah rızası için okur.Rabbim cümlemizin dualarını hayırlısıyla kabul eylesin yar ve yardımcımız olsun.sende bu nedenle hakkına girdiğimi düşünüyorsan yada hakkına girdiysem hakkını helal et inşallah.

Selam Aleyküm kardeşim arada hatalar olabiliyor olabilir daha önce başka formda bende dua okuduğum halde listede yoktum hoşgörün kardeşim.Rabbim hepizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

leyla-1

Altın Üye
Hayır Leyla kardeşim kırılmadım neden kırılayım ki? Ben sadece bir karışıklık olmasın diye söylesinler istedim.Zaten onlar da söylemişler..Sorun yok.

Siz de hakkınızı helal edin

Allah razı olsun kardeşim sizi bugün bu formda göremediğim için öyle düşündüm kardeşim benim hakkımda varsa helal olsun kardeşim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden kurtarıp tez zamanda selmatimize çıkmak nasip etsin Rabbim.Bu dünyda ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize en yüksek mertebede köşk nasip etmek peygamber Efendimize komşu olmak şefaatine nail olmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:)

leyla-1

Altın Üye
[COLOR="Red"Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)
sokrates 01...........2
leyla belgin......................8 OKUNDU+2
erşükad......1 okundu

toplam .....46
kalan..........24
Allah hepinizden razı olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
[COLOR="Red"Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)
sokrates 01...........2
leyla belgin......................8 OKUNDU+2
erşükad......1 okundu

toplam .....46
kalan..........24
Allah hepinizden razı olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

HAYIRLI CUMALAR

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..

1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.kardeşimiz içinde okundu..
2.leaves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
.................................................. .................................................. ..............
7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için) SAYI ALINIYOR
8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..

ALLAH KABUL ETSİN..

ARKADAŞLAR LİSTEDE İSMİ BULUNAN ARKADAŞLARIN DUALARINI BEKLİYORUZ. LÜTFEN OKUMALARA ARA VERMİŞ OLAN ARKADAŞLARI HABERDAR EDELİM.. OKUMALARLA SIRADAKİ KARDEŞİMİZE YARDIMCI OLALIM
..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt