Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM FATMANA KARDEŞİM. BEN LİSTEYE ÇOK ÖNCEDEN KATILMIŞTIM AMA BENİ LİSYEDEN KALDIRDINIZ. ÖNCEKİ GÜNDE YAZDIM AYNI ŞEYİ AMA BİR TÜRLÜ BENİ LİSTEYE İLAVE ETMEDİNİZ. SÖYLEDİKLERİNİZDE HAKLISINIZ AMA BEN LİSTEYE İLK ÜYE OLDUĞUMDA KATILMIŞTIM. BÖYLE SONRADAN GER SİLİNİNCE ÜZÜLDÜM. BANA BİR AÇIKLAMA YAPAR MISINIZ?...OKUMALARA ELİMDEN GELDİĞİNCE KATILIYORUM. CERENNURUM İÇİN 3 TANE ALIYORUM. SELAM VE DUA İLE...

selamün aleyküm kardeşim ben liste olayına asla karışmıyorum kims eyanlış anlamasın..o konuyla leyla belgin arkadaşımız ilgileniyor kendisi gelinec kesin listeyi yapacaktır..ben sadece okunan arkadaşları öne çıkarıyrum..listeye karışmıyorum asla....benim kimseyle bi sorunum yok ben bi kaşç sayfa önce gördüğüm listeyi pasladım ama asla listeden ne kişi çıkarma nede ekleme işine karışmıyorum.............madem yanlış anlaşılıyor bundan sonra listeleride öne çıkarmam..allaha emanet olun..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..

1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.kardeşimiz içinde okundu..
2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için) OKUNDU

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için) OKUNDU
4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için) OKUNDU
5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için) OKUNDU
6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için) OKUNDU

7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için) SAYI ALINIYOR
8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Dağ çiçeği......
16.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
17.Evrim84...........
18.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..19.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..

Allah rızası için...Darda sıkıntıda çıkmazda bulunanlara zulüm görenlere,hayırlı yaşlar hayırlı ömürler,huzurlu yuva,hayırlı evlilik,hayırlı iş... tüm kardeşlerimizin gönül muradlarının hayırlısıyla olması için..
Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)[i

]Keltepe...............4 okundu
cerennurum-annem..........6 okundu
fatmana.......................3(okudum)+1(okundu)
sıla1.............................3

hakyol islam..................3

TOPLAM.... 20
KALAN......50

hadi arkadaşlar yardımcı olalım.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ben liste olayına asla karışmıyorum kims eyanlış anlamasın..o konuyla leyla belgin arkadaşımız ilgileniyor kendisi gelinec kesin listeyi yapacaktır..ben sadece okunan arkadaşları öne çıkarıyrum..listeye karışmıyorum asla....benim kimseyle bi sorunum yok ben bi kaşç sayfa önce gördüğüm listeyi pasladım ama asla listeden ne kişi çıkarma nede ekleme işine karışmıyorum.............madem yanlış anlaşılıyor bundan sonra listeleride öne çıkarmam..allaha emanet olun..
ben leyla belginin koyduğu son listeyi kopyaladım. ama listedeki herkes katılsın lütfen.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı

Keltepe...............4 okundu
ORKİDE.......................3

TOPLAM.... 23
KALAN......47

LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ.

HAK YOL İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM. SANIRIM BENİ YANLIŞ ANLADIN. KUSURA BAKMA. HAKKINI HELAL ET. BEN ÖNCEKİ GÜN DE LEYLA BELGİN KARDEŞİME AÇIKLAMIŞTIM. SILA KARDEŞİM DOĞRU LİSTEYİ ŞİMDİ GÜNCELLEDİ. :gulegule

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günler sıradaki kardeşim için 2 yasini şerif okudum rabbim kabül etsin selam ve dua ile

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

sevçiçek.....................2

TOPLAM.... 25
KALAN......45

LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ.

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı

sevçiçek.....................2OKUNDU..........

TOPLAM.... 25
KALAN......45

LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ...................

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ.................keltepe

DİLEĞİ: (kendisine zararı dokunan bir ailenin kendisinden uzaklaşması gözünün önünden gitmeleri, taşınmaları için rabbinin bir sebep göstermesi)

fatnana......................7(okundu)+2
sıla1..........................5
keltepe.......................12(okundu)
evrim 84.....................1+1(okundu)+1 okundu
orkide........................3(okundu)
gönül saray..................2(okundu)
cerennurum..................3(okundu)
mehmet ercan...............5(okundu)
hayrunnisa_247 annesi....4
leyla belgin....................6(okundu)
melanıe.........................5
hakyol islam...................1 OKUNDU+2 okundu)
kardelen........................5
sevgi çiçek.....................5(okundu

TOPLAM........................70

arkadaşlar rica etsem okuduklarınızı bildirirmisiniz....

RABBİM OKUYAN BÜTÜN KARDEŞLERİMDEN RAZI OLSUN İNŞAALLAH,HAKKINIZI HELAL EDİN...ARKADAŞLAR...DUA EDİN BANA , BU AİLE TAŞINIP GİTSİN GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN......
RABBİME EMANET OLUN DUA İLE...[/[/
COLOR]B]

Selam Aleyküm kardeşim aldığım Yasin'leri okdum Rabbim eksiksiz kabul etsin inşallah Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

leyla-1

Altın Üye

leyla belgin......................5
TOPLAM.... 30
KALAN......40

LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ...................

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah Rabbim ellerimizi dergahından boş çevirmesin.5 tane Yasin aldım Allah kabul etsin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı

TOPLAM.... 25
KALAN......45

LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ........................................

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM. SANIRIM BENİ YANLIŞ ANLADIN. KUSURA BAKMA. HAKKINI HELAL ET. BEN ÖNCEKİ GÜN DE LEYLA BELGİN KARDEŞİME AÇIKLAMIŞTIM. SILA KARDEŞİM DOĞRU LİSTEYİ ŞİMDİ GÜNCELLEDİ. :gulegule

selamun aleyküm kardeşim..

fatmana kardeşimden ben istedim listeyi öne çıkart diye..

onun hiç bir kabahati yok, iki ayrı liste var..o ilk gördüğü listeyi öne çıkarttı...
RABBİME EMANET OLUN DUA İLE..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
leyla belgin kardeşim istersen en son listeyi ana sayfaya kopyala yanlışlık olmasın sorun çıkmasın.

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm...

Leyla Belgin Kardeşimden Rica Ediyorum Bu Liste Konusuyla Ilgilensin,ve Ayrica Listedeki Bütün Arkadaşlar Okumalara Katilmiyor,lütfen Rica Ediyorum Kardeşlerim Okumalara Katilin...

Isim Yazdirip Gitmekle Bu Konu Ilerlemiyor...
Rabbime Emanet Olun Dua Ile..

Hayirli Günler...

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hülya ablacım sağol açıklık getrdiğin için..bende kesin listeyi bekliyorum sonra toplu olarak alıp çekilmek istiyorum ....hayırlı günler ablacığım

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hülya ablacım sağol açıklık getrdiğin için..bende kesin listeyi bekliyorum sonra toplu olarak alıp çekilmek istiyorum ....hayırlı günler ablacığım

ALEYKÜM SELAM ABLACIM BENDE AYNEN BEKLİYORUM...

BENDE TOPLU OLARAK ALICAM...

HAYIRLI GÜNLER...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..

1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.kardeşimiz içinde okundu..
2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için) OKUNDU

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için) OKUNDU
4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için) OKUNDU
5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için) OKUNDU
6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için) OKUNDU

7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için) SAYI ALINIYOR
8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
listedeki herkes katılsın lütfen katılamayacaksanız söyleyin silelim isimlerinizi.

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
ben kendime 30 tane alıyorum.........arkadaşlarımla okuyacaz......benden sonra listede 11 kişi görünüyor ama arada hiç okumayanlar var..çıkarırmısnız bilmiyorum ama ben 20 tende listedikiler için alıyorum....bu hafta biter hepsi okundu yazarsınız.........ben 10 kişi için 2 şer okuyorum..1 kiş çıkarsa dedim çıkmzasa 2 ki,şiye birer tane yazarsınız..........rabbime emanet olun.hakkınızı helal edin.......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt