Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (4 Kullanıcı)

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
ben laves için 4 yasin almıştım fakat manzaretim olunca sonra okurum dedim baştaki listede ismim var fakat sonraki sayfalarda ismim yok acaba okumayacakmıyım ne olur yazın üzerimde hak kalmasın hayırlı huzurlu sabahlar allah ras getirsin

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN ARKADAŞIMIZ leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

Paylaşım Listesi....(BENİM ÖNERİMDİR, FARKLI ÖNERİLER OLURSA, UYGULAMAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ KARDEŞLERİM)

1.Leyla Belgin...4(okundu)
2.sıla1.............3 okundu
3.nevin2007......4
4.keltepe..........4okundu
5.Fatmana........3(okundu)
6.Orkide ..........4
7.Gülbanu.........4
8.gizemsevgi.....4
9.neslihantuncel....4
10.reyyan68..........4
11.zehra...............4
12.Mehmet Ercan....3
13.evrim84.........4(okundu)
14.Esma26.......6
15.ebruli..........4(okundu)
16.erciyes1984..2

TOPLAM 61.. OKUMALAR DEVAM ETMEKTEDİR. BİTİNCE HABER VERELİM..
KALAN.....9

Mazereti olanlar,
Rahatsız olanlar,
Canı sıkkın olup gönülden okuyamayacaklara vs.hiç sorun değil, Allah razı olsun hepsinden.
Biz tamamlarız.Çekinmeyin söyleyin bize,kendinizi zora sokmayın sakın.Yeter ki haber verilsin..

BU SEFER BAŞTAN PAYLAŞTIK.BİR SONRAKİ ARKADAŞA SIRA GELİNCE ,ESKİ SİSTEME DÖNEBİLİRİZ YANİ YİNE İSTEYEN 1, İSTEYEN 5, İSTEYEN 10 OKUR..

laves için aldığım 3 tane yasin suresini okudum. Allah sıkıntılarından çıkış yolu göstersin ailesine hidayeti nasip etsin en kısa zamanda aramıza dönsün herşeyin hayırlısı olsun.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ben laves için 4 yasin almıştım fakat manzaretim olunca sonra okurum dedim baştaki listede ismim var fakat sonraki sayfalarda ismim yok acaba okumayacakmıyım ne olur yazın üzerimde hak kalmasın hayırlı huzurlu sabahlar allah ras getirsin
canım bişekilde yanlışlık olmuştur listede adın yok istersen ekle 4 tane haftaya oku istersen ekleme mazeretin geçince sıradaki arkadaşa alırsın sen bilirsin.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
laves için 5 tane daha yasin suresi alıyorum.
YASİN OKUNAN ARKADAŞIMIZ leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

Paylaşım Listesi....(BENİM ÖNERİMDİR, FARKLI ÖNERİLER OLURSA, UYGULAMAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ KARDEŞLERİM)

2.sıla1.............3 okundu +5
3.nevin2007......4
5.Fatmana........3(okundu)
6.Orkide ..........4
7.Gülbanu.........4
8.gizemsevgi.....4
9.neslihantuncel....4
10.reyyan68..........4
11.zehra...............4
12.Mehmet Ercan....3
13.evrim84.........4(okundu)
14.Esma26.......6
15.ebruli..........4(okundu)
16.erciyes1984..2

TOPLAM 66.. OKUMALAR DEVAM ETMEKTEDİR. BİTİNCE HABER VERELİM..
KALAN.....4

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.iyi düşünmüşsünüz böyle bir paylaşımı.benim hakkıma düşeni kabul ediyorum.ama mazeretimden dolayı okuyamıyorum aranıza dönene kadar beni idare edebilirmisiniz. okumaya başlayınca fazlasıyla telafi ederim inş.okuyamadığım kardeşlerim haklarını helal etsinler selam ve dua ile

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Haklısın ..Cerennurum, mazeretim var deyince listeden ismini sildim ama yani bu seferlik okuyamayacak diye..

Sanırım yanlış anladın..Yani bu seferlik neyse ben ekliyim de yanlış anlaşılmasın.Haklısın..

herkes görünsün doğru söylüyorsun kardeşim.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı

3.nevin2007......4
5.Cerennurum........
6. Fatmana........3(okundu)
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
12.zehra...............4
13.Mehmet Ercan....3
14.evrim84.........4(okundu)
15.Dağ çiçeği
16.Esma26.......6
17.ebruli..........4(okundu)
18.erciyes1984..2

KALAN.....4

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKUM CANDAN KARDEŞLERİM SAYFAYI HER DEĞİŞTİRDİĞİMDE DAHA DA Bİ TUAF OLDUM DUYGULANDIM NE KADAR GÜZEL BİRSEY YAA BÜTÜN KARDEŞLERİN OKUDUĞU YASİN..BEN ÇOK ŞANLIYIM BU LİSTEDE ADIM VAR VE HEPİMİZ BİRBİRİMİZE DUA OKUYORUZ.BU SİTEDE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM BEN 1 YASİN ALMIŞTIM OKUDUM AMA LİSTEDE 4 YAZIYO NASIL OLDU ANLAMADIM AMA OKURUM DİĞER 3 TANESİNİDE AKŞAM OKURUM SUAN İŞYERİNDE OLDUĞUM İÇİN:( SELAMETLE KALIN...ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN..

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Gizem bu seferlik uygulamayı değiştirdik.Baştan paylaşıyoruz.

Sen ilk arkadaş için almıştın sanırım 1 yasini.

Lütfen topiği takip edelim elimizden geldiğince.(Hepimiz için geçerli sadece sana söylemiyorum)
Ben de çalışan bir bayanım ve cumartesi dahil mesaideyim ..

Şu an ki arkadaş için sana 4 yasin yazdık..Okuyamayacak bir durumun olursa haber ver canım..

Ben kapıyorum şimdilik.A.E.O

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
ben aldığım 4 taneyi okurum yanlış anlamadım eğer benim yerime biri aldıysa bileyim diye sordum şimdi içim rahatladı allah razı olsun

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
Gizem bu seferlik uygulamayı değiştirdik.Baştan paylaşıyoruz.

Sen ilk arkadaş için almıştın sanırım 1 yasini.

Lütfen topiği takip edelim elimizden geldiğince.(Hepimiz için geçerli sadece sana söylemiyorum)
Ben de çalışan bir bayanım ve cumartesi dahil mesaideyim ..

Şu an ki arkadaş için sana 4 yasin yazdık..Okuyamayacak bir durumun olursa haber ver canım..

Ben kapıyorum şimdilik.A.E.O

KARDEŞİM YOK YOK OKURUM BEN TAMTAKİP EDEMEDİĞİM İÇİN ÖYLE YAZDIM HATTA 2 TANE KALDI.1 TANE DAHA OKUDUM DİYE GİRDİMYAZINI GÖRÜNCE HEMEN SÖYLEYEYİM DEDİM...OKURSAMHEMEN YAZARIM SELAMETLE KAL KARDEŞİM ALLAHcc hepinizden razı olsun..

leyla-1

Altın Üye

3.nevin2007......4
5.Cerennurum........
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
12.zehra...............4
13.Mehmet Ercan....3
15.Dağ çiçeği
16.Esma26.......6
18.erciyes1984..2(okundu)

KALAN.....4

Allah razı olsun kardeşlerim Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah hayırlısıyla hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Lütfen listeyi takip edelim kardeşlerim bir yanlışlık olmasın ayrıca 1. ve 2. sıradaki kardeşlerimizin okunan Yasin'lerini okundu diye belirtirseniz daha iyi olur Rabbim hepimizden razı olsun biraz daha gayret edersek diğer sıradaki kardeşlerimizede sıra gelmesi için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

leyla-1

Altın Üye
Alıntı:
ORKİDE´isimli üyeden Alıntı

1.Leyla Belgin...4(okundu)+4
3.nevin2007......4
5.Cerennurum........
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
12.zehra...............4
13.Mehmet Ercan....3
15.Dağ çiçeği
16.Esma26.......6

TOPLAM 70.. OKUMALAR DEVAM ETMEKTEDİR. BİTİNCE HABER VERELİM..

Allah kabul etsin leaves kardeşin kalan 4 Yasin'i ben aldım Rabbim kabul etsin inşallah.
Allah razı olsun kardeşlerim Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah hayırlısıyla hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Lütfen listeyi takip edelim kardeşlerim bir yanlışlık olmasın ayrıca 1. ve 2. sıradaki kardeşlerimizin okunan Yasin'lerini okundu diye belirtirseniz daha iyi olur Rabbim hepimizden razı olsun biraz daha gayret edersek diğer sıradaki kardeşlerimizede sıra gelmesi için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..

1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.kardeşimiz içinde okundu..
2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)
4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için)
5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için)
6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için)
7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)
8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Dağ çiçeği......
16.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
17.Evrim84...........
18.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
19.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.

HAKYOL İSLAM kardeşim Allah rahmet eylesin..Kelime bulamadım başka.............

Arkadaşlar Erciyes kardeşimiz de okumak istiyor, mazereti olan varsa Erciyese aktarma yapabiliriz..Erciyes sana haber ulaştırırız okursun sen de..şimdilik bekleyelim.

Erciyes, sen de sana okunmasını istermisin, ona göre listeye ekleyelim

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN ARKADAŞIMIZ Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

leyla belgin......10
serpil...............5
hayriye abla......5(okuyacağı kesin belli değil)

Allah razı olsun kardeşlerim Rabbim hayırlı dualarımızı kabul etsin inşallah.
selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

gönül saray

Kayıtlı Kullanıcı
Sealmün Aleyküm Kardeşler.bende 1 Tane Okudum. Siradaki Kardeşim Için.
Benim Dileğim Ilkönce İMAN Gürlüğü Sağlik Ve Huzur Dolu Bir Yuva Ve Maddi Sikintilarimizin Tez Zamanda Bitmesi.RABBİM Büyüktür.dualarimiz Kabul Edilir Inşallah.allaha Emanet Olunuz.selamlar.

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı geceler ben 4 yasin -i şerif almıştım okudum ALLAH cc HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ALLAH cc KABUL ETSİN...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı

1.Leyla Belgin...4(okundu)+4
3.nevin2007......4
5.Cerennurum........
7.Orkide ..........4 okundu
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4okundu
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
12.zehra...............4

13.Mehmet Ercan....3
15.Dağ çiçeği
16.Esma26.......6

TOPLAM 70.. OKUMALAR DEVAM ETMEKTEDİR. BİTİNCE HABER VERELİM..

KIRMIZI İLE İŞARETLEDİĞİM ARKADAŞLARIN ACABA HABERLERİ YOK MU?
TANIYAN HABERLEŞEN VARSA ARAMIZDA, BİR ZAHMET KENDİLERİNE HABRE VEREBİLİR MİSİNİZ?BELKİ DE OKUMALARDAN HABERLERİ YOKTUR.
OKUYAMAYACAKLARSA HABERİMİZ OLSUN DA KALMASIN.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN ARKADAŞIMIZ Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

leyla belgin......10
serpil...............5
hayriye abla......5(okuyacağı kesin belli değil)
Gönülsaray.......1 okundu
ORKİDE...........4
CERENNURUM.....4

ALINAN...29
KALAN....41

LEYLA BELGİNE SAYILAR ALINMAYA BAŞLANMIŞTIR..

BİR ÖNCEKİ KARDEŞİMİZ LEAVES E ALINAN OKUMALAR BİTİNCE HABER VERİLMESİ RİCA OLUNUR..LEAVES KARDEŞİMİZ İÇİN BAZI ARKADAŞLARA DA OKUMA ÖNERDİK ACABA HABERLERİ YOK MU?

ALLAH KABUL ETSİN.

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
ben 4 tane almıştım laves için ama sayı tamam hesapladım onun yerine leyla belgine okuyayım

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt