Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

HAK YOL İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşlerim. Ben De Bu Kardeşliğe Katimak Istiyorum. Duam:trafik Kazasinda Kaybettiğim Eşim Alimin Ve Yavrularimin (rabbimin Rizasi Ile) Ruhlarina Hediye Edilmesi Ve Bu Okunan Kuranlarin Hürmetine Mağfiret Olunmamiz, Yavrularimizin şefaatine Nail Olup, Bu Dünyada Devam Ettiremediğimiz Aile Birliğimizin Orada Sağlanarak Orada Mesut Olmayi Nasip Eyle Ya Rabbim...amin...

mehmet ercan

Kayıtlı Kullanıcı
70 YASİN OKUNAN ARKADAŞIMIZ leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)
Paylaşım Listesi....(BENİM ÖNERİMDİR, FARKLI ÖNERİLER OLURSA UYGULAMAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ KARDEŞLERİM)

1.Leyla Belgin...4
2.sıla1.............4
3.nevin2007......4
6.keltepe..........4
5.Cerennurum....4
6.Fatmana........4
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
13.zehra...............4
14.Dağ çiçeği.........4
15.Mehmet Ercan....4
16.evrim84.........4

toplam...64
kalan......6

Arkadaşlar kalanı belki dışardan yardım etmek isteyen olur diye ayırdım..

Arkadaşlar böyle yapmaktan başka çaremiz yok..

Süre koymayalım ama normal şartlarda 1 haftada 4 yasin okunur gibi geliyor bana.

Mazereti olanlar,
Rahatsız olanlar,
Canı sıkkın olup gönülden okuyamayacaklara vs.lafımız yok, Allah razı olsun hepsinden.
Biz tamamlarız.Yeter ki haber verilsin..

Duyanlar duymayanlara haber versin..
Okumalarımız hayırlı olsun.Allah kabul etsin..

ARKADAŞLAR BU ŞEKİLDE OKUMA ŞEKLİ İÇİNE SİNMEYEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN, ÇÜNKÜ DUA, GÖNÜL İŞİ, HERKES GÖNÜLDEN OKUSUN İSTİYORUM BEN.

Kardeşim, çok doğru düşünmüşsün. bencede böyle okumak en mantıklısı...hiç olmassa kimin ne okuduğu yada okuyup okumadığı belli oluyor...bide okuyan kardeşlerimiz okuduktan sonra yazarlarsa (mesela 4 tane almıştım okudum gibi) daha sağlıklı bir paylaşım olur............

orkide

Kayıtlı Kullanıcı

70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..

1.kardeşimiz Için....OKUNDU

----------------------------------------------------------------------------------------

2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)OKUNUYOR

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)
4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için)
5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için)
6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için)
7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)
8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Dağ çiçeği......
16.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
17.Evrim84...........
18.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
19.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.

HAKYOL İSLAM kardeşim Allah rahmet eylesin..Kelime bulamadım başka.............

Arkadaşlar Erciyes kardeşimiz de okumak istiyor, mazereti olan varsa Erciyese aktarma yapabiliriz..Erciyes sana haber ulaştırırız okursun sen de..şimdilik bekleyelim.

Erciyes, sen de sana okunmasını istermisin, ona göre listeye ekleyelim..

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm Kardeşim..

Bencede çok Iyi Bir Fikir Destekliyorum...4 Yasin Okudum..

Rabbime Emanet Olun Dua Ile..

Hyirli Günler...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
70 YASİN OKUNAN ARKADAŞIMIZ leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

Paylaşım Listesi....(BENİM ÖNERİMDİR, FARKLI ÖNERİLER OLURSA, UYGULAMAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ KARDEŞLERİM)

1.Leyla Belgin...4
2.sıla1.............3
3.nevin2007......4
6.keltepe..........4okundu
5.Cerennurum....4
6.Fatmana........3
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
13.zehra...............4
14.Dağ çiçeği.........3
15.Mehmet Ercan....3
16.evrim84.........4
17.Esma26.......6
18.ebruli..........4

toplam...70

Mazereti olanlar,
Rahatsız olanlar,
Canı sıkkın olup gönülden okuyamayacaklara vs.hiç sorun değil, Allah razı olsun hepsinden.
Biz tamamlarız.Çekinmeyin söyleyin bize,kendinizi zora sokmayın sakın.Yeter ki haber verilsin..

Duyanlar duymayanlara haber versin..Malum topiğe kimse uğramaz oldu..

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
orkide Kardeşim Tevhid Bölümüne Bir Gir...

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar kardeşim bende katılmak istiyorum lakin 15 tatilden sonra başlayacam ismimi eklerseniz çok sevinirim okutmak istedigim niyet gönül muradımın olması ve ailemin sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup huzur bulması niyetiyle allah razı olsun selam ve dua ile

CANAN25

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar dua bölümünü okudum. Allah razı olsun herkesin imdadına koşuyorsunuz. Benim içinde okurmusunuz. Gerçekten şu an çok kötü durumdayım. Ailevi problemlerim var. Ne olur banada yardımcı olun. Gerçi Sıkıntılı olan bir sürü insan var bu sitede.Ama yinede benide dikkate alınırsanız sevinirim. Allah razı olsun sizlerden. yardımınızı bekliyorum.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar dua bölümünü okudum. Allah razı olsun herkesin imdadına koşuyorsunuz. Benim içinde okurmusunuz. Gerçekten şu an çok kötü durumdayım. Ailevi problemlerim var. Ne olur banada yardımcı olun. Gerçi Sıkıntılı olan bir sürü insan var bu sitede.Ama yinede benide dikkate alınırsanız sevinirim. Allah razı olsun sizlerden. yardımınızı bekliyorum.

Arkadaşım haklısın, dertsiz kul yok..Allah sana da yardımcı olsun.

Topiğimize katılmak istersen bildir seni de listeye ekleriz, sıran gelince sana da okunur..

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı

Paylaşım Listesi....(BENİM ÖNERİMDİR, FARKLI ÖNERİLER OLURSA, UYGULAMAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ KARDEŞLERİM)

1.Leyla Belgin...4
2.sıla1.............3
3.nevin2007......4
6.keltepe..........4okundu
5.Cerennurum....4
6.Fatmana........3(okundu)
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
13.zehra...............4
14.Dağ çiçeği.........3
15.Mehmet Ercan....3
16.evrim84.........4
17.Esma26.......6
18.ebruli..........4

toplam...70

Mazereti olanlar,
Rahatsız olanlar,
Canı sıkkın olup gönülden okuyamayacaklara vs.hiç sorun değil, Allah razı olsun hepsinden.
Biz tamamlarız.Çekinmeyin söyleyin bize,kendinizi zora sokmayın sakın.Yeter ki haber verilsin..

Duyanlar duymayanlara haber versin..Malum topiğe kimse uğramaz oldu..

mehmet ercan

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kolay gelsin. ben 6 adet daha okudum Mevlam kabul eder inşallah... 4 adet de önce okumuştum toplam da 10adet yasin okudum... 10 adet daha alıyorum...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar Dün, Topic Hizlansin Diye Bu şekilde öneride Bulunmuştum Ve Sayilari Paylaştirdim..bu Arkadaşa Bu şekilde Bitirelim.

Ama Bundan Sonraki Arkadaşa Bu şekilde Olmayabilir Yani Eski Sistem,isteyen 1, Isteyen 10 Okusun Yine..

Ya Da Isterseniz Yine Baştan Paylaşilir..bilemiyorum ,insanlari Zorlamak Gibi Olmasin Diye Bugün Fikrim Değişti..

Bazı konularda da kafam kaarıştı açıkcası

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Mehmet arkadaşım 10 tane değil 3 tane yazdım sana.Şu an kafam karışık biraz toparlayamıyorum kendimi, listeye bakarmısın fazla okunmasın.

mehmet ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Mehmet arkadaşım 10 tane değil 3 tane yazdım sana.Şu an kafam karışık biraz toparlayamıyorum kendimi, listeye bakarmısın fazla okunmasın.

Tamam kardeşim listeye göre okuyayım.. Beni müsait olduğum için fazla okumak istemiştim ama en doğrusu sizin sölediğiniz gibi...ben 3 adet okuyum...

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
ben guzel ziyafeti nasil gozden kacirmisim diye kendime cok kizdim:(
eger gec kalmadiysam benide alirmisiniz listeye?

laves kardesim icin bende 4 tane yasin okuycam.
yuce rabbim kabul etsin.bitirdigimde haber vericem size.

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN...

almis oldugum 4 tane yasini serifi okudum.yuce RABBIM deergahi izzetinde kabul etsin insaallah..

evrim84

Kayıtlı Kullanıcı
2 tane daha okudum 4 ü tamam ladım okuyamıcak olan kardeşler varsa söyleyin de okuyalım

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar 5-6 gün okumalara katılamayacağım manzaretim var aldıklarımıda o zaman okurum hayırlı akşamlar

leyla-1

Altın Üye
arkadaşlar kolay gelsin. ben 6 adet daha okudum Mevlam kabul eder inşallah... 4 adet de önce okumuştum toplam da 10adet yasin okudum... 10 adet daha alıyorum...

Allah razı olsun kardeşim Rabbim dualarımızı eksiksiz kabul etsin inşallah hepimizin dualarını kabul edip cennetinden Rabbim hepimize bir köşk nasip etsin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

leyla-1

Altın Üye
ORKİDE´isimli üyeden Alıntı
OKUNAN KİŞİ: LEYLA BELGİN KARDEŞİ;....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

Leyla Belgin.......10(okundu)
Keltepe.............5 okundu
Cerennurum......3 (okundu)
Sıla1...............3 OKUNDU+1
Fatmana..........3 okundu+2 okundu
Orkide.............2 okundu+1
Gülbanu..........6 OKUNDU
gizemsevgi......1
neslihantucel...4 OKUNDU
leben.............3
zehra.............1(okundu)+1
evrim84..........5(okundu)
mehmet ercan..10(okundu)
zehra melek.......5
Aliye-aliye........2
esma..............2
ALINAN.........70
Evrim sağol canım..
Çok çabalıyorsun.Allah muradını versin senin de..
Bu arada yukardaki mesajımı okuyup sen de bir fikir beyan eder misin?
Bu işi bir kalıba oturtmamız lazım, gönülden okumak isteyenlerle...

Allah razı olsun hepinizden okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Rabbim eksiksiz dualarımızı kabul etsin inşallah.Okuyan kardeşlerim okuduklarını belirtirlerse inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

leyla-1

Altın Üye
1. sıarda okumayan kardeşlerim varmı acaba?Rabbim okuayan okumayan tüm kardeşlerimden Allah razı olsun elelrimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul estin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt