Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Cennet yolcusu listeye ebruliyi de ekler misin?(okutacaklar listesini cennet düzenliyor 1. sayfada)

Ebruli niyetini de yaz.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
70 YASİN OKUNAN ARKADAŞIMIZ leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

Paylaşım Listesi....(BENİM ÖNERİMDİR, FARKLI ÖNERİLER OLURSA UYGULAMAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ KARDEŞLERİM)

1.Leyla Belgin...4
2.sıla1.............3
3.nevin2007......4
6.keltepe..........4
5.Cerennurum....4
6.Fatmana........3
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
13.zehra...............4
14.Dağ çiçeği.........3
15.Mehmet Ercan....3
16.evrim84.........4
17.Esma26.......6
18.ebruli..........4

toplam...70

Arkadaşlar böyle yapmaktan başka çaremiz yok..

Süre koymayalım ama normal şartlarda 4-5 günde 4 yasin okunur gibi geliyor bana, hadi 1 haftaya uzasın, yine iyi.(Kimi 3, kimi 4 oldu, belirli bir nedeni yok, fazla gelenler haber versin ekleme, çıkarma yaparız)

Mazereti olanlar,
Rahatsız olanlar,
Canı sıkkın olup gönülden okuyamayacaklara vs.lafımız yok, Allah razı olsun hepsinden.
Biz tamamlarız.Yeter ki haber verilsin..

Duyanlar duymayanlara haber versin..Malum topiğe kimse uğramaz oldu..
Okumalarımız hayırlı olsun.Allah kabul etsin..

ARKADAŞLAR BU ŞEKİLDE OKUMA ŞEKLİ İÇİNE SİNMEYEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN, ÇÜNKÜ DUA, GÖNÜL İŞİ, HERKES GÖNÜLDEN OKUSUN İSTİYORUM BEN.

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı
benim niyetim;

evladimin hayirli bir evlat olmasi.yuce rabbim butun ummedi muhammedin evladina hayirlar nasip etsin icindede benim evladima.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşelerim Allah hepinizden razı olsun benim gönlümden 5 geçiyordu inşallah Allah'ın izniyle el birliğiyle okuruz kardeşlerim Rabbim hepimizden razı olsun Alllah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.Rabbim hepimizin dualarını hayrlısıyla kabul etsin hepimizin ne gönül muradı isteği duası varsa kabul edip ellerimizi dergahından boş çevirmesin sıkıntılarımızı üzüntülerimizi çıkmazlarımızdan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin. Kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin görünür görünmez kazalardan belardan afetlerden ani ölümlerden gelmeden Rabbim bizleri koruyup esirgesin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

leyla-1

Altın Üye
Amin orkidecim güzel dileklerin için ALLAH razı olsun.
Evet arkadaşlar sıradaki kardeşimize orkide kardeşimizn dediği gibi yapalım çok yavaş gidiyoruz
Herkes adedini yazsın okunabilir çok zaman almıyor lütfen biraz duyarlı oalalım kimin duasının tutacağı belli olmaz kardeşlerim
Şimdiden ALLAH kabul etsin
Ben ozaman 5 tane alıyorum şimdilik bitirdikçede alırım hızlanalım biraz

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşimlerim Rabbim hepinizden razı olsun okuyan okumayan kardeşlerimden Rabbim dualarımızı kabul etsin sıkıntılarımızdan tez zamanda bizleri kurtarmak nasip etsin. Hayırlısıyla yaşamımıza bir düzen bir yön versin tüm bekar kızlara hayırlı damat, tümbekar erkeklere hayırlı gelin gönül muradlarını, hayırlı yuva, hayırlı çocuklar huzurlu mutlu dirlik düzen versimn Rabbim tüm hayatları boyunca inşallah hepizin yuvasında huzur mutluluk versin Rabbim kimsenin kurulu yuvasını bozmasına fırsat vermesin.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip edip hepimize cennetinden bir köşk nasip edip peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin hepimizi Rabbim bizleri affetsin.

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUNAN ARKADAŞIMIZ leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

Paylaşım Listesi....(BENİM ÖNERİMDİR, FARKLI ÖNERİLER OLURSA UYGULAMAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ KARDEŞLERİM)

1.Leyla Belgin...4
2.sıla1.............3
3.nevin2007......4
6.keltepe..........4
5.Cerennurum....4
6.Fatmana........3
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
13.zehra...............4
14.Dağ çiçeği.........3
15.Mehmet Ercan....3
16.evrim84.........4
17.Esma26.......6
18.ebruli..........4

toplam...70

Süre koymayalım ama normal şartlarda 4-5 günde 4 yasin okunur gibi geliyor bana, hadi 1 haftaya uzasın, yine iyi.(Kimi 3, kimi 4 oldu, belirli bir nedeni yok, fazla gelenler haber versin ekleme, çıkarma yaparız)

Mazereti olanlar,
Rahatsız olanlar,
Canı sıkkın olup gönülden okuyamayacaklara vs.lafımız yok, Allah razı olsun hepsinden.

ARKADAŞLAR BU ŞEKİLDE OKUMA ŞEKLİ İÇİNE SİNMEYEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN, ÇÜNKÜ DUA, GÖNÜL İŞİ, HERKES GÖNÜLDEN OKUSUN İSTİYORUM BEN.

Allah razı olsun kardeşim emeğinize sağlık benimden gönlümden 5 geçiyordu tüm kardeşlerime içimden okuayacağım sayı listeyi hazırlamışsınız Allah'ın iziniyle tez zamanda okuruz inşallah.Allah kabul etsin..
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim emeğinize sağlık benimden gönlümden 5 geçiyordu tüm kardeşlerime içimden okuayacağım sayı listeyi hazırlamışsınız Allah'ın iziniyle tez zamanda okuruz inşallah.Allah kabul etsin..
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun

Güzel dileklerin için sağolasın.Bugün işyerinde bayağı kafa patlattım bu topiğe açıkcası, ne önerebilirim diye? Aklıma bu geldi, yani baştan paylaşmak.

Durumu müsait olmayanları ayrı tutarak tabii ki..Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim 1. sırada ki Yasin'i okuyan arkadaşarım okundu diye haber verebilirler mi acaba ona göre duasını yapacağım.Ben aldığım 10 tanenin 5 tanesini okudum 5 tanesini bir ablaya vermiştim ondan daha haber alamadım listeye göre ekleyelim Allah rızsı için.Rabbim hepimizden razı olsun Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN KİŞİ: LEYLA BELGİN KARDEŞİ;....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

Leyla Belgin.......10
Keltepe.............5 okundu
Cerennurum......3 (okundu)
Sıla1...............3 OKUNDU+1
Fatmana..........3 okundu+2 okundu
Orkide.............2 okundu+1
Gülbanu..........6 OKUNDU
gizemsevgi......1
neslihantucel...4 OKUNDU
leben.............3
zehra.............1(okundu)+1
evrim84..........5(okundu)
mehmet ercan..10
zehra melek.......5
Aliye-aliye........2

ALINAN.........68
KALAN..........2

Evrim sağol canım..
Çok çabalıyorsun.Allah muradını versin senin de..
Bu arada yukardaki mesajımı okuyup sen de bir fikir beyan eder misin?
Bu işi bir kalıba oturtmamız lazım, gönülden okumak isteyenlerle...

Allah razı olsun kardeşlerim kalan 2 taneyi hangi kardeşimizin aldığını tam anlayamadım listeye ekleyebilirmisiniz ayrıca okunan kardeşlerim listeye eklerlese ona göre duasını yapalım. Rabbim ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hayırlı dualarımızı kabul etsin inşallah.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Leyla, aramıza yeni katılan ESMA aldı 2 taneyi....

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
leyla Belgin Kardeşimize Okuyanlar Haber Verebilir Mi Arkadaşlar....???

orkide

Kayıtlı Kullanıcı

1.Leyla Belgin...4
2.sıla1.............3
3.nevin2007......4
6.keltepe..........4
5.Cerennurum....4
6.Fatmana........3
7.Orkide ..........4
8.Gülbanu.........4
9.gizemsevgi.....4
10.neslihantuncel....4
11.reyyan68..........4
13.zehra...............4
14.Dağ çiçeği.........3
15.Mehmet Ercan....3
16.evrim84.........4
17.Esma26.......6
18.ebruli..........4

toplam...70

Mazereti olanlar,
Rahatsız olanlar,

leyla-1

Altın Üye
Güzel dileklerin için sağolasın.Bugün işyerinde bayağı kafa patlattım bu topiğe açıkcası, ne önerebilirim diye? Aklıma bu geldi, yani baştan paylaşmak.

Durumu müsait olmayanları ayrı tutarak tabii ki..Allah kabul etsin.

Allah razı olsun kardeşim emekleriniz ve yardımlarınız için bende müsait olduğum zamanlarda ancak girme fırsatım olduğu zamanlarda ancak girebiliyorum.Gerçekten çok güzel düşünmüşünüz kardeşim hepimiz kardeşiz din kardeşiz Allah rızası için birbirimizi sevip yardım ediyoruz Allah rıazsı için birbirimize dua ediyoruz Rabbim kimin duasını kabul edeceğini biliyor bu sayede Rabbim dualarımızı kabul eder çünkü birbirinin gıyabında yapılan dua daha makbuldur kendi yaptığı duanın yanında 2 melek bizlerin yanında bir kardeşimiz hakkında düşündüğümüz yaptığımız iyi yada kötü de olabilir Allah korusun melekler Rabbim sanada versin diye dua ederlermiş.Hiç belli olmaz Rabbim hepimizin iyi dualarını hayırlı dualarını kabul etsin inşallah.Kötü insanlara fırsat vermesin kötüleri rabbim hepimizden uzak tutsun Rabbim herkesin gönlüne göre mukafatını versin.
Allah hepimizin yar ve yardımcıs ve bizlerden razı olsun inşallah.Dünyada Kur'an ahirette iman dünyada dünya muradımızı ahirette ahiret muradımızı bizlere nasip etsin inşallah.

leyla-1

Altın Üye
ORKİDE´isimli üyeden Alıntı
OKUNAN KİŞİ: LEYLA BELGİN KARDEŞİ;....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

Leyla Belgin.......10
Keltepe.............5 okundu
Cerennurum......3 (okundu)
Sıla1...............3 OKUNDU+1
Fatmana..........3 okundu+2 okundu
Orkide.............2 okundu+1
Gülbanu..........6 OKUNDU
gizemsevgi......1
neslihantucel...4 OKUNDU
leben.............3
zehra.............1(okundu)+1
evrim84..........5(okundu)
mehmet ercan..10
zehra melek.......5
Aliye-aliye........2
esma..............2
ALINAN.........70
Evrim sağol canım..
Çok çabalıyorsun.Allah muradını versin senin de..
Bu arada yukardaki mesajımı okuyup sen de bir fikir beyan eder misin?
Bu işi bir kalıba oturtmamız lazım, gönülden okumak isteyenlerle...

Allah razı olsun hepinizden okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Rabbim eksiksiz dualarımızı kabul etsin inşallah.Okuyan kardeşlerim okuduklarını belirtirlerse inşallah.

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm laves için aldığım 3 yasini okudm...rabbim kabul etsin..okumazsam rahat uyyamıyorum yarın birgün işim çıkarda okuyamam diye..allah kabul etsin...lavesciğim hep mutlu olsun yüzü gülsün inşallah....çok özledim onud a1 haftadır görüşemiyorum...inşlalah iyi haberlerini alırım yakında.....allaha emanet olun..

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
sElamunaleykum bende okumak istiyorum arkadaşlar banada kaldımı ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt