Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardım ederseniz sevinirim (3 Kullanıcı)

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM...Ben daha yeni üyelerdenim. bu site birazcık geniş olduğundan dolayı zorluk çekiyorum. sizlerden ricam acaba video ve resim nasıl göndeerebilirim? bana yardım ederseniz çok sevinirim.
Bu mesajı okuyanlardan da okumayandan da allah razı olsun.. iyi akşamlar..

:):):) :H

e.s.r.a

Kayıtlı Kullanıcı
keşke yardım edebilsem ama bende daha yeniyim

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Ben daha 5 günlük üyeyim. bu site birazcık geniş olduğundan dolayı zorluk çekiyorum. sizlerden ricam acaba video ve resim nasıl göndeerebilirim? bana yardım ederseniz çok sevinirim.
Bu mesajı okuyanlardan da okumayandan da allah razı olsun.. iyi akşamlar..

:):):) :H

Ve Aleykümüsselam Verahmetullahi Veberakatüh. Aramıza hoşgeldiniz kardeşim. Üyeliğin hayırlı olur inşallah.

Benim bilgim Video göndermek için Videoları bir url'ye yükleyip sonra url adresini de mesajınıza eklemeniz. Yüklemek için boyutlarını ve kb'ları ayarlamanız gerekli (yoksa yüklemeniz uzun sürebilir) ve o sitedeki upload kısmından aktarmanız.

Resimler ise sitede mesaj yazdığınız kısımda GELİŞMİŞ butonuna tıklayın ve attach bölümünden yükleyin. Burada yükleyeceğinz dosyaların boyutuda görülüyor

Allah(CC)'a emanet olunuz.. Selam ve Dua ile

KASIMasna

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hayırlı akşamlar üyeliğiniz hayırlı olsun hoş geldiniz safalar getirdiniz.bende yeni sayılırm açikcası alışlması biraz zor ama güzel hazırlayanlar sağolsn.inşaallah faideli olur istifade ve istifaza edersniz.<zeynep hanım>

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm Zeynep kardeşim;
resim yüklemyi bılıyorum da videroyu bılmıyorum..sana resım yüklemesini anlatmaya çalışıyım ...ImageShack® - Hosting bu adresi tıkla...önune bir sayfa açılcak..orda GÖZAT
yazıyor onu tıkla pc'ne kayıt ettıgın resmı ordan seç.. resmi seçtıkten sonra onun altında kırmızı çizgili HOST İT! YAZINI TIKLA sonra yeni bir sayfa açılcak ordan eklemiş oldugun resmı görüceksın .. daha sonra o resmın altında HOTLINK FOR FORUMS(1) yazıyor onun yanındakı kutucuktakı adresı kopyalayıp buraya yazı yazdıgımız yere ekle ve gönder inş anlatabılmısımdır kafana takılan bırsey olursa sorarasın canım kardeşim yardımcı olmaya çalışırım hadı dene bakalım yapabılcekmısın ??

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
S.A cennet_agaci kardeşim. Gerçi zeynep kardeşimize yazmışsınız ama, herşeyi kendi çapımda çözdüm fakat hiç bi siteye büyük boyutta video resim yükleme denememiştim. Müsadeniz olursa bi dene yapmak isterdim.a.e.o

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
S.A cennet_agaci kardeşim. Gerçi zeynep kardeşimize yazmışsınız ama, herşeyi kendi çapımda çözdüm fakat hiç bi siteye büyük boyutta video resim yükleme denememiştim. Müsadeniz olursa bi dene yapmak isterdim.a.e.o

vealeyküm selam ;
elbette denıyebılırsınız ... memnun olurum inşaAllah anlatabılmişimdir.. :(
buarada annenizde iyidir inşaAllah...sizde Rabbım'e emanet olsun selametle..

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim. Denedim fakat geçersiz url uyarısı. Zaten şu an annemde sizlere dua ediyor. biraz rahat fakat rahatsızlığı hala devam ediyor. a.e.o

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim. Denedim fakat geçersiz url uyarısı. Zaten şu an annemde sizlere dua ediyor. biraz rahat fakat rahatsızlığı hala devam ediyor. a.e.o

neden öyle oldukı boyutmu büyük oldu acaba başka bir resım denesenız?
Allah yardımcısı olsun ...Rabbım acil şifalar versin,tez zamanda ağrılarını dindirsin inşaAllah..Allah razı olsun...Rabbım dualarını kabul etsın.. ellerınden öpüyorum annenızın ...:(

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
..................................

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
ImageShack® - Hosting daki gözat'ın alltında resize image ve remove size var. resize image dan dosya ebatı ne kadarsa onu seçiyorum. Şu an sizin resmi deniyorum.

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 476

Şu an zaten bi perde dikiyordum. Bu seferde olmadı ise gece denerim. Allah'a Emanet Olun. Bayağı ilgilendiniz. Allah razı olsun.

(Heralde seçeneklerde yada kopyalanacak yerlerde hata yapıyorum)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt