Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
abicim ben sordugum sorularn cevabını alamıyorm.nerden bakmm gerek yardmcı olursanz sevinirim

selamün aleyküm kardeşim benim bildiğim-- Islamiyet.gen.tr - Huzur Dolu. bize yazın yerinden yaza bilirsiniz ama eğer şu an site değişim aşamasında onun için yazılmıya bilir eğer sorularınız özel değilse burayada yaza bilirsin ben ve kardeşlerimiz yardımcı oluruz inşallah allaha emanet ol kardeşim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
forum başlığı nasıl açılıyor acaba bana yardımcı olabilirmisiniz

selamün aleryküm kardeşim forum başlığı yazacağın formun başlığına tıkla ve yeni konu var sayfanın üzerinde orayı ac ve yazını yaz başlığını unutma allaha emanet ol kardeşim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Sevgili Kardeşlerim;
Ramazanin Bereketi Ve Rabbimin Rahmeti Tüm Müslümanlarin Ve Siz Kardeşlerimizin üzerine Olsun Inşallah

Ben Burdan Bir Kaç Arkadaşin özeline Sadece Onlarin Okuyabileceği Bir şekilde Mesaj Atmak Istiyorum. Ben Dinimi Yeni Yeni öğrenmeye Ve Eksiklerimi Rabbimin Sayesinde Tamamalamaya çalişiyorum. O Yüzdendir Ki
Burdan Bir Kaç Arkadaştan Bu Konuda Destek Isteyeceğim Ve Rabbim Nasip Olursa Bende öğrendiklerimi Başkalariyla Paylaşmak Isteyeceğim O Yüzden Dir Ki Burda Kardeşlerimizin özeline Nasil Yazabiliriz Sadece O Kişi Benim Yazdiğimi Görebilir.

Bu Konudaki Değerli Bilgilerinizi Bekliyorum

Rabbim Yardimcimiz Olsun
Dua Ile

selamün aleyküm kardeşim öncelikle mesajlaşma ve toplu mesaj gibi olaylara ben karşıyım eğer öğrenmek istediğiniz bir konu varsa forumlardan öğrene bilirsiniz istersenizde sora bilirsiniz ve sitede istediğiniz her konu var ben benden bir abi tavsiyesi bu sitede bile alsa bilmediğiniz biri ile asla mesajlaşmayın biraz siteye alışın arkadaşlarınız olacak sonra herşey kendiliğinden cözülür umarın anlatmak istediğimi anlamışsındır kardeşim allaha emanet ol :H

yames

Kayıtlı Kullanıcı
selamu aleykum

selamu aleykum

cevdet abim bana dualarınız için allah razı olsun.umarım tefriciyeler tamamlanır.umarım rabbimden allah iyi niyetli olan herkesin gönlüne göre verir.rabbim yar ve yardımcınız olsun.dua ile.....

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abim bana dualarınız için allah razı olsun.umarım tefriciyeler tamamlanır.umarım rabbimden allah iyi niyetli olan herkesin gönlüne göre verir.rabbim yar ve yardımcınız olsun.dua ile.....

selamün aleyküm kardeşim sen merak etme bu gün bitiririz allah diğer kardeşlerimizden razı olsun anlarda yardım ediyorlar kardeşim duasını sen yapa bilirmisin yoksa bizmi yapacağız bunu bize bildir birde tefriciye formuna gir dua eden kardeşlerimize sende bişiler yaz allaha emanet ol kardeşim

A

Arzu_76

selamün aleyküm

Cevdet 71 abimiz haklısın tamamen katılıyorumsize fakat . Ben bacın olarak kardeşlerime özellikle hanım kardeşlerime biz bayanlarla ilgili şeyleri sormak maksadıyla böyle bir şey yapmıştım. Açıklama fazla yapmamışım o yüzden yanlış anlaşılmak Allah (CC) sığınırım.

Dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm

Cevdet 71 abimiz haklısın tamamen katılıyorumsize fakat . Ben bacın olarak kardeşlerime özellikle hanım kardeşlerime biz bayanlarla ilgili şeyleri sormak maksadıyla böyle bir şey yapmıştım. Açıklama fazla yapmamışım o yüzden yanlış anlaşılmak Allah (CC) sığınırım.

Dua ile

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM KESİNLİKLE YANLIŞ ANLAMADIK HAKKINI HELAL ET KARDEŞİM ALLAHA EMANET OL :H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim allahın izni ile dün akşam geldim hepinizden allah razı olsun allaha emanet olun

kakule

Kayıtlı Kullanıcı
sa. ben yeni üyeyim forum karışık geldi biraz. bir konu hakkında bilgi isteyecekti. özellikle şu son gündeme gelen konu hani hatayda olan olaylar reernkarnasyona inanıyorlarmış insanlar.bir çocuk çıkıyor televizyonlara ben barış mançoydum bir önceki yaşamımda diyor. bu konuyla ilgili ilmi kaynaklara ihtiyacım var. böyle bir inanıştan Allah'a sığınıyorum şahsi olarak ama bilmeyen insanlarımızda inanabiliyorlar. bu konuyu nereye açabilirim yardımcı olurmusunuz.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim öncelikle mesajlaşma ve toplu mesaj gibi olaylara ben karşıyım eğer öğrenmek istediğiniz bir konu varsa forumlardan öğrene bilirsiniz istersenizde sora bilirsiniz ve sitede istediğiniz her konu var ben benden bir abi tavsiyesi bu sitede bile alsa bilmediğiniz biri ile asla mesajlaşmayın biraz siteye alışın arkadaşlarınız olacak sonra herşey kendiliğinden cözülür umarın anlatmak istediğimi anlamışsındır kardeşim allaha emanet ol :H

ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..
CEVDET ABİCİĞİM; AFFINA SIĞINARAK Bİ BİLGİ VERMEK İSTİYORUM..
FORUMUN ÜST BÖLÜMÜNDE "SEÇENEKLER" SEKMESİ VAR..BURAYA TIKLAYINCA "SAYFAYI E_MAİL ADRESİNE GÖNDER" YAZILI Bİ CÜMLE GÖRÜNÜYOR..BEN DENEDİM,KENDİ ADRESİME GÖNDERDİM..Bİ İKİ KİŞİ YE DE GÖNDERDİM AMA SAYFANIN TAMAMI E_MAİLLE GÖRÜNÜYOR MU BİLEMİYORUM..KENDİME GÖNDERDİĞİM E_MAİLDE SADECE KONU BAŞLIĞI GÖRÜNÜYORDU..
TABİ ZAMANLA ÇÖZECEĞİZ İNŞALLAH..
SELAM VE DUALARIMLA..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim bu forum daha önce acılmıştı sitemiz yenilenmeden önce şimdi bende bilmiyorum ve denemedim yalnız erkan beyin forumlar hakkında yazıları var oradan bilgi edine bilirsiniz hakkını helal et kardeşim yardımcı olamadım allaha emanet ol en güzel günler senin olsun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
sa. ben yeni üyeyim forum karışık geldi biraz. bir konu hakkında bilgi isteyecekti. özellikle şu son gündeme gelen konu hani hatayda olan olaylar reernkarnasyona inanıyorlarmış insanlar.bir çocuk çıkıyor televizyonlara ben barış mançoydum bir önceki yaşamımda diyor. bu konuyla ilgili ilmi kaynaklara ihtiyacım var. böyle bir inanıştan Allah'a sığınıyorum şahsi olarak ama bilmeyen insanlarımızda inanabiliyorlar. bu konuyu nereye açabilirim yardımcı olurmusunuz.

aleyküm selam kardeşim öncelikle aramıza hoş geldin sefa getirdin bu konu hakkında bir bilgim yok ama baş sayfaya bakın orada bilgi edine bilirsiniz tekrar aramıza hoş geldiniz allaha emanet olun kardeşim

kakule

Kayıtlı Kullanıcı

yardımcı olursanız sevinirm

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim bu forum daha önce acılmıştı sitemiz yenilenmeden önce şimdi bende bilmiyorum ve denemedim yalnız erkan beyin forumlar hakkında yazıları var oradan bilgi edine bilirsiniz hakkını helal et kardeşim yardımcı olamadım allaha emanet ol en güzel günler senin olsun

AMİN ECMAİN OLSUN İNŞALLAH..
CEVDET ABİCİĞİM, SENİN BİLGİ EDİNEBİLME KAPASİTEN TABİKİ BENDEN FAZLA-->(FORUMLAR VE PAYLAŞIMLARINDAN YOLA ÇIKARAK SÖYLEDİM)DEĞERLİ ERKAN DAN SORULARLA ÖĞRENEBİLİRİZ,HAKLISIN..AMA İNŞALLAH BU KONULAR HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLDUĞUMUZDA HEP BERABER PAYLAŞABİLME DUALARIMLA..B)B)B)B)

şevval_nur

Kayıtlı Kullanıcı
Hayiri Günler Arkadaşlar Ben Konu Açamiyorum. üyeliğinizi Aktifleştirmediniz , Yetkiniz Olmayan Alana Girmeye çalişiyorsunuz Diyor Yardim Edebilir Misiniz?

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Hayiri Günler Arkadaşlar Ben Konu Açamiyorum. üyeliğinizi Aktifleştirmediniz , Yetkiniz Olmayan Alana Girmeye çalişiyorsunuz Diyor Yardim Edebilir Misiniz?

ÜST SAĞDA KULLANICI ADI VE ŞİFRE Yİ SORMASI LAZIM..DİKKATLİ BAKINCA İNŞALLAH GÖREBİLİRSİN..
SELAM VE DUALARIMLA..

sewde_gül

Kayıtlı Kullanıcı
sa ben sewde aranıza yenı katıldım cok mutluyum umarım herseyı rahatca cozebılırım

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt