Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

bebekhasreti

Kayıtlı Kullanıcı
sağol kardeşim Allah razı olsun .yani ben sizin dediğiniz yere yazdım ,ama listeye eklendimmi anlayamadım.Nasıl görebilirimki

dindaremine

Kayıtlı Kullanıcı
ya ben saati ayarlayamıyom ayarlara girdim ama türkiye yok bide ana sayfada sorunum var bi türlü olmadı ana sayfa da kullanıcı ismim ve şifremi giriyom gecersiz diyo ama buralarda sorun yok lütfen yardım edin

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ya ben saati ayarlayamıyom ayarlara girdim ama türkiye yok bide ana sayfada sorunum var bi türlü olmadı ana sayfa da kullanıcı ismim ve şifremi giriyom gecersiz diyo ama buralarda sorun yok lütfen yardım edin

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM SAAT AYARINI YUKARDAKİ Kontrol Paneli GİRİN VE ORADAN SECENEKLERİ DÜZENLE TIKLA VE SAAT AYAR YERİNE GEL

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir.

VE BU ADRESİ TIKLA YAPAMAZSAN TEKRAR SOR ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM

dindaremine

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abi öyle bişey yok
yapamıyom olmadı bütün zaman ayarları diye bişey yazmıyo

dindaremine

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet abi ister salak de ama olmuyo uygun saati bilmiyom bari ana sayfa neden sifremle kabul etmiyo ona yardım et

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet abi ister salak de ama olmuyo uygun saati bilmiyom bari ana sayfa neden sifremle kabul etmiyo ona yardım et

s.a. kardeşim ne munasibet bence bu adresi iyi okumuyorsun iyi ve dikkatlice ol yapacağından emnini orada tam olarak anlatılıyor anasafa şifresi şifreyi kücük yazdıysanız ve ya büyük yazdıysanız aynısını yazın olmazsa şifremi unuttum butonunu tıklayın kolay gelsin kardeşim sağlıcakla kal allaha emanet ol

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşlerim Yeni üyelerimiz Ne Yapacak Nereye Yazi Yazacak Form Nasil Acilacak Gelen Kardeşlerimize Hep Beraber Yardim Edelim Coğu Kardeşimiz Uğraşiyo Ve Cikiyormuş Lütven Yardim Edelim Onlari Yönlendirelim A.e.o.b)b)b)b)
çok düşüncelisin abim inşlh. elimizden geleni yaparız :)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
çok düşüncelisin abim inşlh. elimizden geleni yaparız :)

selamün aleyküm kardeşim inşallah allahrazı olsun kardeşlerimiz biraz ayarlar ve diyer sitede neler nasıl yapacaklarını bilmiyor erkan beyin formunuda gösteriyorum ama yine tam okumuyor ve sorarak öğrenme yöntemine gidiyorlar bizlerde elimizden geleni yapalım kardeşim düşüncen icin allah razı olsun rabbime emanetsiniz B)B)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
:( :( :(
Yardim Edecem Dedim Ama Yardima Ihtiyacim Var
forum açmim dedim boşuna cvpı bilen varsa sevinirim....
çok Inatçi Bi Arkadaşim Var
Islami Yok Etmek Isteyen Kafirlere Bedduanin şart Olduğunu Hatta
Efendimizin Bile Hafizlarin ölümü üzerine Beddua Ettiğini Söylüyor(doğru)
Ama Bunun Sünnette Yeri Yok Anlatamadim
Oda Kendince Hakli çünkü zamanımızda adam gibi harp yok
insanlar birbirinin ardından koyu kazıyor,islam yok edilmeye çelışılıyor
bacılarımızın durumu içler acısı...
neyse şimdi soruyorum
DİNİMİZDE KAFİRLERE BEDDUANIN YERİ NE???
BEDDUAYA TEŞVİK ETMENİN YERİ NEDİR???

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm.
Inanin Ben 2 Gün Sabahtan Akşama Kadar Bilgisayarin Başinda Otura Otura Anca ögrendim.gözlerim Faltaşi Gibi Oldu Ya. Ama Allahima şükürki Iyikide Pes Edip Birakmamişim.sizlerde Pes Etmeyin .selametle.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A KARDEŞLERİM VİDEO NASIL YAPILIR BAHAR 58 KARDEŞİM ÖĞRETİYOR

CEVDET-71 yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM BEN RESİM YAPMAYI ÖĞRENDİM BİRDE VİDEO NASIL YAPACAĞIM BANA ÖĞRETİRMİSİN ÖĞRETİRSEN COK COK SEVİNİRİM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM

Simdi abim Youtube da video nun sol yaninda adresler var____

URL adresini degilde Embed adresini alicaksin

(Embed adresi URL adresinin hemen altinda)

Embed adresi uzun oluyor mesela:

width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NWKWU7n2NoI"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NWKWU7n2NoI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

burdan sadece kirmizi ile isaretlegim adresi Alicaksin http://www.youtube.com/v/NWKWU7n2NoI

Sonra abi adresin üzerinden gecip flash a bas ve flash ile adresin arasinda ESKİDEN BOŞLUK BURAKIYORDUK ŞİMDİ BOŞLUK BURAKMAYIN abi bu bosluk meselesini daha iyi anlamak icin benim videolu mesaji alinti yap bak!!!

Eger yapamazsan yine sor anlatirim yine.. ilk basta cok karisik geliyo ama cok kolay

KOLAY GELSIN

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Ben Yeni Kayit Oldum Ama Bişey Anlamiyorum çok Karişik Geldi Bana Yardim Edin Allah Rizasi Için

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin Kardeşim.zorlandiğin Konu Neresi.yardimci Olmaya çalişalim Inşaallah.....B)

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
Ne Biliyim Kimler şu Anda Burdalar Kimler Yoklar Kimlerle Konuşabilirim Bilmiyorum Nasil Anliycam

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Ne Biliyim Kimler şu Anda Burdalar Kimler Yoklar Kimlerle Konuşabilirim Bilmiyorum Nasil Anliycam

KARDEŞİM KİMLERİN ÇEVRİM İÇİ OLDUĞU FORUM SAYFASININ EN ALT KISMINDA BELİRTİLİYOR.KONUŞMAYA GELİNCE: KONUŞMAK İSTEDİĞİN KONU NEYSE ONA UYGUN BÖLÜMÜ SEÇİP O KONUDA FORM AÇARSIN HEP BİRLİKTE YORUMLARIZ İNŞAALLAH.SELAMETLE...B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt