Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (2 Kullanıcı)

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
a.s kardeşim çok sevindim umarım herşey gönlünce olur selam ve dualarla

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBREKATUHU.
CEVDET ABİCİĞİM ;ESKİ FORUMDAKİ SANA AİT FORUM OLAN "CEHENNEM"ADLI VİDEONU BULAMADIM BURALARDA..TEKRAR İZLEMEK İSTEDİM AMA ..MÜMKÜN MÜ ACABA İZLEMEM..

SELAM VE DUALARIMLA..:T

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim tamam cıkarıyım allaha emanet ol benim kardeşim

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende yeniyim

s.a bende yeniyim

galiba bir aydır sitenizden istifade ediyorum ama ilkkez yazıyorum cünki bilgisayar kullanmasını bilmiyorum sadece konuları okuyorum.belkide bu msjı gönderemem .risaleyi nur hakkındaki yazı icin tesekkürler hayırlı ramazanlar.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
galiba bir aydır sitenizden istifade ediyorum ama ilkkez yazıyorum cünki bilgisayar kullanmasını bilmiyorum sadece konuları okuyorum.belkide bu msjı gönderemem .risaleyi nur hakkındaki yazı icin tesekkürler hayırlı ramazanlar.

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM İSTERSEN BAK TANIŞMA BÖLÜMÜ VAR ORAYI AC ÜSTE YENİ KONU YAZIYOR ONU TIKLA VE BEN YENİ GELDİM YAZ ARKADAŞLAR SANA SELAM VERİRLER EĞER BAŞKA SORACAN VARSA SOR AMA YAPAMASSAN BEN SENİN YERİNE YAPARIM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM

gamze001

Kayıtlı Kullanıcı
ınanın bu sıte okadr iyi olmus kii bılmedıklerımızı ogrenıyoruz ama ben namaz kılarken gunluk yasadıklrımı dusunuyorum ozaman kabul olmazmı cokmerak edıyorm belkı gulunc gelebılır ama lutfn gerckden bılen bırıısı bunun cevabını werebılırmı

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ınanın bu sıte okadr iyi olmus kii bılmedıklerımızı ogrenıyoruz ama ben namaz kılarken gunluk yasadıklrımı dusunuyorum ozaman kabul olmazmı cokmerak edıyorm belkı gulunc gelebılır ama lutfn gerckden bılen bırıısı bunun cevabını werebılırmı

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BUNUN GİBİ SORULARINIZI BAŞ SAYFADA SORU CEVAP VAR ORAYA SORA BİLİRSİNİZ ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM

yames

Kayıtlı Kullanıcı
selamu aleykum

selamu aleykum

sevgili tubaa kardeşim ve cevdet abim.öncelikle fösterdiğiniz ilgi için çok sağolun
benim çok duaya ihtiyacım var.kendimi çok yalnız ve çaresiz his ediyorum
rabbim yardım eder inşallah.dualarınızı esirgemezseniz çok sevinirim..ALLAHA EMANET OLUN

su misali

Kayıtlı Kullanıcı
forum başlığı nasıl açılıyor acaba bana yardımcı olabilirmisiniz

efo83

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Allah Bu Siteyi Kurandan Ve O Siteye Gelenlerden Allah Razi Olsun.

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili tubaa kardeşim ve cevdet abim.öncelikle fösterdiğiniz ilgi için çok sağolun
benim çok duaya ihtiyacım var.kendimi çok yalnız ve çaresiz his ediyorum
rabbim yardım eder inşallah.dualarınızı esirgemezseniz çok sevinirim..ALLAHA EMANET OLUN

Aleyküm selam kardeşim Allah sana bütün tefriciye okuyanlardan razı olsun, dua edenlerin duasını kabul etsin, yar ve yardımcın olsun inşaallah,
bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine. Allah'a emanet ol. Selamun Aleyküm.

A

Arzu_76

Lütfen Yardimci Olun

Lütfen Yardimci Olun

Selamün Aleyküm

Sevgili Kardeşlerim;
Ramazanin Bereketi Ve Rabbimin Rahmeti Tüm Müslümanlarin Ve Siz Kardeşlerimizin üzerine Olsun Inşallah

Ben Burdan Bir Kaç Arkadaşin özeline Sadece Onlarin Okuyabileceği Bir şekilde Mesaj Atmak Istiyorum. Ben Dinimi Yeni Yeni öğrenmeye Ve Eksiklerimi Rabbimin Sayesinde Tamamalamaya çalişiyorum. O Yüzdendir Ki
Burdan Bir Kaç Arkadaştan Bu Konuda Destek Isteyeceğim Ve Rabbim Nasip Olursa Bende öğrendiklerimi Başkalariyla Paylaşmak Isteyeceğim O Yüzden Dir Ki Burda Kardeşlerimizin özeline Nasil Yazabiliriz Sadece O Kişi Benim Yazdiğimi Görebilir.

Bu Konudaki Değerli Bilgilerinizi Bekliyorum

Rabbim Yardimcimiz Olsun
Dua Ile

yames

Kayıtlı Kullanıcı
selamı aleykum

selamı aleykum

selamu aleykum tuba kardeşim sana nasıl ulaşabilirim...bana e mail atabilirsen
email adresinle beraber atarsan sevinirim.allah razı olsun alllaha emanet ol

yames

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Sevgili Kardeşlerim;
Ramazanin Bereketi Ve Rabbimin Rahmeti Tüm Müslümanlarin Ve Siz Kardeşlerimizin üzerine Olsun Inşallah

canım kardeşim sana istediğin her konuda yardımcı olurum
bana yazmak istersen sana e mail göndereyim

yames

Kayıtlı Kullanıcı
sana her konuda yardımcı oluruz
arzu kardeş.eğer ulaşmak istiyosan
ki burdan direk nasıl ulaşılır bende bilimiyorum
sana e mail yollarım.allah yardımcın olsun

A

Arzu_76

Allah (cc) razı olsun kardeş sizin yazmanızda bir sakıncası yoksa burda yazabilirsiniz.

Dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt