Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

ESİLA NUR

Kayıtlı Kullanıcı
brişey daha sorucam abicim bu sitede üyelere özle mesaj gönderilmiyormu?yada benim mi böyle bir yetkm yok?

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm..herkese hayirli aksamlar...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
brişey daha sorucam abicim bu sitede üyelere özle mesaj gönderilmiyormu?yada benim mi böyle bir yetkm yok?

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ESKİDEN ÖZEL MESAJ BLÜMÜ VARDI AMA COK ART NİYETLİ KİŞİLER YANLIŞ KULLANDI VE KALDIRILDI ŞU AN YANİ ÖZEL BÖLÜM YOK RABBİME EMANET OLUN

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı
VAYYYYYYYY EFENDİM KİMLERİ GÖRÜYORUZ ABİN SANA HERZAMAN YARDIM EDER BUNU BİLİYORSUN DEMİ BAK ŞİMDİ ESKİ HALİNDEN BU DAHA COK GÜZEL AMA ALIŞMAK BİRAZ ZAMAN İSTER TABİ SENİN GİBİ BİLGİ SAYAR KURDU CABUL CÖZER EMİNİM SEN NERDESİN BAKIYIM HESAP VER ABİNE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KARDEŞİM

abicim sana gücendim darıldım ve küstüm. gelecem dedin gelmedin. Bu arada pek nete giremiyorum. KIRIKKALE DEN AYRILDIM. DURUMUMU BİLİYOSUN YA. Bu arada köye gidiyorum. hizmet için. bu gün yola çıkıyorum Allah izin verirse. Köyde buluşmak üzere. Kaynağın olduğu yerdeyim. seni seviyorum unutma bunu.

fakih77

Kayıtlı Kullanıcı
Tanişmak Ve Selam Vermek Istiyorum Ama Nasil Yapacağimi Bilmiyorum. Allah Rizasi Için Yol Gösterir Misiniz. Selam Ve Dua Ile

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet Niye Isminin üstünde Yasakli Yaziyor Anlamadim:!

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Hafize Kardeş şimdi Siz Söyleyince Bende Fark Ettim.herhalde Siteden Ayrildi Cevdet Kardeşin Gidişine çok üzüldüm.

ESİLA NUR

Kayıtlı Kullanıcı
siteden ayrılan üyelerinizin üstünde yasaklı mı yazıyor?
bu içimi rahatlattı cevdet abi için yani üzerinde yasaklı yazısını görnce ben siteden atıldı zannettim ve çok şaşırdım...

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Abi yine nerelere kayboldun bilmem ki isminin üstünde yasaklı kullanıcı yazıyor bu ne demek şimdi... ne oldu anlamadım ki öyle kaçıp gitmek varmı daha bana video yapmasını öğretecektin biz seni bekliyoruz çabuk gel olurmu

SELAM ve DUA ile kal ALLAHA EMANET OL

huzurr-evii

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Geceler
Merhaba bende foruma guzel bilgiler guzel seyler yazmak istiyorum ama forumacamiyorum ..Bana da yardim edebilirmisinizz ? Allah rizasi icin

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Abi yine nerelere kayboldun bilmem ki isminin üstünde yasaklı kullanıcı yazıyor bu ne demek şimdi... ne oldu anlamadım ki öyle kaçıp gitmek varmı daha bana video yapmasını öğretecektin biz seni bekliyoruz çabuk gel olurmu

SELAM ve DUA ile kal ALLAHA EMANET OL

s.a cevdet abimiz maalesef kısa bir süre için yok.dönünce size yardımcı olacaktır.selam ve dua ile...

huzurr-evii

Kayıtlı Kullanıcı
Forum acmak konusunda gercekten ciddi anlamda yardima ihtiyacim varr :(
Bende kardeşlerim gibi guzel syler koymak istiyorumm.. :(
Yardim edermisiniz ???

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Yardim edermisiniz ???

Şu an bulunduğunuz forumda üste arama butonu var konu açma şeklinde aratın bu bölümde bulursunuz kardeşim. Allaha emanet olun

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
Yardim edermisiniz ???

s.a cevdet abimiz kısa bir süre için yok kardeşim.ben yazayım.forumu tıkla,konuna uygun forma gir,konu aça tıkla.

huzurr-evii

Kayıtlı Kullanıcı
Selamin Aleykum
Yada yazinin renk degiştirmesini istiyorsaniz ilk once yazdiklarinizi bitirin daha sonra tumunu secin (yani elinizi mouse nin sol tusu uzeninde basili tutun ve yazdiklarinizin tumunun ustunden gidip siyah şeyin içine alin....) en sonra istesdiginiz rengi secmek için 'A' daki renklerden herhangi birini secersiniz...Yazinizi yollayinca rengi zaten degişmiş olcaktir inşallah :) :) :)

(İnşallah anlatabilmişimdir )

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
Selamin Aleykum
Yada yazinin renk degiştirmesini istiyorsaniz ilk once yazdiklarinizi bitirin daha sonra tumunu secin (yani elinizi mouse nin sol tusu uzeninde basili tutun ve yazdiklarinizin tumunun ustunden gidip siyah şeyin içine alin....) en sonra istesdiginiz rengi secmek için 'A' daki renklerden herhangi birini secersiniz...Yazinizi yollayinca rengi zaten degişmiş olcaktir inşallah :) :) :)

s.a ben anlayamadım kardeşim kusura bakmayın.cevdet abim gelince yardımcı olacaktır.selametle...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ben anlıyorum sizi...

Ben anlıyorum sizi...

Selamin Aleykum

Şu ana kadar bende de gözükmüyor koyulaştırma ve ya italik yazma ya da resim ekleme vs butonları...

Sanırım sorun bu...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt