Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (2 Kullanıcı)

sultan toklucu

Kayıtlı Kullanıcı
Slmunaleyküm ben Ankaradan Sultan 25 yaşındayım 2 tane allah bağışlarsa emanetimiz var.BU siteye eltimin tavsiyesi üzerine üye oldum .Veşuan diyorumki iyikide olmuşum hem değerli arkadaşlarla tanışcam için sevinçliyim hemde okadar bilmediğim konular varmışki burda öğreneceğime eminim .beni yanlız bırakmayacağınızı biliyorumm. ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZDE OLSUN ..BENİM İÇİNDE DUALARINIZI ESİRGEMEYİN.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Slmunaleyküm ben Ankaradan Sultan 25 yaşındayım 2 tane allah bağışlarsa emanetimiz var.BU siteye eltimin tavsiyesi üzerine üye oldum .Veşuan diyorumki iyikide olmuşum hem değerli arkadaşlarla tanışcam için sevinçliyim hemde okadar bilmediğim konular varmışki burda öğreneceğime eminim .beni yanlız bırakmayacağınızı biliyorumm. ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZDE OLSUN ..BENİM İÇİNDE DUALARINIZI ESİRGEMEYİN.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ ALLAH COCUKLARINIZIN ACISINI GÖSTERMESİN İNŞALLAH ELTİNİZEDE COK TEŞEKKÜR EDERİZ SİZİN GİBİ BİR KARDEŞ KAZANDIRDI BİZLERE EVET İLERDE TANIŞIR KAYNAŞIRSINIZ BURADA COK İYİ KARDEŞLERİMİZ VAR HEPSİ BİR PIRLANTA KONULARA GELİNCE SİZ BİLMEDİKLERİNİZİ ÖĞRENMEK İSTEDİKLERİNİZİ YAZIM BİZLER YARDIMCI OLMAYA CALIŞACAĞIZ İNŞALLAH RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

sultan toklucu

Kayıtlı Kullanıcı
çok Teşekür Ederim Yardimlariniz Için Inşallah Daha Fazla Kaynaşiriz .ilk Yazimdi çok Heycanlandim .karşiliksiz Birakmadiğiniz Için Allah Razi Olsun Sizden Hayirli Gecelerrr.efendim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
çok Teşekür Ederim Yardimlariniz Için Inşallah Daha Fazla Kaynaşiriz .ilk Yazimdi çok Heycanlandim .karşiliksiz Birakmadiğiniz Için Allah Razi Olsun Sizden Hayirli Gecelerrr.efendim

BEN TEŞEKKÜR EDERİM YALNIZ SİZE BİR TAVSİYEDE BULUNACAM BAKIN BİR FORUM ACIN TANIŞMA BÖLÜMÜNE BEN YENİ GELDİM FELAN YAZIN KARDEŞLERİM SİZİ SELAMLAYACAKTIR EĞER ACAMAZSANIN BEN YERDIMCI OLURUM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

sultan toklucu

Kayıtlı Kullanıcı
Anladim Dediğinizi Yapmaya çalişacağim Tanişma Bölümünü Diyorsunuz Sanirim . Yeni Farkettim Teşekkürler.eğerki Yapamazsam Size Ulaşirimm Inşallah.

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Abi yine ben ne olur kızma bana bide gülmede bir selam yeter sayfası görüntülenemiyodu ya son tek harf bulmaca formuda görüntülenemiyo.....ALLAHIM ALLAHIM niye ki şaşırdım sadece bendemi böyle oluyo

SELAM ve DUA ile kal ALLAHA EMANET OL

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Abi yine ben ne olur kızma bana bide gülmede bir selam yeter sayfası görüntülenemiyodu ya son tek harf bulmaca formuda görüntülenemiyo.....ALLAHIM ALLAHIM niye ki şaşırdım sadece bendemi böyle oluyo

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BEN SANA KIZARMIYIM HİC AMA ÖNCEDE DEDİMYA HER ŞEYDE BİR HAYIR VARDIR HERKES YAZIYO BAK SENDE VAR BİR SORUM AMA SEN MERAK ETME YARIN İLK İŞİM BİR BİLGİ SAYARCIYA GİDECEM VE BUNU ÖĞRENECEM SÖZ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN KARDEŞİM

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BEN SANA KIZARMIYIM HİC AMA ÖNCEDE DEDİMYA HER ŞEYDE BİR HAYIR VARDIR HERKES YAZIYO BAK SENDE VAR BİR SORUM AMA SEN MERAK ETME YARIN İLK İŞİM BİR BİLGİ SAYARCIYA GİDECEM VE BUNU ÖĞRENECEM SÖZ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN KARDEŞİM

Selamün Aleyküm Abi kızmadığına sevindim sağol ilgilendiğin içinde RABBİM ebeden razı olsun ama benim için yorulma ne yapalım böyle olsun sen bil ki ben hep selam sayfasına her gün selamımı veriyorum

ALLAHA EMANET OL SELAM ve DUA ile kal

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Abi kızmadığına sevindim sağol ilgilendiğin içinde RABBİM ebeden razı olsun ama benim için yorulma ne yapalım böyle olsun sen bil ki ben hep selam sayfasına her gün selamımı veriyorum

ALLAHA EMANET OL SELAM ve DUA ile kal

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BENİM. BİLİYORUM BİLMEZMİYİM KALP KALBE KARŞIDIR SAKIN UNUTMA ŞİMDİ CIKMAM GEREK CÜNKÜ COOOOK MORELİM BOZUK RABBİME EMANET OL SELAM DVE DUA İLE KAL KARDEŞİM .:gulegule

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BENİM. BİLİYORUM BİLMEZMİYİM KALP KALBE KARŞIDIR SAKIN UNUTMA ŞİMDİ CIKMAM GEREK CÜNKÜ COOOOK MORELİM BOZUK RABBİME EMANET OL SELAM DVE DUA İLE KAL KARDEŞİM .:gulegule

Selamün Aleyküm Abi hayırdır niye morelin bozuk kötü bir şey mi oldu üzüldüm bak anlatmak istermisin şimdi bende çıkıyorum ama yarın inşaallah görüşürüz üzme kendini RABBİM yâr ve yardımcın olsun sıkntılarından kurtarsın inşaallah

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı
abi eski hali daha iyiydi kolaylık açısından şimdi bende bocaladımmm işin açığı

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Abi hayırdır niye morelin bozuk kötü bir şey mi oldu üzüldüm bak anlatmak istermisin şimdi bende çıkıyorum ama yarın inşaallah görüşürüz üzme kendini RABBİM yâr ve yardımcın olsun sıkntılarından kurtarsın inşaallah

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM HAYIR COK SEVDİĞİM BİR KARDEŞİM BENİ ANLAMADI VE BANA KIRILDI İSTEMEZDİM BÖYLE OLMASINI AMA OLDU İŞTE NEYSE SİZ ÜZÜLMEYİN ANLATMAK İSTEDİĞİM BU KADAR RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE :H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
abi eski hali daha iyiydi kolaylık açısından şimdi bende bocaladımmm işin açığı

VAYYYYYYYY EFENDİM KİMLERİ GÖRÜYORUZ ABİN SANA HERZAMAN YARDIM EDER BUNU BİLİYORSUN DEMİ BAK ŞİMDİ ESKİ HALİNDEN BU DAHA COK GÜZEL AMA ALIŞMAK BİRAZ ZAMAN İSTER TABİ SENİN GİBİ BİLGİ SAYAR KURDU CABUL CÖZER EMİNİM SEN NERDESİN BAKIYIM HESAP VER ABİNE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KARDEŞİM

ESİLA NUR

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam abicim
forumda üyeleri tanıtan bri bölüm varmı yardımcı olursanız sevinirm :)
arkadaşlara nasıl hitap edeceğimi blemiyorum da:)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam abicim
forumda üyeleri tanıtan bri bölüm varmı yardımcı olursanız sevinirm :)
arkadaşlara nasıl hitap edeceğimi blemiyorum da:)

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ÜYELERİ TANITAN ÖZEL BİR BÖLÜM YOK AMA KARDEŞLERİMİN ACMIŞ OLDUĞU FORUMLAR VAR ŞU AN HATIRLAMIYORUM AMA BULUNCA BEN BURAYA YAZARIM İSMİNİ

ESİLA NUR

Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkürler abicim sizide yoruyorum ama kusura bakmayın allah razı olsun:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt