Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selam gönül dostları bende bu aileye girmeye karar verdim.Bilemediklerimizde bize yardımcı olacak hak dostları arıyorum.Kütahyadan katılıyorum.işçi emeklisiyim.sağlık ve mutluluk dileklerimle...

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ BİZLERDE SİZN GİBİ KARDEŞLERİMİZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN COK MUTLU OLURUZ SORACAĞINIZ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY OLURSA BANA YAZIN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

tas

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba sıteye yenı uye oldum.cok güzel bir site...

tas

Kayıtlı Kullanıcı
sıkıntı.......

sıkıntı.......

arkadaşlar bazen coooook sıkılıyorum ne yaparsam bu durum azalır en azından........

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
BU FORMU İNCELE KARDEŞİM GEREKLİ BİLGİLERİ GÖRECEKSİN

minels

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm bende yeni üyeyim site çok faydalı.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm bende yeni üyeyim site çok faydalı.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ BİZLERDE SİZİN GİBİ KARDEŞLERİMİZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN COK MUTLU OLURUZ SORACAĞINIZ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY OLURSA BANA YAZIN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE B)

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet-71 kardesım yazı yazarken nasıl renk veriyorsunuz ..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet-71 kardesım yazı yazarken nasıl renk veriyorsunuz ..

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ÖNCELİKLE YAZIYI YAZIN VE ÜZERİNDEN GECİN SONRA YAZILARI YAZDIĞINIZ YERDE ÜST TARAFTA A HARFİ VAR ONU TIKLAYIN VE CEVAPLA BUTONUNA BASIN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

alpaslan_erdem

Kayıtlı Kullanıcı
slm kardeşlerim ben yeni üyeyüm inşallah iyi güzel günlerimiz geçer

alpaslan_erdem

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar.ben alpaslan kütahyadan bundan sonra buradayız umarım.tanışıp hoş sohbetlerinizi takip edeceğim inşallah

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
hos geldın kardesım allaha emanet olasın

serapakıcı

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar selamun aleyküm ben de affınıza sığınarak resim nasıl yükleyebilirim malumunuz sadece ismimi görüyorsunuz lütfen banada yardımcı olun.sevgiler

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar selamun aleyküm ben de affınıza sığınarak resim nasıl yükleyebilirim malumunuz sadece ismimi görüyorsunuz lütfen banada yardımcı olun.sevgiler

selamün aleykümm kardeşim hayırlı geceler.anasayfanın en üstünde yaralılinkleri tıkla profili düzenle de oardan avatarı düzenle yazuyo ordan yapıyosun.yapamazsan ben burdayım yardımcı olurum.ALLAH kolaylık versin

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun sizlerden dualarınızı bekliyoruz bütün dualarımızı sizinle Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.
Alıntı:
CEVDET-71´isimli üyeden Alıntı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM BEN BU KARDEŞLERİM İCİN KALAN 1490 ADETİ ALIYORUM 4 GÜNDE FELAN OKURUM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE
Kardeşim ben 250 tane almıştım fazladan 50 tane daha okudum siz 1440 okuyacaksınız onu söyleyeyim dedim Allah razı olsun tekrar.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun sizlerden dualarınızı bekliyoruz bütün dualarımızı sizinle Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.
Alıntı:
CEVDET-71´isimli üyeden Alıntı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM BEN BU KARDEŞLERİM İCİN KALAN 1490 ADETİ ALIYORUM 4 GÜNDE FELAN OKURUM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE
Kardeşim ben 250 tane almıştım fazladan 50 tane daha okudum siz 1440 okuyacaksınız onu söyleyeyim dedim Allah razı olsun tekrar.

selamün aleyküm kardeşim tamam anladım ben 3 -4 güne kadar bitiririm rabbim sizlerden razı olsun siz cok uğraşıyorsunuz bu gibi yardımlarla allah sevap hanenize kat kat yazdırır inşallah rabbime emanet olun selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm kardeşim tamam anladım ben 3 -4 güne kadar bitiririm rabbim sizlerden razı olsun siz cok uğraşıyorsunuz bu gibi yardımlarla allah sevap hanenize kat kat yazdırır inşallah rabbime emanet olun selam ve dua ile

Amin
Allah razı olsun kardeşim sizde her türlü yönlerden bizlere çok yardım ediyorsun Rabbim'de mükafatın her iki dünyada kat kat versin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu dünyada ve ahirtte sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı geceler..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt