Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cevdet abi benim elimde slayt var açtıgım cola formuyla ilgili onu nasıl gösterebilirim..... varmı böyle bir imkanımız.. aydınlatırsanız sevinirim
rabbime emanetsiniz selam ve dua ile

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM SİZMİ YAPTINIZ BENİM BU KONUDA TAM BİLGİM YOK AMA BEN YUOTUBEYE ÜYEYİM ORADAN İNDİRİYORUM BİLGİ SAYARDAN BURAYA NASIL YAPILIYOR BİLMİYORUM İSTERSENİZ ÖĞRENİRİM RABBİME EMANET OLUN

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
hayır ben yapmadım ama slaytı colanın bir böcek türünden yapıldıgını gösteren slayt paylaşmak istiyordum zahmet olacak size hakkınız helal edin....teşekkür ederim hayırla kalın

SECKIN1

Kayıtlı Kullanıcı
Yardım

Yardım

Selamun Aleyküm size sormak istediğim bu site Hanefi mezhebine mensup bir Müslümanın yaralanabileceği bir sitemi yoksa diğer mezheplerle karışık bilgilermi var ? Teşekkür ederim hayırlı günler :T

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm size sormak istediğim bu site Hanefi mezhebine mensup bir Müslümanın yaralanabileceği bir sitemi yoksa diğer mezheplerle karışık bilgilermi var ? Teşekkür ederim hayırlı günler :T

ve aleyküm selam kardeşim bu sitede hic bir ayrımcılık yok hic bir mesepte ayırmayız bizim burada her türlü kardeşlerimizden var herkese kapımız acık burada öncelikle kardeşlik var dosluk var umarım anlata bildim rabbime emanet olun selam ve dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BURAYA YAZI İSTEDİĞİNİZİ

SECKIN1

Kayıtlı Kullanıcı
Sanırım yanlış anlaşıldım kardeşim demek istediğim dini bilgisi az olan birisi bu web sayfasından kendi mezhebi doğrultusunda yararlanabilir mi ?Namaz kılmak için mesela buradan faydalanmak istese kardeşiz elbet ayrımcılığı sevmem ayrıca.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim tarayıcıdan kayıt edilen word yazısını yeni bir formla kayıt edip yapıştırmak istiyorum olmuyor neden acaba birde resimli yazıyı nasıl kopya edeceğiz alıntıdan oluyor biz başka bir yerden yapıştırıp kopya edemiyoruz nasış olacak acaba?Allah razı olsun kardeşim ayrıca dualarınızı bekliyoruz 2 form içinde
Alıntı:
CEVDET-71´isimli üyeden Alıntı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM RABBİM KOLAYLIK VERSİN KAC ADET OKUNACAK YANİ TOPLAM NE KADAR OKUNMASI GEREK BU NU BANA BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM RABBİME EMANET OLUN

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah.Ihlas-i şerifi,100.000 Defa Okuyan Kimse,tam Bir Devir Olarak,bu Sure-i Celilenin Hatmini Indirmiş Olur ayrıca Fatiha Şerif Hatmi içinde 125.000 okuyan kimse, tam bir devir yapmış olur onun için el birliğiyle 2 Hatim içinde yardımlarınızı bekliyoruz kardeşlerim.onun için bu sayıyı tamamlamak istiyoruz Allah'ın iziniyle kardeşim.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Tablo nasıl yapılıyor acaba kardeşim?
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

iffet

Kayıtlı Kullanıcı
selam

selam

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza dediğiniz yerden yazmayı denedim ama cevap yaz die birşey yok o yüzden buradan tanışmak zorunda kaldım inşallah hayırlı arkadaşlıklar kurarız

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Sanırım yanlış anlaşıldım kardeşim demek istediğim dini bilgisi az olan birisi bu web sayfasından kendi mezhebi doğrultusunda yararlanabilir mi ?Namaz kılmak için mesela buradan faydalanmak istese kardeşiz elbet ayrımcılığı sevmem ayrıca.

selamün aleyküm kardeşim evet şimdi anladım bu rada istediğiniz konuyu bula bilirsiniz şayet bulamazasın sorun veya forum acın burada cok değerli kardeşlerimiz var sizlere yardımcı olacklardır bundan eminim rabbime emanet olun selam ve dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşim tarayıcıdan kayıt edilen word yazısını yeni bir formla kayıt edip yapıştırmak istiyorum olmuyor neden acaba birde resimli yazıyı nasıl kopya edeceğiz alıntıdan oluyor biz başka bir yerden yapıştırıp kopya edemiyoruz nasış olacak acaba?Allah razı olsun kardeşim ayrıca dualarınızı bekliyoruz 2 form içinde
Alıntı:
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM RABBİM KOLAYLIK VERSİN KAC ADET OKUNACAK YANİ TOPLAM NE KADAR OKUNMASI GEREK BU NU BANA BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM RABBİME EMANET OLUN

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah.Ihlas-i şerifi,100.000 Defa Okuyan Kimse,tam Bir Devir Olarak,bu Sure-i Celilenin Hatmini Indirmiş Olur ayrıca Fatiha Şerif Hatmi içinde 125.000 okuyan kimse, tam bir devir yapmış olur onun için el birliğiyle 2 Hatim içinde yardımlarınızı bekliyoruz kardeşlerim.onun için bu sayıyı tamamlamak istiyoruz Allah'ın iziniyle kardeşim.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Tablo nasıl yapılıyor acaba kardeşim?
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ÖNCELİKLE SORULARINA CEVAP VEREYİM BENİM BİLDİĞİM RESİM VEYA RESİMLİ YAZILAR BİLGİ SAYARINIZA KOPYA YAPIN VE ŞU ADRESTELE RESİMİ SİTEYE ATIN ImageShack® - Image Hosting

YAPAMAZSANIZ TEKRAR SORUN

VE DUALARINIZADA YARDIM ETMEK İSTEMİŞTİM ONUN İCİN SORMUŞTUM AMA CEVAP GELMEYİNCE BURAKMIŞTIM TAMAM ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

leyla-1

Altın Üye
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ÖNCELİKLE SORULARINA CEVAP VEREYİM BENİM BİLDİĞİM RESİM VEYA RESİMLİ YAZILAR BİLGİ SAYARINIZA KOPYA YAPIN VE ŞU ADRESTELE RESİMİ SİTEYE ATIN ImageShack® - Image Hosting

YAPAMAZSANIZ TEKRAR SORUN

VE DUALARINIZADA YARDIM ETMEK İSTEMİŞTİM ONUN İCİN SORMUŞTUM AMA CEVAP GELMEYİNCE BURAKMIŞTIM TAMAM ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah.Ihlas-i şerifi,100.000 Defa Okuyan Kimse,tam Bir Devir Olarak,bu Sure-i Celilenin Hatmini Indirmiş Olur onun için bu sayıyı tamamlamak istiyoruz Allah'ın iziniyle kardeşim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar.

Selam Aleyküm kardeşim ben size cuma günü cevap yazmıştım gözden kaçmış herhalda Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah kimsenin emeğini boşa salmasın Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.:(

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza dediğiniz yerden yazmayı denedim ama cevap yaz die birşey yok o yüzden buradan tanışmak zorunda kaldım inşallah hayırlı arkadaşlıklar kurarız

selamün aleyküm kardeşim siz yanlış bakmışınız veya anlamadınız ama ilerde karıştıra karıştıra bulacaksınız bakın ben size bir forum acacam oraya bakın adınıza acacağım rabbime emanet olun selam ve dua ile

bayanbuse

Kayıtlı Kullanıcı
bayanbuse selamün aleyküm

bayanbuse selamün aleyküm

Selamün Aleyküm Kardeşlerim Yeni üyelerimiz Ne Yapacak Nereye Yazi Yazacak Form Nasil Acilacak Gelen Kardeşlerimize Hep Beraber Yardim Edelim Coğu Kardeşimiz Uğraşiyo Ve Cikiyormuş Lütfen Yardim Edelim Onlari Yönlendirelim rabbime emanet olun selam ve dua ile kalın b)b)b)

kanalınıza yeni üyeyim yardımcı olursanız memnun olurum

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Hayırlı geceler Abi bu kaçıncı yazışım yazarken gidiyor Selam verdiğim sayfaya yazacaktım ordada sürekli bu sayfada komut dizisi var diye uyarı çıkıyor pc çalışmasını yavaşlatıyor sayfanın açılmasını baya bi bekliyorum
burayada zor yazdım herhalde virüs var nasıl olduğumu sormuştunuz Elhamdülillah iyi olmaya çalışıyorum sizde yisinizdir inşaallah ilgilendiğiniz için RABBİM razı olsun Abi yazarken birden gidiyo bukadar yazabileceğim

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

solakoğu

Kayıtlı Kullanıcı
siteden nasıl faydalanacağız

siteden nasıl faydalanacağız

selamun aleykum sitedeki asıl amaç nedir yeniyim öğrenmek istiyorum allaha emanet

MAVİ LEYLAK

Kayıtlı Kullanıcı
kimse bana yardım etmeyecekmi

kimse bana yardım etmeyecekmi

slm ben yeni oldum hiç bişi yapamıyorum yorum yazıp mesaj atmak istiyorum ama olmuyo:Ayardım edermisiniz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt