Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (2 Kullanıcı)

MAVİ LEYLAK

Kayıtlı Kullanıcı
slm mesaj yazamıyorum cevapla yok konu aç diyor ancak burdan yaza biliyorum lütfen yardımcı olurmusunuz selametle a eo

MAVİ LEYLAK

Kayıtlı Kullanıcı
slm kardeşler kimse bana yardım etmeyecekmi lüten yardım edermi
siniz mesaj yazamıyorum yeni konuya tıkladım fakat cevapla yazmıyo konu aç ne önizleme diyo lütfen yardımcı olursanız sevinirim selametle a e o

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
aleyküm selam kardeşim ben elimden geldigi kadar yardım edyim acil galiba öncelikle hoş geldiniz ....ne konuda yardım istiyorsunuz bunu söylerseniz inşallah bildigim bir konu olur hayırla kalın

MAVİ LEYLAK

Kayıtlı Kullanıcı
slm TŞK ederim allah razı olsun mesaj yazamıyorum yeni konuya tıklıyorum fakat cevapla yazmıyor konu aç diyor yada önizleme diyor selametle

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
yeni konu kısmını form açacagınız zaman kullanacaksınız şimdi herkangi bir forma mesaj yazmak istiyorsanız o formu açıp altınıda nasıl buraya yazıyorsunuz ... oşekilde orayada yazacaksınız mesela benim form var anapanelde o forma girin altta aynı burada oldugu gibi cevapla yazan yer var oraya yazacaksınız .... aslında yapıyorsunuz bu forma cevAP YAZMIŞSINIZ YAPMANIZ GEREKEN yazmak istediginiz formu açmak aynı işlemi orada yapacaksınız.... kolay gelsin

masala

Kayıtlı Kullanıcı
sanırım yardım köşesi:d benimde yardıma ihtiyacım var sitedeki sohbetleri dinliyorum.zaman zaman ama iş yerinde olduğum için pek verimli olmuyor.günde ortalama 4 saatim yolda geçiyor ve yolda dinlemek için sohbetleri mp3 atmak istiyorum ama olmuyor.sohbetlerin yanında indirilme yazıyor ve indirilme sayısı gözüküyor ben niye indiremiyorum.....

MAVİ LEYLAK

Kayıtlı Kullanıcı
slm evet burdan cevaplaya biliyorum fakat benim istedim :( anltamıyorum sanırım yinede tşk aeo

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
slm evet burdan cevaplaya biliyorum fakat benim istedim :( anltamıyorum sanırım yinede tşk aeo

kardeşim konumu açmak istiyorsunuz ben anlamadım biraz daha net söylerseniz yardım etmek isterim çekinmeyin...aslında cevdet abi olsa daha çok yardım ederdi ama ... kendisi şuan yok sanıyorum...

MAVİ LEYLAK

Kayıtlı Kullanıcı
slm tşk yanlışlıklada olsa bir konu açtım fakat sizi bulamıyorum konu başlıgınız ne ? sanırım arkadaş ola biliriz sakıncası yoksa adım melek :)

MAVİ LEYLAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ufffffffffffff Yaaaaaaaaaaaa Yine Olmuyorum Konu Yaziyorum Ama Eklemiyor Bakioyrum Ariyorum Yok Bulamiyorum Yada Ben Yapamiyorum :(

ardesenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Siteyi Iyi Bilen Varmi
Yani Neler Yapiliyor Bu Sitede

O'NA AŞIK

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm

Selamünaleyküm

Arkadaşlar Ben De Yeniyim.herkese Selam Ederim Harika Bir Site Değil Mi ? Ama Maalesef Ben Yeni Keşfediyorum...

ardesenn

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Pek Birşey Anlamadim Ama
Hikayeleri Okudum çok çok Güzel Okumanizi Tafsiye Ederim

O'NA AŞIK

Kayıtlı Kullanıcı
Ardesenn Kardeş Peki Biz Nerden Ekleyecegiz Hikaye Bir Bilgin Var Mi? Ordaysan Cevap Verir Misin .allah Razi Olsun.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Ufffffffffffff Yaaaaaaaaaaaa Yine Olmuyorum Konu Yaziyorum Ama Eklemiyor Bakioyrum Ariyorum Yok Bulamiyorum Yada Ben Yapamiyorum :(

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM COK ÖZÜR DİLERİM BEN BİR İKİ GÜN YOKTUM BUYRUN NASIL YARDIM EDEBİLİRİM BANA SORUMUNUZU YAZIN BU ARA ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

O'NA AŞIK

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam Arkadaş Biz Nasil Hikaye Yollayacağiz? Acaba Yardim Edebilir Misin?

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ EVET KİMSE VAR TABİ HEMDE COK DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZ VAR BURADA BUYRUN İSTEDİĞİNİZİ YAZIN YARDIMCI OLA BİLİRİM UMARIM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam Arkadaş Biz Nasil Hikaye Yollayacağiz? Acaba Yardim Edebilir Misin?

SELAMÜN ALEYKÜM ÖNCELİKLE BANA ARKADAŞ DEMEZSENİZ SEVİNİRİM KARDEŞ VE YA ABİ TEŞEKKÜR EDERİM HİKAYEYİ BİR YERDENMİ ALACAKSINIZ VEYA NE YAPMAK İSTİYORSUNUZ BİRAZ DAHA ACARSANIZ SEVİNİRİM RABBİME EMANET OLUN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Hayırlı geceler Abi bu kaçıncı yazışım yazarken gidiyor Selam verdiğim sayfaya yazacaktım ordada sürekli bu sayfada komut dizisi var diye uyarı çıkıyor pc çalışmasını yavaşlatıyor sayfanın açılmasını baya bi bekliyorum
burayada zor yazdım herhalde virüs var nasıl olduğumu sormuştunuz Elhamdülillah iyi olmaya çalışıyorum sizde yisinizdir inşaallah ilgilendiğiniz için RABBİM razı olsun Abi yazarken birden gidiyo bukadar yazabileceğim

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

ve aleyküm selam kardeşim anladım galiba virüs var sen onu bir hastahaneye götür bence iyi olduğuna sevindim rabbime emanet olun selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt