Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
evetttttt.... nihayet oldu cevdet bey.şeyden olmuyormuş..kontrol paneli şeçenekleri düzenlemede yazı rengini vs ayarlayan bölüm gelişmişte degilde WYSIYG editörü diye bir şık var ondaymış ....sagolun önce rabbim sonra sizin sayenizde yapabildim... rabbim razı olsun sizden
selametle

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. CEVDET ABİM.....
Vefasız kardeşim nerdeydin dicen biliyorum ama napim çok yoğun yaşıyorm hayatı hiç vaktim olmuyor.
hep aklımın ve kalbimin bi köşesindesiniz elhamdülillah,siteyi çok özledim inşlh arada gelirim artık....
maşallah...
aliye_aliye , Ravza_Nur , _Resul_ , m_muaz , mustafa_xtar , nigdeli ,Aşkâ Mecnun vs vs ...
hepsi burda ve daha fazlası slm edim burdan...Rahmana emanet ediyorm inşlh.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. CEVDET ABİM.....
Vefasız kardeşim nerdeydin dicen biliyorum ama napim çok yoğun yaşıyorm hayatı hiç vaktim olmuyor.
hep aklımın ve kalbimin bi köşesindesiniz elhamdülillah,siteyi çok özledim inşlh arada gelirim artık....
maşallah...
aliye_aliye , Ravza_Nur , _Resul_ , m_muaz , mustafa_xtar , nigdeli ,Aşkâ Mecnun vs vs ...

ve aleyküm selam kardeşim inan söyleyecek söz bulamadım seni görünce hani bir cocuk olur ve pazarda annesini kaybeder ve sonra annesini görür sevinir işte öyle bişi inan cooooooooooook sevindim seni gördüğüm icin bir daha bu kadar uzatma arayı rabbime emanet ol selam ve dua ile kardeşim benim.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
evetttttt.... nihayet oldu cevdet bey.şeyden olmuyormuş..kontrol paneli şeçenekleri düzenlemede yazı rengini vs ayarlayan bölüm gelişmişte degilde WYSIYG editörü diye bir şık var ondaymış ....sagolun önce rabbim sonra sizin sayenizde yapabildim... rabbim razı olsun sizden
selametle

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM SONUNDA YAPA BİLDİĞİNİZE COK SEVİNDİM İNAN KOLOR YAZISINI GÖRÜNCE BENİMDE AKLIMA GELMİŞTİ NEYSE ARTIK GÜZEL VİDEOLARINIZI BEKLİYORUZ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
aleyküm selam
zaten siz dedikten sonra baktım acaba degiştirsemmi dedim ve ondanmış bundan sonra benim durumda olabilecek arkadaşlara örnek olur ....sagolun varolun teşekkür ederim ..hayırla kalın

izomen

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar yeni üye oldum herke seselam ve saygılar

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm abi
video ekleme konusunda kardeşlerimize de yardımı olur düşüncesiyle yeni öğrendiğim yöntemi söylemek istedim.

youtube da açtığımız herhangi bir videonun adresi mesela ;

adresteki kırmızı renkli kısmı tarayıp, sonra da
youtube.gif
işaretini tıklayarak da video ekleyebiliriz inşaAllah..yalnız arada boşluk olmaması gerekiyor bunda da..

selametle kalın abi. hayırlı geceler..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. CEVDET ABİM.....
maşallah...

ve aleyküm selam zehracım. hoşgeldin kardeşim :B
gerçekten çok uzun süredir gözükmüyordun. herşey yolundadır inşaAllah güzel kardeşim..
Rabbimiz c.c yar ve yardımcın olsun her daim inşaAllah..
dualarda buluşmak ümidiyle..Mevlaya emanet ol..:HB)

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle selamün aleyküm

formunuzun bu bölümü ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM başlığı altında ve

570 mesaj ve 7070 izleme rekoru ile diğer önemli forum başlıklarını gölgede bırakmış çok güzel.cogu önemli baslıklar cevaplama 0 görüntüleme 3-5 gibi

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM başlığı güzel ama 58 sayfayı bir kardeş yardım icin tek tek acacak arama yapacak arama sonuclarına tek tek bakacak genelde sorular ortalama aynı ve resim youtube msn gibi konular. ben biliyorum sorunum yok ama bu konular birer başlık halinde toplanıpta resimli anlatımlı bir şekilde foruma konu açılıpta üye arkadaşlar aynı soruları defalarca sormasalar olmazmıydı

aynı üyeler bir konuyu öğreneyim diye defalarca ugraşmışlar yazık degilmi bu kardeşlere zamanlarını almıyormuyuz

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle selamün aleyküm

formunuzun bu bölümü ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM başlığı altında ve

570 mesaj ve 7070 izleme rekoru ile diğer önemli forum başlıklarını gölgede bırakmış çok güzel.cogu önemli baslıklar cevaplama 0 görüntüleme 3-5 gibi

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM başlığı güzel ama 58 sayfayı bir kardeş yardım icin tek tek acacak arama yapacak arama sonuclarına tek tek bakacak genelde sorular ortalama aynı ve resim youtube msn gibi konular. ben biliyorum sorunum yok ama bu konular birer başlık halinde toplanıpta resimli anlatımlı bir şekilde foruma konu açılıpta üye arkadaşlar aynı soruları defalarca sormasalar olmazmıydı

aynı üyeler bir konuyu öğreneyim diye defalarca ugraşmışlar yazık degilmi bu kardeşlere zamanlarını almıyormuyuz

VE ALEYKÜM SELAM SİZİN ÖNERİNİZ COK GÜZEL ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM BAKIN SİZ SADECE SAYILARA BAKMIŞSINIZ BİRDE İCERİYE BAKIN BEN ŞEMALARI VERİYORUM AMA BAZI KARDEŞLERİM ANLAMIYOR BİRE BİR YAZI İLE TEKRAR TARİF EDİYORUM NEYSE TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİM O GÜZEL VAKTİNİZİDE BOŞA ALMAK İSTEMEM İSTERSENİZDE BU FORMU SİLERİM BEN ASLA KİMSENİN HAKKINA GİRMEK İSTEMEM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

((HAYRİŞ))

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Arkadaşlar Ben Araniza Yeni Katildim Gercekten Bu Site Cok Faydali Allah Herkesten Razi Olsun

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun sizlerden Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin.Kardeşim tablo nasıl yapılır acaba ilkine sayı yazmak ikinci isim üçünde de açıklama yapılacak alt satırda olacak yardım edebilir misiniz acaba?
Ayrıca bir dua formu vardı bugün bitirmek istiyordum kardeşlerimden bu konuda yardımlarını bekliyorum Allah hepsinden razı olsun. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar.
FETİH SÜRESİNİN FAZİLETİ:ZAYIF DÜŞMÜŞ KİŞİ BU SÜREYİ ÇOKÇA OKURSA GÜÇLENİR,ZİLLETE DÜŞMÜŞ KİMSE OKURSA İZZET VE ŞEREF BULUR,MAĞLUP OLMUŞ KİMSE OKURSA YARDIM GÖRÜR.SIKINTIDA OLAN OKURSA,ALLAH ONUN İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIRIR.BORÇLU OKURSA ÖDEME İMKANINA KAVUŞUR.ZİNDANDA OLAN OKURSA KURTULUR GAM VE KEDERE BOĞULMUŞ OKURSA ALLAH LUTUF VE KEREMİYLE ONUN GAM VE KEDERİNDEN KURTARIR
NOT:YANLIZ İHLASLA OKUNMAK SÜRETİYLE(BAKALIM OLACAKMI NİYETİYLE DEĞİL)
RABBİM KABUL ETSİN

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
33 FETİH SURESİ
leyla belgin............4(okundu)
hayriye abla..........10
talipamca...............1
Hatice teyze...........3(okundu)
akinkaradag............5(okundu)
ADBA.....................3
MAZLUMkul.............1
leylabelgin(arkadaşı).3(okundu)
SAFİYE...................1(OKUNDU)

okunan..................30
kalan......................3

İŞTİRAKLERİNİZİ BEKLİYORUM KARDEŞLERİM
OKUYAN OKUMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN HEPİMİZİN DUALARINI GÖNÜL MURADLARINI KABUL ETSİN RABBİM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

ALLAH'IM
BİRBİRİNİ GÖRMEDEN SEVGİLERİNİ VE DUALARINI YOLLAYAN ŞU KULLARININ ÇABALARINI KABUL ET
DUALARINA İCABET ET
KORKTUKLARI ŞEYLERDEN GÜVENCE VER
SIĞINMALARINI KABUL ET
OKUDUKLARI KUR'ANLARI KATINA YÜKSELT
KARDEŞLİKLERİNİ KORU
HASTALARINA ACİL ŞİFA
BUNALMIŞLARINA FERAHLIK
BORÇLULARINA VE FAKİRLERİNE BOL RIZIK
GURBETTEKİLERİNE SELAMET
ZENGİN VE RAHAT OLANLARINA ŞÜKÜR
AYRILARINA KAVUŞMA
BEKARLARINA HAYIRLI EŞLER
EVLİLERİNE GEÇİM KOLAYLIĞI VE DİRLİK
ÖLMÜŞLERİNE RAHMET
YAŞAYANLARINA SIHHAT VE AFİYET
TÜM DERTLERİNE DERMAN
AİLELERİNE HUZUR
ÇOCUKLARINA SAYGI SEVGİ VE AKIL
NASİP ET
RAHMETİNLE EY MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ"
AMİN
Okuyan kardeşlerim okuduklarını söyleyebilirler mi?
Allah razı olsun kardeşim Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı hayırlıısyla kabul edip içinde bulunduğumuz sıkıntılardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarıp yaşamımıza bir düzen yön versin hayırlısıyla inşallah Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

pürmelal

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben yeni üyeyim .burayı pek bilmiorum.yardımcı olabilicek biri var mı acaba?

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben yeni üyeyim .burayı pek bilmiorum.yardımcı olabilicek biri var mı acaba?

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ BUYRUN NASIL YARDIM EDE BİLİRİZ BİZLERE YAZIN KARDEŞLERİMİZ YARDIMCI OLACAKLARDIR EMİNİM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt