Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (2 Kullanıcı)

gönülayçin

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşalar

Merhaba Arkadaşalar

Ben Sitenize Yeni Girdim Uzun Zamandir Inceliyorum Bu Siteyi.ben Dini Bilgilerden Yoksun Büyüdüm Ailem Her Konuda Beni çok Iyi Yetişridi Ama Malesef Ki En önemli Noktayi Unuttular Oda Dinimiz Islamiyet şimdi Evlendim Evli Olduğum Ailede De Tam şekliyle Yapilmiyor Ben Açik Bir Baynim Ama Tüm Kalbimle Kur'an-i Kerim-i öğrenmek Namz Kilmak Zamnla Dinen Yerine Getirmekle Yükümlü Olduğum Tüm Görevlerimi Yapmak Istiyorum Sizlerden Ricam Ban Lütfen Yardim Ci Olun... Hevesimizn Kirilmasini Istemiyorum 3 Gündür Elif Be Açalişiyourm 3 Günün Sonunda Ri Ya Kadar Hem Yazabiliyorum Hemde Okuyup Taniyorumda Harfleri... Allah Rizasi Için Istiyorum Sizlerden Yardimlarinizi Sevaplari Boynunuza Olsun.. Ismim Ayçin Bu Siteyle Tanişmaktan Ve Sitede Ki Kişllerle Tanişmaktan Mutluyum Allaha Emanet Olun Inşallah...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Ben Sitenize Yeni Girdim Uzun Zamandir Inceliyorum Bu Siteyi.ben Dini Bilgilerden Yoksun Büyüdüm Ailem Her Konuda Beni çok Iyi Yetişridi Ama Malesef Ki En önemli Noktayi Unuttular Oda Dinimiz Islamiyet şimdi Evlendim Evli Olduğum Ailede De Tam şekliyle Yapilmiyor Ben Açik Bir Baynim Ama Tüm Kalbimle Kur'an-i Kerim-i öğrenmek Namz Kilmak Zamnla Dinen Yerine Getirmekle Yükümlü Olduğum Tüm Görevlerimi Yapmak Istiyorum Sizlerden Ricam Ban Lütfen Yardim Ci Olun... Hevesimizn Kirilmasini Istemiyorum 3 Gündür Elif Be Açalişiyourm 3 Günün Sonunda Ri Ya Kadar Hem Yazabiliyorum Hemde Okuyup Taniyorumda Harfleri... Allah Rizasi Için Istiyorum Sizlerden Yardimlarinizi Sevaplari Boynunuza Olsun.. Ismim Ayçin Bu Siteyle Tanişmaktan Ve Sitede Ki Kişllerle Tanişmaktan Mutluyum Allaha Emanet Olun Inşallah...

üyeliginiz hayırlı olsun....hiç bir şey için geç degil ..inşallah kura-ı kerim okumayı ögrenirsiniz...inşallah faydalanırsınız...sizn için herşeyin hayırlısı olsun inşallah.... mevla yar ve yardımcınız olsun ....hayırla kalın

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
[flash]http://www.youtube.com/v/wu6lgeyAaP4[/flash]
selamün aleyküm cevdet bey malesef tüm denemelerim başarısız oldu............farklı bir video denedim oda olmadı eski yazılanlara göz attım ve sonra flash ların bir başına bir sonuna boşluk bıraktım...öylede denedim bir türlü olmuyor.....adres daha sonra nasıl oluyorsa uzun çıkıyor.....benim ayarlarda bir eksiklik olabilir ...çünkü yazı rengi boyutunuda kontrol panelindeki seçenekleri düzenle kısmından ayarlamıştım yine öyle bir durum var sanıyorum.......herşey için çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin rabbim sizden razı olsun ...........selametle

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
[FLASH]http://www.youtube.com/v/pf3gM9Y9MvI[/FLASH]

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM YİNE OLMADI DEMİ BİR ŞEY DENEMİŞSİNİZ FLAŞLARIN ARASINI ACMA GİBİ O ESKİDENDİ ŞİMDİ DEĞİŞTİ BAKIN İSTERSENİZ BİR KONTUROL PANELİNİZDEKİ AYARLARI GÇZDEN GECİRİN ORADA BİR ŞEYLER OLA BİLİR VE VİDEO YAPMAK TARİF ETTİĞİM ŞEKİLDİR RABBİME EMANET OLUN BİRAZ KARIŞTIRIN BU İŞLER KARIŞTIRA KARIŞTIRA ÖĞRENİLİR SAKIN PES ETMEYİM

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
aleyküm selam......... yardımlarınız için çok teşekkür ederim............ cevdet bey tarif ettiginiz gibi yapıyorum siznide dediginiz dibi ayarlarda bir sorun var sanıyorum........sizide meşkul ettim çok emeginiz geçti hakkınızı helal edin ..... deniyecem inşallah olur... pes etmem..... hayırla kalın

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
SELAMÜN ALEYKÜM sizinde HTML kodlarınız KAPALIMI açmam için ne yapmam lazım bilen arkadaşlardan rica ediyorum
hayırla kalın

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM sizinde HTML kodlarınız KAPALIMI açmam için ne yapmam lazım bilen arkadaşlardan rica ediyorum
hayırla kalın

ve aleyküm selam kardeşim o altaki ayarların hepsi acık olmalı ve ya aktif yazar sadece bendede HTML kapalı andan değil galiba ama hala anlamadım neden sadece sizde böyle yapıyor kime öğrettimse yaptı başka nasıl yapa biliriz bir carede gelmiyor aklıma rabbime emanet olun siz karıştırın bulursunuz belki bende tanıdıkalrıma soracam sorum ne acaba

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
sagolun gözümden kaçan birşeyler var ama bilemiyorum sorun nerde... nasip.. bulurum inşallah......takrar sagolun...hayırla kalın

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
[FLASH]http://www.youtube.com/v/pf3gM9Y9MvI[/FLASH]</B>

kardeşim bak şu an sizin bu yazınızı anıntı yapmak işin actım ve kolor yazısı var neden var olmaması gerek sadece flaş adres ve flaş olması gerek bakın isterseniz biraz daha uğraşın ama yapamazsanız beni aklıma bişigeldi ama şu an değil şimdi cıkmam gerek bir iki sate kadar gelirim rabbime emanet olun

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
evet bende anlamıyorum sadece dediginiz yeri kopyala yapıştır yapıyorum sonra cevapyaya basıyorum sayfaya baktıgımda adres uzun görünüyor ben okadar kopyalamıyorumki ?????:gulegule

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt