Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (2 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Ben Konu Açtigim Zaman Veya Mesaj Yazacagim Zaman Eklenti Yapmak Istedigin Resimlerin Boyutu Büyük Diye Istedigimi Ekleyemiyorum.bunun Bir çaresi Varmi Yardimci Olursaniz Sevinirim

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM TAM ANLAMADIM BAŞKASININ RESMİNİMİ YOKSA SİZİN RESİMLERİNİZİMİ BUNU ACARSANIZ DAHA İYİ OLUR RABBİME EMANET OLUN

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim kendi kişisel bilgisayarınızda ki kayıtlı resimleri eklerken böyle bir engelleme olabiliyor ama internetten resim eklemeyi seçtiğinizde herhangi bir sorun olmuyor...

yalnızkalp

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar selamünaleyküm bende size yeni katıldım,güzel bir site tanışmak dileğiyle Allah a emanet olun

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
Sa Cevdet Kardeşim Konu Nasil Açiliyor Anlatirsaniz çok Sevinirim Allaha Cc Emanet Olun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Sa Cevdet Kardeşim Konu Nasil Açiliyor Anlatirsaniz çok Sevinirim Allaha Cc Emanet Olun

a.s. kardeşim konu acacağınızın iceriği ne ise o formlara gelin yani bu lunduğumuz yerde alt alta forumlar var başlıklar resim bölümü fıkra bölümü beşdakika vesayre siz nasıl bir forum acacaksanı o formu tıklayın ve acılan yerde yeni konu yazar onu tılmayın oraya yazın başlıkları unutmayın anlamazsanız tekrar sorun birde konunuzun iceriğini bana yazı daha cok yardımcı olurum rabbime emanet olun

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Kardeş Allah Cc Sizden Razi Olsun Nihayet Yardimlarinizla Buldum Hakkinizi Helal Edin Allaha Cc Emanet Olun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Kardeş Allah Cc Sizden Razi Olsun Nihayet Yardimlarinizla Buldum Hakkinizi Helal Edin Allaha Cc Emanet Olun

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM NE HAKKI BİZLER BİRAZCIK YARDIMIMIZ OLDU İSE NE MUTLU BİZLERE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BURAYA SORA BİLİRSİN RABBİME EMANET OLUN

sevdaağacan

Kayıtlı Kullanıcı
ya bende hiç bişey bılmıyorum yenı geldım bişey yapamayıp çıkıyorum banada yardımcı olurmusunuz

-ferhat-

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Arkadaşlar Selamaleyküm Bi şey Soracam Ben Yeni üyeyim De Kendi Ismimin Altina Nasil Resim Koyabilirim şimdiden Allah(c.c)razi Olsun

ADBA

Kayıtlı Kullanıcı
s.a lütfen yardım edın nasıl kullanacagımı sitede neler yapabılecegımı bılmıyorummkardeslerımız bana yardım edersınız inşllh

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
bende bişe sorcam resim nasil konuo ve konu yazmak icin nere gircem yol gösterirseniz sevinirim selemetle bende daa yeni üye oldumda

ADBA

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Evet Biraz Karistiriyor Insan Ama Sora Sora Bulunuyor Yinede çok Karisik Geliyor ....kendimize Gelen Mesajlari Nasil Okuyoruz ....veya Bir Iki Kez Denedim Ama Konuya Cevap Veremiyorum Neden ? Aceba ......ve Resim Ismimizin Altina Nasil Konuluyor ....bu Konuda Da Yardim Edermisiniz Cevdet Kardes......allah Razi Olsun Hakkinizi Helal Edin....

nesrinakyazili

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet Abi Benim Senden Bi Isteğim Olacak üye Girişinde şifremi Yaziyorum Ama Her Girdiğimde Hata Veriyor Sürekli şifremi Unuttum Tiklayip Mail Adresime Gönderip Tekrar şifre Aliyorum Bunu Her Girip çikmamda Tekrarliyom Bi Hatami Var Neden Böyle Oluyo.
Kayit Olurken Yanliş Bişemi Yaptim Acaba ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt