Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
abi pes ettim olmuo olmuo abi sana msn adresimle şifremi verim emailden indir :( ne yapim abi ya yapamaıom:(

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
abi pes ettim olmuo olmuo abi sana msn adresimle şifremi verim emailden indir :( ne yapim abi ya yapamaıom:(

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM MSN VERME SAKIN HA CÜNKÜ YASAK BUNU YAPMA ÜYELİĞİN İPTAL OLUR ŞİMDİLİK İSTERSEN BURAKALIM SONRA DEVAM EDELİM SİZİN KAFANIZ KARIŞIK BİRAZ BU GÜN HERHAL BEN BURADAYIM HER ZAMAN YARDIM EDERİM RABBİME EMANET OLUN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ya banada yardım eder misiniz yazımın rengini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim uğraşıyorum olmuyo

A.S. KARDEŞİM YAZI YAZDIĞIMIZ YER VARYA ORAYA GELİN ALTTA GELİŞMİŞ VAR ONU TIKLAYIM ACILAN YERE YAZINIZI YAZIN VE ÜZERİNDEN GECİN SONRA ÜSTE A HARFİ VAR ONU TIKLA İSTEDİĞİN RESMİ SEC GÖNDER HADİ BİR DENE

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
abi yasak olduğunu biliom sölemiştin evet sonra devam ederiz:( sağolasın abi hakkını helal et uğraştırdım seni hayırlı akşamlarr...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet kardeşim affınıza sığınarak bu resimleri de ekliyorum belki yardımı olur

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN YALNIZ BİŞİ İSTİYECEM BUNDANDA TAM ANLAMIYOR KARDEŞLERİM BU CİZERGEYİ BİRİNCİ ADIM İKİNCİ ADIM DİYE ADLANDIRIRSAN DAHA İYİ OLUR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM RABBİME EMANET OLUN

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Sabahlar Ya Bende Renkli Kalin Yazamiyorum Bilgi Verirsen Sevinirim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Sabahlar Ya Bende Renkli Kalin Yazamiyorum Bilgi Verirsen Sevinirim

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM YAZI YAZDIĞINIZ YERDE GELİŞMİŞ BUTONUNA BASIN GELİŞMİŞİ ACIN VE ORADA yazınızı yazın yazdığınız yazının üzerinden gecin A HARFİ VAR O RENK ONU TIKLAYIN RENGİ SECİN GÖNDERİN DİYER BUTONLARDA SIRAYLA BAKIN HEPSİNİZ BİR GÖREVİ VAR ANLAMADIĞINIZI TEKRAR SORUN RABBİME EMANET OLUN

nisa8454

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günler ben nasıl dualara katılacağım bilmiyorum.yardım ederseniz sevinirim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günler ben nasıl dualara katılacağım bilmiyorum.yardım ederseniz sevinirim

selamün aleyküm kardeşim öncelikle aramıza hoş geldiniz sefa getirdiniz kardeşim ana satfada dua bölümü var birde burada ceşitli dua isteyen kardeşlerimiz var bunları katılamazsan buraya bana yaz ne okuya bilirsin ben sana adresleri gösteririm rabbime emanet olun

nisa8454

Kayıtlı Kullanıcı
burdakilere baktım ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.yardımınız için teşekkürler

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
burdakilere baktım ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.yardımınız için teşekkürler

selamün aleyküm kardeşim benim hatim formum var 20 günde bir hatim yapıyoruz cüz okumasını biliyorsanız dua kardeşliği var yasin bölümü var siz ne okuya bilirsiniz bana yazın ben forumları cıkarırım rabbime emanet olun

nisa8454

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm yasin okurum ne kadar zamanda ne kadar okumam gerekiyor.kusura bakmayın hiç bilgim yok yeni olduğum için

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm yasin okurum ne kadar zamanda ne kadar okumam gerekiyor.kusura bakmayın hiç bilgim yok yeni olduğum için

TAMAM KARDEŞİM BEN SİZE GEREKLİ FORUMLARI BULATIM EĞER YARDIMCI OLABİLİYORSAK NE MUTLU BİZLERE RABBİME EMANET OLUN BİRAZ BEKLEYİM BEN CIKARACAM

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BAKIN BU ADRESİ TIKLAYIN ACILAN FORUMLARI İNCELEYİN HANGİSİNİ İSTERSENİZ ONA YAZIN

Dua Köşesi - Islamiyet.gen.tr TEKRAR BİLEMEDİĞİNİZ BİR ŞEYLER OLURSA BEN BURADAYIM BANA YAZIN RABBİME EMANET OLUN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
abi yasak olduğunu biliom sölemiştin evet sonra devam ederiz:( sağolasın abi hakkını helal et uğraştırdım seni hayırlı akşamlarr...

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM NE HAKKI SİZLERE YARDIM ETMEK GÖREVİMİZ SİZ HAKKINIZI HELAL EDİN RABBİME EMANET OLUN

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamün Aleyküm
Ben Konu Açtigim Zaman Veya Mesaj Yazacagim Zaman Eklenti Yapmak Istedigin Resimlerin Boyutu Büyük Diye Istedigimi Ekleyemiyorum.bunun Bir çaresi Varmi Yardimci Olursaniz Sevinirim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt