Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
SELAMÜN ALEYKÜM ;mesaj yazarken yazı rengini boyutunu nerden ayarlıyoruz yardım ederseniz sevinirim selametle...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM ;mesaj yazarken yazı rengini boyutunu nerden ayarlıyoruz yardım ederseniz sevinirim selametle...

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM YAZI YAZDIĞINIZ YERDE GELİŞMİŞ BUTONUNA BASIN GELİŞMİŞİ ACIN VE ORADA A HARFİ VAR O RENK DİYER BUTONLARDA SIRAYLA BAKIN HEPSİNİZ BİR GÖREVİ VAR ANLAMADIĞINIZI TEKRAR SORUN RABBİME EMANET OLUN

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Kusura Bakmayin Bende Görünmüyor A Harfi Yada Ben Algilayamadim ^başlik Sembolleri^ Ve ^trackbacks ^ Yazan Bölümler Var .ALLAH Razi Olsun Selametle

yorgun gonul

Kayıtlı Kullanıcı
ya al bendede okadar bende bısey anlamıyorum nasıl ıletısım kuracagım konusunda banada yardım edın lutfeeeeeennnnnnnn

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Kusura Bakmayin Bende Görünmüyor A Harfi Yada Ben Algilayamadim ^başlik Sembolleri^ Ve ^trackbacks ^ Yazan Bölümler Var .allah Razi Olsun Selametle

bakın bir daha tarif edeyim mesela bu yazıları yazdığınız yer varya işte onun altında gelişmiş butonuna basın başka bir sayfa cıkacak işte orada bir deneyin bakayım ben buradayım olmazsa tekrar yazın

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
degerli kardeşim benim açtıgım yerde "" a"" harfi görünmüyor kusura bakmayın

BAKIN KARDEŞİM ŞİMDİ BU BENİM YAZIMI ALINTI YAPIN ALINTI YAPMAKTA BU YAZIMIN SAĞ ALT KÖŞESİNDE ALINTI YAZIYOR ONU TIKLAYIN VE BİR SAYFA CIKACAK ACILAN SAYFANIN ÜZERİNE BAK SIRAYLA YAZI TÜRÜ VE BÜYÜK VE A HARFİ VAR BUNU TIKLA YAPAMAZSAN TEKRAR YAZ RABBİME EMANET OLUN

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
BAKIN KARDEŞİM ŞİMDİ BU BENİM YAZIMI ALINTI YAPIN ALINTI YAPMAKTA BU YAZIMIN SAĞ ALT KÖŞESİNDE ALINTI YAZIYOR ONU TIKLAYIN VE BİR SAYFA CIKACAK ACILAN SAYFANIN ÜZERİNE BAK SIRAYLA YAZI TÜRÜ VE BÜYÜK VE A HARFİ VAR BUNU TIKLA YAPAMAZSAN TEKRAR YAZ RABBİME EMANET OLUN
sagolun ama benim galiba ayarlARDA BİR SORUN VAR ÇÜNKÜ GÖREMİYORUM YAZI TÜRÜ VS ALLAH RAZI OLSUN ZAHMET VERDİK SELAMETLE

imported_ece_can

Kayıtlı Kullanıcı
yeni üye

yeni üye

yeni üye oldum hepinize selamun aleykum ben fazla bilemiyorum bu internet denen sistemi yardımcı olursanız sevinirim selam ve dua ile kalınız...

sonbahar73

Kayıtlı Kullanıcı
hayırl cumalar

hayırl cumalar

merhaba arkadaşlarım nasılsınız bu hafta bitti günlerimiz nasıl da geçiyor
önemli olan doğru yaşamak sayılı günleri değilmi

sonbahar73

Kayıtlı Kullanıcı
canı sıkılan yokmu

canı sıkılan yokmu

arkadaşlar canınız sıkılınca neler yapıyorsunuz nasıl aşıyorsunuz

askar

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm,ALLAH ın seçilmiş kulları,bende yeni sayılırım,ama karıştıra karıştıra öğreniriz inşaallah.Şu an okadar doluyumki duygularımı ifade edemiyorum,müslüman kardeşlerimin olduğu her yerde böyle duygulanıyorum,MEVLAM bizleri cennetindede beraber etsin inşaallah.Ben daha çok müslüman kardeşlerimle tanışıp karşılıklı yazışmak istiyorum,bilmiyorum bu sitenin böyle formatı varmı ama bilen kardeşlerimden bilgi vermelerini rica ediyorum.RABBİM e emanet ve yine RABBİM le kalın ESSELAMUN ALEYKÜM cennet gülleri

ümmühani

Kayıtlı Kullanıcı
soru

soru

selamun aleykum ben yenı uyelerdenım merak ettığim bir soruyu sizlerle paylasmak istiyorum ben giresunluyum ama izmirde okuyorum giresuna dönünce 15 günden az kalırsam seferi oluyor muyum simdiden allah razı olsun

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun kardeşim ren konusunda bir tülü olmuyor ayarından mı bilmiyorum cevaplaya girip A'ya tıklıyorum kırmızıya mesela kırmızı color olup tekrar siyah oluyor kusura bakmayın aynı şeylerle rahatsız ediyorum ama.
Açmış olduğum formda okunanları kırmızı gösterip okunmayan kardeşlerimizin listesini mavi yapabilirmisin acaba?Ayrıca aynı şekilde açmış olduğum forma kayıt edebilirmisiniz sizin için bir sakıncası yoksa Allah yardımlarınızdan dolayı razı olsun kardeşim.Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..

1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.kardeşimiz içinde okundu..
2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için) OKUNDU

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için) OKUNDU
4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için) OKUNDU
5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için) OKUNDU
6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için) OKUNDU

7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için) OKUNDU
8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Dağ çiçeği......
16.Mehmet Ercan....(Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle)
17.Evrim84...........
18.HAK YOL İSLAM....(Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye)
19.Sevçiçek......(Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması)
19.BÜLENT TUNALI...(GÖNÜL MURADI İÇİN)
20.Allah rızası için...(Darda sıkıntıda çıkmazda bulunanlara zulüm görenlere,hayırlı yaşlar hayırlı ömürler,huzurlu yuva,hayırlı evlilik,hayırlı iş... tüm kardeşlerimizin gönül muradlarının hayırlısıyla olması için)

SELAM ALEYKÜM KARDEŞLERİM BU LİSTE BİTENE KADAR ESKİ LİSTEYE YENİ KİMSEYİ ALMIYORUZ ONDAN SONRA TEKRAR LİSTE YAPACAĞIZ ŞİMDİLİK HAKLARINIZI HELAL EDİN KARDEŞLERİM.DUA ÇOK OLDUĞU İÇİN KARDEŞLERİMİZİN HEPSİNİN KATILMA İMKANI OLMUYOR OKUYAN OKUMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN...

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

ibrahimsami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm abilerim kardeşlerim bacılarım lütfen birileri yardım etsin yoksa busiteden ayrılmak zorunda kalıcam.ben ne yaptımsa kullanamıyorum yazduğım birşeyi bidaha göremiyorum sizlen irtibata geçemiyorum site görevlileri e-posta gönderebilirlerse sevinirim tarihler hep eski acaba benmi yanlış yere bakıyorum dicem ama yapmadığım şey kalmadı yardımlarınızı bekliyorum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt