Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (5 Kullanıcı)

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ONU BENDE CÖZMÜŞ DEĞİLİM BİR TUŞA BASINCA OLUYOR AMA BİLMİYORUM BAK BEN ŞÖYLE YAPIYORUM YAZIYI YAZINCA BU YAZIYI YAZDIGIMIZ BÖLÜM VARYA ONUN ÜZERİNDE İŞARETLER VAR ÖRNEĞİN B HARFİ VAR YAZDIĞIN YAZININ ÜZERİNDEN GEC VE O B HARFİNE BAS YAZIN DEĞİŞİR VEYA YAZI TÜRÜ VAR ORADAN SEC BU YAZI YAZDIĞIMIZ BÖLÜMÜN ÜZERİNDEKİ HERŞEYİN AYRI BİR GÖREVİ VAR DENE CÖZERSİN RABBİME EMANET OLUN :G

VE ALYKÜM SELAM ABİ.DENİCEM İNŞAALLAH.TEKRAR ALLAH C.C. RAZI OLSUN ABİ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.RAB'BİM C.C. E EMANETSİNİZ İNŞAALLAH.BU SİZİN KABUL EDİN ABİ..AFİYET OLSUN....:H
[/

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

ahirete_yolculuk

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abi meraba nasilsin abi ya sana sormak istedigim bir sey var bu resimlerin nasil yerlestirginizi anlatirmisin abi denedim ama olmadi kisacasi beceremedim
sagol abi allaha emanet ol

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BURASINI İYİ OKU VE UYGULA RESİM NASIL YAPILIR

ImageShack® - Hosting tiklayin ve açılan siteyi sık kullanırlara ekle gözatı tıklayın ve yükleyeceğiniz resmi seçin.

..................[/QUOTE]
....................................

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim şimdi resim yerini tam anlamayanlar icin bir daha yazılı yazıyorum bu adresi ImageShack® - Hosting sık kullanırlanlar var ya üste oraya ekleyin ve resim yapmak icin onu tıklayın acılan pencereden göz ata tıklayın resiminizi secin hos it butonuna basın acılan pencereden eger resmi büyük isterseniz Hotlink for forums (1) bölümünü kopyalayın ve istediğiniz yere götürün yapıştırın allah kolaylık versin anlayayan tekrar sorsun rabbime emanet olun

ahirete_yolculuk

Kayıtlı Kullanıcı
abi bana ne desen haklisin ama olmuyor yapamiyorum yaptim ama böyle yukardaki pasta resmi var ya onun gibi acilmiyor onu nasil yapicam

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
ben bişey sorucam ya.geogle falan nasıl giriyoruz ben giremiyorrum.tıklıyorum ama yazılar çıkıyo.girmiyo.bana yardım edin allah rızası için

asrı saadet

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar birşey soracaktım.paylaşılan konular bana hep geç geliyor bunun nedeni nedir hep geç kalıyorum takip etmekte ?şimdiden teşekkür ederim selam ve dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
abi bana ne desen haklisin ama olmuyor yapamiyorum yaptim ama böyle yukardaki pasta resmi var ya onun gibi acilmiyor onu nasil yapicam

s.a. kardeşim eğer resim kücük se bülütmen lazım ve birde benim tarifimin aynını yap ve özellikle büyük resim istiyorsan bu Hotlink for forums (1) tıkta unutma bu adres büyültür rabbime emanet olun yapamazsan tekrar sor ne yapamadığını

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar birşey soracaktım.paylaşılan konular bana hep geç geliyor bunun nedeni nedir hep geç kalıyorum takip etmekte ?şimdiden teşekkür ederim selam ve dua ile

ve aleyküm selam kardeşim sizin tahminim saat ayarınız yanlış Kontrol Panelinden saat ayarınızı WEZ +2 olarak düzenleyin rabbime emanet olun sağlıcakla kalın

ferhatteos

Kayıtlı Kullanıcı
valla arkadaşım ben kendi üve adımı bile bulamıyorum sayfaları arayıp duruyorum sanide tesadüf buldum anlamadımdan dolayı nediyorum biliyormusun keşke üyeolmasaydım bu üyelikler baya zormuş saygılarımla

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
valla arkadaşım ben kendi üve adımı bile bulamıyorum sayfaları arayıp duruyorum sanide tesadüf buldum anlamadımdan dolayı nediyorum biliyormusun keşke üyeolmasaydım bu üyelikler baya zormuş saygılarımla

S.A.KARDEŞİM BU FORMU AC BEN HEP BURADAYIN SORMAK İSTEDİKLERİNİ SOR UMARIM YARDIMCI OLABİLİRİM ALLAHA EMANET OLUN

r.sezer

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar ben yeni üye oldum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim şimdi resim yerini tam anlamayanlar icin bir daha yazılı yazıyorum bu adresi ImageShack® - Hosting sık kullanırlanlar var ya üste oraya ekleyin ve resim yapmak icin onu tıklayın acılan pencereden göz ata tıklayın resiminizi secin hos it butonuna basın acılan pencereden eger resmi büyük isterseniz Hotlink for forums (1) bölümünü kopyalayın ve istediğiniz yere götürün yapıştırın allah kolaylık versin anlayayan tekrar sorsun rabbime emanet olun
.................

ömer bağan

Kayıtlı Kullanıcı
slm alykm sitenize yeni kayıt oldum inşallah beraberliğimiz devam eder Bursa da öğretmenim Allaha emanet olun

Goksel_80

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleykum, danismam gereken 1-2 konu var , sitede full program sunabiliyormuyuz? (yani crack dahil) , birde ; ilahi (mp3,clip) gibi paylasimlar nasil? rapid-link , uploadfile ,tarzi paylasimlarimiza izin varmi?

s.y.h

Kayıtlı Kullanıcı
forum içerik olarak çok iyi ama anasayfada kafa karışabiliyor.yanlış anlaşılmasın sadece söylemek istedim şikaye veya başka birşey diil :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt