Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

HAKİKAT İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ben En Yeni üyeyim. Hiç Bir şey Bilmiyorum. Bana Da Yardimci Olursaniz Sevinirim. Allah Razi Olsun..

HAKİKAT İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
Hiç Bir şey Anlamadim Kardeşim. Neyse Zamanla Anlarim Inşallah. şimdi Ben Namazimi Kilip Biraz Uyuyacağim. Hayirli Cumalar..

musa____

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm...
Hakikat İslam Hoş Geldiniz...
Üyeliginiz Daim Olur İnşallah...
Selam Ve Dua İle...
Allaha Emanet Olun...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ben En Yeni üyeyim. Hiç Bir şey Bilmiyorum. Bana Da Yardimci Olursaniz Sevinirim. Allah Razi Olsun..

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ BUYRUN SORACAKLARINIZI SORUN İNŞALLAH YARDICI OLABİLİRİZ RABBİME EMANET OLUN KARDEŞİM

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun kardeşim biraz karışık ama zamanla bende tam öğrenirim inşallah.Allah'a emanet olun selam ve dua ile..

MANDALİNA

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin aramıza slm ve dua ile hayırlı geceler.

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
ben renkli ayet falan veya bi yazı,kıssa nfalan forma eklemek istiyorum ama bilmiyorum bana anlatır mısınız?

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
bana kimse yardım etmiyo iki gün yazalı hala kimse bişey yazmadı

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ben renkli ayet falan veya bi yazı,kıssa nfalan forma eklemek istiyorum ama bilmiyorum bana anlatır mısınız?

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM KUSURUMUZA BAKMAYIN BİR KAC GÜNDÜR BURALARDA DEĞİLDİM VE ŞU AN GELDİM SİZİN TAM NE İSTEDİĞİNİZİ ANLAMADIM BANA BİRAZ DAHA ACIK ANLATIN UMARIM YARDIMCI OLA BİLİRİZ RABBİME EMANET OLUN

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM KUSURUMUZA BAKMAYIN BİR KAC GÜNDÜR BURALARDA DEĞİLDİM VE ŞU AN GELDİM SİZİN TAM NE İSTEDİĞİNİZİ ANLAMADIM BANA BİRAZ DAHA ACIK ANLATIN UMARIM YARDIMCI OLA BİLİRİZ RABBİME EMANET OLUN

cevdet kardeşim ALLAH razı olsun şimdiden sende.mesela beğendiğim bi yazıyı şiiri yada resmi forma eklemek istiyorum ama bilmiyorum gösterirsen sevinirim.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet kardeşim ALLAH razı olsun şimdiden sende.mesela beğendiğim bi yazıyı şiiri yada resmi forma eklemek istiyorum ama bilmiyorum gösterirsen sevinirim.

SELAMÜN ALETKÜM KARDEŞİM BU İŞLER KARIŞIK VE ZOR GÖRÜNÜR AMA BAK BEN SANA AYRINTILI YAZACAM YAPAMAZSAN TEKRAR TEKRAR SOR BEN BURADAYIM BAK ŞİMDİ YAZI KOPYALAMA AYNI KOPYALA YAPIŞTI YANİ BİR YAZIYI KOPYALAYIN FORMA GETİRİN DİREK YAPIŞTIRIN

SİMDİ RESİM OLAYI

RESİM İCİNDE BAKIN BU ADRESİ SIK KULLANIM YERİNE KAYDEDİN
ImageShack® - Hosting KAYDETTİKTEN SANRA BU ADRESİ ACIN VE GÖZATTI TIKLAYIN RESMİ SECİN HOSİT E TIKLAYIN VE ACILAN PENCEREDEN
Hotlink for forums (1) KOPYALAYIN GETİRİN NEREYE İSTİYORSANIZ ORAYA YAPIŞTIRIN BAKIN ALTTARAFA ŞEMAYIDA CIKARACAM RABBİM KOLAYLIK VERSİM

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim sık kullanırlara bunu ekle ImageShack® sonra devam et yapamazsan tekrar sor ben buradayım

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
Bide Resmi Yükle Dedikten Sonra Irek Gösterdiğin şeyi Yaziyomuyuz Olduğu Gibi.ayrica Başka Bişey Yazmamiz Gerkiyomu Gerekmiyo Mu /quote] Falan Yaziyo Ya Onun Arasinami Yaz Mamiz Gerkiyo

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim ImageShack® bunun üzerini tıkla acılın ca sık kullanırlara bunu ekle sonra devam et yapamazsan tekrar sor ben buradayım

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Bide Resmi Yükle Dedikten Sonra Irek Gösterdiğin şeyi Yaziyomuyuz Olduğu Gibi.ayrica Başka Bişey Yazmamiz Gerkiyomu Gerekmiyo Mu /quote] Falan Yaziyo Ya Onun Arasinami Yaz Mamiz Gerkiyo

s.a. kardeşim hayır direk resmi sectikten sanra Hotlink for forums (1) bunu tıkla kopyala getir yapıştır

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
sağa tıklıyorum mouse un sık kullanılanlara ekle diyo. ekle falan diyo.adı oluşturma yeri falan yazıyo devam et demiyo

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt