Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

un kurabiyesi severmisinizzz (1 Kullanıcı)

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
zeynep bak korkuttun kardeşimizi ama benim kocaman yüreğim var zemzemede yer var ama zeynep pastasını kimseye vermez sen az yiyceksin artık:K

Allah sizlerden razı olsun inş..sizlerin bu sıcaklığı içten samimi duyguları yeter bana pasta yemesem de olur hepsi yaramaz zeynep'in olsun:)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
tamam kardeşim ben zeynep gibi olmaktan vaz geçiyorum oldumu acaba??:K

ha şöyle kardeş gir foruma bak pastaya böreğe çöreğe bide ablacım ellerine sağlık güzel olmuş teşekkürler diyede bi mesaj at tamamdır ozaman iş yani..:K

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
zeynep bak korkuttun kardeşimizi ama benim kocaman yüreğim var zemzemede yer var ama zeynep pastasını kimseye vermez sen az yiyceksin artık:K

yav ablacım benim derdim senin yüreğin değilki zaten onu fethetmişim ben:B..benim derdim pastalar filan anladınmı..:)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
yok çözdük biz devasa yapcaz pastaları börekleri o zamn yeter:G

yav ne gerek okadar büyüklüğe okadar masraf filan zaten resimde sığmaz foruma sen bana göre yap yeter.yani seni düşündüğümden ablacım yorulcaksın okadar ne gerek yani:K

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt