Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

un kurabiyesi severmisinizzz (1 Kullanıcı)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Selamün Aleyküm ablacım.
Emeğinize, ellerinize sağlık olsun inşallah.
Un kurabiyesi sevilmez mi?:) Allah c.c razı olsun, tariflerinizden istifadeleniyoruz inşallah..Teşekkürler..
Rabbimize emanet olunuz.Selam ve dua ile.

aleyküm selam ablacım hoşgeldin nasılsn bakalm sende dene bu tarifi beğenceksin hadi sende allaha emanet ol slm ve dua ile:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aleyküm selam ablacım hoşgeldin nasılsn bakalm sende dene bu tarifi beğenceksin hadi sende allaha emanet ol slm ve dua ile:H

Selamün Aleyküm ablacım..Hamd olsun çok iyiyim, siz nasılsınız? İyisinizdir inşallah ablacım;).. Tarifinizi kaydettim inşallah..Bloğunuzdan da faydalanıyoruz..Allah c.c razı olsun ablacım..Siz de Rabbimize emanetisiniz inşallah..Baki dua ile kalın..:H

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Selamün Aleyküm ablacım..Hamd olsun çok iyiyim, siz nasılsınız? İyisinizdir inşallah ablacım;).. Tarifinizi kaydettim inşallah..Bloğunuzdan da faydalanıyoruz..Allah c.c razı olsun ablacım..Siz de Rabbimize emanetisiniz inşallah..Baki dua ile kalın..:H

aleyküm selam canım allaha şükür bende iyiyim kaydet canım inşallah yaparsın sende allaha emanet ol slm ve dua ile:H

yurdanur seçen

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm ben buraya ilk defa giriyorum tarifiniz çok güzel ve pıratikevde yaptığımız için bilirim tadıda mükemmeldir ammaaa kalorisi yüksektir.Daha hafif tarifler verirseniz sevinirim kilo almak kolaydır ama vermek işkence eeee çeken bilir.ALLAH'u tealanın RAHMETİ PEYGAMBER (S.A.V.)'İN ŞEFAATİ üzerinize olsun.ALLAH'a emanet olun.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
selamünaleyküm ben buraya ilk defa giriyorum tarifiniz çok güzel ve pıratikevde yaptığımız için bilirim tadıda mükemmeldir ammaaa kalorisi yüksektir.Daha hafif tarifler verirseniz sevinirim kilo almak kolaydır ama vermek işkence eeee çeken bilir.ALLAH'u tealanın RAHMETİ PEYGAMBER (S.A.V.)'İN ŞEFAATİ üzerinize olsun.ALLAH'a emanet olun.

aleyküm selam hoşgeldin inşallah hafif tariflede verebilirim slm ve dua ile:H

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
sevılmezmi kurabiye..nede güzel görunuyor:)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleykum kardeşler...

bende çokseverim un kurabiyesi yaww:)elinize sağlık dua ile...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
SENİNDE CUMAN MÜBAREK OLSUN KARDEŞİM.
ALLAHA EMANET OL.
VERMİŞ OLDUGUN UN KURABİYESİ TARİFİNDE ÇOK GÜZEL.
BEN O KURABİYEYİ YAPMIŞTIM.
TEŞEKKÜRLER. ELİNE EMEGİNE SAGLIK.
KARDEŞİM. SELAM VE DUA İLE....

sağol kardeşim ewt tarif çok güzel ilgin için tşk.allaha emanet ol slm ve dua ile:H

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
s.a un kurabiyesi sevilmez mi kolay ve pratik bir tarif paylaştığınız için tşk...

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
zeynep yani emanet55 oda ben böle tarif ekleyince abla kargoyla gönder bide çay yap onuda gönder:Kdiye msj gönderir ondan öle dedim

hımmm o zman evet gerçekten zeynep gibiyim:K ama işte başkalarının ellerin yapılan tüm tarifler benim daha güzel oluyo

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt