Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Toki konutları haç dolu (3 Kullanıcı)

artu

Yasaklı Kullanıcı
çocukmusunuz siz ya. Be SÜPHANALLAH...

artu

Yasaklı Kullanıcı
Kardeşlerim eyvallah, size söyliyecek sözüm kalmadı vallahi billahi. ne diyim ben gecenin bu saatinde. ne desem boş. selametle kalın.

artu

Yasaklı Kullanıcı
Kardeşim haç olduğuna inansam toplarım yanıma adam giderim oraya. Benim içimdekini bir Allah bilir. Fakat mimari bir şey olduğunu düşünüyorum. Bakın o kadar sosyoloji okuduk, tarih okuduk. Bunların yöntemi bu değil, IMF, kültür emperyalizmi falan. Binanın üstüne diksin, bizde gökyüzüne diktik. Bu gece hilal, açın camdan bakın! Benim dinime büyük güvenim var ve tarihe bakıyorum bunların yedi ceddi birleşmiş gene bizi alt edememişler, edemezler Allah'ın izniyle.
not: gandalf hayal ürünü bir karakter, rahip değil kardeşim :D

artu

Yasaklı Kullanıcı
bazen sözün bittiği yer vardır. ondan. susmakta bir erdemdir. napayım ne desem bir şey diyorsun, utanmasan dedeme laf edecen. bizide bugünlere getiren dedelerimizin hikayesidir! aslında bunları yazmazdım, fakat çok kötü yargılıyorsun.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Kardeşim haç olduğuna inansam toplarım yanıma adam giderim oraya. Benim içimdekini bir Allah bilir. Fakat mimari bir şey olduğunu düşünüyorum. Bakın o kadar sosyoloji okuduk, tarih okuduk. Bunların yöntemi bu değil, IMF, kültür emperyalizmi falan. Binanın üstüne diksin, bizde gökyüzüne diktik. Bu gece hilal, açın camdan bakın! Benim dinime büyük güvenim var ve tarihe bakıyorum bunların yedi ceddi birleşmiş gene bizi alt edememişler, edemezler Allah'ın izniyle.
not: gandalf hayal ürünü bir karakter, rahip değil kardeşim :D

bunların yöntemi İMF, kültür emperyalizmi ,misyonerlik
Haç da bunların inançlarının özüdür ,simgesidir, haça taparlar bunlar..
Gendolf ...hayal ürünü ama haçlı Avrupanın hayal ürünü papaz...
yüzüklerin efendisi filmindeki karekterler ABli hevesleri çok güzel ortaya koyuyor .

artu

Yasaklı Kullanıcı
ben sana inanmıyorum sen git onu bebeklere anlat zaten baksana nikin bile onlardan

Adım Ahmet ikinci adım Artu dur. Biri arapça diğeri öz türkçedir. Bebeklere değil 45 yaşındaki bir bey abiye anlatıyorum ama sabit fikirli anlamıyor!

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Adım Ahmet ikinci adım Artu dur. Biri arapça diğeri öz türkçedir. Bebeklere değil 45 yaşındaki bir bey abiye anlatıyorum ama sabit fikirli anlamıyor!

avatarında ise Ahmedin inadına haç kokan gendolf...arabçayla alıp veremediğin nedir?
sana demedimmi haça alerjim var :)

artu

Yasaklı Kullanıcı
نعىمة;661611' Alıntı:
bunların yöntemi İMF, kültür emperyalizmi ,misyonerlik
Haç da bunların inançlarının özüdür ,simgesidir, haça taparlar bunlar..
Gendolf ...hayal ürünü ama haçlı Avrupanın hayal ürünü papaz...
yüzüklerin efendisi filmindeki karekterler ABli hevesleri çok güzel ortaya koyuyor .
Gendolf değil gandalf kardeşim gandalf. Ya müslümanım diye sabah akşam ilahimi dinleyim, ben rockda dinliyorum, klasik müzikte, yeri geliyor ilahi ile Allah diyorum. Biz osmanlıyız tamammı kardeşim, Dünyayı yönettik, Dünyayı yöneten bir milletin evladının geniş düşünesi lazım gelir, biz Kuveytteki dar görüşlü bir müslüman çocuk gibi bakamayız dünyaya. Yoksa hiç bir anlamımız kalmaz!!! AByi savunmuyorum, ikide bir ima ediyorsun tüylerim diken diken oluyor valla!!!

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com

bana bir şey anlatmana gerek yok ki kardeşim seni zaten anlıyoruz .resimin yetiyor zaten ve fazlada uzatmaya gerek yok şimdilik hayırlı geceler seni seviyorum yaratandan dolayı nede olsa insanız....

artu

Yasaklı Kullanıcı
نعىمة;661616' Alıntı:
avatarında ise Ahmedin inadına haç kokan gendolf...arabçayla alıp veremediğin nedir?
sana demedimmi haça alerjim var :)

Arapçayla alıp veremedim ne olabilir. Yalnız şuna inanıyorum benim dilim Türkçe, çünkü ben Türküm. Bazı insanların müslüman olmak adına Arab şovenistliği yapmasını ne dine ne akla uygun bulmuyorum. Kuran anadoluya inse Türkçe olarak inecekti. Arapça kutsal bir dil değil, ki Kurandada neden arapça indiği yazar fakat BAZILARI bu dile olmadığı bir şekilde kutsallaştırıyor buna gıcık kapıyorum.

artu

Yasaklı Kullanıcı
bana bir şey anlatmana gerek yok ki kardeşim seni zaten anlıyoruz .resimin yetiyor zaten ve fazlada uzatmaya gerek yok şimdilik hayırlı geceler seni seviyorum yaratandan dolayı nede olsa insanız....

Eyvallah bey abicim sanada hayırlı geceler. ne kadar beni anlamak istemesende, napalım...

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Gendolf değil gandalf kardeşim gandalf. Ya müslümanım diye sabah akşam ilahimi dinleyim, ben rockda dinliyorum, klasik müzikte, yeri geliyor ilahi ile Allah diyorum. Biz osmanlıyız tamammı kardeşim, Dünyayı yönettik, Dünyayı yöneten bir milletin evladının geniş düşünesi lazım gelir, biz Kuveytteki dar görüşlü bir müslüman çocuk gibi bakamayız dünyaya. Yoksa hiç bir anlamımız kalmaz!!! AByi savunmuyorum, ikide bir ima ediyorsun tüylerim diken diken oluyor valla!!!

Hem osmanlıyım diyorsun hem büyücü gandalmı gondolmu her ne haltsa ona özeniyorsun, nesin sen yahu işin gücün yokmu senin

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı

Osmanlının özü İslamdır hiç bir zaman dediğin gibi "geniş" düşünmedi, apartımandaki haç avatardaki gendolf..normal , gayet iyi uyuşuyor

İslam inancin temeli "Allah katında TEK din İslamdır"

artu

Yasaklı Kullanıcı
hay gandalfınıza yaw kardeşim nerden buldum bu resmi koydum yaa. valla bilsem bu kadar laf edileceğini, fikir savaşı vermiyorsunuz siz işin kolayına kaçıp bel altından vuruyorsunuz. ayıp vallahi.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
hay gandalfınıza yaw kardeşim nerden buldum bu resmi koydum yaa. valla bilsem bu kadar laf edileceğini, fikir savaşı vermiyorsunuz siz işin kolayına kaçıp bel altından vuruyorsunuz. ayıp vallahi.

Sakın değiştirme avatarını, sana yakışmış. Seni kaale almaya bile gerek yok sen kendi kendine takıl

artu

Yasaklı Kullanıcı
نعىمة;661625' Alıntı:
Osmanlının özü İslamdır hiç bir zaman dediğin gibi "geniş" düşünmedi, apartımandaki haç avatardaki gendolf..normal , gayet iyi uyuşuyor

İslam inancin temeli "Allah katında TEK din İslamdır"
Sen bence biraz tarih oku! Dünyayı yönetenler geniş düşünmezlerse, Dünyayı yönetemezler. 500 yıl ortadoğu topraklarında hristiyan-yahudi-müslüman yanyana savaşsız yaşadıysa bundandır! Yarın sabah 8de kalkıp işe gidiyorum ama napiyim ABli dediniz, hristiyanlığı savunuyor dediniz, uykumu kaçırdınız!!!

artu

Yasaklı Kullanıcı
Sakın değiştirme avatarını, sana yakışmış. Seni kaale almaya bile gerek yok sen kendi kendine takıl
Sen kimsinki bu lafı ediyorsun, boşver kardeşim boşver. toplasan 1 cümle söyleyemedim, yok avatar yok bilmemne. Fikir söylemekten acizsin, utanmadan kendin takıl diyorsun!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt