Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Terapi Odası (2 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah(c.c) yardımcınız olsun inşallah...

esra01

Kayıtlı Kullanıcı
bir süre önce Allahında beni vesile etmesiyle bir arkadaşım namaza başlatmıştım.ama gelin görün ki şimdilerde bırakmış.ve bende ona biraz kırıldım yaptığım doğrumu bilmiyorum ama öbür dünyada neden anlatmadın diye yakamda el olsun istemiyorum sizce ne yapmalıyım:(

bak kardeşim bence peşini bırakma ona namazı sevdir
namaz kılınca ne kadar huzur duyduğunu söyle böyle durumlarda küsmemen gerekiyo
Efendimiz Ebu cehilin ayağına kaç defa gitmi sen biliyo musun?? Allah yardımcın olsun

bende sıra
ders çalışma aşkı şevki istiyorum össyi kazanmak için bu nasl olacak??

şevval_nur

Kayıtlı Kullanıcı
ESRACIĞIM KİŞİSEL GELİŞİM SİTELERİNİE GİR.BEN ORADAKİ YAZILARI OKUDUĞUMDA ŞEVK GELİYO. İNŞ. SANADA GELİR.

BENİMDE SINAVLARIM VAR.KAZANMAK İÇİN GEREKLİ DONANIMA SAHİP OLMAMA RAĞMEN
HALA BİR ŞEY OLMUYOR.BU CANIMI ÇOK SIKIYOR.ÜMİDİMİ KAYBETMEK ÜZEREYİM.:(

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Bence çalışmaya devam tabiki...Üstüne üstüne gidin..Sınavlarınız sizden korksun..:evetİnşallah başarılı olursunuz..

Bazı arkadaşlarım eskisi gibi camiye gidip gelmiyor ...
Gidip araştırmam mı lazım acaba evlerine de gitmek istemiyorum.. Ne yapsam acaba?:(

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Bence çalışmaya devam tabiki...Üstüne üstüne gidin..Sınavlarınız sizden korksun..:evetİnşallah başarılı olursunuz..

Bazı arkadaşlarım eskisi gibi camiye gidip gelmiyor ...

Gidip araştırmam mı lazım acaba evlerine de gitmek istemiyorum.. Ne yapsam acaba?:(
bence git deger yani Rabbimiz herkese hayırlı arkadaşlar nasip eylesin belki camiye tekrar gitmelerine vesile olursun
gelelim bana bu günlerde canım öyle bi sıkılıyo ki ne yapsamm:A:Abilmem

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
Evet bazen bana da olur. Sıkıntılı olduğumdan başkalarının da canını sıkmak ve sonuçta kendim de üzülmemek için biraz insanlardan izole olmaya çalışırım. Sen de böyle yapabilirsin. Benim de sıkıntılarım var ama şu an için değil sadece, genel olan bir sıkıntım var. Temizlik ve takıntı hastalığım var:( Bu da beni çok yoruyo). Neyse Allah (C.C) şifasını verir İNAŞALLAH.

mehda

Kayıtlı Kullanıcı
planlı proğramlı çalış ki zoru başarasın.Rabbime bolbol dua et verirsin inşallah sınavını.:evet peki benim derdime de çare bulun.herşeyi kafaya takıyorm ve zihnimden atamıyorm bazı olayları hatırladıkça da üzülüyorm yardım edin:H

zamannamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim kullarına karşı merhametli ve affecidiri.Buna sığın, dua et, umut et,inşallah feraha çıkarsın.

Sıradaki Terapist arkadaşım;
Bende normalde aşırı konuşkan bir insanımdır ama öyle zamanlar oluyorki kendimi bazı olaylar karşısında savunamıyorum sanki sözler boğazımda düğümlenip kalıyor dolayısıylada direk suçlu ve haksız konuma düşüyorum ve üzülüyorum :( :(

Selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt