Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Terapi Odası (1 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Terapi Odası

leyla_serdar yazdı:
esra01 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
Gitme gidersende deki ben önemli değilim..Allah(c.c) görür..
nasıl ama?:D

Hayırlı akşamlar
Gitmek zorundayım benimde bir evim var
zaten günah olduğunu borç olduğunu biliyo
ama unutuyo yani namaz daha onun için ilk sırada olan bişey deil
namazı atak yaptırıp ilk sıraya almam lazımm:)

ne güzel sayende yengen namaza baslamis insallah gittiginde birakmaz ve devam eder, ama unutmasin ki birakmasina sebeb olan seytan'dir, hani imanimizi dolu dolu huzurunu yasamaktan bizlere engel olan seytandir, buda bir sinavdir """ SAKYN SAKYN BIRAKMASIN BU SEYTANIN ISIDIR ALLAH IM YARDIMCISI OLSUN, SEYTANI SEVINDIRMESIN, YENGENE SELAM SOYLE HATTA BIRAKMAMASINA ISRAR EDIYORUZ RABBIM YAR VE YARDIMCISI OLSUN. DUA ILE GUZEL KARDESLERIM B)B)B)

İnşallah inşallah..Bizde istemiyoruz namazı bırakmasını...
Allah(c.c) rızası için ne güzel bir iş yapmışsınız...
Allah(c.c)'ya emanet olun... B)

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı

esra01 yazdı:
esra01 yazdı:
hayrunissa86 yazdı:
esra01 yazdı:
hayrunissa86 yazdı:
güzel yaradanım cümlemıze yardımcısı olsun inşallah keske efendımızı görebılsek onun gül kokusunu koklaya bılsek inşallah yarabbim insanıen cok rahatlatan dua dogru zaten benı bı namazım dualarımız .ilahıler bıde yagmur
sadece samimi istemek bütün kapılar açılır inan

dogru sence samımı bı dua nasıl olur kardesım ben dualrım nıye kabul olmuyor rabbım demıyor nasıp dıyorum ama gercekten samımı bı dua nasıldır[/quots
S.a. kardeşş
Mesela ben bir ablamı çok sevmiştim..
ve her duyduğum sesi her gördüğüm yüzü onun zannederdim yani okadar çok sewerdim ve dua ettiğimde ilk onun ismi aklıma gelirdi ve ölyle içim sızlaya sızlaya dua ederdimki ben bile duam bittiğinde farkına varırdımanlayacağın samimi istemek için çok sevmek gerekiyo hani Dursun Ali Erzincanlı diyo ya çalan her kapıya sensin diye koşmalıydım şarkılar kime söylenirse söylensin sana diye dinlemeliydimm
bide belki öyle şeylere karşı korkun vardır efendimiz kendisinden korkanların rüyasına girmezmiş yine onun için
veya da görememek bizim imtihanımız rabbimiz diyodur bakalım kullarım isyan edecek mi ...
Allah nasip eder inşallah
Selametle kall

Eminim ki Hayrunnisa içten dua etmeye çalışıyorsundur ama inan eğer o duaların gerçekleşmediyse zamanı vardırda ondan gerçekleşmiyodur
bide bırak gerçekleşmesin ahirette kat kat Rabbimiz gerçekleşmeyen dualarımızın karşılığını verecektir ve o zaman insanoğlu diyecekki keşke hiçbir duam kabul olmasaydıda burda rabbim verseydi mükafatını
Rabbim bizim için her zaman hayırlısını veriyo be hayrunnisa
Sen elinden geleni yap gerisini Mevlaya bırakk

selamun aleykumcuman mübarek olsun B) kardesım allah razı olsun esra ben gercekten bu duam için farkında olmadan bıle aglıyorum bılmıyorum ya hayırlısı olsun bıde yengenı telefonla namaz vakıtlerınde ara evınız yakınsa evlerıne gıt :Dumarım işe yarar canım selam ve dua ıle kal

esra01

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
leyla_serdar yazdı:
esra01 yazdı:
Resul_Acer yazdı:

Hayırlı akşamlar

ne güzel sayende yengen namaza baslamis insallah gittiginde birakmaz ve devam eder, ama unutmasin ki birakmasina sebeb olan seytan'dir, hani imanimizi dolu dolu huzurunu yasamaktan bizlere engel olan seytandir, buda bir sinavdir """ SAKYN SAKYN BIRAKMASIN BU SEYTANIN ISIDIR ALLAH IM YARDIMCISI OLSUN, SEYTANI SEVINDIRMESIN, YENGENE SELAM SOYLE HATTA BIRAKMAMASINA ISRAR EDIYORUZ RABBIM YAR VE YARDIMCISI OLSUN. DUA ILE GUZEL KARDESLERIM B)B)B)

Sanki buldum yolunu...
Yengem beni telefonuna NAMAZ KIL!! diye kaydederse bende onu namaz vakitlerinde çaldırırsam işe yarar heralde...
inşallah... ALLAH RAZI OLSUN YARDIMLARINIZ İÇİN

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

esra01 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
leyla_serdar yazdı:
esra01 yazdı:
Resul_Acer yazdı:

Hayırlı akşamlar

Sanki buldum yolunu...
Yengem beni telefonuna NAMAZ KIL!! diye kaydederse bende onu namaz vakitlerinde çaldırırsam işe yarar heralde...
inşallah... ALLAH RAZI OLSUN YARDIMLARINIZ İÇİN

Çok süper bir fikir...Allah(c.c) razı olsun inşallah.. Hayırlı günler:D

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı

demekki bazen paylaşmak işe yarıyo:D:D:D:Dinşallah yengen namazı bırakmaz esra kardesım

berre kisra

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardes rabbim isteyenin ve çalışanın gerçekten yardımcısı oluyo sen de yalnız ona sığın ve yardım dile
benim derdim biraz garip ya istanbula gidicem ya samsunda kalıcam bi türlü karar veremedim ne yapmalıyım

seldaa

Kayıtlı Kullanıcı
neresi hayırlıysa orda kal gönlünden geçeni seç bence naçizane fikrim bu

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardes rabbim isteyenin ve çalışanın gerçekten yardımcısı oluyo sen de yalnız ona sığın ve yardım dile
benim derdim biraz garip ya istanbula gidicem ya samsunda kalıcam bi türlü karar veremedim ne yapmalıyım

Ve aleykümselam....
Hayırlısı olsun zor bir soruydu

benim aklıma soru gelmedi sorusu olan varsa sorsun:D

tuana_39

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. Bilgisayar başına oturduğum zaman hemen bu siteyi açıyorum ve başından saatlerce kalkamıyorum. Bu da gözlerimin ağırmasına sebep oluyor. Ne yapmalıyım?

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
KARDEŞİM BENCE KENDİNE DAHA EĞLENCELİ Bİ İŞ BULMAYA ÇALIŞ BU SİTEYE GİRDİĞİNDE HEMEN O İŞ AKLINA GELSİN VE ONA YÖNEL VEYA KENDİNE Bİ SAAT BELİRLE O SAATTE KALKMAZSAN CEZA OLARAK KENDİNİ BAZI ŞEYLERDEN MEN ET S.A BENİM SIKINTIMDA ŞU İBADETLE İLGİLENMEYİ ÇOK ŞÜKÜR SEVEN BİRİSİYİM AMA BÖYLE OLDUĞUMDA ARKADAŞLARIM BENLE DALGA GEÇİYO FAYDALI BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM NE YAPMALIYIM S.A

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
KARDEŞİM BENCE KENDİNE DAHA EĞLENCELİ Bİ İŞ BULMAYA ÇALIŞ BU SİTEYE GİRDİĞİNDE HEMEN O İŞ AKLINA GELSİN VE ONA YÖNEL VEYA KENDİNE Bİ SAAT BELİRLE O SAATTE KALKMAZSAN CEZA OLARAK KENDİNİ BAZI ŞEYLERDEN MEN ET S.A BENİM SIKINTIMDA ŞU İBADETLE İLGİLENMEYİ ÇOK ŞÜKÜR SEVEN BİRİSİYİM AMA BÖYLE OLDUĞUMDA ARKADAŞLARIM BENLE DALGA GEÇİYO FAYDALI BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM NE YAPMALIYIM S.A

Ve aleykümselam...Onlara faydalarını anlat...Onlarda müslüman değilmi ne için yaşıyorlar ozman...Öyle söyle...Allah(c.c)'ya emanet olun..

Peki bu söz biraz ağır olurmuydu?

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Allah razı OLsun bu sözleri anlayan içinhiç de ağır olmaz anlamayana hidayet versin peki konuşmayı fazla sevmeyen birisiyim bu nedenle çevremdeki insanları kendimden çabuk soğutuyorum faydalı bilgilerinizi bekliyorum s.a

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Allah razı OLsun bu sözleri anlayan içinhiç de ağır olmaz anlamayana hidayet versin peki konuşmayı fazla sevmeyen birisiyim bu nedenle çevremdeki insanları kendimden çabuk soğutuyorum faydalı bilgilerinizi bekliyorum s.a

Ve aleykümselam...Sizde dolu konuşmaya bakın eğer konuşurken anlamlı konuşursanız Ağır başlı biri olarak gözükürsünüz çevrenizdekilere ...Ozman da sizden isteseler bile soğuyamazlar..Allah(c.c)'ya emanet olun..
Ve aleykümselam....

Bu site gerçekten çok güzel..Çok bilgili paylaşımlar kapancak diye öyle ödüm kopuyorki..Biraz saçma düşünce gibi ama kapanırsa tüm dostluk kardeşlik herşey gider ..Allah(c.c) muhafaza etsin amin..
siz ne düşünüyorsunuz ...

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Bencede bu site çok güzel İnşallah kapanma gibi bir sorun olmaz olursa herkese söylüyorum tüm üye arkadaşlara sitemize sahip çıkalım emailler atalım ne bilim imza toplayalım hatta Ankara ya gidelim :D biraz abarttık ama Ankara lı üye arkadaşlar bu görev size düşer :B

Benim sıkıntıma gelince az çok öğrenmişsinizdir. Yuvamla alakalı yıkıldı yıkılacak :H

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Bencede bu site çok güzel İnşallah kapanma gibi bir sorun olmaz olursa herkese söylüyorum tüm üye arkadaşlara sitemize sahip çıkalım emailler atalım ne bilim imza toplayalım hatta Ankara ya gidelim :D biraz abarttık ama Ankara lı üye arkadaşlar bu görev size düşer :B

Benim sıkıntıma gelince az çok öğrenmişsinizdir. Yuvamla alakalı yıkıldı yıkılacak :H

Ve aleykümselam....İnşallah yıkılmaz ya umutsuzluğa düşmeyin ..Allah(c.c)'ya emanet olun..

Allah(c.c) işlerinizi kolay yapsın inşallah..
Amin..

sıkıntıları olan yazabilir nebilim herkes birbirine nasihatta bulunur sorunlar dahada kolay çözülebilir..
Allah(cc)'ya emanet olun......

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
SA.BU AY MEVLÜT YAPICAM EVDE ALLAH İZİN VERİRSE AMA İNANIRMISINIZ MEVLÜDE GEİCEK İNSANLAR ŞİMDİDEN BAHANE ÜRETMEYE BAŞLADILAR.BİRKAÇYIL ÖNCE GÜN YAPARDIK (ARTIK GİRMİYORUM BU GÜNLERE HEP GIBET)DOLUP TAŞARDI.ŞİMDİ MEVLÜT YAPICAM KAÇKİŞİ GELİR BİLMİYORUM.ÇOK CANIM SIKILDI.

dindaremine

Kayıtlı Kullanıcı
söyleyemedigim bi sıkıntım var içim bunalıyo ne yapabilirim

nur_yuzlum

Kayıtlı Kullanıcı
kimseye söylemediklerini bile Rabbim bilir kardeşim.o halde sende seni senden daha iyi bilene yönel.belkide Rabbim sen O'na yönel diye o sıkıntıyı vermiştir.bendede çok olur ve Rabbime yönelirim.sende öyle yap Allah yardımcın olsun.

bir süre önce Allahında beni vesile etmesiyle bir arkadaşım namaza başlatmıştım.ama gelin görün ki şimdilerde bırakmış.ve bende ona biraz kırıldım yaptığım doğrumu bilmiyorum ama öbür dünyada neden anlatmadın diye yakamda el olsun istemiyorum sizce ne yapmalıyım:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt