Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SOKAKTAN MEKTUP VAR (2 Kullanıcı)

SOKAKTAN MEKTUP VAR

• EVET OLABİLİR.

Oylama: 0 0.0%
  • HAYIR OLAMAZ.

• HİÇ Bİ FİKRİM YOK

• ABD DEN HERŞEY BEKLENİR

• HİÇ BİRİ

• Kullanılan toplam oy
    0

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ama ,bulamıyormuş..
çünkü bu köpek diğerlerinden çok farklıymış..
ağlayabiliyormuş...gözlerinden sürekli yaşlar süzülüyormuş..ve internette de böyle bi cinse hiç rastlamamış..

leyla-1

Altın Üye
Bir ak sakallı dede kapısını çalmış ve Allah rızası için bir lokma yemek verir misiniz. Kız şaşkın halde

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
böyle üzgün,gözleri dolu dolu olan bi köpekle,nurahmetin de üzüntüsü sürekli artıyormuş..annesi ne yapacağını bilemeden,sadece oğluna "üzülme,iyileşecek inşallah"diyerek teselli veriyormuş..:gulegule

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Dedeye Bakmiş Ve Tabiki Veririm Demiş Onu Içeri Buyur Etmiş

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
Dip Not:
*aslinda Bu Ak Sakalli Adam Hikayeyi Oluşturma Fikrini Daha önce Devamini Sen Getir Diye Başlik Atip Bu Hikayeyi Yayinlamiş Yayinlamişta Kitabi Basacak Yayin Evi Bulalamiş.neyse Zamanla Bu Hikayenin Oluşumu Için Hafize Abla Yeniden Devreye Girmiş.

*bu Girişim Daha önce Karneyn Isimli üye Tarafindan Sitede Denenmiştir. Fikirin Ilk Sahibi Karneyndir.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Dip Not:
*aslinda Bu Ak Sakalli Adam Hikayeyi Oluşturma Fikrini Daha önce Devamini Sen Getir Diye Başlik Atip Bu Hikayeyi Yayinlamiş Yayinlamişta Kitabi Basacak Yayin Evi Bulalamiş.neyse Zamanla Bu Hikayenin Oluşumu Için Hafize Abla Yeniden Devreye Girmiş.

*bu Girişim Daha önce Karneyn Isimli üye Tarafindan Sitede Denenmiştir. Fikirin Ilk Sahibi Karneyndir.
bilgi için teşekkürler..ben şahsım adına,Karneyn isimli üyeye rastlamadım,varsa da ilgimi çekmemiş ..yayın evi falan..mizahi yaklaşım galiba..hafize annemize saygılarımız sonsuz...alıntılarla güzellikler katılabilir..:evet
selam ve dualarımla..

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
İÇERİSİNİN ÜZÜNTÜ VE GÖZYAŞLARIYLA DOLU OLDUĞUNU FARKETMİŞ VE
"HALİMDEN ANLAYAN BİRİLERİ BU HANEDE MUTLAKA VARDIR"
DİYEREK,İÇERİYE GİRMEYİ KABUL ETMİŞ..
nurahmetle gözgöze gelmiş bi an..yaşlı adam sanki tüm dertlerini unutmuş gibi;"geçmiş olsun evlat,ALLAH cc sabırlar versin ve yardımcın olsun" demiş..ve nurahmet köpeğini göstererek,"şuanda ben değil,onun yardıma ihtiyacı var..önce onun için dua edermisiniz"demiş..

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
VE YAŞLI ADAMIN GÖZLERİNDEN YAŞLAR SÜZÜLMÜŞ BANA BELKİ HERKEZ YARDIM EDEBİLİR AMA BU HAYVANIN BENDEN FAZLA YARDIMA İHTİYACI VAR DEYİP KİMSEYE GÖRÜNMEDEN ÇIKMIŞ GİTMİŞ MEĞER DEDE HIZIR ALEYHİSSELAMMIŞ

NOT.. ÇOCUKLAR HİKAYELERE ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAPMIŞSINIZ ALLAH RAZI OLSUN İNANIN Kİ BEKLEMİYORDUM BİRDE EVDE DEĞİLDİM FORUMU YÜRÜTMEK İÇİN ŞİMDİ AÇINCA SEVİNDİM HADİ SİZ DEVAM EDİN

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Hızır aleyhiselam çok mübarek bir insanmış...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
HADİ ANNECİGİM SEN BİR BAŞLIK BUL VE MASALA BAŞLAYALIM.

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Bir gün bir çocuk ilim öğrenmek istiyormuş..Tabi hızır (a.s) 'ında Allah(c.c) tarafından verilen muhteşem bir ilmi varmış kimya ilmi çok kuvvetliymiş..

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
çocuk, Ellerini Semaya Kaldirmiş,ve Dua Etmiş.allahim Ilminden Banada Ilim Ver.dostlarinla Dost Eyle

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Çocuk Allah(c.c) emir ve yasaklarını yerine getirip peygamberefendimizin sünnetiyle yaşamaya çalıştığından..
Allah(c.c) onun duasını kabul etmiş...
Ve kız çalışarak çok başarılı işler yapmış..

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Başarilarla Devam Ederken,içindeki Allah Aşki Onu çepe çevre Kuşatmiş.yine Dua Etmiş Allahim Senin Sevdigin O Evliya Kullarini Bana Göster.bende Onlari Taniyayim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt