Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (4 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm kardeşim..ben Aliye.. izmirde ikamet ediyorum.. bilgisayar mühendisliği mezunuyum.. bu yıl mezun oldum.20 yaşındayım..şu an eski bölümüm tıbba devam etmek gayesindeyim.. nasip bakalım inşallah..bunun dışında haftaiçi her gün kuran, tecvit ve okul dersleri veriyorum. sohbetlere ve konferanslara katılıyorum zaman oldukça.siteye de nette işim oldukça girmeye çalışıyorum..

selam ve dua ile.Allah'a emanet olunuz.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim..ben Aliye.. izmirde ikamet ediyorum.. bilgisayar mühendisliği mezunuyum.. bu yıl mezun oldum.20 yaşındayım..şu an eski bölümüm tıbba devam etmek gayesindeyim.. nasip bakalım inşallah..bunun dışında haftaiçi her gün kuran, tecvit ve okul dersleri veriyorum. sohbetlere ve konferanslara katılıyorum zaman oldukça.siteye de nette işim oldukça girmeye çalışıyorum..

selam ve dua ile.Allah'a emanet olunuz.
ALEYKÜM SELAM ABLACIM TEŞEKKÜR ETTİM BENDE SAMSUNLUYUM

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Kardeşim....ben Hülya 35 Yaşinda 2 çocuk Annesi Bir Ev Hanimiyim.....çoğunlukla çocuklarimla Ilgilenirim,zaman Buldukçada Siteye Girip Kardeşlerimin Forumlarini Okuyup Cevap Yazarim....peki Sen Kendini Tanitmamişsin?allaha Emanet Ol Dua Ile..

belgin

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben de istanbul da yaşıyorum 22 yaşındayım grafikerim
Allaha emanet ol kardeşim

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum ben nurcan 22 yasindayim evliyim ve 4 aylik bir kizim var belçikada yasiyorum, anestezi teknisyenligi bolumu lise mezunuyum baskada bisey yok galiba ha bide trabzonluyum tamam a.e.o

aysin

Kayıtlı Kullanıcı
s.a tuğbacım bende 23 yaşında 1 çoçuk annesiyim genelde vaktimi bebeşimle geçiriyorum vakit buldukçada bu güzel siteye girip kardeşlerimin yazdılkarı güzel şeyleri okuyup cevap vermeye calışıyorum tuğbacım a.e.o güzel kardeşimduada untma

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a tuğbacım bende 23 yaşında 1 çoçuk annesiyim genelde vaktimi bebeşimle geçiriyorum vakit buldukçada bu güzel siteye girip kardeşlerimin yazdılkarı güzel şeyleri okuyup cevap vermeye calışıyorum tuğbacım a.e.o güzel kardeşimduada untma
aleyküm selam ablacım Allah bağışlasın evladını Allah! emanet ol sende

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
SA.TUBACIM İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN.29 YAŞINDAYIM.1 ÇOCUK ANNESİYİM.MUHASEBECİYİM.BURSADA İKAMET EDİYORUM.SELAMETLE KAL.

monece

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ben Mine 25 yaşındayım Erzurumluyum Liseden Sonra Başörtüsü Sorunundan Dolayi Okumadim Ama Bende Sohbetlere Gidiyor Hem Aliyor Hemde Vermeye çalişiyorum Burada Olmaktan Ve Sizleri Tanimaktan çok Mutluyum

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam aablacım kendini tanıttıgın için teşekkür ederim Allah'a emanet ol

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ben Mine 25 yaşındayım Erzurumluyum Liseden Sonra Başörtüsü Sorunundan Dolayi Okumadim Ama Bende Sohbetlere Gidiyor Hem Aliyor Hemde Vermeye çalişiyorum Burada Olmaktan Ve Sizleri Tanimaktan çok Mutluyum
Allah kabul etsin ablacım niyetini bende sizleri tanimaktan mutlu oluyorum

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum ben de 18 yasında rıyaddan geldım hacettepe sınıf ogr okuyodum 1. sınıufff :) bende hızmete yardım etmeye calıısyorum aslen aksaraydan gelen bıruzgarımm ovunmek gıbı olmasın da sıtenın ılk uyelrındenım
memnun oldum krdesler abıle ablalar

jalal

Kayıtlı Kullanıcı
bende samsundan malatyalı celal 19 yaşındayım okuyorum bu siteden olmaktan büyük zevk alıyorum ama arkdaşlarımız büyüklerimiz bazı konulara duyarsız kalıyorlar

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim ben 14 yaşındayım ilahi dinlemeyi çok seviyorum şanlı urfalıyım gaziantepte oturuyorum 7 yıldır burdayım gaziantepte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt