Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Siz Burada Resim (3 Kullanıcı)

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM SİZ BURDA RESİM CEKİNİRMİYDİNİZ YORUM SİZİN A.E.O.

ELHAMDÜLİLLAHİ ELHAMDÜLİLAHİ RABBİLALEMİN..

BUNLAR ORAYA GÖZÜ KAPALI İNMİŞLER..ARTIK RESİMLERİNE BAKTIKLARINDA,ÇOK ŞAŞIRMIŞLARDIR HERALDE..:evet
İKİ KAYADAN DAĞ VE ORTALARINA Bİ KAYA PARÇASI..RABBİMİN Bİ HİKMETİ..
CEVDET ABİCİĞİM PAYLAŞIMIN İÇİN RABBİM RAZI OLSUN...
BEN ORALARDA DAĞCILIKLA MEŞGUL OLAN BİRİ OLSAM,MUHAKKAK O KAYANIN ÜSTÜNE ÇIKMAK İSTERDİM..AMA TABİ BELİMDE HALATLA..:H
SELAM VE DUALARIMLA..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Abi
Cekinmezdim benim Yükseklik korkum var
f_angstm_78aaed6.gif

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BENİM. AYNEN VALLA CIKMAYI BOŞ VE YANINDAN GECMEM RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selam
:S :S kesinlikle cektiremezdim yukseklikten korktugum icin...buyuk cesaret ister yaa !!
neresi burasi peki?

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM HOŞ GELDİNİZ BENDE CEKTİRMİCEM ARTIK EVET CESARET İSTER ODA BİZDE YOK BURASI BİZİM KÖYÜN HEMEN ALTI ŞAKA ŞAKA BENDE BİLMİYORUM NERESİ BÖYLE BİR FOTORRAF GÖRDÜM SİZLERLE PAYLAŞAYIM DEDİM RABBİME EMANET OLUN KARDEŞİM.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM .ARKADAŞINIZA REHMET DİLİYORUM MEKANI CENNET OLSUN ALLAH CENNETLE MÜJDELESİN İNŞALLAH KARDEŞİM SİZE ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ ALLAHA EMANET OLUN ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERİR İNŞALLAH .

hoş bulduk..allah razı olsun...inşallah arkadaşım için ettiğiniz dualarda kabul olunur.sizde allaha emanet olun inş.selamün aleyküm..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ELHAMDÜLİLAHİ RABBİLALEMİN..[/B][/I][/COLOR][/FONT]

BUNLAR ORAYA GÖZÜ KAPALI İNMİŞLER..ARTIK RESİMLERİNE BAKTIKLARINDA,ÇOK ŞAŞIRMIŞLARDIR HERALDE..:evet
İKİ KAYADAN DAĞ VE ORTALARINA Bİ KAYA PARÇASI..RABBİMİN Bİ HİKMETİ..
CEVDET ABİCİĞİM PAYLAŞIMIN İÇİN RABBİM RAZI OLSUN...
BEN ORALARDA DAĞCILIKLA MEŞGUL OLAN BİRİ OLSAM,MUHAKKAK O KAYANIN ÜSTÜNE ÇIKMAK İSTERDİM..AMA TABİ BELİMDE HALATLA..:H
SELAM VE DUALARIMLA..[/QUOTE]

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BENİM. HAKLI OLABİLİRSİN ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BENDE DAĞCI OLSAM BELKİ AMA ŞU AN YEMEZ HALATLA DEĞİL HELİKOPTERLE İNDİRSELER İNMEM VALA YA KORKUYOM RESİMİ BİLE KOYDUMA PİŞMAN OLDUM ZATEN ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH KARDEŞİM .RABBİME EMANET OL

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM HAKLISIN ORADA OLMAK İSTEMEM BEN BEŞİNCİ KATTAN BİLE BAKSAM BİNA SALLANIYOR YIKILACAK GİBİ GELİYOR BİR DE ŞU DEPREM BENİ BAYA ÜTKÜTÜYOR ARTIK RABBİME EMANET OL KARDEŞİM .

sende Abi...Hayırlı günler..

acizane kul

Kayıtlı Kullanıcı
Yüksekten korkmam ama oraya çıkacak kadar da değil :) Mümkün değil bırakın resmi o taşın olduğu uçuruma eğilip bakamam bile..

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
mümkün değil ... ama fotomontaj yaptırırdım ... :)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
abooo o ne öyle bana 1000 trilyon verseler yinede çektirmezdim.güzel paylaşım

fatma25

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM one öyle büyük konuşmak gibi olmasında asla çıkamam:D

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
aman abi.... kesinlikle HAYIR o kayaya nasıl çıkmışlar merak ettim sonradan falanmı eklemişlerki ha öyle eklentiyse manzara mütiş güzel öyle birşey yaptırmak isterdim

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abi niye resmi koyduğuna pişman oldun ki bence manzara mükemmel ben çok beğendim .ama bende o cesaret yok selametle kal

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
aman abi.... kesinlikle HAYIR o kayaya nasıl çıkmışlar merak ettim sonradan falanmı eklemişlerki ha öyle eklentiyse manzara mütiş güzel öyle birşey yaptırmak isterdim

S.A. KARDEŞİM VALA BEN BİLMİYORUM SADECE GÖRDÜM SİZLERLE PAYLAŞAYIM DEDİM O MANTACMI NEYSE ONDANDA OLABİLİR RABBİME EMANET OLUN

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
CEVDET-71;496672]S.A. KARDEŞİM. BAK BİR TİRİLYONA BİRAZ DÜŞÜNÜRÜM ALLAHA EMANET OLUN

:B CEVDET ABİCİĞİM,AMAN YAPMA..
BEN SENİ GİRESUN UN YAYLALARINA GÖTÜREYİM,ORADAKİ TEPELERDE İSTERSEN RESİM ÇEKİNEBİLİRSİN..HEM HAYATİ TEHLİKESİ DE DAHA AZ..HAVASI DA OKSİJEN DOLU..ÇOK YÜKSEĞE ÇIKTIKÇA OKSİJEN AZALIR..BU NEDENLE NEFES ALMAK ZORLAŞIR..AMAN ABİCİĞİM,SEN BİZLERE LAZIMSIN..:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
CEVDET-71;496672]S.A. KARDEŞİM. BAK BİR TİRİLYONA BİRAZ DÜŞÜNÜRÜM ALLAHA EMANET OLUN

:B CEVDET ABİCİĞİM,AMAN YAPMA..
BEN SENİ GİRESUN UN YAYLALARINA GÖTÜREYİM,ORADAKİ TEPELERDE İSTERSEN RESİM ÇEKİNEBİLİRSİN..HEM HAYATİ TEHLİKESİ DE DAHA AZ..HAVASI DA OKSİJEN DOLU..ÇOK YÜKSEĞE ÇIKTIKÇA OKSİJEN AZALIR..BU NEDENLE NEFES ALMAK ZORLAŞIR..AMAN ABİCİĞİM,SEN BİZLERE LAZIMSIN..:H

S.A. KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN İNAN HEP ÖZÜYOR VE HEP İSTİYORUM O YAYLALARA CIKMAK HİC GİTMEDİM TELEVİZYONDA GÖRÜNCE İCİN CIZ EDİYOR BEN HEP BÖYLE İNSANLARDA UZAK BİR YERDE YAYLADA YAŞAMAK İSTEMİŞİMDİR BU DÜNYADA TEK HAYALİM O ALLAH BİR GÜN BANADA NASİP EDER İNŞALLAH RABBİME EMANET OLUN KARDEŞİM BENİM .

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt