Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Siz Burada Resim (2 Kullanıcı)

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
s. a cevdet abi...
çok güzel :evet bir manzara ve müthiş bir fotoğraf olmuş..

eğer orada olsaydım kesinlikle çektirirdim...

(tabii annem bırakırmıydı bilinmezz:K)

ALLAHA EMANET OLUNUZ

turk_s

Kayıtlı Kullanıcı
haddini bilde konuş efendi. bu sitede ne kadar zamandır bulunduğuma bir bak istersem düşünmeden kouşşam burda işim olaz benim.ayrıca başka bir kişiyle olan sorunum seni hiç ilgilendirmez buna yorum yazman çok gereksiz sınırımı blirim demiştinya bence bilmiyorsun bir daha kendini gözden geçir istersen.

NE YANİ BU SİTEDE ESKİ OLMAK SANA AVANTAJ MI SAĞLIYOR EFENDİ!!!

İSTERSEN 60000 MESAJIN YADA 10 YILLIK ÜYELİĞİN OLSUN
ÜZERİNE ALINMA GÜZEL KARDEŞİM LAFIM MECLİSDEN DIŞARI,ADAM ADAM OLMADIKDAN SONRA MİLYONLUK OLSAN NE PARA!!
ASLA SINIRLARIMI AŞMAM
SANADA SAYGIM VAR,DİĞER ARKADAŞLARIMADA
AMA SENDE SAYGILI OL,KİMSENİN LÜGAT YADA EDEBİYAT DÜZELTMESİ DEĞİLSİN Kİ!!!

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

ÜZERİNE ALINMA GÜZEL KARDEŞİM LAFIM MECLİSDEN DIŞARI,ADAM ADAM OLMADIKDAN SONRA MİLYONLUK OLSAN NE PARA!!
ASLA SINIRLARIMI AŞMAM

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM LÜTFEN BİRBİRİMİZİ İNCİT MEYELİM VE BU KONU BURADA KAPANSIN RİCA EDİYORUM İKİNİZDE COK DEGERLİ KARDEŞLERİMİZSİNİZ BİR YAZIYI YANLIŞ ANLAMA YÜZÜNDEN TARDIŞMAYALIM YOK SA COK ÜZÜLÜRÜZ LÜTFEN A.E.O.

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

ASLA SINIRLARIMI AŞMAM
kardeşim bana yorum yazıyo isen anlayacağım şekilde yazmanı isterim anlamadığım şeyi düzeltirim sorarım.bu sitede istediğin gibi dolaşıp mesaj yzamazsın ona binaen dedim ki düşünmedenkonuşsam burda olamam diye.üyelğim ya da mesaj sayım hiç önei değil.neyse kardeşim.sen sağ ben selim.
selametle kal RAHMANa emanet ol
hakını helal etB)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
hakkını helal et cevdet abi konunu böyle bozmak isteezdim.inan
kusura bakma elam ve ua ileB)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim bana yorum yazıyo isen anlayacağım şekilde yazmanı isterim anlamadığım şeyi düzeltirim sorarım.bu sitede istediğin gibi dolaşıp mesaj yzamazsın ona binaen dedim ki düşünmedenkonuşsam burda olamam diye.üyelğim ya da mesaj sayım hiç önei değil.neyse kardeşim.sen sağ ben selim.
selametle kal RAHMANa emanet ol
hakını helal etB)

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM LÜTFEN BİRBİRİMİZİ İNCİT MEYELİM VE BU KONU BURADA KAPANSIN RİCA EDİYORUM İKİNİZDE COK DEGERLİ KARDEŞLERİMİZSİNİZ BİR YAZIYI YANLIŞ ANLAMA YÜZÜNDEN TARDIŞMAYALIM YOK SA COK ÜZÜLÜRÜZ LÜTFEN A.E.O.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet abi.. Allah c.c razı olsun, ilginç bir resimdi.. Manzaranın altında su olduğu için, korkunç gelmedi pek.. Emeğinize sağlık. Selam ve dua ile.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALTTARAFTA SU VAR DİYE KORKMADIN HA VALLA BEN SU DEĞİL OKYONUS OLSA ASLA CIKMAM AMA ASLA ALLAH SENDEN RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİME EMANETSİN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s. a cevdet abi...
çok güzel :evet bir manzara ve müthiş bir fotoğraf olmuş..

eğer orada olsaydım kesinlikle çektirirdim...

(tabii annem bırakırmıydı bilinmezz:K)

ALLAHA EMANET OLUNUZ

A.S. KARDEŞİM BENİDE ANNEM BURAKSA UCAKTAN BİLE ATLARIM SEN NE DİYORSUN KARDEŞİM ORAYA CIKAN BİRAZ......... OLMALI ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM YORUMUN İCİN RABBİME EMANET OL

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
Eveeeeeettt ! Adrenalin diye buna derler :)

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
A.S. KARDEŞİM BENİDE ANNEM BURAKSA UCAKTAN BİLE ATLARIM SEN NE DİYORSUN KARDEŞİM ORAYA CIKAN BİRAZ......... OLMALI ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM YORUMUN İCİN RABBİME EMANET OL

cevdet abi bu işin şakası ama yinede bazen ürkütücü gelen bir foto, gerçekte o kadar korkunç olmayabiliyor...
işin içinde fotoshop var diye düşünüyorum.:K

ALLAHA EMANET OLUNUZ

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. EEEEEEEEEE CIKANMI BURAYA ADRENALİN MİŞ CIKTA GÖRELİM HOŞ GELDİN KARDEŞİM NASILSIN GÖRÜNMÜYON ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM

Ve aleyküm Selam Cevdet Abi..Adrenalin güzeldir..İyiyim hamdolsun, zaman zaman uzaktan izliyorum; üzerinde çalıştığım bir konu var ona yoğunlaştım bu aralar..İnşaAllah sende iyisindir abi..?

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abi bu işin şakası ama yinede bazen ürkütücü gelen bir foto, gerçekte o kadar korkunç olmayabiliyor...
işin içinde fotoshop var diye düşünüyorum.:K

ALLAHA EMANET OLUNUZ

S.A. KARDEŞİM ANLADIM BENDE ŞAKA YAPTIM EVET BENCEDE HAKLISINZ BU BİR FOTOSHOP OLABİLİR YOKSA HANGİ ADAM CIKAR ORAYA BİRAZ FAZLA CESARET İSTER SİZDE ALLAHA EMANET OLUN KARDEŞİM

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
bence aklı ve imanı olan emaneti tehlikeye atmaz...

tu@nna €lif

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım çok korkunç maceraperestler için ideal olabilir ama benim yükseklik korkum var :(

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
tu@nna €lif;489782' Alıntı:
Allahım çok korkunç maceraperestler için ideal olabilir ama benim yükseklik korkum var :(

S.A. KARDEŞİM YORUMUNUZ İCİN TEŞEKKÜR EDERİM RABBİME EMANET OLUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt