Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sıkıntı Ve Üzüntü İçin Dua (2 Kullanıcı)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı
RE: dua edelim sıkıntılarımız için..!

hafize yazdı:

--------------------------------------------------------------------------------

ALLAHIM
BİZİ BU DÜNYAYA İMTİHANA GÖNDERDİN. FAKAT HER DERSTEN SINIFTA KALDIK. TEMBELLİĞİMİZİ AFFET.

ALLAHIM
BİZİ YOKTAN VAR ETTİN. ŞİMDİ BİZLER VARETTİKLERİNİ YOK ETMEYE ÇALIŞIYORUZ. UKALALIĞIMIZI MAZUR GÖR.

ALLAHIM
İYİ GÜNÜMÜZDE AKLIMIZA BİLE GELMEZKEN EN ZOR GÜNÜMÜZDE HİÇ AKLIMIZDAN ÇIKMIYORSUN. İKİYÜZLÜLÜĞÜMÜZÜ BAĞIŞLA.

ALLAHIM
GÜNAHLARI SEVAP YAPTIK SEVAPLARIDA GÜNAH. YOLUMUZU KAYBETTİK. YOLDAN ÇIKTIK. YOLSUZ YOLCULARIZ. UTANMAZLIĞIMIZI AFFET.

ALLAHIM
SENİN KIBLE DİYE EMRETTİĞİN YÖNE DÖNMEMİZ GEREKİRKEN BİZ KENDİMİZE YENİ KIBLELER BULDUK. KÖR GÖZLERİMİZE ŞİFA VER.

ALLAHIM
KUŞLAR BİLE HER SABAH SENİN ADINI ANARAK GÜNE BAŞLARKEN BİZLER ADINI UNUTMAYI MARİFET SAYMAYA BAŞLADIK. NANKÖRLÜĞÜMÜZE BİR DEVA BUL.

ALLAHIM
MUTLU OLDUĞUMUZDA ŞÜKRETMEZKEN BİRDE BAŞIMIZA GELEN EN KÖTÜ ŞEYLERDEN SANA İSYAN ETMEYİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİK.
ALIŞKANLIKLARIMIZI UNUTTUR BİZE.

ALLAHIM

UTANMAK NEDİR BİLMİYORUZ BİZLERİ UTANDIR

ŞÜKÜR NEDİR BİLMİYORUZ, GÖZLERİMİZ AÇ

YOLUMUZU KAYBETTİK YOL GÖSTER AMİNNNNNNNNNNN
AMİN AMİN AMİN Allah c.c. razı olsun hafize ablacım...Rabbim evlatlarına bağışlasın seni...(amin)...selametle kal inş...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
[marq]B)B)B)AMİNB)B)B)[/marq]
[marq]B)B)B) sağolasın abi inş... B)B)B)[/marq];)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü mine'z-zalimin. amin.
s.a hayırlı akşamlar dualarınıza içtenlikle amin diyoruma.e.o

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

nigdeli yazdı:
selamun aleyküm..çok iyi düşünmüşsünüz...ihtiyaçlara binaen oldu inşaAllah...Allah razı olsun sizden..Sevabınızı yazsın inşaAllah..Selametle kalın..Allah'a emanet olun inş..B)

Ey sonsuz merhamet sahibi olan Hannân
Ey hakiki iyilik ve ihsan sahibi Mennân
Ey kullarının hiçbir amelini zayi etmeden karşılığı veren Deyyân
Ey bağışlaması bol olan Gufran
Ey kullarına yol gösteren Burhân
Ey gerçek saltanat sahibi Sultân
Ey bütün kusur ve noksan sıfatlardan münezzeh olan Sübhân
Ey kendisinden yardım istenen Müsteân
Ey nîmet ve beyan sahibi
Ey emnü eman sahibi

Sen bütün kusur ve noksan sifatlardan münezzehsin, Senden baska İlah yok ki bize imdat etsin. Emân ver bize, emân diliyoruz. Bizi Cehennemden kurtar.

[big]
AMİN​
[/big]
ve aleyküm selam;
cezallahu hayran...cümlemizin sevab hanesine yazılsın inş.
''amin'' ''amin'' ''amin'' İnşAAllah-u Teala...cevşen'den bir bab sundunuz...Rabbim sizden de razı olsun inşAAllah...selam ve dua ile...dualarınızda olmak dileğiyle...Rahman'a emanet olun İnş.B)B)B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
ferit yazdı:
selamün aleyküm kardeşlerim;
dikkat ettim bugünlerde sıkıntılarımız daha da arttı...tüm sitedeki kardeşlerimiz ve ümmet-i muhammed aşkına dua edelim...Rabbimiz sıkıntılarımızı gidersin İnşAAllah...

Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim...

Elhamdü lillâhi Rabbil âlemin, Vesselâtü vesselâmü Alâ Rasûlinâ Muhammedin ve Alâ Âlihî ve Sahbihî Ecmeîn...

Ey Rahman ve Rahim olan Allâh'ım, Rasul-ü Azam'ın, Kuran-ı Muazzamın hürmetine, bizleri her iki cihanda mes'ud ve bahtiyar eyle...

Ey Rabbimiz, bizi, bize bırakma, Hak ve hakikatten saptırma, Senden baska kimseye taptırma...

Ey Rabbimiz, imanımızı yücelt, irfanımızı yükselt, ahlâkımızı düzelt, vicdanımızı temizle, kalbimizi ve kafamızı kendine çevir, Sana yönelt...

Yâ Rabbi, vücutlarımıza sıhhat, hastalarımıza âfiyet ver, yurdumuzu bereketli, ordumuzu kuvvet ve secâatli kıl, Rahmetini üzerimizden esirgeme...

Yâ Rabbi, beni, annemi, babamı ve bütün din kardeşlerimi ve cümle ümmet-i Muhammed'in geçmişlerini, imanla göçmüşlerini afv-ü mağfiretine, geniş Rahmetine mazhar buyur..

Allah'ım, bizi, kıyamet günü rezil rüsvay olanlardan eyleme, sevgili Habibin Muhammed Mustafâ hürmetine, dostların ve seçkin kulların aşkına bizi bağışla...

Şüphe yok ki, Sen afv-ü magfireti cok seven ve her şeye hakkîyle kâdir olan biricik Mevlâsın...

İlâhî, Sana iman ettik, Peygamberine uyduk, günahlarımızı affet...

İlâhî, yalnız Sana ibadet ederiz ve yalnız Senden yardım dileriz, bizleri doğru yola, nimetine erenlerin, Cemâlini görenlerin yoluna, azıp sapmayan, azab ve gazabına uğramayanların yoluna hidayet buyur...

Âmin, âmin, Ya Muîn ve Selâmün Alel Murselîne Vel'hamdü Lillâhi Rabbil Âlemîn...

Rabbim, Senin mukkaddes rızan için, Aziz Peygamberimizin aziz ve temiz ruhu için, geçmişlerimizin ve bütün imanla göçmüşlerimizin ve bilhassa kimsesiz müslüman kardeşlerimin ruhları için, El-Fâtiha meesalavat...

Selamun aleykum.. Amin amin amin.. Allah razı olsun kardeşim..
Bizde yuvada bugün cuma saatinde çocuklarımıza dua saati yaptırdık.. Bol bol dua ettik bütün müslüman alemi için, çocuklarımız çok bilinçli elhamdülillah çok güzel dua ettiler Rabbim kabul buyurur eminimki o meleklerin dualarını..
Emeğine sağlık kardeşim.. Selametle kal inşaAllahB)B)
ve aleyküm selam kardeşim;
Rabbim cümlemizden razı olsun inş.
Allah c.c. yapmış olduğunuz duaları izzet-i makamında kabul edecektir inş...Hamdolsun Allah sizdende razı olsun...Mevlamız İslam nuruyla nurlandırsın inş. meleklerimizi...selametla kalın inş...B)B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

sena_nur yazdı:
s.a kardeşlerim Mevlam hepinizden razı olsun.İçinizden geçen tüm hayırlı duaları kabul etsin.günahlarınızı bağışlasın..Benimde duaya çok ihtiyacım var.Tek dost cenab-ı Hak bunu çok iii biliyorum ve sürekli O'na el açıyorum..dua ile...s.a...B)B)B)
ve aleyküm selam;
Rabbimiz cümlemizden razı olsun...''amin''dualarınıza kardeşim...dualar müşterektir inş...sizde biz garipleri unutmayın inş...a.s...selametle kalın...B)B)B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

Selma_ yazdı:
La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü mine'z-zalimin. amin.
s.a hayırlı akşamlar dualarınıza içtenlikle amin diyoruma.e.o
ve aleyküm selam ablacım;
''amin'' Allah c.c. razı olsun...Rahman'a emanet olun...hayırlı geceler inş...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

ferit yazdı:
nigdeli yazdı:
selamun aleyküm..çok iyi düşünmüşsünüz...ihtiyaçlara binaen oldu inşaAllah...Allah razı olsun sizden..Sevabınızı yazsın inşaAllah..Selametle kalın..Allah'a emanet olun inş..B)

Ey nîmet ve beyan sahibi
Ey emnü eman sahibi

Sen bütün kusur ve noksan sifatlardan münezzehsin, Senden baska İlah yok ki bize imdat etsin. Emân ver bize, emân diliyoruz. Bizi Cehennemden kurtar.

[big]
AMİN​
[/big]
ve aleyküm selam;
''amin'' ''amin'' ''amin'' İnşAAllah-u Teala...cevşen'den bir bab sundunuz...Rabbim sizden de razı olsun inşAAllah...selam ve dua ile...dualarınızda olmak dileğiyle...Rahman'a emanet olun İnş.B)B)B)

dualar müşterektir...inşaAllah..Rabbim c.c. dünyanızı, ahiretinizi aydınlatsın inşaAllah...Hakkınızda herşeyin hayırlısını versin inş..Rabbime emanet olun...B)​

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

nigdeli yazdı:
ferit yazdı:
nigdeli yazdı:

Ey nîmet ve beyan sahibi
Ey emnü eman sahibi

[big]
AMİN​
[/big]
ve aleyküm selam;

dualar müşterektir...inşaAllah..Rabbim c.c. dünyanızı, ahiretinizi aydınlatsın inşaAllah...Hakkınızda herşeyin hayırlısını versin inş..Rabbime emanet olun...B)​
'amin' inşaAllah güzel dualarınız için...Allah c.c. size hayırlı mükafatlar versin ecmain inşaAllah...sizde Rahman'a emanet olun...B)B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı
RE: senai demirci- Affeyle muhteşem bir dua video...dua edelim sıkıntılarımız için..!

RE: senai demirci- Affeyle muhteşem bir dua video...dua edelim sıkıntılarımız için..!

[flash=425:350] http://www.youtube.com/v/QfqQA3cCrgc [/flash]

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

ferit yazdı:
dikkat ettim bugünlerde sıkıntılarımız daha da arttı...tüm sitedeki kardeşlerimiz ve ümmet-i muhammed aşkına dua edelim...Rabbimiz sıkıntılarımızı gidersin İnşAAllah...

Elhamdü lillâhi Rabbil âlemin, Vesselâtü vesselâmü Alâ Rasûlinâ Muhammedin ve Alâ Âlihî ve Sahbihî Ecmeîn...

Ey Rahman ve Rahim olan Allâh'ım, Rasul-ü Azam'ın, Kuran-ı Muazzamın hürmetine, bizleri her iki cihanda mes'ud ve bahtiyar eyle...

Ey Rabbimiz, bizi, bize bırakma, Hak ve hakikatten saptırma, Senden baska kimseye taptırma...

Ey Rabbimiz, imanımızı yücelt, irfanımızı yükselt, ahlâkımızı düzelt, vicdanımızı temizle, kalbimizi ve kafamızı kendine çevir, Sana yönelt...

Yâ Rabbi, vücutlarımıza sıhhat, hastalarımıza âfiyet ver, yurdumuzu bereketli, ordumuzu kuvvet ve secâatli kıl, Rahmetini üzerimizden esirgeme...

Yâ Rabbi, beni, annemi, babamı ve bütün din kardeşlerimi ve cümle ümmet-i Muhammed'in geçmişlerini, imanla göçmüşlerini afv-ü mağfiretine, geniş Rahmetine mazhar buyur..

Allah'ım, bizi, kıyamet günü rezil rüsvay olanlardan eyleme, sevgili Habibin Muhammed Mustafâ hürmetine, dostların ve seçkin kulların aşkına bizi bağışla...

Şüphe yok ki, Sen afv-ü magfireti cok seven ve her şeye hakkîyle kâdir olan biricik Mevlâsın...

İlâhî, yalnız Sana ibadet ederiz ve yalnız Senden yardım dileriz, bizleri doğru yola, nimetine erenlerin, Cemâlini görenlerin yoluna, azıp sapmayan, azab ve gazabına uğramayanların yoluna hidayet buyur...

Âmin, âmin, Ya Muîn ve Selâmün Alel Murselîne Vel'hamdü Lillâhi Rabbil Âlemîn...

Rabbim, Senin mukkaddes rızan için, Aziz Peygamberimizin aziz ve temiz ruhu için, geçmişlerimizin ve bütün imanla göçmüşlerimizin ve bilhassa kimsesiz müslüman kardeşlerimin ruhları için, El-Fâtiha meesalavat...

S.A.ALLAH RAZI OLSUN.AMİİİİİİİİİİİN DİYELİM CÜMLE MÜSLÜMANLAR İÇİN.A.E.O.

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

ADALETIMAHZA yazdı:
ferit yazdı:

S.A.ALLAH RAZI OLSUN.AMİİİİİİİİİİİN DİYELİM CÜMLE MÜSLÜMANLAR İÇİN.A.E.O.
ve aleyküm selam ablam;
Allah sizden de razı olsun İnşAAllah...Errahmanirrahim bu mübarek günün suyu yüzü hürmetine dualarımızı kabul eylesin İnşAAllah...Rahman'a emanet ablam...B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

-Esmani- yazdı:
S.A

AMİN AMİN AMİN CANIM KARDEŞİM...ALLAH CC RAZI OLSUN...GERÇEKTEN BU ARA BİRÇOĞUMUZUN BU DUALARA İHTİYACI HAD SAFHADA...KİMLE MUHABBET ETSEM SIKINTILI VE DERTLİ...YADA KENDİ RUH HALİMİ ONLARDA ŞEKİLLENDİRDİĞİM İÇİN BANA ÖYLE GELİYOR...HAKKIMIZDA HAYIRLISI ...

S.A :D:D AHH ABİM EN ÇOK KİMDEN ÇEKTİN ACABAA.:D

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

Duamız

Subhane rabbiyel aliyyil-alel Vehhap
Eüzü billahi mineşşeytanerracim Bismillahirrahman errahim
ElhamdullillahiDuamız

Subhane rabbiyel aliyyil-alel Vehhap
Eüzü billahi mineşşeytanerracim Bismillahirrahman errahim
Elhamdullillahi Rabbel alemin
Vel akibetil muttekin.Vesselatu vesselamu ala Seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain.
Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Hannan ,Ya Mennan ,Ya Zülcelali vel ikram .

Ya Kerimler Kerimi,Rahimler rahimi Rabbimiz ,Ey göklerin ve yerin yaratıcısı olan Rabbimiz bizi bağışla ve bize acı ve bize merhamet et.Günahlarımızı ört.Sen Allah sın en güçlü olan ve en çok veren sensin.Ey kalpleri dilediği yöne çeviren Allah`ım ! Kalbimizi dinin üzerine çevir.

Ey sıkıntım ânında hazırlığım!
Ey musîbetim ânında ümidim!
Ey yalnızlığım ânında arkadaşım!
Ey gurbetliğimde dostum!
Ey nimetlendiğim anda sahibim!
Ey kederim ânında ferahlığım!
Ey ihtiyacım ânında yardımıma koşan!
Ey zor durumumda sığınağım!
Ey korkum ânında yardımcım!
Ey şaşkınlığım ânında yol göstericim!
Sen bütün kusur ve noksan sıfatlardan münezzehsin..
Senden başka ilah yok ki bize imdat etsin..
Eman ver bize, emân diliyoruz..
Bizi cehennemden kurtar!..
Rabbel alemin
Vel akibetil muttekin.Vesselatu vesselamu ala Seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain.
Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Hannan ,Ya Mennan ,Ya Zülcelali vel ikram .

Ya Kerimler Kerimi,Rahimler rahimi Rabbimiz ,Ey göklerin ve yerin yaratıcısı olan Rabbimiz bizi bağışla ve bize acı ve bize merhamet et.Günahlarımızı ört.Sen Allah sın en güçlü olan ve en çok veren sensin.Ey kalpleri dilediği yöne çeviren Allah`ım ! Kalbimizi dinin üzerine çevir.

Ey sıkıntım ânında hazırlığım!
Ey musîbetim ânında ümidim!
Ey yalnızlığım ânında arkadaşım!
Ey gurbetliğimde dostum!
Ey nimetlendiğim anda sahibim!
Ey kederim ânında ferahlığım!
Ey ihtiyacım ânında yardımıma koşan!
Ey zor durumumda sığınağım!
Ey korkum ânında yardımcım!
Ey şaşkınlığım ânında yol göstericim!
Sen bütün kusur ve noksan sıfatlardan münezzehsin..
Senden başka ilah yok ki bize imdat etsin..
Eman ver bize, emân diliyoruz..
Bizi cehennemden kurtar!..

sila86

Kayıtlı Kullanıcı

EMEGINE SAGLIK COK GUZEL BI DUA ALLAH RAZI OLSUN..

banu savas

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SIKINTI ANINDA ÇEKİLECEK TESBİHLER

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN KARDEŞİM.BU TESBİHLERİ HERKESE VERİCEM İHTİYACI OLAN.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

banu savas yazdı:
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN KARDEŞİM.BU TESBİHLERİ HERKESE VERİCEM İHTİYACI OLAN.

s.a Rabbim sizden de razı olsun inşaAllah..tabi, çok memnun olurum paylaşırsanız..selametle kalın..

zumrutum

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM ALLAH RAZI OLSUN INSALLAH CUMLEMIZDEN.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

zumrutum yazdı:
SELAMUN ALEYKUM ALLAH RAZI OLSUN INSALLAH CUMLEMIZDEN.

ve aleyküm selam ..

amin..ecmain inşaAllah..selam ve dua ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt