Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sıkıntı Ve Üzüntü İçin Dua (2 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm elif bende seni merak ediyordum burdaymışsın çok sevindim canım emeyine sağlık bu paylaşımın çok güzeldi insanın hayata bakışını deyiştiriyor selametle kal

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm elif bende seni merak ediyordum burdaymışsın çok sevindim canım emeyine sağlık bu paylaşımın çok güzeldi insanın hayata bakışını deyiştiriyor selametle kal

ablacım fırsat bulamıyorum nete girmek için... o yüzden yoktum belli bir süre,sende olmasan yokluğumuzu farkeden olmayacak...:a07:
iyiki varsın,
selametle kal canım ablam. rabbime emanetsin...

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım fırsat bulamıyorum nete girmek için... o yüzden yoktum belli bir süre,sende olmasan yokluğumuzu farkeden olmayacak...:a07:
iyiki varsın,
selametle kal canım ablam. rabbime emanetsin...

iyi olduğuna sevindim canım ALLAHA CC emanet ol

fethullah 313469

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum

selamun aleykum

bu sıtedekı hersey cok super ve cok sahane allah hazırlayan ve yapanlardan razı olsun allaha emanet olun

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim yarattığı güzellikleri görebilenlerden olmayı nasip etsin inşallah..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kasım abı emeğıne sağlık
bende okuyorum ismi azam duasını ama farklı bıraz bundan
dıyor kı dını sıtede ıhlasla okursanız allah duaları kabul edermış

Bismillâhirrahmânirrahîm

Allâhumme innî es’eluke bienne lekel hamdu lâ ilâhe illâ entel mennânu yâ hannân * yâ mennân * yâ bedîus semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm * yâ hayyu yâ kayyûmu, lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimin * allâhumme innî es’eluke biennî eşhedu enneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel ehadus samedullezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehû kufuven ehad * elif lâm mîm * allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm * ve ilâhukum ilâhun vâhidun lâ ilâhe illâ huver rahmânur rahîm * yâ zel celâli vel ikrâm * yâ erhamer râhimîne, allâhumme innî es’eluke bienneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel vahidul ehadul ferdus samedullezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehû kufuven ehad, lâ ilâhe illâhu * vahdehû lâ şerîke lehû * lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey’in kadîr * lâ ilâhe illallâhu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm * es’eluke bismikel eazzul ecellul ekrem * rabbî rabbî rabbî yâ rabbî yâ rabbi yâ rabbî lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh * lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey’in kadîr * el hamdu lillâhi ve subhânallâhi vel hamdu lillâhi ve lâ ilâhe illallâhu vallâhu ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

benım okudğum dua bu
devamlı okumaya calışıyorum
allah kabuletsın
allaha emanet ol

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
................hayırlı cumalar hepinize.....................................

ufkumun-gunesi

Kayıtlı Kullanıcı
tüm kardeşlerime hayırlı cumalar. dularınızda lütfen benide unutmayın. aşamadığım gönül yarsı var. selam ve dua ile

leilaha99

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli cumalar

Hayirli cumalar

Cemi mümin müminatin cumasi hayirli olsun

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm
Amin kardeşim allah razı olsun
Herkese hayırlı cumalar olsun..
Selam ve dua ile kalın...

zencefil_1109

Kayıtlı Kullanıcı
AMİN RABBİM razı olsun kardeşim emeğine sağlık cümlemizin cuması mübarek olsun,dualarımız kabul olsun inşaALLAH...

melinay

Kayıtlı Kullanıcı
Binlerce kez amin rabbim dualarimizi kabul etsin inşallah hayirli cumalar

emine2

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık çok güzel olmuş

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ayrıca bu duayı borçlu olan kişi okuduğu zaman borçlarını ödeme kolaylığı veriyor Rabbim..

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kasım abı emeğıne sağlık
bende okuyorum ismi azam duasını ama farklı bıraz bundan
dıyor kı dını sıtede ıhlasla okursanız allah duaları kabul edermış

Bismillâhirrahmânirrahîm

Allâhumme innî es’eluke bienne lekel hamdu lâ ilâhe illâ entel mennânu yâ hannân * yâ mennân * yâ bedîus semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm * yâ hayyu yâ kayyûmu, lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimin * allâhumme innî es’eluke biennî eşhedu enneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel ehadus samedullezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehû kufuven ehad * elif lâm mîm * allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm * ve ilâhukum ilâhun vâhidun lâ ilâhe illâ huver rahmânur rahîm * yâ zel celâli vel ikrâm * yâ erhamer râhimîne, allâhumme innî es’eluke bienneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel vahidul ehadul ferdus samedullezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehû kufuven ehad, lâ ilâhe illâhu * vahdehû lâ şerîke lehû * lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey’in kadîr * lâ ilâhe illallâhu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm * es’eluke bismikel eazzul ecellul ekrem * rabbî rabbî rabbî yâ rabbî yâ rabbi yâ rabbî lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh * lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey’in kadîr * el hamdu lillâhi ve subhânallâhi vel hamdu lillâhi ve lâ ilâhe illallâhu vallâhu ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

benım okudğum dua bu
devamlı okumaya calışıyorum
allah kabuletsın
allaha emanet ol

aleykum selam ögretmen hanım.
Evet bir çok ismi azam duası var.bendekide böyle yazıyor.ama ben okurken ilahi şeklinde okuorum ve çok haz alıyorum.inan hele sabah namazından sonra çok huzur veriyor.
sizin yazdıgınızda duada çok güzel.zaten amaçımız ALLAHI anmak degilmi.?
sizin okudugunuz dua ve bizlerin yazdıgı duayıda RABBIM kabul ve makbul etsin.amin.selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt