Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Istek Formu (2 Kullanıcı)

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
Tabi ki, ben halletmeye çalışıyorum çok sağolun. :)

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Estağfirullah abiciğim..
senin gönlünün maneviyatındandır, senin gözlerinden akanlar..RABBİM NURLU YOLLARDA YÜRÜMENİ DAİM EYLESİN..:H
RESİMLER VE DÜŞÜNCEN,BENİM İÇİN YETERLİ ABİCİĞİM..gönüller bir olsun..
Fİ EMANİLLAH
SELAM VE DUALARIMLA..

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
BAK KARDEŞİM BİZİM BULUNDUĞUMUZ YER İNSANLAR KEDİ VE KÖPKLERİ GETİRİYORLAR YAZIN BİRAZ SEVİP BURAKIP GİDİYORLAR ŞU AN İNAN 30 FELAN KEDİ 5 6 KÖPEK HEPSİNE EŞİM BAKIYOR ATAMIYORUZ ACTA BURAKAMAIYORUZ MECBUR BAKIYORUZ YAZIN GELİRLER YİNE BİRAZ SEVER BAKAR ATIP GİDERLER HİC DEMEZLER YA BUNLAR KIŞIN BURDA NE YAPIYOR DİYE BİDE ALLAH RIZASI İCİN BAKIYORUZ KIYAMIYORUZ RABBİME EMANET OL KARDEŞİM

ALLAH EŞİNİZE YARDIM ETSİN. DİLERİM MÜKAFATINI VERİR RABBİM. AMA ÇOÇUĞUNUZ VARSA HELEDE UFAK AMAN DİKKAT EDİN KEDİ TÜYÜ FALAN YUTARSA KÖTÜ OLUR. HI ÇOOK KEDİNİZ VARSA YAZLARI BANA GÖNDERİN BEN BAKARIM AMA KIŞIN GENE SİZE GÖNDERİRİM ÇÜNKÜ ANCA YAZLARI BOŞ KALIYORUM...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. KARDEŞİM BAK ŞİMDİ BU ÜSTEKİ RESMİ YAPMIŞINYA İŞTE ÖYLE YAPACAKSIN YALNIZ SENİN BU RESİM KÜCÜK BOY YANİ RESMİ BÜYÜTMEN LAZIM AYNI ŞEKİL BAŞKA BÜYÜK BİR RESİM AL BİRDE BEN BİR FORUM CIKARDIM ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM İSMİNDE ONU OKU ORADA HERŞEY VAR RABBİME EMANET OL TAKILIRSAN SOR

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
4871003-md.jpg
<<<TATLI SİNCAP>>>

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
6314760cz5.jpg

<<<SESSİZ OLUN UYUYOR>>>

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH EŞİNİZE YARDIM ETSİN. DİLERİM MÜKAFATINI VERİR RABBİM. AMA ÇOÇUĞUNUZ VARSA HELEDE UFAK AMAN DİKKAT EDİN KEDİ TÜYÜ FALAN YUTARSA KÖTÜ OLUR. HI ÇOOK KEDİNİZ VARSA YAZLARI BANA GÖNDERİN BEN BAKARIM AMA KIŞIN GENE SİZE GÖNDERİRİM ÇÜNKÜ ANCA YAZLARI BOŞ KALIYORUM...

S.A. KARDEŞİM EŞİM SEVEREK BAKIYOR AMA BUNLAR BİZİM DEĞİL BENİM KÜCÜK COCUĞUM YOK YANIMDA BİR KIZIM VAR ODA ZATEN HAYVAN HASTASI HANĞİ HAYVAN OLSA BAYILIYOR KIZIMDA 16 YAŞINDA ADI TUĞBA OĞLUM VAR 20 YAŞINDA O ESKİŞEHİRDE ÜNÜVERSİTEDE OKUYOR YANİ COCUK YOK BİZE ZATEN KIŞIN KALIYORLAR KİMSE OLMUYAO BURADA YAZIN GELİNCE HERKES OLIYOR HAYVANLARINI SAĞDAN SOLDAN GETİRİP BURAYA BURAKIYOR GİDİYORLAR AMA BEN BUNLARA BAKMAKTAN ŞİKAYETCİ DEĞİLİM BURAYA ATANLARDAN ŞİKAYETCİYİM UMARIM ANLATA BİLMİŞİMDİR RABBİME EMANET OLUN

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM EŞİM SEVEREK BAKIYOR AMA BUNLAR BİZİM DEĞİL BENİM KÜCÜK COCUĞUM YOK YANIMDA BİR KIZIM VAR ODA ZATEN HAYVAN HASTASI HANĞİ HAYVAN OLSA BAYILIYOR KIZIMDA 16 YAŞINDA ADI TUĞBA OĞLUM VAR 20 YAŞINDA O ESKİŞEHİRDE ÜNÜVERSİTEDE OKUYOR YANİ COCUK YOK BİZE ZATEN KIŞIN KALIYORLAR KİMSE OLMUYAO BURADA YAZIN GELİNCE HERKES OLIYOR HAYVANLARINI SAĞDAN SOLDAN GETİRİP BURAYA BURAKIYOR GİDİYORLAR AMA BEN BUNLARA BAKMAKTAN ŞİKAYETCİ DEĞİLİM BURAYA ATANLARDAN ŞİKAYETCİYİM UMARIM ANLATA BİLMİŞİMDİR RABBİME EMANET OLUN

BEN ŞİKAYETCİSİNİZ DİYE DEMEDİM Kİ BENDE HAYVANALRI SEVDİĞİM İÇİN DEDİM. AMA OKUDUĞUM İÇİN SADECE YAZLARI BAKABİLİRİM DEDİM. ÇÜNKÜ EN BOŞ OLDUĞUM ZAMANALR YAZ TATİLLERİ ... SİZDE MEVLAYA EMANTSİNİZ ...BU ARADA MEVLA ÇOÇUKARINIZ SİZE BAĞIŞALSIN .. HEP KENDİM İÇİN ŞÖYLE DUA EDERİM ALLAH' IM BENİ SANA LAYIK KUL ,EFENDMİZE LAYIK ÜMMET ANNE VE BABAMA LAYIK EVLAD EYLE DERİM . İNŞALLA SİZİN ÇOÇUKARINIZDA ALLAH A ALYIK KUL ,EFENDİMZE LAYIK ÜMMET SİZE LAYIK EVLADALR OLURLAR..( AMİN)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
4870990-md.jpg

<<<SADECE DİNLENİYOR>>>

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
BEN ŞİKAYETCİSİNİZ DİYE DEMEDİM Kİ BENDE HAYVANALRI SEVDİĞİM İÇİN DEDİM. AMA OKUDUĞUM İÇİN SADECE YAZLARI BAKABİLİRİM DEDİM. ÇÜNKÜ EN BOŞ OLDUĞUM ZAMANALR YAZ TATİLLERİ ... SİZDE MEVLAYA EMANTSİNİZ ...BU ARADA MEVLA ÇOÇUKARINIZ SİZE BAĞIŞALSIN .. HEP KENDİM İÇİN ŞÖYLE DUA EDERİM ALLAH' IM BENİ SANA LAYIK KUL ,EFENDMİZE LAYIK ÜMMET ANNE VE BABAMA LAYIK EVLAD EYLE DERİM . İNŞALLA SİZİN ÇOÇUKARINIZDA ALLAH A ALYIK KUL ,EFENDİMZE LAYIK ÜMMET SİZE LAYIK EVLADALR OLURLAR..( AMİN)

S.A. KARDEŞİM DUALARIMA AMİN DİYORUM ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALIN :H

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Nur damlası, çok güzelmiş maşallah..Emeğine sağlık güzel kardeşim..Ben de birkaç resim koyuyorum civcivlerle ilgili..Selam ve dua ile güzel kardeşim..Cevdet abimize de armağan olsun..

aleykum selam gül tanem koy gül tanem bak biraz tebessüm ettiriyim size cevdet abi inşallah koyduklarımızı görüyosun
rabbimizee manetsiniz inşallah
selam dua ve muhabetle ile inşallah

ezangentr1fn2.jpg

ezangentr2ex0.jpg

ezangentr3fw3.jpg

ezangentr4re9.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
gül tanem nerden buldun bunları ellerine saglık
:D:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt