Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Istek Formu (4 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Nur Damlası, canım benim ya neler de koymuşsun buraya, şimdi gece gece sen mi ağlatacaksın beni? Çok teşekkür ederim güzel kardeşim..Ne güzel çiçeklerdi, güzel yüreğine sağlık nur damlası..Allah c.c senden ebeden razı ve memnun olsun inşallah..Şimdi yine çiçek koydurtacaksın bana...Güzel kardeşim benim, ne yazacağımı bilemiyorum..Çok çok teşekkür ederim tekrar tekrar..Rabbimize emanetsin inşallah Nur damlası..Selam, dua ve baki muhabbetle kalasın...

aleykum selam gül kardeşim benim
sen aglam burda bende aglarım:evet sulugözlülüğüm başlar yazılarıda okuyamam o zaman...göremem bana koyduğun çiçekleri:D
ben teşekkür ederim ilk defa bir günde bu kadar çok çiçek aldım
güzel rabbimize emanetsin inşallah gül tanesi
rabbimize emanetsin inşallah

Flwrwb.jpg

Flwrw7.jpg

bunlarda benden

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm değerli Cevdet abim..Size de hediyenizi vermek istiyorum.. Eklediğiniz o güzel video ve de beyaz çiçekler için acizane bir teşekkürüm ve de duam var size..Buradaki her kardeşim gibi size de duam, Rabbimiz c.c inşallah en kısa zamanda size de bu güzel mekanları haccetmeyi veya umre yapmayı nasip eylesin inşallah...Duam bu olduğu için size Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere'nin resimlerini eklemek istiyorum..Rabbimiz c.c nasip eylesin size ve tüm kardeşlerimize inşallah..Allah'a emanetsiniz..Selam ve dua ile...

kabe_kaba_1.jpg

radyotekbir_medine6_jpg.jpg

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm değerli Cevdet abim..Size de hediyenizi vermek istiyorum.. Eklediğiniz o güzel video ve de beyaz çiçekler için acizane bir teşekkürüm ve de duam var size..Buradaki her kardeşim gibi size de duam, Rabbimiz c.c inşallah en kısa zamanda size de bu güzel mekanları haccetmeyi veya umre yapmayı nasip eylesin inşallah...Duam bu olduğu için size Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere'nin resimlerini eklemek istiyorum..Rabbimiz c.c nasip eylesin size ve tüm kardeşlerimize inşallah..Allah'a emanetsiniz..Selam ve dua ile...

kabe_kaba_1.jpg

radyotekbir_medine6_jpg.jpg

ve aleyküm selam kardeşim hayatımda böyle güzel bir hediye görmedim allah razı olsun kardeşim eşim ve ben nisan ayına yazıldık inşallah ölmezde sağ olursak gideceğiz şu an tek dileğim bu. ve senin bu yaptığın resimi görünce cok duygulandın bu hediyenin altındada kalmam rabbim herdayim gönlünden geceni kabul eder inşallah kardeşim rabbime emanet olun sağlıcakla kalın

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Nur Damlası, canım benim ya neler de koymuşsun buraya, şimdi gece gece sen mi ağlatacaksın beni? Çok teşekkür ederim güzel kardeşim..Ne güzel çiçeklerdi, güzel yüreğine sağlık nur damlası..Allah c.c senden ebeden razı ve memnun olsun inşallah..Şimdi yine çiçek koydurtacaksın bana...Güzel kardeşim benim, ne yazacağımı bilemiyorum..Çok çok teşekkür ederim tekrar tekrar..Rabbimize emanetsin inşallah Nur damlası..Selam, dua ve baki muhabbetle kalasın...

aleykum selam gül kardeşim benim
sen aglam burda bende aglarım sulugözlülüğüm başlar yazılarıda okuyamam o zaman...göremem bana koyduğun çiçekleri
ben teşekkür ederim ilk defa bir günde bu kadar çok çiçek aldım
güzel rabbimize emanetsin inşallah gül tanesi

bunlarda benden

Selamün Aleyküm Nur damlası, aman sakın ağlama güzel kardeşim.. Ağlamaktan olmasa da uykudan kapanacak şimdi gözler :D..Tekrar tekrar teşekkür ettim sana canım kardeşim, narin yüreklimiz.Allah c.c razı olsun..Rahman ve Rahim olan yüce Rabbimize emanetsin inşallah..Hayırlı, nurlu ve Rabbimizin bereketiyle dolu bir gece dilerim..Selam ve duaların en güzeliyle...

En_Gzel_rengarenk__iekler_gller_papatyalar_laleler_duvar_katlar_6.jpg

cicek.jpg

image005.jpg

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm. Tüm eklenen resimler çok güzellerdi. emeklerinize sağlık olsun inşaAllah..
Cevdet abim çok çok sevindim, hayırlısıyla nasip olur inşaAllah..
Rabbimiz c.c. cümlesine, cümlemize nasip eylesin..:gulegule
Rabbimize c.c. emanetsiniz inşaAllah abim. selam ve dua ile . Hayırlı geceler..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
TABİ KARDEŞİM İSTEDİĞİN KADAR BURASI RESİM YERİ RABBİME EMANET OL AMA BENDE ÖZEL BİR RESİM İSTERİM SENDEN BAKALIM NE YAPACAKSIN BANA

cevdet abicim bütün müslümanların bu dünyada gitmek istedikleri tek yer gül sultanımızın yanına ayağının bastığı yerleri görüp bizimde oralar da ibadet etmek....ben kabe resimleri ararken gül tanem koymuş ellerine saglık canım kardeşimin resimleri görünce özlemimiz daha çok artıyor....

cenneti o kadar güzel düşünürüzkü dereler çiçekler her yer yemyeşil güzellikler sevdiklerimiz yanımızda...belki bu resim cennetin bir damlası bile degildir ama sana bu resmi hediye etmek istedim.. cevdet abcim rabbim seni cennetine aldığı cemalini gösterdiği kullarının arasına alır gül sultanımıza komşu olursun inşallah:A
yüreğimden bu dualara amim diyorum....

342ff8.jpg

selam ve dua ile

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Nur damlası, aman sakın ağlama güzel kardeşim.. Ağlamaktan olmasa da uykudan kapanacak şimdi gözler :D..Tekrar tekrar teşekkür ettim sana canım kardeşim, narin yüreklimiz.Allah c.c razı olsun..Rahman ve Rahim olan yüce Rabbimize emanetsin inşallah..Hayırlı, nurlu ve Rabbimizin bereketiyle dolu bir gece dilerim..Selam ve duaların en güzeliyle...

aleykum selam gül tanem benim
dogru dedin uykudan kapancak gözler:D
benim çiçekçide çiçek kalmadı yarına sipariş verdim inşallah gelir
şaka bir yana gerçekten çok güseller ellerine saglık çiçek koyan ellerin dert görmesin kardeşim benim

4597234-lg.jpg

2230386-lg.jpg

güzel gelincikleri yoluyorum canım kardeşim
rabbimize emanetsin inşallah selm dua ve muhabbetle inşallah

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
ve aleyküm selam kardeşim hayatımda böyle güzel bir hediye görmedim allah razı olsun kardeşim eşim ve ben nisan ayına yazıldık inşallah ölmezde sağ olursak gideceğiz şu an tek dileğim bu. ve senin bu yaptığın resimi görünce cok duygulandın bu hediyenin altındada kalmam rabbim herdayim gönlünden geceni kabul eder inşallah kardeşim rabbime emanet olun sağlıcakla kalın

Selamün Aleyküm Cevdet abim.. Çok sevindim sizin adınıza..Hayırlı, uğurlu olsun inşallah..Dualarınızda unutmayın bizleri..Eşinize ve size gidip gelmek nasip olur inşallah hayırlısıyla..Rahman ve Rahim olan Mevlamıza emanetsiniz abim..Selam ve baki dua ile...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Nur damlası, aman sakın ağlama güzel kardeşim.. Ağlamaktan olmasa da uykudan kapanacak şimdi gözler ..Tekrar tekrar teşekkür ettim sana canım kardeşim, narin yüreklimiz.Allah c.c razı olsun..Rahman ve Rahim olan yüce Rabbimize emanetsin inşallah..Hayırlı, nurlu ve Rabbimizin bereketiyle dolu bir gece dilerim..Selam ve duaların en güzeliyle...

aleykum selam gül tanem benim
dogru dedin uykudan kapancak gözler
benim çiçekçide çiçek kalmadı yarına sipariş verdim inşallah gelir
şaka bir yana gerçekten çok güseller ellerine saglık çiçek koyan ellerin dert görmesin kardeşim benim

güzel gelincikleri yoluyorum canım kardeşim

rabbimize emanetsin inşallah selm dua ve muhabbetle inşallah

Selamün aleyküm Nur Damlam, Allah c.c razı olsun, çok güzeldi çiçekler..Senin çiçekçi de mi iflas etti?:D..Benim siparişler geldi şimdi..Senin de eline, yüreğine ve değerli emeğine sağlık güzel kardeşim..Her biri için sonsuz teşekkür ediyorum sana..Gelincikler de çok güzeldiler..Çiçek gibi geçsin ömrün inşallah canım kardeşim..Bu menekşeler sana..Rabbimize emanetsin inşallah, selam, dua ve muhabbetle kal güzel kardeşim..

poyrazkoy_01.jpg

03218yy.jpg

78466347.wSkbpPMX.jpg

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm. Tüm eklenen resimler çok güzellerdi. emeklerinize sağlık olsun inşaAllah..
Cevdet abim çok çok sevindim, hayırlısıyla nasip olur inşaAllah..
Rabbimiz c.c. cümlesine, cümlemize nasip eylesin..:gulegule
Rabbimize c.c. emanetsiniz inşaAllah abim. selam ve dua ile . Hayırlı geceler..

ve aleyküm selam kardeşim beğendiğ*ine sevindim evet kardeşim gideceğime ben işmdiden icim icime sığmıyor cok heycanlanıyorum ve nasip olurda gidersen selamlarınızı ileteceğim inşallah sizde rabbime emanet olun kardeşim.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abicim bütün müslümanların bu dünyada gitmek istedikleri tek yer gül sultanımızın yanına ayağının bastığı yerleri görüp bizimde oralar da ibadet etmek....ben kabe resimleri ararken gül tanem koymuş ellerine saglık canım kardeşimin resimleri görünce özlemimiz daha çok artıyor....

cenneti o kadar güzel düşünürüzkü dereler çiçekler her yer yemyeşil güzellikler sevdiklerimiz yanımızda...belki bu resim cennetin bir damlası bile degildir ama sana bu resmi hediye etmek istedim.. cevdet abcim rabbim seni cennetine aldığı cemalini gösterdiği kullarının arasına alır gül sultanımıza komşu olursun inşallah:A
yüreğimden bu dualara amim diyorum....

342ff8.jpg

selam ve dua ile

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM. ALLAH RAZI OLSUN MUHTEŞEM BİR ŞEY ORADA OLMAYI NE KADAR COK İSTERDİM TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN ALLAH GÖNLÜNDEN GECENLERİ KABUL EDER İNŞALLAH RABBİME EMANETSİN NUR DAMLASI KARDEŞİM.:gulegule

haktas

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. Cevdet Abi,

Bu güzel resimler için teşekkürler.

Bana da mutluluğun resmini bulabilir misiniz :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt