Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Istek Formu (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
BİR ZAMANALR BİZİMDİ:A .AMA KAYBOLDU.:guleguleBENDE HATIRASINI SANAL ALEMDE YAŞATIYORUM...

BAK KARDEŞİM BİZİM BULUNDUĞUMUZ YER İNSANLAR KEDİ VE KÖPKLERİ GETİRİYORLAR YAZIN BİRAZ SEVİP BURAKIP GİDİYORLAR ŞU AN İNAN 30 FELAN KEDİ 5 6 KÖPEK HEPSİNE EŞİM BAKIYOR ATAMIYORUZ ACTA BURAKAMAIYORUZ MECBUR BAKIYORUZ YAZIN GELİRLER YİNE BİRAZ SEVER BAKAR ATIP GİDERLER HİC DEMEZLER YA BUNLAR KIŞIN BURDA NE YAPIYOR DİYE BİDE ALLAH RIZASI İCİN BAKIYORUZ KIYAMIYORUZ RABBİME EMANET OL KARDEŞİM

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleyküm Verahmetullahi Veberekatuhu

Esselamunaleyküm Verahmetullahi Veberekatuhu

ve aleyküm selam kardeşim beğendiğ*ine sevindim evet kardeşim gideceğime ben işmdiden icim icime sığmıyor cok heycanlanıyorum ve nasip olurda gidersen selamlarınızı ileteceğim inşallah sizde rabbime emanet olun kardeşim.
CEVDET ABİCİĞİM..İNŞALLAH NİSAN A BİŞEY KALMAMIŞ..RABBİM KAVUŞTURSUN İNŞALLAH..VE ÇOK SEVİNDİM..MÜBAREK TOPRAKLARA AYAK BASMAK ÜMMET_İ MUHAMMEDE NASİP OLSUN İNŞALAH..
O ZAMANA KADAR BURALARDA OLURSAM,İNŞALLAH BEN DEN DE SELAM GÖTÜRÜRSÜN PEYGAMBER EFENDİMİZE..:H:H
BEN DE MEKKE ÇÖLLERİNDEN Bİ İKİ HURMA AĞAÇLI ÇÖL RESMİ İSTESEM,OLUR MU ACABA..MÜMKÜN OLURSA İNŞALLAH..
SELAM VE DUALARIMLA..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. Cevdet Abi,

Bu güzel resimler için teşekkürler.

Bana da mutluluğun resmini bulabilir misiniz :)

A.S. KARDEŞİM BİRAZ DAHA ACRSAN YARDIMCI OLURUM HERKESİN MUTLU OLDUĞU ŞEY AYRIDIR BANA SORMA BEN ZATEN MUTSUZUM RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
CEVDET ABİCİĞİM..İNŞALLAH NİSAN A BİŞEY KALMAMIŞ..RABBİM KAVUŞTURSUN İNŞALLAH..VE ÇOK SEVİNDİM..MÜBAREK TOPRAKLARA AYAK BASMAK ÜMMET_İ MUHAMMEDE NASİP OLSUN İNŞALAH..
O ZAMANA KADAR BURALARDA OLURSAM,İNŞALLAH BEN DEN DE SELAM GÖTÜRÜRSÜN PEYGAMBER EFENDİMİZE..:H:H
BEN DE MEKKE ÇÖLLERİNDEN Bİ İKİ HURMA AĞAÇLI ÇÖL RESMİ İSTESEM,OLUR MU ACABA..MÜMKÜN OLURSA İNŞALLAH..
SELAM VE DUALARIMLA..

SELAMÜN ALETKÜM BENİM GÜZEL YÜREKLİ KARDEŞİM. ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH NASİP OLUR BENDE GÖRÜRÜM BEN ŞU AN BİR ŞEY DÜŞÜNDÜM BURADAKİ KARDEŞLERİMİ TEK TEK LİSTE YAPACAM VE PEYGAMBERİMİZE SELAMINIZI ELETECEM ALLAH BUNU BANA NASİP EDERSE AMA O GÜNE KADAR YAŞARSAK KARDEŞİM İSTEĞİN BAŞIM ÜSTÜNE YAPMAYA CALIŞACAĞIM RESİMLERİ AMA BULAMASSA BAŞKA İSTERSİM RABBİMİZE EMANETSİNİZ :gulegule

haktas

Kayıtlı Kullanıcı
O zaman baktığında seni en çok mutlu eden resmi istesem olur mu ?

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm. Ben de sarı gül resmi isteyebilir miyim?

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
O zaman baktığında seni en çok mutlu eden resmi istesem olur mu ?

S.A. KARDEŞİM BENİM BU RESME BAKTIĞIMDA VEYA BUNUNGİBİR RESİMLERE BAKTIĞIMDA HUZUR BULUYORUM AMA BEN SENİN İSTEĞİNİ YAPMAK İSTERİM SİZİ BİRAZ ANLADIM GALİBA AMA YİNEDE BENDEN BİRŞEY İSTEYİN YAPAYIM RABBİME EMANET OLUN

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALETKÜM BENİM GÜZEL YÜREKLİ KARDEŞİM. ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH NASİP OLUR BENDE GÖRÜRÜM BEN ŞU AN BİR ŞEY DÜŞÜNDÜM BURADAKİ KARDEŞLERİMİ TEK TEK LİSTE YAPACAM VE PEYGAMBERİMİZE SELAMINIZI ELETECEM ALLAH BUNU BANA NASİP EDERSE AMA O GÜNE KADAR YAŞARSAK KARDEŞİM İSTEĞİN BAŞIM ÜSTÜNE YAPMAYA CALIŞACAĞIM RESİMLERİ AMA BULAMASSA BAŞKA İSTERSİM RABBİMİZE EMANETSİNİZ :gulegule
aleykümselam verahmetullahi veerekatuhu...
abiciğim o senin yüreğinden yansıyan güzellik inşallah..inşallah RABBİM nasip etsin abiciğim..ALLAH CC IN RAZI OLDUĞU KULLARINDAN OLABİLMEN DUALARIMLA..:evet
resmi inşallah bulabilirsin,estağfirullah ,olmazsa da bikaç yeşil çalılı çöl resmi de olabilir..:H
abiciğim,sen ve ailen de ALLAH a cc emanet olun inşallah

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
FİRDES KARDEŞİM UMARIM BEĞENİRSİN RABBİME EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALIN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM . BUYRUN SARI GÜLLERİMİZ UMARIM BEĞİNİRSİNİZ

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
Elerinize sağlık. Hakkınızı helal edin. Biraz sık boğaz ettim ama kusura kalmayın. Özellikle son gül çok güzeldi.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür Ederim Abiciğim.. :)

Teşekkür Ederim Abiciğim.. :)

FİRDES KARDEŞİM UMARIM BEĞENİRSİN RABBİME EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALIN

ABİCİĞİM VAROLASIN..SAĞLIKLI VE MUTLU OLASIN HER DAİM..
İSTEYENLERİN GÖNLÜNÜ YAPTIKÇA,İNŞALLAH RABBİM DE SENİN İSTEKLERİNE KARŞILIK VERECEKTİR ..İSTEYEMEYİP,BOYNU BÜKÜK OLAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DE RABBİM RAHMETİNİ VE MERHAMETİNİ ESİRGEMESİN İNŞALLAH..
:A
.............Araya araya bulsam izini
............izinin tozuna sürsem yüzümü
.............HAK nasip eylese görsem yüzünü
.............ya MUHAMMED (SAV) canım arzular seni
............bir mübarek sefer olsa da gitsem
............kabe örtüsüne yüzümü sürsem
............güzel cemalin birkez düşte seyretsem
............ya MUHAMMED (SAV) canım arzular seni
bu mısralarda benden sana gelsin abiciğim...ben bi tane istedim sen birden fazla verdin..
senin istediğin herşeyi de Rabbim kat be kat versin,ömrünü bereketlendirsin inşallah..
ABİCİĞİM ,SEN VE AİLEN RABBİME EMANET OLUN İNŞALLAH..:H
selam ve dualarımla..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Elerinize sağlık. Hakkınızı helal edin. Biraz sık boğaz ettim ama kusura kalmayın. Özellikle son gül çok güzeldi.

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ÖNEMLİ DEĞİL HAKKIN YOKTUR MAKSAT MUHABBET OLSUN VARSADA HELLADİR SİZDE HELAL EDİN KUSURA BAKMAYIN SİZDEN ÖNCE İSTEKLER VARDI ONLARI YAPIYORDUM BAŞKA BİR İSTERĞİNİZDE VARSA YİNE YAPARIM RABBİME EMANET OLUN SAĞLICALKA KALIN

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
:)Ben son sarı güle mest oldum. Çok sağolun. Ben de eklemeyi becerebilsem size bir maznara rsmi hediye edecektim ama:(

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
:)Ben son sarı güle mest oldum. Çok sağolun. Ben de eklemeyi becerebilsem size bir maznara rsmi hediye edecektim ama:(

S.A. KARDEŞİM İSTERSEN ÖĞRETİRİM AMA BAŞKA ZAMAN OLSA FİRDES KARDEŞİMİN YAZILARINI OKUDUM VE COK KÖTÜ OLDUM SANA SÖZ ÖĞRETECEM YARIN VEYA BURDA İSEN BİRAZDAN TAMAM KUSURA BAKMAYIN A.E.O.:gulegule

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

ABİCİĞİM VAROLASIN..SAĞLIKLI VE MUTLU OLASIN HER DAİM..
İSTEYENLERİN GÖNLÜNÜ YAPTIKÇA,İNŞALLAH RABBİM DE SENİN İSTEKLERİNE KARŞILIK VERECEKTİR ..İSTEYEMEYİP,BOYNU BÜKÜK OLAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DE RABBİM RAHMETİNİ VE MERHAMETİNİ ESİRGEMESİN İNŞALLAH..
:A
.............Araya araya bulsam izini
............izinin tozuna sürsem yüzümü
.............HAK nasip eylese görsem yüzünü
.............ya MUHAMMED (SAV) canım arzular seni
............bir mübarek sefer olsa da gitsem
............kabe örtüsüne yüzümü sürsem
............güzel cemalin birkez düşte seyretsem
............ya MUHAMMED (SAV) canım arzular seni
bu mısralarda benden sana gelsin abiciğim...ben bi tane istedim sen birden fazla verdin..
senin istediğin herşeyi de Rabbim kat be kat versin,ömrünü bereketlendirsin inşallah..
ABİCİĞİM ,SEN VE AİLEN RABBİME EMANET OLUN İNŞALLAH..:H
selam ve dualarımla..[/QUOTE]

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM KIZ YİNE BENİ AĞLATTIN ONUN İCİN SANA HİC BİRŞEY YAZMICAM RABBİME EMANET OL :A

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt