Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun... (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı

bayramda hedıyeleşmek guzeldır
sevındırmek ve sevınmek adına

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
...

...

Allahuekber!
namaz1qq7.jpg

myhosh

Kayıtlı Kullanıcı
emğine sağlık çok güzel olmuş

egitim44

Kayıtlı Kullanıcı
ramazanın havasını biraz daha alalım hemen bayram yapmayalım

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
....Hayırlı Ramazanlar

....Hayırlı Ramazanlar

ramazanın havasını biraz daha alalım hemen bayram yapmayalım

Son günler çok çabuk geçiyor...
Telaşlar...
Koşuşturmalar...:a26:

Selam ve DUA ile...

egitim44

Kayıtlı Kullanıcı
allah çabuk geçen bu günleri hayırlara vesile kılsın

Kaan Erdem

Yönetici
Dargın olanların, bayramı beklemeyip, hemen barışması gerekir. Allahü teâlâyı ve Peygamber efendimizi seven kimse, insanların kusurlarına bakmaz, hoşgörülü olur. İyi insan yani mümin, herkesle iyi geçinir. Başkalarına sıkıntı vermediği gibi, onlardan gelecek eziyetlere de katlanır.

Kimseye darılmamalı, dargınlık olduysa, 3 günden fazla sürmemeli, bayrama kadar süren bir dargınlık olduysa, daha fazla gecikmeden barışmalıdır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:

Din kardeşiyle üç günden çok küs durmak caiz değildir. Üç gün sonra, onunla karşılaşırsa, ona selam verip hatırını sormalıdır. O kimse selamını alırsa, birlikte sevaba ortak olurlar. Eğer selamını almazsa günaha girer. Selam veren kimse de küs durma mesuliyetinden kurtulmuş olur.
[Ebu Davud]

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm abi;
maşAllah formlar güncel ve de çok güzel..inşAllah bi an önce ben de bu güzel ortama,yuvaya dönerim..uzaktan okuyunca hevesi daha da bi artıyor insanın:)Rabbim nice bayramlara ve ramazanlara ulaşabilmek nasib etsin abicim..yeni göreviniz hayırlara vesile olur inşAllah abi..Rabbime emanet olunuz selamun aleyküm..
not:benim çikolatalarımı serin bir yerde muhafaza edin abi seneye alıcam inşAllah:)

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
bayramda sitede olamayacağım gerçi yine gitmeden hepinizle bayramlaşırız ama şimdiden bayramınız mübarek olsun.ALLAH TUTTUĞUMUZ ORUÇLARIMIZI KABUL BURURSUN.AF VE MAĞFİRETİNE MAZHAR ETSİN....EYYYY NOKSANLARDAN MÜNEZZEH OLAN SAHİBİMİZ..NOKSANIMIZI AYIBIMIZI VE KUSURUMUZU AFFEYLE..İBADETLERİMİZİ NOKSANIYLA BİRLİKTE KABUL ET.....AMİN..........

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm
rabbim tekrarına sağlıkla sıhhatle huzurla mutlulukla sevdiklerimizle beraber hayırlısıyla ulaşmayı nasip etsin inşALLAH.günahlarımız aff dualarımız makbul ve kabul olunmuştur inşallah.selam ve dua ile hayırlı tatlı bayramlara

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kıymetli kardeşim.amin.inşaALLAH hayırlısıyla ve mevlamın izni ile dönersin.Muhafaza edilecek emin ol..!:a21:selam ve yürekten samimi dualarımla kardeşim.

selamun aleyküm abi;
maşAllah formlar güncel ve de çok güzel..inşAllah bi an önce ben de bu güzel ortama,yuvaya dönerim..uzaktan okuyunca hevesi daha da bi artıyor insanın:)Rabbim nice bayramlara ve ramazanlara ulaşabilmek nasib etsin abicim..yeni göreviniz hayırlara vesile olur inşAllah abi..Rabbime emanet olunuz selamun aleyküm..
not:benim çikolatalarımı serin bir yerde muhafaza edin abi seneye alıcam inşAllah:)

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm abi;
aleyküm selam recep kardeşim..
yahu burda da mı sen nasıl askerlik bu anlamadım:a21:
şaka biyana canım kardeşim sen merak etme senin çikolatalarını ben itina ile muhafaza edicem gelince de ikram edicem selametle rabbimize emanetsin

Kaan Erdem

Yönetici
amin inşaALLAH kardeşim selametle kalınız hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.

bayramda sitede olamayacağım gerçi yine gitmeden hepinizle bayramlaşırız ama şimdiden bayramınız mübarek olsun.ALLAH TUTTUĞUMUZ ORUÇLARIMIZI KABUL BURURSUN.AF VE MAĞFİRETİNE MAZHAR ETSİN....EYYYY NOKSANLARDAN MÜNEZZEH OLAN SAHİBİMİZ..NOKSANIMIZI AYIBIMIZI VE KUSURUMUZU AFFEYLE..İBADETLERİMİZİ NOKSANIYLA BİRLİKTE KABUL ET.....AMİN..........

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam değerli ablamız amin inşaALLAH hayırlı ve bereketli bayramlar olsun selametle kalınız.

esselamu aleyküm

rabbim tekrarına sağlıkla sıhhatle huzurla mutlulukla sevdiklerimizle beraber hayırlısıyla ulaşmayı nasip etsin inşALLAH.günahlarımız aff dualarımız makbul ve kabul olunmuştur inşallah.selam ve dua ile hayırlı tatlı bayramlara

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt