Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun... (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
inşaALLAH kardeşim.selametle kalınız.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.

Ben de bu yil bu site ve sizlerle taniştim. O yüzden bu ramazan dahabir güzel oldu sanki. Allah hepinizden razi olsun inşallah.
Tüm müslüman aleminin de bayrami kutlu olsun,gerçekten ramazan bittiği için değil,günahlardan biraz da olsa siyrildiğimiz için

Kaan Erdem

Yönetici
inşaALLAH kardeşim.selametle kalınız.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.

ramazankn6.png

2004_11_14.gif

Mü’minler ancak kardeştirler. Öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin. Allah’a karşı gelmekten sakının ki size merhamet edilsin

Tüm İslam aleminin Ramazan bayramını şimdiden en içten dileklerimle kutluyor,hayırlara vesile olmasını diliyorum

Kaan Erdem

Yönetici
:a15:hoş geldin cimcime.inşaALLAH kardeşim.selametle kalınız.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.

BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN ALLAH GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN BÜTÜN DÜNYADAKİ MÜSLÜMANLARA YARDIM ETSİN.BAYRAMDA DUALAR KABUL OLURMUŞ.İŞALLAH ALLAH KABUL EDER.ANNEM BÜLBÜL YUVASI YAPCAKMIŞ BU BAYRAM.HEPİNİZE İKRAM EDİYORUM.AFİYET OLSUN.BÜYÜKLERİMİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM.:a07:

Kaan Erdem

Yönetici
inşaALLAH kardeşim.selametle kalınız.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.hepsi bir bir hazır:a42: olur.

bende hepinizin bayramını şimdiden kutluyorum...Allah hepinizin muradını hayırlısıyla versin...ben bu arada şekerimi,çikolatamı,bide bayram harçlılığı ayrı ayrı isterim hepinizden:)çocuktan kalır yanım yok.....:a07:Allah ogüne hepimizi erşitirsin...selametleee...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam.inşaALLAH kardeşim.selametle kalınız.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.

Selamün Aleyküm.
Tüm forum arkadaşlarımın bayramını en içten dileklerimle kutlar, nice sağlıklı ve huzur dolu bayramlara ulaşmayı rabbimden niyaz ederim.

Kaan Erdem

Yönetici
inşaALLAH.selametle kalınız.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.

%C3%A7ikolata+%2813%29.jpg

YİNE BİR RAMAZANI GECİRMENİN HUZURU YÜREKLERİMİZDE.ÜZERİMİZDEKİ GÜNAHLARDAN BELKİDE KURTULMANIN RAHATLIĞI.
CÜMLETTEN TÜM SİTE KARDEŞLERİMİN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR.NİCE MUTLU RAMAZANLARA ERMEYİ YÜCE RABBİMDEN NİYAZ EDERİM.
BU ÇİKOLATALARDAN BENDEN SİZE KAAN KARDEŞİM.ALMAK İÇİN ELİNİ ÇABUK TUTSAN İYİ OLUR SİTEDE ÇOK ÇİKOLATA CANAVARI VAR KALMAYA BİLİR
SELAM VE DUA iLE

Kaan Erdem

Yönetici
selametle kalınız.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.

bunlar da benden olsun bakalım..

271652181_5f7520745d_o.jpg

Baharcicegi_DSCI0987.JPG

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek bayramınızı tebrik ederim..
selam ve dua ile

bunu da paylaşmak istedim :a08:

271652181_5f7520745d_o.jpg

ben bu tatlıyı çok severim de..

Kaan Erdem

Yönetici

ELİZAN

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
subat.blogcu.com
En güzel bayram, sevginizi paylaştığınız bayramdır..

Dilerim Ramazan'ın bereketi bayramda sevginizin paylaşımında da artarak devam eder....
Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun
Hayırlı Bayramlar...

serininlezzetgunlugu_249920.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
selametle kalınız.hayırlı ve bereketli bayramlar olsun.

En güzel bayram, sevginizi paylaştığınız bayramdır..

Dilerim Ramazan'ın bereketi bayramda sevginizin paylaşımında da artarak devam eder....
Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun
Hayırlı Bayramlar...
serininlezzetgunlugu_249920.jpg

illaki_sevgi_73

Yasaklı Kullanıcı
♥ Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ve Aleykumselam...

Ve Aleykumselam...

€bru;786965' Alıntı:
Es-Selamü Aleyküm mavci abi Allah razı olsun bayramınız mübarek olsun şimdiden....:H hıı unutmadan şeker isteriz :D

Allah CC. cümlemizden razı olsun...
Şeker ne demek...
Dondurma diyarından tüm siteye DONDURMA...:a39:
Ama bayramda...:a26:

Allaha emanet ol kardeşim...​

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt