Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Peygamber Duaları" (1 Kullanıcı)

nesrin_77

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleyküm.
Hakkımızda herşeyin hayırlısını ver ya rabbim.
Amin amİn amin
Allah' a ( cc ) ısmarladık.

A

Arzu_76

Selamün aleyküm

Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah

gülençiçek

Kayıtlı Kullanıcı
S.a, Allah Razi Olsun Kardeşim.. Paylaşimin Için Teşekkürler..
Rabbim Sıkıntıda Olan Herkese Bir Melek Göndersin Inş.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
es selamu aleyküm canım kardeşim...

Paylaşımın harikaydı gerçekten..Rabb'im c.c. senden ebeden razı olsun..cezakallahu hayran.. Rabb'ül aleminden rahmet, mağfiret dilenen dilencileriz, gedalarız biz.. onca aczimize ,fakrımıza rağmen... O c.c. ise SULTAN..Ümitvarız inşaAllah..Rabbimiz tüm ümmet-i Muhammedi afvu mağfiret eylesin bu mübarek ay hürmetine inş..Yaradan'a emanet ol gülüm..Selam, dua ve baki muhabbetle inşaAllah..B) B)

ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü canım kardeşim. beğendiğine sevindim. şükran bikum. Allah senden de ebeden razı ve memnun olsun inşallah..evet kardeşim, günah yükümüz ne kadar ağır olsa da ve biz bundan dolayı ne kadar yıkık ve boynu bükük olsak da Rahman ve Rahim olan'ı unutmamamız gerek..onun sonsuz rahmetinden her zaman ümitliyiz.. ve ancak Rahman'dan kafirler ümit keser, bir hadis-i şerifte de nakledildiği gibi.. bizler ise ne hal üzere olursak olalım, ümitlerimizi yitirmememiz gerektiğini bilmeliyiz.. Yüce Rahman'a emanetsin güzel kardeşim.. o güzel dualarına yürekten amin.. selam ve dualarımla..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
S.a.çok Güzel Olmuş Aliye Kardeş.inan Okurken çok Duygulandim.rabbim Hepimizin Dualarini,tövbelerini Kabul Etsin.hepimizi Affetsin,huzura Erenlerden Etsin.dünya Ve Ahirette Sikinti çektirmesin.allah Emanet Olun......

ve aleyküm selam kardeşim.. beğendiğinize sevindim.. Allah sizden de razı olsun..güzel duanıza Rahman icabet etsin inşallah..selam ve dua ile..siz de Allah'a emanet olun.B)B)

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMIN ALEYKÜM ALİYE KARDEŞ....

ÇOK AMA ÇOK ETKİLEYİCİ BİR YAZI ...OKURKEN GÖNLÜNÜZÜN TİTREDİĞİNE ŞAHİT OLUYORSUNUZ...ALLAH (c.c.) RAZI OLSUN....SELAMETLE...

''YARABBİ....titremeyen gönülden , yaşarmayan gözden , seni anmayan dilden sana sığınırım.''

zerdali

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.Neyim var , neyim yok ise aldım,geldim..
Olanca günahımla,isyanımla…Olmayan şükrüm ve duamla geldim..
Geldim işte..
Geldim Rabbim..
ALİYE KARDEŞİM YÜREĞİNE SAĞLIK :A:A

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SELAMIN ALEYKÜM ALİYE KARDEŞ....

ÇOK AMA ÇOK ETKİLEYİCİ BİR YAZI ...OKURKEN GÖNLÜNÜZÜN TİTREDİĞİNE ŞAHİT OLUYORSUNUZ...ALLAH (c.c.) RAZI OLSUN....SELAMETLE...

''YARABBİ....titremeyen gönülden , yaşarmayan gözden , seni anmayan dilden sana sığınırım.''

ve aleyküm selam erdal abi. Allah razı olsun..Rabbimiz tesirli kılsın inşallah..Allah'a emanet olun. selam ve dua ile..B)

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Aliyecim Ellerine Sağlik Dualarinda Bu Bacini Da Unutma...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
S.A.Neyim var , neyim yok ise aldım,geldim..
Olanca günahımla,isyanımla…Olmayan şükrüm ve duamla geldim..
Geldim işte..
Geldim Rabbim..
ALİYE KARDEŞİM YÜREĞİNE SAĞLIK :A:A

ve aleyküm selam kardeşim.. Allah razı olsun..sağolasınız. selam ve dua ile.B)

sena30

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.amin Amin Amin Rabbim Hepimize Yar Ve Yardimci Olsun........

leyla-1

Altın Üye
Amin Kardeşim Inşallah Rabbim Herkesin Tüm Kardeşlerimizin Yar Ve Yardimcisi Olsun...
Amin Rabbim Herkesin Gönlünde Ne Hayirli Isteği Var Ise Onu Gerçekleştirsin Inşallah

leyla-1

Altın Üye
Peygamberimiz (sallallahu aleyhi ve sellem) sıkıntı ve meşakkat olduğunda şu zikri yapardı:
"Halim, Kerim olan Allah'tan başka ilah yoktur. Ben azametli Arş'ın Rabbı olan Allah'ı tesbih(noksanlıklardan tenzih) ederim. Ben yedi göğü Rabbı ve güzel Arş'ın Rabbı olan Allah'ı tesbih ederim."
(Buhari, Müslim, Tirmizi, Nesai, İbni Mace, hd: 3883)
Allah razı olsun emeğinize sağlık...

sena30

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.amin.rabbim tüm darda olana sıkıntısı olana derdi olana borcu olana yardımını esirgemesin,merhamet etsin.kimin neye ihtiyacı varsa ona kavuştursun.muhakkak ki o'nun merhameti sonsuzdur.dualarınız kabul olsun inşallah.selametle kalın........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt