Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman Mıyız!!!!o halde bi bakın (1 Kullanıcı)

anlamazdın

Kayıtlı Kullanıcı
müslümanız tabiki dilde,dillerde,riya ile.

birde şu resimdeki :mad:kızları:mad: şiddetle kınıyorum...kafalarında yazılı olan bandanaları ile nasılda çirkinleşmişler.

örtüsünün şuurunda olanlara SELAMÜNALEYKÜM.

VE ALEYKUM SELAM

resimleri görmedim ama tahmin edebiliyorum

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum nevın kardeşim
emeğıne sağlık
okurken cok etkılendım
ınsanın kendısını once tartması gerek
gereksız yere ovmeler ve herşeyı bılıyor edalarıyla başkalarını eleştırmeler
kı ne bılıyor uz kı
once bunun farkına varmalı
evet
elhamdülillah müslümanız
ne buyuk bır nımet kı müslüman olarak doğmuşuz
allah laıkıyle yapmayı nasıp etsın
allah dan dılerım kı sadece dılde kalmasın bu sozler
onemlı olan her daım ıcrat etmek
okurken bıle üzülüyoruz
nıçın
kendımızı tartığımız ıcın
dılerım kı allah okurken sevıneceğımızı nasıp etsın amın
allaha emanet ol kardeşım
selam ve dua ıle

ve aleykum selam gülnisa hocam.Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Amin amin.Evet biz bir hiçizB)allaha emanet ol

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim çokk güzeldi yüreğine sağlık rabbim herkesi duyarlı kul eylesin inşallah

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah bu yazı,yazdıklarını yapanlara örnek olur

kubane21

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum son derece yanlış bir bakış açısı.sonuçta geçişte atalarımız,dedelerimiz bizden daha fena bir durumdalardı eminim kimse senin düşündüğünü düşünmemiştir.Onlar allah rızası için evlenmişlerdir,yada evlenememişlerdir.!!!onlardan kastım sahih müslümanlar...SelametleB)

ve aleyküm selam son derece yanlış demeniz sizin fikriniz tabi de ama dünyaya getirecegim çocukları siz mi benmi yetiştirecem, dışardaki ahlaksızlıkları , müslüman türkiyeli bizlerin, içine düştügü durum nekadar vahim bakın ne güzel anlatmışınız bi de anlattıgınıza siz de inansanız inanıyorumki çocuk yapma cesaretinizi kaybetmeniz gerekir tabi laf olsun diye paylaşımı paylaşmamışsanız, bu benim hayatım benim fikrim evlenmenin farz olmadıgınıda bilseniz daha iyi olacak ... bu benim CİHAT ım gücüm buna yetiyor ötesi RABBİM (cc) in bilecegi kısmetse olacak zaten,, selam ve dualar ile

K

kırıkkalp

NE KADAR HAKLISINIZ YAAA OKUYUNCA İNSAN UTANIYORR HELEDE ''Sabah namazi vakti olup "essalatu hayrun minennevm"namaz uykudan daha
hayirlidir dendigi halde sonra kilarim deyip uyuyan bir MÜSLÜMAN!!!'' BUNU OKUYUNCA YERİN DİBİNE GEÇTİM ÇÜNKÜ AYNISINI BU SABAH YAPTIMM :a11::a11::a33::a33:

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
NE KADAR HAKLISINIZ YAAA OKUYUNCA İNSAN UTANIYORR HELEDE ''Sabah namazi vakti olup "essalatu hayrun minennevm"namaz uykudan daha
hayirlidir dendigi halde sonra kilarim deyip uyuyan bir MÜSLÜMAN!!!'' BUNU OKUYUNCA YERİN DİBİNE GEÇTİM ÇÜNKÜ AYNISINI BU SABAH YAPTIMM :a11::a33::a33:

evet normal namazlarımızı da doğru dürüst kılamıyoru(m)zki.Yorumun için çok teşekkürler.allaha emanet olunuzB)

hasan koç

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm nezamandır sabah namazına camiye gitmiyordum bu sabah allah içime bir güzellik düşürdü namaza gittim o duygu bambaşka inşallah bundan sonrada namazımı camide kılarım allaha emanet olun RABBİM HERKEZE NASİP ETSİN CEMAATLE KILMAYI

hasan koç

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm nezamandır sabah namazına camiye gitmiyordum bu sabah allah içime bir güzellik düşürdü namaza gittim o duygu bambaşka inşallah bundan sonrada namazımı camide kılarım allaha emanet olun rabbim herkeze nasip etsin

ramazanakbulut

Kayıtlı Kullanıcı
selamu aleyküm nevin kardeş gercekten güzel birbaylaşım her okuyan gentine biryer secsin ortan allah .cc.omüslümanlartan eylemesin

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm nezamandır sabah namazına camiye gitmiyordum bu sabah allah içime bir güzellik düşürdü namaza gittim o duygu bambaşka inşallah bundan sonrada namazımı camide kılarım allaha emanet olun rabbim herkeze nasip etsin

ve aleykum selam amin aminkardeşim.hoşgeldiniz ayrıca.allaha emanet olunuz

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
ne denebilir ki ablam...
Rabbim aklını başına alanlardan kılsın. sözde Müslümanlıktan korusun bizleri
selamun aleykum ve rahmetullah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt