Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman Mıyız!!!!o halde bi bakın (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Nevin kardeşim elinize, emeğinize sağlık...

Nevin kardeşim elinize, emeğinize sağlık...

~*~

Selamün Selam Can ablacım..B)
Üzülerek ve ümmetimizin durumunu içten içe sorgulayarak okudum... Sanırım müslümanlığı kalıplara hapsedip şekilsel olarak yaşamak, en büyük sorunu olmuş İslam ümmetinin...Peygamberi bir hayat yaşamaktan o kadar uzaklaşılmış ki, deyim yerindeyse ''sözle müslümanlık'' taslandığı bir çağdayız.. Ne amelsiz iman, ne de imansız amel makbuldür.. Pratiğe geçirme aşaması, ahir zaman müslümanına çok zor gelen şeylerden olmuş ne yazık ki... Biz nefislerimizi düzeltmedikçe, Allah c.c'nin bizlerden düzelteceği bir şey yoktur, sünnetullah gereği.. İyiliği, güzellik ve hayırları yakalamak için, samimice istemeliyiz Rahman c.c'den değişmeyi.. Rahman c.c bizi, söylediklerini kalbine indiren müslümanlardan eylesin; bildikleriyle amel edenler zümresinden yazsın inşallah..Amin..

Can ablam, yine harika bir paylaşımdı..Rahman c.c sevabınızı kat kat yazsın, ecrinizi dünyada da, ahirette de en güzeliyle versin inşallah..Allah c.c sizden ebeden razı olsun..Gününüz hayırlı ve bereketli geçsin inşallah..Baki dualar, muhabbetle inşallah..B)

rose2kt4vy5xh2qe.gif

~*~

Nevin kardeşimizin yazdıklarını okudum...
Yazmak bile büyük bir cesaret...
Umarım herkes üzerine düşen dersi aılr...
Çünkü;
İnandığı gibi yaşamayanlar, yaşadığı gibi inanmaya başlarlar...

Aliye kardeşimizin yukarıda alıntı yaptığım güzel yorumu için de çok teşekkürler...
Aynen katılıyorum...

Tüm kardeşlerim İçin...
ADI İÇİN YAŞAMAK...TIKLAYIN
Selam ve DUA ile kardeşlerim...
:evet

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam çok Sağolun Katkiniz Için.evet Islami Hakkiyla Yaşayamiyoruz Kendi Adima öyle En Azindan.allaha Emanet Olun

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. NEVİN KARDEŞİM. İLK GÖRDÜGÜMDE NE KADAR UZUN BEN BUNU OKUYAMAM AMA BİR GÖZ ATIYIM DERKEN SU GİBİ OKUYUP BİTİRDİM. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. NE KADAR GÜZEL ANLATMIŞSIN MÜSLÜMANLARI. TABİKİ BUNLARIN İÇİNDE KENDİMDE DAHİL OLMAK ÜZERE BENDE VAR OLAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİ.

Basortunun farz oldugunu bildigi halde onu takmamak icin turlu bahaneler
uyduran bir MÜSLÜMAN!!!

BU MÜSLÜMANLIGIN SİMGESİNİ BENDE TAŞIYORUM. ALLAH BANADA TESETTÜRÜ NASİP EDER EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH. AMİN.
SELAM VE DUA İLE...
ALLAHA EMANET OL....

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim.Olsun ne kapalılar var açıklardan beter.Rabbim hakkıyla kapananlardan eylesin inşaallah.Yorumunuz için çokk teşekkür ederim.Yaradana emanet olunuz

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
ve Aleykum Selam Kardeşim.olsun Ne Kapalılar Var Açıklardan Beter.rabbim Hakkıyla Kapananlardan Eylesin Inşaallah.yorumunuz Için çokk Teşekkür Ederim.yaradana Emanet Olunuz

Amin Nevin Kardeşim.
Ayrica Teşekkür Ederim Nevin Kardeşim. Ben Elmas. Seni Tanidigima çok Sevindim. Benim Içinde Söyledigin Söz Içinde Teşekkürler.
Sende Rabbime Emanet Ol.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bende nevin.Memnun oldum canım.Bişey değil.Allaha emanet olun

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
bende Nevin.memnun Oldum Canım.bişey Değil.allaha Emanet Olun

Nevin Kardeşim. Eger Senin Sakincasi Yoksa Kendini Tanitirmisin?
Ben 24 Yaşimdayim. Bir şirketin Muhasebesini Tutuyorum.hem çalişiyor, Hemde Kpss Sinavi Için Kursa Gidiyorum. Genelde Boş Vakitlerimde Bu Siteye Girmeyi çok Seviyorum. Hele Hazrlanan Forumlar çok Güzel. Ben Bu Sitede Kendimi Buldum Desem Daha Dogru Olur. Kardeşim.
Selam Ve Dua Ile...

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm nevincim...Allah senden ebeden razı olsun...yine çok güzel bir paylaşım sunmuşsun...inan okurken içim cız etti..biz insanlar nekadar da...
nefsimize yenik düşmüşüz,resmen onun oyuncağı olmuşuz..işimize gelince müslüman gibi davranıyoruz..nefsimize yenik düştüğümüz de bir kerecikten ne olur...Allah afeder diyoruz...bir abinin sohbetin de dinlemiştim...
müslüman insan cetvel gibi dümdüz olmalıdır diyordu..ne sağa eğik ne sola...
bu düzlüğün..efendimiz (s.a.s) temsil ettiğini söyledi...eğer biz müslümanlar da efendimizin..yolunda ilerleyeceksek...işte bizde o dümdüz cetvel olmalıyız dedi...hakkıyla yaşayan sözde değil özde müslüman olma temennisiyle...
canım kardeşim...Rabbime emanetsin...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
sELAMUN ALEYKUM MELTEMCİM.sAĞOLASIN.sÖYLEDİKLERİNE KATILIYORUM.ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM BENİM

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
nevin Kardeşim. Eger Senin Sakincasi Yoksa Kendini Tanitirmisin?
Ben 24 Yaşimdayim. Bir şirketin Muhasebesini Tutuyorum.hem çalişiyor, Hemde Kpss Sinavi Için Kursa Gidiyorum. Genelde Boş Vakitlerimde Bu Siteye Girmeyi çok Seviyorum. Hele Hazrlanan Forumlar çok Güzel. Ben Bu Sitede Kendimi Buldum Desem Daha Dogru Olur. Kardeşim.
Selam Ve Dua Ile...

Bende Muhasebeciyim özel Bir şirkette çalişiyorum Kpssye Bende Girecem Inşaallah.allaha Emanet Ol Kardeşim Benim

ve insan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum.güzel paylaşim.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim rabbim sizdende razı olsunB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt