Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

...muhabbet kuşları... (1 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
bende başta ayvazdan korktum (kuşumun ismi) elimle kafese koyamıyordum kafesle peşinden koşuyordum:) ama uzun sürmedi.. ama meltem sen tam .. kıymışsın onlara tabiri caizse... hadi uydurdugun yalana ne demeli .. kuş canlanıp gülecek nerdeyse ** üzerimden espri yapma diyecek?** alemsin bacım ya .!!!

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
bende başta ayvazdan korktum (kuşumun ismi) elimle kafese koyamıyordum kafesle peşinden koşuyordum:) ama uzun sürmedi.. ama meltem sen tam .. kıymışsın onlara tabiri caizse... hadi uydurdugun yalana ne demeli .. kuş canlanıp gülecek nerdeyse ** üzerimden espri yapma diyecek?** alemsin bacım ya .!!!

valla doğru..kuş canlanıp gerçekleri anlatacak nerdeyse..bu arada meltem bugünden sonra gidip kuş alırmış kendini affettirmek için...
-bu bir borçttur meltem hadi göreyim seni yapabilirsin:a04::a16:

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com

Ya aşk olsun yaaaaaaa üstüme gelmeyin ...
olay canlandı birden gözümde....
kardeşim yeterince aldı intikamını zamanında
katil damgasıyla az gezmedim....

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
valla doğru..kuş canlanıp gerçekleri anlatacak nerdeyse..bu arada meltem bugünden sonra gidip kuş alırmış kendini affettirmek için...

aman zeynebim yapma:a24: şimdi gider gerçekten kuş alır yazık ikisine kıymış ..
rabbim korusun meltemden onları :D amin amin amin .....

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com

Ya kusura bakmayın hayatta yapmam öle bir şeyy:a08:
Geçmiş geçmişte kalmıştır...Allah afetsin beni...
bir kavanozda böcek beslerim olmazsa...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Ya kusura bakmayın hayatta yapmam öle bir şeyy:a08:
Geçmiş geçmişte kalmıştır...Allah afetsin beni...
bir kavanozda böcek beslerim olmazsa...

evet bencede gitmeyelim üzerine benim kardeşimim
kardeşim sen en iyisi bir hamster al besle .. böylesi daha iyi olur bizde bu konuyu kapatalım degilmi zeynep...:D

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aleyküm selam Aliyem,nasılsın kardeşim,
ALLAH sendende razı olsun kardeşim,ne güzel söylemişsin evet YARADANIN ilahi nakışı var her görüntüde her yarde her şeyde...
muhabbet kuşları çok tatlıdır sevimlidir cana yakındır bağlar insanı kendilerine ama ayrılık evet çok zor biliyorum..insanın canı çok acıyor..RABBİM tekrardan razı olsun kardeşim katkın için ayrıca bu resimdekiler daha yavruuu ayy çok tatlılar.:a12:.hayırlı cumalar Aliyem,RABBİME emanetimsin..selam ve dua ile

Selamün Aleyküm Can emanet'im.. Hamd olsun Rabbimize inşallah can:)..
İyiyim.. Günler yoğun, fakat elhamdülillah tatlı bir yoğunluk.. O yoğun tempoda böyle güzel ve tefekkürlük konularla, dinlenmiş hissediyorum kendimi:).. Rahman c.c senden de her daim razı ve memnun olsun..Evet haklısın, çok tatlılar..İnşallah bu güzel karelerin devamını getirirsin güzel kardeşim.. Sen nasılsın, inşallah iyisindir. Dualarımızdasın güzel kardeşim.. Allah c.c her daim yar ve yardımcın olsun inşallah..
Baki muhabbetle, Emanet Kılan'a emanet'imsin..B)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Can emanet'im.. Hamd olsun Rabbimize inşallah can:)..

İyiyim.. Günler yoğun, fakat elhamdülillah tatlı bir yoğunluk.. O yoğun tempoda böyle güzel ve tefekkürlük konularla, dinlenmiş hissediyorum kendimi:).. Rahman c.c senden de her daim razı ve memnun olsun..Evet haklısın, çok tatlılar..İnşallah bu güzel karelerin devamını getirirsin güzel kardeşim.. Sen nasılsın, inşallah iyisindir. Dualarımızdasın güzel kardeşim.. Allah c.c her daim yar ve yardımcın olsun inşallah..
Baki muhabbetle, Emanet Kılan'a emanet'imsin..B)

aleyküm selam Aliyem,ne güzel bir yorgunluktur o..ALLAH cennetle mükafatlandırır inşaALLAH seni..meşgul olduğun iş basite alınacak bir iş değil hakkıylada yerine getirdiğine inanınyorum..RABBİM daim etsin inşaALLAH..sırf senin için bu forumu güncellicem herzaman inşaALLAH..yerin apayrı bende..ALLAHA şükürler olsun bende iyiyim elhamdülillah...ev kızı muhabbeti işte bilirsin..dualarında olduğum kadar dualarımdasında şükürler olsun...ALLAHA emanetimsin...selam ve her daim dua ile...kardeşim.....
bu da benden sana
514312214_a250987e2d.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aleyküm selam Aliyem,ne güzel bir yorgunluktur o..ALLAH cennetle mükafatlandırır inşaALLAH seni..meşgul olduğun iş basite alınacak bir iş değil hakkıylada yerine getirdiğine inanınyorum..RABBİM daim etsin inşaALLAH..sırf senin için bu forumu güncellicem herzaman inşaALLAH..yerin apayrı bende..ALLAHA şükürler olsun bende iyiyim elhamdülillah...ev kızı muhabbeti işte bilirsin..dualarında olduğum kadar dualarımdasında şükürler olsun...ALLAHA emanetimsin...selam ve her daim dua ile...kardeşim.....
bu da benden sana
514312214_a250987e2d.jpg

Selamün Aleyküm Can Emanet'im..
Allah c.c razı olsun inşallah gönlü güzel kardeşim.. Bu forumu görünce yine çok mutlu oldum, çok teşekkür ederim can..O güzel duaların için, Rabbimiz c.c razı olsun inşallah.. Sen de benim her daim dualarımdasın inşallah.. Allah c.c seni her daim iyi kılsın, gönlüne göre versin inşallah.. Senin de yerin ayrıdır kardeşim, eksik olmayasın inşallah.. Bu güzel mavişe mukabil, ben de güzel bir maviş yolluyorum sana inşallah;)... Rabbimize emanet'imsin güzel kardeşim.. Günün hayırla dolsun inşallah.. Muhabbet'le..

kucuk1151481019gkgm01jpgmm6.jpg

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
çok tatlılar ama ben korkuyorum onlardan gagalıyolar:):(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt