Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

...muhabbet kuşları... (2 Kullanıcı)

Dualarafukara

Kayıtlı Kullanıcı
oyy oyy KUŞ CIVILTILARI GELİYOR SANKİ KULAĞIMA :) Hayvanları sevmek çok güzel onlarda sevildiklerini his ediyorlar zaten.Bana göre hayvanları sevmeyen onlara acımayan insanlarıda asla hakkıyla sevemez.Bende tam bir kedi delisiyim yani hayvanlarımızı bir araya getirmememiz lazım :)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
bernas811_3.jpg

tıpkı benim geçen kış ölen kuşuma benziyor benimki daha maviydi kafasıda tıpkı b u kuş gib sarıydı :(:(

telekkürler zeynep kardeşim..

ay aminenurum ablam senindemi öldü kuşun ya insan çok kötü oluyor anlıyorum seni..biliyormusun ben muhabbet kuşunun bu türünü ilk defa görüyorum kafası sarı olarak yani...çok tatlı ama yaaa...
ALLAHA emanetimsin...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Hepsi Çok Tatlı sağolasın ama yaklaşık 5 yıl önce 10 yıl biizmle yaşayan kuşumuz çapkın kadar tatlı değil=(

ALLAH razı olsun....her kuşun ayrı bi tatlılığı var tabi ama herkesin kendi kuşu başkaaa:)... selam ve dua ile

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
oyy oyy KUŞ CIVILTILARI GELİYOR SANKİ KULAĞIMA :) Hayvanları sevmek çok güzel onlarda sevildiklerini his ediyorlar zaten.Bana göre hayvanları sevmeyen onlara acımayan insanlarıda asla hakkıyla sevemez.Bende tam bir kedi delisiyim yani hayvanlarımızı bir araya getirmememiz lazım :)

ALLAH razı olsun katkılarınız için düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler..selam ve dua ile

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Can Emanet'im..
Emeğine sağlık.. Rahman c.c razı olsun inşallah güzel kardeşim.. ''Gökyüzünün minik şirin(e)lerini'' paylaşmışsın.. Çok teşekkürler bu güzel kareler için.. Maşallah, Rahman c.c'nin o ilahi nakışını görüyoruz, o tatlı görüntülerinde.. Tefekkür için belki de saatlerce seyredilesi bir kuş ve kanaatimce de kuşların en güzeli.. Benim de çocukluğum, uzun sene aralıklarla birbiri ardınca beslediğim muhabbet kuşlarıyla geçti sayılır.. Ailecek de, ilgimiz epey fazlaydı:).. Fakat onlardan ayrılmak da bir hayli hüzünlü olduğu için, hemen hemen 9 senedir beslememeye karar verdim.. Konu çok güzeldi, güzel kardeşim.. Devamını bekleriz inşallah.. Nurlu Cuma'lar olsun..Rabbimize emanet'imsin.. Dua ve ''MUHABBET''le;)

busy2jw1.jpg

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Maşaallah ve teberakallah.
Bu güzellikleri bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim ayrıca çok şirinler kardeşim
Emeğinize sağlık.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Sağolun arkadaşlar ellerinize sağlık
Hepside çok güzeller hayatta en çok sevdiğim şeylerden bazılar ;
Kuşlar, kelebekler ve her türlü çiçekler özellikle güller...bunlara hiç dayanamam ve inanın bakmaya doyamam...
Selam ve dua ile kalın....

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Can Emanet'im..

Emeğine sağlık.. Rahman c.c razı olsun inşallah güzel kardeşim.. ''Gökyüzünün minik şirin(e)lerini'' paylaşmışsın.. Çok teşekkürler bu güzel kareler için.. Maşallah, Rahman c.c'nin o ilahi nakışını görüyoruz, o tatlı görüntülerinde.. Tefekkür için belki de saatlerce seyredilesi bir kuş ve kanaatimce de kuşların en güzeli.. Benim de çocukluğum, uzun sene aralıklarla birbiri ardınca beslediğim muhabbet kuşlarıyla geçti sayılır.. Ailecek de, ilgimiz epey fazlaydı:).. Fakat onlardan ayrılmak da bir hayli hüzünlü olduğu için, hemen hemen 9 senedir beslememeye karar verdim.. Konu çok güzeldi, güzel kardeşim.. Devamını bekleriz inşallah.. Nurlu Cuma'lar olsun..Rabbimize emanet'imsin.. Dua ve ''MUHABBET''le;)

busy2jw1.jpg

aleyküm selam Aliyem,nasılsın kardeşim,
ALLAH sendende razı olsun kardeşim,ne güzel söylemişsin evet YARADANIN ilahi nakışı var her görüntüde her yarde her şeyde...
muhabbet kuşları çok tatlıdır sevimlidir cana yakındır bağlar insanı kendilerine ama ayrılık evet çok zor biliyorum..insanın canı çok acıyor..RABBİM tekrardan razı olsun kardeşim katkın için ayrıca bu resimdekiler daha yavruuu ayy çok tatlılar.:a12:.hayırlı cumalar Aliyem,RABBİME emanetimsin..selam ve dua ile

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Maşaallah ve teberakallah.
Bu güzellikleri bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim ayrıca çok şirinler kardeşim
Emeğinize sağlık.

ALLAH razı olsun kardeş beğendiysen...bende katkın için teşekkür ederim..selam ve dua ile

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Sağolun arkadaşlar ellerinize sağlık
Hepside çok güzeller hayatta en çok sevdiğim şeylerden bazılar ;
Kuşlar, kelebekler ve her türlü çiçekler özellikle güller...bunlara hiç dayanamam ve inanın bakmaya doyamam...
Selam ve dua ile kalın....

ALLAH razı olsun kardeşim evet çok tatlılar ya bende doyamıyorum bakmaya MEVLAM ne güzel yaratmış..katkın için teşekkürler..selam ve dua ile

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Zeynepçim emeklerine sağlık çok tatlılar...
yanlız ben olardan korkuyorum sölemesi ayıp:a45:
Amcam kardeşime hediye olarak 2 tane muhabbet kuşu getirmişti....
bende onlardan hem korktuğum hemde ....
kokularından rahatsız olduğum için ....
gece kardeşim görmeden gizlice kafeslerini alıp balkona koydum...
(hava biraz soğuktu ..) neyse sabah kardeşimin çığlık sesleriyle uyandım....
kuşlarım ölmüşşşşş ablaaaaaaaaaaa !!!!!!!!! sen koydun dimi ???????diye bağırıyordu...
balkaona bir çıktım ikisinin de ayakları yukarda dikili duruyor....
yok kardeşim ölmemişler bunlar sırt üstü uyuyorlar dedim :a24: ( demez olaydım)
neyse adım 1-2 ay boyunca kuş katili oldu:a43:..işte böyle kötü
bir anı oldu benim için...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
yanlız ben olardan korkuyorum sölemesi ayıp
kuşlarım ölmüşşşşş ablaaaaaaaaaaa !!!!!!!!! sen koydun dimi ???????diye bağırıyordu...
yok kardeşim ölmemişler bunlar sırt üstü uyuyorlar dedim ( demez olaydım)
neyse adım 1-2 ay boyunca kuş katili oldu..işte böyle kötü

ay kız meltem napmışsın sen...
kız hiçmi yüreğin sızlamadı...oy yaaa hayvanlar neler çekmiştir o soğukta.:a45:.
ha tabi kuşlar insanlar gibi sırt üstüde yatar ama öldüklerinde kız kim yer bunu başka bahane bulamadınmı.:a17:.korkulurmu hiç onlardan ayy yerim onları ben..:a12:biraz gagalarıyla ısırılar okadar..ya meltem yaa harbiden kuş katiliymişsin yaa:a20:

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
ay kız meltem napmışsın sen...
kız hiçmi yüreğin sızlamadı...oy yaaa hayvanlar neler çekmiştir o soğukta.:a45:.
ha tabi kuşlar insanlar gibi sırt üstüde yatar ama öldüklerinde kız kim yer bunu başka bahane bulamadınmı.:a17:.korkulurmu hiç onlardan ayy yerim onları ben..:a12:biraz gagalarıyla ısırılar okadar..ya meltem yaa harbiden kuş katiliymişsin yaa:a20:

Aşka olsun zeynep onların ölebileceklerini hiç tahmin etmemiştim...
kardeşim bu sırt üstü olayını yutar diye düşünmüştüm
daha küçüktü çünkü....istemeden oldu amaaaaa

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
yanlız ben olardan korkuyorum sölemesi ayıp:a45:
yok kardeşim ölmemişler bunlar sırt üstü uyuyorlar dedim :a24: ( demez olaydım)
neyse adım 1-2 ay boyunca kuş katili oldu:a43:..işte böyle kötü

ah!! meltem ah!!

hayır diyecem sana şimdi kuş katili ama o kadar güzel anlatmışsınki... kızamıyorum ya..rabbim iyiligini versin.. ha buarada affetsinde :)
kuş affedermi o meçhul zavallı kuş_lar ....
birde sırt üstü uyuyorlar demiş ... ..................
geçmiş olsun ...........................

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Aşka olsun zeynep onların ölebileceklerini hiç tahmin etmemiştim...
kardeşim bu sırt üstü olayını yutar diye düşünmüştüm
daha küçüktü çünkü....istemeden oldu amaaaaa

e ozaman balkona niye koydun hayvanları kız hava alsınlar diyemi,bide diyo soğuktu diye..bak yutmamış işte tahmin etmiş kardeşim hayvanlara neler yapabilceğini.:a21:.istesen bide neler yapardın melteeem hiç tahmin edemiyorum.:a05:.:a16:

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
ah!! meltem ah!!

hayır diyecem sana şimdi kuş katili ama o kadar güzel anlatmışsınki... kızamıyorum ya..rabbim iyiligini versin.. ha buarada affetsinde :)
kuş affedermi o meçhul zavallı kuş_lar ....
birde sırt üstü uyuyorlar demiş ... ..................
geçmiş olsun ...........................

Ya kuşla inşaallah ötelerde helalleşiriz:a17:
yaaa BİLEREK YAPMADIMMMMM...

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
e ozaman balkona niye koydun hayvanları kız hava alsınlar diyemi,bide diyo soğuktu diye..bak yutmamış işte tahmin etmiş kardeşim hayvanlara neler yapabilceğini.:a21:.istesen bide neler yapardın melteeem hiç tahmin edemiyorum.:a05:.

:a11: Tamam Tamam suçluyum
vicdan azabı çekiyorum :a33: napim oldu işte birkere

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt